Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 54959 times)
makita
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #45 - 08.04.2006 at 18:32:11
 
najbrž ste si vzeli premalo časa ali pa niste dojeli vsebine.
ime BIOKIBERNETIKA je čisto primerno
kakor vem je definirano na sledeči način:

sestavljeno je iz 3 od 33 bioenergij in sicer iz
B - B-io energija
O - Orgonska zdravilna energija
I - I-energija, ki pove nivo življenske cone, ki jo predstavlja človek, življenski ali smrtni žarek ali površina zemlje, kjer se ti žarki dotaknejo zemlje

in imena KYBERNETES - kar pomeni krmar in predstavlja moderno znanstveno panogo, ki preučuje in primerja komunikacijske in nadzorne mehanizme v živčnem sistemu živih bitij in zapletenih elektronskih strojev

sicer pa kaj je BIOKIBERNETIKA piše tudi v strokovni literaturi in kakor vem je g. Gorenc dostikrat kontaktiral tudi na IJS in so mu dali prav

morda ste strokovnjak za lingvistiko in opredelitev ???

BIOKIBERNETIKA je merilni sistem za BIOfiziko 7, 13 in 33 dimenzionalni prostoa v katerem živimo. V bistvu gre za telepatsko digitalno pretvorbo, ki smo jo na seminarju ničkolikokrat preizkusili. Pa tudi kako neumno dela akupunktura, vse narobe, celotna shema akupunkture.  Sicer pa superinteligenca najbrž ni tako neumna, da bi sporočala nekaj kar se ne da prežvečiti.

To dela in zavaja BETA inteligenca, ki vse zavaja. V bistvu je to mehanizem za selekcijo duhovnosti. Negativna duhovnost s katero se vsi vi ukvarjate, saj drugače to ne gre in bi nova sporočila najbrž morali razumeti? KAj menite???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #46 - 08.04.2006 at 20:00:50
 
Res bi se bilo potrebno zamisliti, koga je pravzaprav zavedla takoimenovana "BETA inteligenca". Glede na bolestno samozagledanost, po kateri so vsi drugi na kratko diskvalificirani ali celo razglašeni za "bedake" se odgovor ponuja kar sam ...

In tale 7, 13, 33 dimenzionalni prostor?
Koliko dimenzij ima potemtakem prostor v katerem živimo?
7, 13 ali 33?
In kje je kakšen dokaz, da je natanko toliko dimenzij in ne naprimer 18 ali 24?

Prav vsak izumetničeno sestavljen miks različnih tehničnih izrazov še ni znanost!


Na IJS se tudi ukvarjajo z biokibernetiko, vendar tista nima s tole od g.Gorenca nič skupnega. Sicer jih pa lahko vsakdo povpraša za mnenje o "odkritjih" g.Gorenca in ali so jih pripravljeni v kakšni svojih publikacij vsaj omeniti.



Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #47 - 12.04.2006 at 22:57:30
 
Quote:
V tej rubriki bomo odprli diskusijo na temo odkritij razsikovalca Slavka Gorenca.

Zanima nas predvsem dvoje ali Slavkotove stvari resnično delujejo tako kot trdi on in drugo vprašanje, ki je morda pomembnejše, ali lahko to uporabimo v praksi oz. kako naj to uporabimo v praksi.



Aleš.

Morda uporaben je tu članek.  http://www.katedrala.si//artman/publish/article_171.shtml

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Smreka(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #48 - 23.05.2006 at 10:50:04
 
Berem vaše poste in še nisem vsega prebrala. Zmotilo me je to o peklu.
Ni mi jasno, se pravi nekdoo, ki je celo življenje dober in če ni v pravem žarku gre v pekel? Nekdo pa ki greši celo življnje in je v "ta pravem" žarku (nosi vaše zaslonke itd.) gre pa v nebesa?????
Hvala za odgovor!
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #49 - 25.05.2006 at 20:00:34
 
..nekaj malega sem bral pred časom na njegovi strani, ne vem, zdelo se mi je vse preveč "mračno".
moje mnenje pač
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres08(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #50 - 26.05.2006 at 02:38:01
 
Očitno mora nekaj priti iz Amerika in s tem posledično vzpodbuditi prodajo na Ebay, da bi množica v Sloveniji lahko v nekaj verjela.  In slednjo stran, torej Ebay boste verjamem rajši prelistali, kot pa prebrali nekaj strani Gorenčevih navodil, ki so povrhu vsega še v Slovenščini.  Naj vam bo keyword Nikola Tesla v pomoč. Smiley

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #51 - 26.05.2006 at 08:49:53
 
Quote:
Ni mi jasno, se pravi nekdoo, ki je celo življenje dober in če ni v pravem žarku gre v pekel? Nekdo pa ki greši celo življnje in je v "ta pravem" žarku (nosi vaše zaslonke itd.) gre pa v nebesa?????

zadost lepo postavljeno vprašanje
zakaj ne odgovoriš andres?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres08(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #52 - 26.05.2006 at 18:08:57
 
Saj imate vse napisano, ampak se noben ne poglobi. Nekdo ki nosi celo življenje med drugim zaslonke, se niti ne usede, kaj šele uleže na smrtno posteljo, ki je v beta žarku.  Kako naj potem umre v takem žarku? In kot vem Slavko Gorenc celo umrle velike može, oziroma njihove duše stablizira. Če so ti umrli v smrtnem žarku.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #53 - 30.05.2006 at 18:21:05
 


RAZPRAVA o hoji po žerjavici v Hlebcah pri Lescah pri Romanu Derlinku

   VELIKI PETEK..14.04.2006



Pozdravljeni!

