Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 54964 times)
roman(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #30 - 06.04.2006 at 16:06:12
 
g.Slavko,
vi mi pa tudi še niste odgovorili na tisto,kar sem vas vprašal in vprašanje
> ponavljam,kako,da kljub vsej zašciti,ki jo imate kasirate crno energijo,kot
> smo lahko na predstavitvi videli,ko ste stopili iz žarka in vas je vesna
> videla v slabi energiji,da ste se morali ocistiti in to kljub
> nalepkam,foliji pod kapo,obeska okoli vratu in vsem znanju....in kako je
> mogoce,da samo vi na celi zemlji to tehnologijo obvladate in poznate,vsi
> ostali pa smo v totalni zmoti...
> vse dobro R om an Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
damjan(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #31 - 06.04.2006 at 16:10:23
 
ta mail je objavljen proti dovolenju avtorja,je pa objavljen z dobrim namenom... Wink

Dragi prijatelji!

Naj mi bo dovoljena na mail, ki si mi ga poslal izraziti svoje mnenje,
videnja, občutja, zaznave v vsaj nekaj stavkih. In naj poudarim, da ni
govora o tem, kdo ima prav in kdo ne. Prav tako moj namen ni ta,
temveč zgolj izraziti in prenesti, kar zaznavam, opažam:
- glede tehnologije (po kanalu): tehnologija kot jo opisuje gospod,
približno delovanje je zelo stara, delovala naj bi za časa Atlantide,
predvsem v zadnjem obdobju pred njenim izginotjem, transformacijo, le
oznake so malce drugačne in kontekst uporabe tudi rahlo drugačen.
Delitve črno-belo, dobro-slabo, uporabno-neuporabno so obstajale
(obstajajo) tudi v tistem času in prostoru.  In prav nezmožnost
preseganja takšnega življenjskega pristopa je veliko pripomogel k
temu, kar se je zgodilo. Zakaj spoštovani gospod tako misli in deluje,
to on že ve in zakaj se ljudje na kaj odzivamo, tudi. Potrebujemo le
malce poguma, da si to v sebi priznamo.
- ne glede na kanal je moj občutek, da je to fikcija, konstrukcija. Z
vsem spoštovanjem do tega gospoda.
- Sedanji čas nudi veliko drugim možnosti. Med drugim nam je vsem
dostopno spoznanje, da brez črnega ni belega, ni sonca brez sence, ni
ljubezni in radosti brez bolečine, iz fizike: da oddaja največ in
najmočnejšo svetlobo zvezda, ki jo sodobna tehnologija, kot jo imamo,
ima za mrtvo (spoznanja iz in o tridimenzionalnem svetu znotraj
vrednostnega sistema našega razuma, ki "razume" svet po "svojim"
kriterijih) ... . To enostavno pomeni življenje - rast, preobrazbo.
Življenje torej po mojih občutjjih ni nekaj statičnega, temveč
dinamičen pojav in kot tak v sebi vsebuje vse, kar Je. Torej boriti se
proti nekim silam ali nekomu, za nekaj ali nekoga, nečemu zunaj sebe
pomeni za stanje, kot ga imamo v sedanjem trenutku boj proti samemu
sebi, nezmožnost sprjetja nečesa, kar se v nas samih nahaja. Veliko
več smo, kot se nam zdi, da smo in velikokrat si to bojimo priznati.
Včaasih zadostuje že, da si priznamo, da česa ne razumemo... .
- Boj za nekaj (tudi) ljubezen, je pogojen, vsebuje pogoje, želje,
hrepenje, strahove, bolečine, vse kot življenje v trodimenzionalnem
svetu.  Brez sprejetja sveta, v katerem živimo, kot je, je tudi boj za
"nekaj drugega". Le kako bi lahko imeli nekaj drugega, če tega ne
moremo sprejeti? Ljubezen je sprejemanje vsega, tudi tistega, kar naše
trenutno razumevanje označuje za črno, slabo, nesprejemljivo in
podobno. Je vseobsegajoča in vseprisotna. Pa si dovolimo in upamo to
videti, na tak praktičen način?