 Kot je bilo dogovorjeno, vam pošiljam Poročilo o hoji po žerjavici.
Dobrodošel bi bil vaš komentar.

 Lep pozdrav,

 Vesna Oman Rode
 Predsednica Društva za duhovno prenovo S33






V začetku aprila, smo na društveni naslov prejeli vabilo, da se lahko udeležimo izvajanja hoje po žerjavici. Odločili smo se, da bi bilo dogodek zelo zanimivo opazovati s pomočjo Slovenske Globalne BioKibernetske Diagnostike (SGBKD), da vidimo, kaj se takrat z BIOsistemom dejansko dogaja.



Organizator hoje po žerjavici Roman Derlink je bil tako prijazen in nam dovolil, da si pridemo hojo po žerjavici pogledati, s tem da kasneje napišemo poročilo, kaj se je s pomočjo SGBKD videlo.



S še eno članico društva sva bili dogovorjeni, da iz kraja dogodka pokličeva g. Gorenca, da sproži postopek za aktivacijo ALFA življenskega žarka, iz katerega bova s pomočjo SGBKD gledali, kaj se pri hoji po žerjavici dogaja z BIOsistemi.



Na prizorišče-Vesna- sem prišla malo po 19:00 uri. Ko sem se seznanila z organizatorjem Romanom in z njim spregovorila nekaj besed, sem odšla na lokacijo, kjer naj bi se kasneje hodilo po žerjavici.



Ko sem s pomočjo SGBKD gledala okoli majhnega kupčka tlečih vejic, si kar nisem mogla izbrati lokacije, kam naj se postavim. Kamorkoli sem pogledala, je bilo vse črno. Na koncu sem se odločila, da se nekako postavim tja, kjer se mi je zdelo, da bova vse videli in da bova najmanj opazni oz. najmanj moteči za ostale obiskovalce.



Ko sva se z g. Gorencem slišala po telefonu, je najprej izmeril velikost žarka. Bil je več kot 400 m velik BETA smrtni žarek. Nato sva začela z aktivacijo ALFA življenjskega žarka.



19.24      prva faza aktiviranja ALFA življenjskega žarka:



Najprej sem si s prstom na tleh označila sredino bodočega ALFA življenjskega žarka in v tisto mesto zabila količek. Takoj, ko je g. Gorenc sprožil postopek aktiviranja ALFA življenjskega žarka, se je označena lokacija  pričela svetliti. V okolici žarka se je začela razbijati črnina, sama sem imela kar veliko motenj, težko sem se umirila. Misli so mi malo begale.

Proti koncu prve faze je prišla še druga članica društva. Ko se je rokovala z Romanom je začutila pritisk v predelu vranice, ko pa ga je pogledala s pomočjo SGBKD je videla, da je njegovo telo  črno in da ima nad glavo črno kupolo, na vsako stran glave približno en meter v širino in pol metra v višino.



19:38       druga faza aktiviranja ALFA življenjskega žarka:



Okolica ALFA življenjskega žarka je postala veliko svetlejša. Sama sem bila že bolj umirjena, celoten postopek je tekel bolj tekoče in lažje. Po kakšnih 2 minutah so se odmaknili vsi ljudje, ki so malo prej prišli na lokacijo ognja. Črnina iz okolice se je malo odmaknila, okoli naju pa so bili vidni zlati oblački.



Ko je bila druga faza zaključena, sem se očistila po osnovni metodi G-ALFA 1,2,3,4 in na AP 33 ter vse nazaj. Nato sem prosila drugo članico društva, naj me s pomočjo SGBKD pogleda. Bila sem svetla, le nad glavo sem imela rahel temen kolobar. Ko sem jo prosila, naj pogleda izvor, je videla, da je od organizatorja-R- hoje po žerjavici, ki se nama je ravno tedaj približeval. Ko sem se očistila, sem poklicala g. Gorenca, da je preveril stanje ALFA žarka. Nivo ALFA življenjskega žarka je bil E0.



Vsi kandidati in R o man-vodja hoje po žerjavici so bili zbrani v koči, ki je bila od lokacije ognja in naju oddaljena cca 100 m.



20:10       kurjenje ognja



Malo po 20 uri, so pričeli na lokacijo, kjer se je hodilo po žerjavici, počasi prihajati vsi prisotni. Vsak je prinesel nekaj vejic in jih odvrgel na že goreči ogenj. Kasneje so ogenj povečali, darovali nanj še več lesa in čakali.



Med tem časom jih je organizator usmerjal: "...naj podarijo ognju in lesu energijo, da lahko podarijo ljubezen ali bolezen. Naj vsak razmisli, zakaj je danes tukaj in kaj si želi od tega čiščenja..." Nadalje jih je voditelj usmerjal "... da lahko svoje misli tudi napišejo na list, da ima napisana beseda večjo moč, kot misel ali izrečena beseda..." in jih darujejo ognju

Ko jim je organizator to govoril, je prišel nad njega velik črn oblak, ko so se začeli ljudje med seboj pogovarjati, so tudi nad njih prihajali manjši črni oblaki. Bolj so govorili, bolj je prihajala črnina nad zbrane ljudi. Čez nekaj časa niso bili več le oblaki , bila je sama črnina.



20:20



Okoli naju, ki sva ves čas stali v ALFA življenjskem žarku, je bila močna zaščita kot zlat oklep okoli katerega so lebdeli vijolični oblački.



Opazili sva, da organizator kar dostikrat pogleduje proti nama in dobili sva občutek, da sva mu malo moteči in da naju malo nadzira kaj počneva, saj sva si obe vneto zapisovali kaj se v času priprav dogaja s prisotnimi.



Kasneje je vodja govoril, da je barva ognja zelo pomembna, zato je ostale opozoril, naj bodo pozorni na barvo ognja .

Ko je organizator vse to govoril ga je zaobjel velik črn oblak, črnina pa je šla tudi na druge prisotne. Ljudje so v glavnem že prišli vsi črni, ko pa so prišli v stik z organizatorjem, se je črnina v njihovih telesih le še bolj zgostila in poglobila v telo. Do naju črnina ni prišla, ker jo je odbil zlati ovoj, ki je bil ves čas okoli naju.



Po tem so se počasi odpravili nazaj v kočo, okoli ognja je ostalo le nakaj ljudi.



Opazili sva fanta Sašota, ki si je dvigoval obleko v višini križa in se s hrbtom obračal proti ognju. Ko sva ga pogledali s pomočjo SGBKD sva videli, da je imel velik črn parazit zajeden v predelu križa in videla se je črnina po hrbtenici navzgor.



Ob njem je bil fant Franci, ki si je z dlanmi pokrival obraz in ga nastavljal ognju,  imel je  čisto črno glavo, tudi telo je bilo črno, a glava je bila izrazito črna.

 

Okoli 20:30, sva se z gospodom Gorencem ponovno slišala, da preveri stanje žarka in aktivira tretjo fazo ALFA življenjskega žarka.



Kmalu za tem, ko je g. Gorenc sprožil postopek tretje faze aktiviranja ALFA življenjskega žarka, so iz okolice ognja vsi ljudje odšli v čebelnak na potico in čaj.



Kasneje sem pogledala proti koči, tam je bilo čisto črno, zelo gosto in te črnine je bilo ogromno. Nato sem opazila, da gre iz sredine koče močan črn lok do ognja, v okolici ognja pa sem videla cele črne silhuete ljudi. Bilo je tako, kot da so vsi, ki so bili v koči dejansko prisotni okoli ognja. Tudi druga članica je pogledala in videla, da je v vikendu črno, okoli  pa srebrno zlati kolobarji, ki so bili povezani z najinim Alfa žarkom, na katerem sva stali. Tako je  S-ALFA naredila zaščito med nama in med mislimi ljudi, ki so bili v koči.    



Okoli 21:30, so počasi zopet vsi ljudje, ki so bili namenjeni hoditi po žerjavici, prišli k ognju, prinesli so svoje listke in še nekaj dračja, ki so ga nabrali okoli ter vse to darovali na ogenj. Organizator je prisotnim nekaj govoril, njegov glas je bil čisto drugačen, kot da bi govoril drug človek. R om an je s svojim govorom razširjal svojo črnino na ostale prisotne. Ljudje so imeli sklonjene glave in strmeli so v ogenj. Ko je bilo vse pripravljeno, so žerjavico razgrebli za dolžino 4-5 korakov. Prvi je žerjavico prehodil Roman.Na samo hojo se je nekaj minut pripravljal(blagoslovil ogenj in ga z vibracijo zvončka čistil), v tem času pa je z vidika SGBKD postal zelo črn, dobesedno je nanj padel cel črn oblak iz tega oblaka pa so se razvejali posamezni črni snopi do vseh prisotnih ljudi. Roman je deloval kot hobotnica, ki se je s svojimi lovkami prisesal na vsakega posameznika.

Predno je prehodil žerjavico je rahlo zapihal hladen veter sprememb, ki se je takoj umiril. Ko je prehodil žerjavico, se je ustavil na drugi strani žerjavice in čakal na naslednjega, ki se je odločil, da žerjavico prehodi. Ko se je oseba postavila pred žerjavico, je šel črn snop iz glave organizatorja v glavo človeka v višini čela. Oseba, ki naj bi prehodila žerjavico je bila v naslednjem trenutku obdana v črn oblak. Ko je bil oblak dovolj močan, je oseba žerjavico tudi prehodila. Črna povezava se je prekinila, ko je bila oseba na drugi strani, še naprej pa je bila oseba v črnem ovoju.