Damjan Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
miran(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #32 - 06.04.2006 at 16:12:43
 
Sem si prečital tole veleumno razlago g. Slavka Gorenjca. Zanimivo je njegovo gledanje na vse nas in vse religije sveta. Ja, naš svat ali 7 dimezija je res temna stran našega življenja, vendar v ta padli temačen svet deluje tudi Božja sila, ki nas rešuje iz tega padlega sveta smrti in trpljenja. To da ime njegova tehnologija edinstven sistem rešitve, je pa že stara stvar, ki se ciklično ponavlja; na vsake toliko časa nekdo "odkrije, edino in samo njemu znano rešitev" človeštva. A zdaj naj pa kar vsi naokoli hodimo polepljeni na naših sencah glave, hehehe. Naj g. Slavko Gorenc to sedaj dokaže na primeru ptičje gripe:naj vso to svojo kramo da na sebe in gre pobirat crknjene labode in že tudi mačke. Naj gre v Azijo, kjer so že oboleli ljudje in jim vso to kramo da na glavo, pa bomo videli ali zadeva deluje ali ne. Naj to dokaže!!

Glede teme pa takole. Ni mu treba niti da gre na Kitajsko, dovolj je da ga peljemo na zaprti oddelek psihiatrije v Ljublana-Polje in naj bo tam z ljudmi med njimi 7 dni. Prav rad bi ga videl, kako bi zgledal , ko bi prišel ven!? Ali pa ga peljemo v arest, kjer so zaprti zločinci-zveri ala Plut, med njih za 7 dni.

Moje mnenje je. Človek je dober poslovni tip, a povsem zapeljan v svojem egu, in to do skrajnih meja. Rad bi ga videl tri dni pred njegovo fizično smrtjo, ali si bo tudi takrat obešal predmete na glavo? To je vzorčni primerek samozaverovanega materialista, ki je pravi fanatik v tem kar razmišlja in kar počne. Ja, živi zelo v duševni temi, je stran od Boga in je lahek plen sil Zla, ki ga povsem obvladujejo. In to tako močno, da je sveto prepričan v svoj prav. Takih "odrešiteljev" je bilo vedno veliko in še več jih bo.
ip Miran.
Back to top
 
 
IP Logged
 
januš(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #33 - 06.04.2006 at 16:14:09
 
Vesel sem vajinega polemičnega pisma. Naj vaju oba opozorim, da so zadeve res popolnoma enostavne, ko začnemo funkcionirat na višjem čutnem nivoju (v smislu vse je eno), bolj pa so zapletene na umskem (ratio) nivoju, ko bi si radi neke zadeve logično razložili. Tudi jaz ne maram zlorab (kakršnihkoli) ali prisvajanja nekega "vedenja", istočasno pa se bojim, da bi kakršnokoli omejevanje in postavljanje nekih mej in meril lahko zavajalo  že kar nas same. Marsikaj lahko kreiramo na nivoju malo povečanega zavedanja, zato je potrebno zelo paziti, ko nekaj opredeljujemo kot koristno, potrebno ali učinkovito. Kakor za koga. Saj to vemo že tako vsi.

Vendar nekaj ZELO ZANIMIVEGA. Vemo, da se že skoraj desetletja določen del uradne znanosti ukvarja z objektiviziranjem tega problema.
Ravno naslednji teden nas potuje kar nekaj slovencev v London (17.,18.,in 19.marca) na srečanje s predavanji na temo POLJA(http://www.wddty.co.uk/thefield/noflash/index.asp). Saj to oba zaneslivo poznata.
Odgovori na mnoga podrobnejša vprašanja so danes že zelo dodelani in racionalno poglobljeni in z različnih zornih kotov "razvozljani"-ZNANSTVENO in URADNO.
Zatorej, vsak dan vemo več, razumemo in draga moja prijatelja, šele ko prestopimo na višji čutni nivo, lahko v enosti tudi zaznamo vse kar ta hip le predpostavljamo.

Tudi vama in vsem veliiiiiiko sonca, sočutja, nesebičnosti in ljubezni.

Januš Luznar
Back to top
 
 
IP Logged
 
slavko G.(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #34 - 06.04.2006 at 16:15:41
 
Sem odgovoril zelo natančno

VAš prijatelj Aleš pa se naj ne sekira. Vsak vozi po svoje, Tak je pač svet. Zablode sobrezmejne.