Enako se je ponovilo pri vseh 5 ljudeh, ki sva jih še opazovali, saj sva potem zapustili prizorišče, brez da bi se poslovili. Predno sva odšli, sva se še očistili po metodi G-ALFA 1,2,3,4.



Moram omeniti, da je g. Gorenc med tem časom sprožil še četrto fazo aktiviranja ALFA življenjskega žarka.



Zahvaljujeva se gospodu Gorencu, ker je sprožil postopek za aktiviranje ALFA življenskega žarka in nama tako omogočil, da sva s pomočjo SGBKD videli, kaj se dogaja z BIOsistemom človeka, ki se odloči za hojo po žerjavici.


Vesna Oman Rode
> Predsednica Društva za duhovno prenovo S33


Živjo Roman!
To gledanje je zanimivo in se mi zdi zelo dobro od strani opazovalk, podobno je
res videti, na taki sceni hoje po žerjavici, kjer se operira z elementali(črna
barva). Tisto z aktiviranjem žarka z Gorencem pa bom vzel z veliko rezervo.
ip Miran.


Če mene vprašaš, nisi mogel kaj drugačnega niti dobit od Gorenca oz. od njegovih vernikov.
Če si zaprosil, naj ti napišejo poročilo, potem je bilo lahko samo dvoje:
   a) itak si vedel, da boš dobil, kar si dobil
   b) še vedno misliš, da je Gorenc nekaj drugega kot v resnici je

Sicer pa, Roman, saj oba veva: če delaš s srcem, če TI ČUTIŠ, da je to tisto pravo, potem je vse v redu, tudi, če ti napišejo grozovito meteorološko karto z obilico črnih oblakov, kot so ti jo napisali zdaj.

Srečno, Roman, naj ti bo lepo, in da bi vedno ohranil svoj notranji mir ne glede na zunanje dogajanje, ki je tako neverjetno minljivo in začasno, in zato nevredno kakršnekoli sekarancije.
pozdrav
a.


Si presenečen?
Jaz nisem.

Tipičen način kako funkcionirajo kulti. Svet je črn, od nekod se pojavi
odrešenik, ...
Žal mi je teh mladih punc, ki jim pere možgane.

Upala, bi si staviti, da se sam ne bo prikazal - in se res ni. Njegovo
orožje je manipulacija. Ve s kom lahko manipulira, s kom pa ne.

Imela se Freudovo knjigo Totem in tabu - nekomu sem jo šenkala. Tudi vudu
funkcionira na podoben način. Če prekršiš določeno etično normo se sesuješ.
Ko verjameš, da te vudu man lahko prekolne... Magija.

Pod običajno hipnozo ne boš ubogal ukazov, ki so v nasprotju s tvojim
etosom. Kakšne so možnosti pranja možganov niti ne premišljujem.

Sama se podobnim odrešenikom raje izognem. Jeza škoduje lepoti. Stara
taoistična modrost je, da jezo tridesetkrat izdihneš, če si še jezen pa
tistemu, ki te je razjezil eno prisoliš. Lahko bi me zaneslo...

Pozdravček,

Tatjana

Spostovani gospod  ROMAN,
cestitam, ovo je SUPER, Vi ste clovek delom z druge planete ...
Ocito to ima smisla i svojega ucinka. To nek Vam je podstrek za
nadaljevanje hoje po zerjavici.
Srdacno Vasi
/*Sandi  &  Mislava*/


Živjo, o ATA!

po Gorencu izgleda, da ste ljubitelji žerjavice precej levo usmerjeni. Ta
teorija ima celo malo smisla, če naj bi v Hadu gorel večni ogenj.

L.p.
Beno


Temo,ki je v vseh Nas sprejmi,podari ognju,svetlobi,praduši....

podariš jo  gospodu Teme,ki ti jo je tudi podaril na osebno željo,da se boš naučil živeti v Svetlobi.

vse dobro  R om an

Bodi sam ena od  sprememb, ki si jih želiš v svetu.

http://roman.king.si



Imamo tudi svobodo izbire. Med svetlobo in temo.
Nekdo mi je rekel, da svoboda ni, da delaš kar hočeš, ampak, da ne delaš kar
nočeš.Tatjana

JOHN O'DONOHUE
> anam cara
> Duhovna modrost keltskega sveta
>
> Smo sinovi in hčere teme in svetlobe. Nenehno potujemo iz teme v svetlobo.
>
> Najprej smo otroci teme. Naša telesa in obrazi so se oblikovali v nežni
> temi materine maternice.
>
> Rojstvo je bilo prvo potovanje iz teme v svetlobo. Naš um vse življenje
> prebije v temi telesa. Vsaka misel, ki se nam porodi, je iskra svetlobe iz
> naše notranje teme.
>
> Kljub temu, da se človeško telo rodi v enem samem trenutku, naše srce ni
> nikoli povsem rojeno. Rojeva se ob vsakem doživetju v našem življenju.
> Vse, kar se nam pripeti, nas lahko poglobi in v nas rojeva nove pokrajine
> srca.
>
> Ko ljubimo in pustimo, da drugi ljubijo nas, začenjamo vedno bolj živeti v
> kraljestvu večnosti. Strah se spremeni v pogum, praznina postane obilje in
> razdalja postane intimnost.
>
>
> (šele, ko sprejmeš temo, lahko užiješ svetlobo)

ANA

>
>

O temi piše tudi Rachel Remen. Zdravnica, profesorica na Stanfordski univerzi 35 let in bolnica s Chronovo boleznijo. 20 let se ukvarja s karcinomskimi bolniki. V petek je bil na pozitivkah članek Umetnost zdravljenja ( nov izbirni predmet na Medicinski fakulteti, na podlagi njenih izkušenj in delavnic ) Bolniki so ji opisovali izkušnje, ko so imeli občutek, da tonejo v temo. Tema je bila varovalna, zavetje, povezana s prijetnimi občutji. V knjigi so zgodbe - včasih je dovolj, če koga poslušaš, ali primeš za roko... Tatjana


Hvala vsem,
posebej sem pa hvaležen Vesni od društva S33,kateri so tudi učenci od gospoda Slavkota Gorenca,za ves trud in koncentracijo,da sta zmogli toliko poguma in  tako iskreno ter doživeto opisale ta čudoviti večer "Veliki Petek",kjer se je dogajal ritual hoje po žerjavici.
Ko pa bodo v društvu s33 pripravljeni tudi kaj svojega oddat-podarit-vreč na ogenj,jih bom pa z veseljem sprejel in jim pomagal,kar bo v moji moči.     R OM AN   DER LINK


TUKAJ IMAM ŠE ENO MNENJE O "koči" , neke GOSPODIČNE,KI JO ŽAL ŠE NE POZNAM

Lepo pozdravljeni!
>> Vas ne poznam, sem pa že  bila pri  Vas doma, vendar tega niste vedeli,
>> ker ste bili odsotni. Sem študentka in vsako leto si zbiramo denar s
>> pomočjo vrečkic, ki jih dobimo na študentskem servisu. Zberemo si nekaj
>> malega za prevoz, bone, ... Obiščem ogromno hiš. Pri Vaši pa sem takoj,
>> ko sem stopila na dvorišče začutila nekaj posebnega. Najprej sem odšla
>> do Vaših vrat in ker Vas ni bilo sem odšla naprej mimo lokostrelske
>> tarče do tiste druge, manjše hiške. Energijo, ki jo človek začuti na
>> tistem mestu ne najdeš nikjer. Občutila sem prijetno toploto, mir in
>> imela sem občutek, kot da bi moja duša gledala skozi oči mojega telesa.
>> Neverjetno!!! Stvari, ki so se dogajale okrog mene so bile ničelne.
>> Slišala sem le petje ptic in rahel vetrič v krošnjah dreves. Sicer sem
>> zelo občutljiva na energijo okrog sebe zaznam zelo hitro in se umaknem.
>> Imam tudi močno razvito intuicijo in slutnje. Vendar kaj takega še nisem
>> doživela.
>> Pri odhodu sem videla naslov Vaše spletne strani in vedela sem, da Vam
>> moram svoja občutenja zaupati, ker jih ostali ne bi razumeli.
>> Želim Vam lepo trenutno življenje in da bi  naslednjega nadaljevali na
>> čim višji stopnji.
>> Lep pozdrav in mir v srcu in okoli nas, Ines!
>>
> hvala enako...še kaj pridi...
>

no, a si vidu, kaj resnično mislijo ljudje o tebi?
Ne da bi jih prosil, ti povedo. Ker tako čutijo.
krasnuj, Roman
ana

če vsak sam sebe pošlihta-imamo vse narejeno in zemeljski demoni se bodo poslovili,ker ne bodo imeli več hrane-energije s katero se hranijo sedaj....

VSE DOBRO VSEM IN OČISTI SEBE,(KO ZAČUTIŠ,DA JE PRIŠEL ČAS ZA TEBE) IN ZAČNIMO SEDAJ  UŽIVAT RAJ NA ZEMLJI,KATERI JE TUKAJ IN SEDAJ......

http://roman.king.si
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #54 - 30.05.2006 at 19:01:36
 

kaj jest vem
men se zdi kot da so gledal u energijo; skozi filter ... da jo zaznavajo kot črno
sploh ker kljub tristopenjski aktivaciji alfa žarka črnina ostane črnina


se mi zdi da je tole še tanajboljš napisan
gape wrote on 30.05.2006 at 18:21:05:

Temo, ki je v vseh Nas sprejmi, podari ognju, svetlobi, praduši....