Ko bo preštudiral in sprobal merilno BIOtehnologijo za 7, 13 in 33 dimenzionalni prostor naj šele komentira.  Jaz sem 15 let analiziral neumnosti zdravilcev in religij..
Napisal sem samo dejstva, ki so tudi materialno dokazljiva. Sicer pa bo to potrdil čas in ljudje društva, ki so to vse preverili brez moje sodelave.

Imam pisem na kupe ki povedo kako deluje komplementarna medicina. Saj to je prava katastrofa za človeštvo. Kdo od medicine in politike se za to sploh sekira.

Pozdrav, Slavko

OPOMBA:

To sem Vam zelo natančno razložil. To je problem vseh zdravilcev. Ničesar ne smejo početi z drugimi BIOsistemi ne da bi se znali očistiti. To nima nobene zveze z zaslonkami in BIOlaserjem.

Preštudirajte merilni sistem. Na spletni strani je vse opisano. Se zelo splača in pazite nase v kakšni družbi se gibljete. Slej ko prej boste prišli do mpravega rezultata.

Zato vsi, popolnoms vsi propadejo, Tudi Vaš prijatelj Aleš. To pa naj sam ugotoiv kako se bi reševal. Njegov problem.
Vsak se morav sam odločiti kaj bo počel in zakaj. Predvsem pa ne sme škodovati drugim.
Back to top
 
 
IP Logged
 
slavko G.(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #35 - 06.04.2006 at 16:16:37
 
Govoriti o božji sili pa ne vedeti kaj je to je dosti naivno početje.

Če že hočete pa tole:

Božja sila je n.pr. 33. dimenzija, ki se je zdaj odkrila v vsej svoji veličini. Gre za absolutno etiko in moralo o kateri nimamo blage veze.

Božja sila nikogar ne rešuje, ki tega vreden ni,. Kdo pa je tisti ki je vreden reševanja s strani božje sile. To so zelo zaplankani komentarji. če smem temu tako reči.,ki z realnostjo nimajo prav nobene zveze,

Ne gre za to kramo kot jo spoštovana dama imenuje. NAjbrž ima sama dosti krame ne sebi in v sebi. NAj pošlje fotografijo, pa bom izdelal njeno BIOanalizo, da bo vsaj vedela pri čem je. Še bolje je, da gre na obisk 6.4. če se ne motim Poglejte na spletno stran društva s33,. v društvo S33 na prezentacijo da se bo lahko kaj naučila brez TIBETANSKIH zablodelih knjig.. KAj ji ni nič jasno. Če bi kaj vedeli in kaj znali o pravem življenju ne bi bili tako zaostali kot so.
Rešitev človeštva je zdaj jasna . nekaj tisoč let bo potreno da se kaj naredi pri vseh teh neumnostih, ki jih počnemo.

Sicer pa je vse napisano na moji spletni strani. Preštudirajte ovrzite, če znate in zmorete na dostojen in profesionalen način. Materialni dokazi so zdaj tu, Ne morete ničesar, prav ničesar ovreči. To je problem . Njihov EGO in zasbvojenost s škodjivimi BIoenergijami.  

Pozdrav, Slavko
Back to top
 
 
IP Logged
 
slavko G.(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #36 - 06.04.2006 at 16:17:34
 
Odgovor na mnenje gospoda Damjana

Popolnoma se z njm strinjam.
Povedal je veliko resnic. Ta gospod bi znal hitro razumeti novo spoznanje,
do katerega sem se dokopal.

POZDRAV Slavko
Back to top
 
 
IP Logged
 
slavko G.(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #37 - 06.04.2006 at 16:21:45
 
Dober dan gospod Roman

Vsak ima lahko svoje mnenje. To mnenje je odvisno od dostopa do treh inteligenc, ki vplivajo na življenje na Zemlji. To so G-BETA superinteligenca, ki šofira BETA smrtne žarke ( sedma dimenzij), G-ALFA superinteligenca, ki šofira ALFA življenjske žarke ( trinajsta dimenzija) in S-ALFA superinteligenca, ki diskretno šofira S-ALFA regeneracijske žarke (33. dimenzija) in nadzoruje kaj se dogaja na svetu sploh.

Glede na njene izjave lahko samo pripomnim, da se je  s takimi ženskami zelo težko pogovarjati, ko navajajo same neumnosti ki imajo sicer z mojim odkritjem zelo neposredno zvezo. Razlika je samo v tem, da napačno dojemajo in razumejo problematiko sveta.