podariš jo  gospodu Teme, ki ti jo je tudi podaril na osebno željo, da se boš naučil živeti v Svetlobi.


imho pa niti tema ni v Nas
ampak Nas nekako prekriva
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #55 - 30.05.2006 at 22:00:53
 
zgornjo stvar sem dobila na mail in sem glih prejle brala
pol sm šla posrčat slikco od gorenca na google in sem dobila eno na kteri me je takoj na našga Andresa spominjal.  Smiley (ampak sem samo eno vidla - neki tko podobnega se mi je zdel)
btw v pripovedi študentke je že ful energije notr dane - ravno tam, ko o občutju govori.

sm pa dons brala na témo teme
v Lorberjevi razlagi Janezovega Evangelija - tud ta teskt ma nekej.. al pa sem jest zadnje čase taka (sth!)
Quote:
16. When we now consider this circumstance more closely, it becomes evident that two feelings must meet in the created beings, namely, in the first place, the feeling of equality with God or the presence of God’s primordial light within them, and then, resulting from this light, also the feeling of having been created at some time through the primordial will of the Creator.
17. The first feeling makes the created being without fail equal to the Creator and, as if it had come into existence out of itself, completely independent of the eternal First Cause as if comprising it within itself. The second vital consciousness, necessarily arising from the first, must still consider and regard itself as having been called forth from the actual First Cause, an only in the course of time freely manifested being, and thus most dependent on the First Cause.
18. Now this humbling realisation turns the initial feeling of exaltation also into a feeling of humility, which for the feeling of exaltation is a most necessary and unavoidable matter as will be plainly shown hereinafter.
19. The feeling of exaltation puts up a mighty resistance to such humiliation and wants to crush the other feeling.
20. Such a conflict then causes anger and finally hate against the First Cause of all that exists and resulting from that against the lowly feeling of humility and dependence, whereupon the feeling of exaltation becomes weak and benighted and the primal light within the created being gives way to night and darkness. This night and this darkness is then hardly able to recognise the primal light within itself and, as blind but still independent, distances itself from the First Cause of its existence and creation unable to recognise the same in its delusion.

5. And the light shines in the darkness, and the darkness does not comprehend it.

21. Therefore, this primordial light may shine in such night as brightly as it may, but since the night, although it has also originated from the light is no longer able to see properly, it does not recognise the light coming into such night in order to transform it once more into the true original light.
22. Thus also I, as the eternal primordial essence of all existence and as the original Light of all light and life, came into the world of darkness to those who had come forth from Me, but they did not recognise Me in the night of their weakened feeling of exaltation.
23. For this 5th verse points out how, in accordance with the original standards and circumstances, I have come into the world created by Me and out of Me as fully the Same that I was from eternity and the world fails to recognise Me as its very own fundamental existence.
24. But I, as the First Cause of all existence, could not fail to foresee in My eternal, primordial light how through the constant conflict the feeling of exaltation, as the primal light within men, kept growing ever weaker and as the vital light also dimmer, finally to end in darkness, an that therefore men, if I came to them in the image they had been given out of Me would not recognise Me. At least very many would fail to recognise Me, especially if I came to them as a Deus ex machina (a suddenly appearing God) unexpectedly and without warning in a limited human form, in which case I would have to blame Myself that men could not possibly recognise Me because they would not be prepared for My advent in this way.
25. I did, indeed, realise this from eternity and, therefore, had this My advent, already beginning with men’s first coming into existence, independent of Me, right to the time of My actual arrival, foretold to men through many seers who did not lose My light in the conflict. They faithfully described the circumstances and even the place and time of My advent. At the time of My actual arrival I caused great signs to take place and awakened a man, in whom dwelt a high primordial spirit, that he might announce to all the blind people My advent and full presence on earth.


link http://www.franky1.com//downloads.html
ta prvi pdf v levem stolpcu pdf-jev
Quote:
Translations in English from
"Johannes das grosse Evangelium":

# book 1 2 3.pdf

na drugi strani spodej se začne in nadaljuje na tretji strani (to, kar sm skopirala)

Edited:
mogoče je že iz konteksta: sem zbrisala entre. Gape, če boš gledal 24. točka - pa uno videnje od mormonov? k je tetkica od cerkve jezusa kristusa sister-misijonarka mi pravla, remember? nč sicer ne vem, da bi bil lorber kej z njimi povezan, sam srčala sem ga včeri zato, ker sem se ga iz aure spomnla kot še ene dost natanke variante kristusovga nauka. in tale točka pa govori glih o tem, kar se je men sicer tud hotl čudn zdet in kaj je zdej s tem .. mi po božji podobi - bog se lahk pokaže pol v "človeški" ki je originally božja?
ni pa to no-thingness
ampak temu lorber-ju je blo še neki rečeno na začetku, sm se zdele spomnla:
Quote:
4. Now the explanation shall follow this necessary prelude, but I will still add that here only the inner meaning pertaining to soul and spirit is to be understood and not the innermost, purest heavenly meaning. This is too holy and can be bestowed only on those in the world without harm who seek it through living their life in accordance with the precepts of the Gospel. But the inner meaning pertaining to the soul and spirit may easily be found, sometimes already b y means of the correct translation in the respective vernacular of the time, which shall become evident in the explanation of the first verse.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mateja B.
4
p
****
Offline


Posts: 441

Gender: female
Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #56 - 31.05.2006 at 14:21:26
 
...


...
Back to top
« Last Edit: 19.10.2014 at 11:30:56 by gape »  

I love to live and I live to love.
WWW WWW  
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #57 - 31.05.2006 at 20:34:25
 
phahahahhehe...
sej sm pomislila, da ni mogoče lepo se smejat
- v taki situaciji (a zdravo je pa glih tko)
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #58 - 01.06.2006 at 10:22:10
 
Quote:
Hojla Roman

Brez vsakršnega obsojanja, po mojih izkušnjah je tako "videnje" sicer možno (saj vemo, da je vse kar si zamišljamo možno, in najbrž celo več), a v vesolju zelo verjetno težko obstaja tako kontrastno okolje  tako - črno - belo - zlato...... V naravi se vse preliva, vse vpliva na vse in bog ne daj, da bi lahko le ena oseba na tem planetu aktivirala "nek" žarek, ki bo vse  probleme in energije razrešil. Saj tak žarek lahko pride v napačne roke in tu je kmalu vojna svetov...
Žal mi je, da toliko lepe in dragocene energije posamezniki vlagajo v različne žarke, ko pa je v vesolju okoli nas toliko možnosti, toliko različnih in lepih energiij.
Sicer pa črna energija ni energija, ampak zanesljivo pomanjkanje le te. Za mene ni pozitivne niti negativne energije. Je samo energija, ali pa je sploh NI.
Črna luknja.
In tam kjer je vsaj malo strahu, jaz sem ga nekaj desetkrat okusil na žerjavici n to  vsalič znova, še danes bi ga  zanesljivo,  se naša osebna energija pretvori in preide v premagovanje tega strahu. In od tu ČČČČRRRRRRRNNNNNNNAAAAA energija.
O groza, kako lahko ljudje tako naivno  padajao v neke zmanipulirane formule, žarke in še kaj, čarovnije. Današnja kvantna fizika vse skupaj zelo podrobno in logično pojasnjuje.
V redu, pa saj mora imeti vsak pravico mislit kakor hoče.
Črno  - ni energije  -  in tako je tudi v vesolju,.....
Svetloba -- energija --  juhuhu, tudi ogenj je energija, a tu je vedno tudi veliko strahu. Vendar pride potem tudi zmagoslavje, da smo močnejši, da lahko, da znamo kontrolirat svoja čustva, celo strah, ki ga je v našem življenju žal vse preveč.
Zmagali smo, po žerjavici,  čeprav za ceno veliko izgubljene in žrtvovane energije.
Potem nam zelo hitro božansko povrne isti dan ali naslednji teden ogromno zalogo nove dodatne energije.
Saj si jo zaslužimo...saj smo si upali....
Na ZDRAVJE ...in

Srečno

Januš


Lahko si prebereš tudi konec 17. poglavja knjige Samuel Sagan Odpiranje
tretjega očesa        Dostopno tudi na spletu:
www.stella-sp.si/ekp-prebujanje-TO

Zdravo Roman,
zanimivo branje.
Veš kam gre svetloba ko ugasneš luč ???
V hladilnik !!!
Odpri pa poglej, če ne verjameš.

LP, Jože
ps.: Spominjajo me na jutranji radio 1 prog.. Lapajo samo o škodah, krajah, črnih oblakih... namesto da bi govorili kaj lepega. Npr. ...rodil se je  skuštran fantek težak 4,5 kg in zelo nasmejan.

Videti je kot da ste užaljeni in sploh mi ni jasno zakaj ste mi to
poslali, saj gre pri tem za vaš osebni problem, zamero do Slavka
Gorenca, karkoli že.  
http://www.katedrala.si//artman/publish/article_185.shtml

Andres

Zdravo Roman
Tale merjenja in raziskovanja teme so kar malce smešna, ali pa so ljudje, ki
to počno. Ali v resnici vedo kaj vidijo, ali v resnici vedo kaj merijo, ...
Tak sektaški pristop in voditeljstvo Slavkota pa kar malce kaže na kakšno
sekto.
Pri vse ritualih - kakor ogenj je - je pomemben namen. In če se v svetlobi
ognja sežge še kakšna tema, tudi prav. Tele "gorenjčki" pa očitno nimajo
nobene ali pa "nimajo jajc", da bi šli čez ogenj, da so samo opazovalci.
Nič sekirat.
Alenka

Spomnila sem se pesmi Vesne Krmpotič pa jo kot komentar
dajem v originalu:



38. TAMA NIJE SESTRA BLIZANICA SVJETLOSTI



     Tama nije sestra blizanica svjetlosti, rodjena iz krila iste majke;
zlo nije brat dvojnik, od dobra odmetnik. Tama je samo mjesto s kojega je
svjetlost otisla, ili jos nije na nj dosla. Tama ne moze ni doci ni otici:
ona je bespokretna i besvjesna, ona nema svoj izvor i svoj naum, svoj smjer
i svoju buktinju, ona je neprisutnost svjetlosti, koja sve to ima: i izvor,
i smjer, i naum, i buktinju.