Problem je v tem, da že stoletja prodajajo te neumnosti. Povsem jasno je, da morajo o tem spremeniti mnenje. To pa ne gre enostavno. Še posebej ne,  če jim to ni potrebno.

Razkrinkal sem vse te neumnosti, ki jih mnogi pišejo in naprej prodajajo in zavajajo velik del sveta..

Moram takoj utemeljiti zakaj imenujem tak pristop kot omejeno življenjsko filizofijo.

Gre za bolan duh v zdravem ali že bolnem telesu. To se da z merilno BIOtehnologijo G-ALFA in z medicino dokazati.

Sicer pa bo to dokazalo življenje osebe, ki se takom opredeljuje. Rešitev je le v tem, da človek spozna določeno problematike s prave strani in da temeljito spremeni odnos do sebe in okolice.

Nekje nekdo omejen, zasvojen, degeneriran BETA generiran BIOsistem napiše, drugi pa to naprej prodajajo vse to ali se na vse to sklicujejo kot, da gre za svetinjo.

TAko se žal pač ne moremo ITI. Zato gre na svetu vse narobe.

Nočem s tem nikogar užaliti. Hočem samo povedati, da sem opredelil novo znanost, da sem spoznal in izoblikoval meter, ki vse to lahko izmeri. Zelo natančno!.

Naj si gospa Tatjana malo prečita merilni sistem in meritve znanih oseb na moji spletni strani pa bi ji moralo biti marsikaj precej bolj jasno.

No, posebej moram povedati, da to ni nič mojega. Samo spoznal sem kako to deluje in dojel, kaj moram napisati in kako, da bo to kolikor toliko jasno vsaj povprečno inteligentnemu zemljanu.

Zdaj pa to v praksi preverjam.

Nočem jo užaliti, hočem samo napisati kako so ljudje zavedeni. Kako so polni škodljivih BIoenergij in kako propadajo in kar je najhujše za seboj vlečejo tudi vso svojo okolico in vse svoje najbližje. Celo lastne otroke uničujejo, pa se tega sploh ne zavedajo.

Predlagam naj se malo oglasi v DRUŠTVU z DUhOVNO PRENOVO s33. TAm je kar nekaj ljudi, ki bi ji lahko malo prevetrili njene možgane. Ne fizično, samo tako, da ji pokažejo kakšnih vaj in na kakšni lokaciji naj se vaj loti, da si bo prevetrila možgane.

Samo primer:

Joga je zelo moderna v zadnjem času. Če to počneš v BETA smrtnem žarku, teh je mnogo največ, potem umsko in tudi telesno slej ko prej propadeš. To zelo  jasno dokazuje tudi BIoianaliza predsednika društva JOGA.

Če to počneš v ALFA življenjskem žarku si telo in dušo regeneriraš.

Tega pa žal nihče ne zna. Vedno je eden prvi. Žal sem ta trenutek to jaz, jutri bo pa morda ONA. V mislih imam aktivacijo ALFA žarka, ki ga potem lahko kdorkoli uporablja.

To je edina tema, ki je primerna za okroglo mizo. To je

1. Obstaja dve vrsti žarkov.
2. Žarke ALFA se da na 33 načinov uporabljati.
3. Zdaj vemo kaj je črna magija, kako deluje in kako se zaščitimo proti njen.
4. Kako deluje in kaj omogoča merilni sistem za večdimenzionalni prostor v katerem živimo

Sprejeti je treba ustrezen zaščitni zakon, ki bo opredelil kaj je dobro, kaj je zdravo in kaj ni. Ustrezen elaboral sem posredoval državnemu zboru, pa naj se odločijo kako naprej.

Toliko za začetek. Malo sem poenostavil vse skupaj..

Pozdrav, Slavko
Back to top
 
 
IP Logged
 
slavko G.(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #38 - 06.04.2006 at 16:22:50
 
Ni problem za denar. ZaA Vas je potrebno seminar drugače pripraviti. Vi vsi zelo dobro poznate del BIofizike to je 7. dimenzijo. Potrebujete še spoznati 13. in 33 dimenzijo. Nekateri ugotavljajo da je nekaj narobe pa se ne znajo iz tega izkopati.