     Ljudi kad vele: mrak je, trebali bi reci: nema svjetlosti. Gdje je ta
svijeca mraka koju mozes unijeti u sobu svjetlosti da je smracis onako kao
sto mozes osvijetliti mracnu sobu upaljenom svijecom?

     Svijeca moze biti i crne boje, u crnom svijecnjaku, ali joj je plamen
svijetao.



"Stotinu i osam", knjiga 46. Zapisala Vesna Krmpotic
Pozdrav
Alenka

Bodi sam ena od  sprememb, ki si jih želiš v svetu.

http://roman.king.si
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #59 - 07.08.2006 at 11:52:38
 
še neki tega z maila

Quote:
Dober dan gospod Roman

Sveda je res, pa še kako res. To je neposredno ali posredno delo Superinteligence S-ALFA. Na vsak način nam hoče dopovedati o delovanju Biofizike 7, 13 in 33 dimenzionalnega prostora v katerem živimo.

jez to vem...pristanejo leta 2013 in nam prinesejo poslanico miru in potrebno tehnologijo za prosto energijo....

Mi pa nočemo nič razumeti, pa tako je vse enostavno z vidika uporabe.
Ko se boste naučili meriti 1128 BIOparametrov in ko boste pravilno uporabili videnja s pomočjo SGBKD potem se bodo odprla vrata v našo prihodnost.
TAkrat boste tudi pravilno ugotovili smisel teh likov in kaj nam hočejo dopovedati.

narisal so ozvezdje oriona...

Do tedaj pa bodo mnogi še naprej plavali v temi in jih bo BETA Superinteligenca farbala do  neskončnosti. Farba nas pa zelo zelo zvito!!!

Škoda da še ne morete razumeti kako to deluje. Vse to bi bilo smotrno povezati in ugotoviti obe plati medalje. Čemu služijo in zakaj!!!

vse kar je je prov da je in tako mora biti,ker vsi ne gredo v nov svet imenovan raj,ki bo eno pleme...brez vere in z vero srca

Preklopi žarkov in projekti AP01 do AP33 ter BIotransfer je odlična zadeva.

se strinjam,s tem,da vam še 3 pomembni podatki manjkajo....

Škoda, pa toliko ste preorali tega izjemno pomembnega področja. Zdaj je treba iti naprej.

jaz sem vedno pravi čas na pravem mestu in z pravimi podatki,kateri so primerni ob primernem času...tudi jaz sem nekaj časa preveč hotel narediti,pa ni bilo uredu...držat se moramo PLANA ENOSTI... Samo to je pomembno

. Dojeti je treba še 13. in 33 dimenzijo. To je izjemno velik zalogaj. Slej ko prej boste to obdelali. Druge poti niti ni. Mnogi v VAših vrstah bodo temu zelo nasprotovali. To niso oni, skozi njih govori Superinteligenca G-BETA, ki deluje v 7. dimenziji. Tega hudiča se je zelo težko rešiti.
TEGA STRICA LAHKO ZALEPIŠ NA LEVI SENCI,POBARVAŠ MALO Z MODRO MARIJINO BARVICO IN SI GA ODKLOPIL,DOKLER SAM NE ODKLOPI TEBE...KO TI PRIDE ČAS...

Stalno suflira neumnosti in dela zmedo pri večini zemljanov. Zato gre vse tako narobe-
Tipični predstavniki te filozofije so okostenele religije. Kardinal Rode ima vse potrebne podatke, modro knjigo!!!.

VATIKAN JE PRETEKLOST...KO BODO POVEDALI RESNICO O KRIŽANJU JEZUSA,KI NI BIL KRIŽAN,AMPAK S KAMENJI PREGNAN,KO BI MORAL POSTATI KRALJ JUDEJE.ZBEŽAL JE Z MARIJO MAGDALENO IN UŽIVAL ŽIVLJENJE ŠE Z DVEMA SINOVOMA...

SAmo vprašanje časa je, da se bodo streznili in popeljali človeštvo naprej v lepšo prihodnost. To sem enostavno imenoval novo krščanstvo, zato, da vemo o čem govorim in kje so temeljni problemi vseh religij in vseh nas.

VERA V SEBE SKOZI SRCE JE NOVA VERA..KRŠČANSTVO JE PREKRVAVO,DA BI POPELJALO LJUDI V RAJ....


Malo poglejte poročilo in predlog tem za dneve odprtih vrat.

JEZ IMAM SKOZI DNEVE ODPRTIH VRAT V HLEBCAH 13A.NA VRTU-ČEBELNAK.
LP R om an D. K......- J....

Pozdrav, Slavko
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5