Trenutno hodi na seminar nek BIoenergetik iz Gusuplja, ki se ukvarja z raziskavo vode. Zelo zanimiv človek.

On bi VAm lahko morda marsikaj povedal. Je še na etku pa že zelo napreduje in zelo hitro.

To pa je za vse VAs zelo enostavno. Ne bo se Vam treba matrati kot so počeli nekateri sicer redki na preteklih štirih seminarjih.

JAz sem bolj za to, da najprej organiziramo okroglo miro, razgovor enakopravnih partnerjev, brez evforije in v korist vseh nas. Samo to je pomembno in nič drugega. Vsi imamo na vratu nekatere zablojene politike in razne mojstre, ki še za sebe ne znajo nič narediti.

NAjhuje je to, da sistematično uničujejo mladi rod.

Pozdrav, Slavko

Predlagam, da prevzamete inciativo za okroglo mizo . da preizkusimo delovanje ALFA in BETA žarkov ter se o tem pomenimo. najdemo ljudi, ki so občutljivi za zaznavanje višjih dimenzij in bo zadeva stekla. Mnogo je dobrih ljudi, ki ne vedo kako bi se izvili iz objema BETA inteligence.

Predlagam, da napišete seznam tem ali vprašanj, ki bi jih bilo potrebo opredeliti
Back to top
 
 
IP Logged
 
slavko G.(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #39 - 06.04.2006 at 16:33:07
 
Dober dan  
Tu je BIOkibernetski vzorec angelov. Do njih pridete tako, da najprej ugotovite kako je človek umrl. To ugotovite tako da izmerite njegovih 1128 BIOparametrov.  v D13 in D33. Potem izvršite BIOtransfer. Ker večina umre v BETA smrtnem žarku gre njihova duša vedno v pekel.

No te je težka tema in zahteva zelo natančno opredelitev za katero zdaj nimam časa. Nekaj je na spletni strani, ostalo bo v knjigi..

V priloženi datoteki je še nekaj več podatkov. Podrobosti sledijo, če ne boste uspel ustrezno prečitati .

Striček je en človek, ki je bil že popolnoma odpisan. Zdaj pa že kar nekaj let živi. Noče ravno vsega narediti kar mu svetujem vendar kar vozi , še kar dobro..

Ljudje hitro pozabijo, da so bili že na poti v grob.

BK vzorec ANGELA je viden v D33. Njegovi BIOparametri so maksimanlno zdravli to je L384 in delujejo tam kjer delujejo kot pravi zdravniki, če šlovek sodeluje. Sodeluje pa lahko samo šlovek, ki temeljito razume BIOfiziko 7, 13 in 33 dimenzionalnega prostora v katerem živimo. Gre za izredno zahtevno tehnologijo.

Pozdrav, Slavko

To je bil tudi moj motiv da sem na neumnosti Tatjane odgovoril. Saj se ji sploh ne sanja zakaj se gre na mejnem področju znanega.

Vsak pravilno umrli človek postane ANGEL ostali gredo v PEKEL. To je katastrofalni šok za vse religije. Nobenega pojma nimajo kako te zadeve delujejo. Svoje vernike varajo po dolgem in počez in vse sistematično pošiljajo v PEKEL. To je v sedmo dimenzijo. Merilni vzorec imate v tabelah.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aleš p.(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #40 - 06.04.2006 at 16:36:32
 
Virusno problematiko je rešilo pred njim že velik ljudi od radionike od resonančnih frekvenc, tko da lepo ga prosim, da namesto da nas usmerja v to naj sam prebere kaj že obstaja, da ne bo odkrival amerike. Zadeva pa bojda (tega ne trdim) zaradi lobijev ni uspela zaživet.

ODG: NEUMNOST. KAj vse piše. Kakšna radionika in resonančne frekvence. Tu gre za večdimenzinalni prostor v katerem živimo. Neunosti je v dnevnem časopisju in med osveščenimi ljudmi po metodi G-BETA kolikor hočete. Če bi bilo to res, bi zdravniki to zagrabili z obema rokama. To se mi povedali na fakulteti za medicino. Izvršili so vrsto preizkusov na kliničnem centru z nekaterimi Vašimi ljudmi, Pravijo pa, da poskusi niso ustrezno uspeli. To pomeni da je šlo za naključje ali kaj drugega.

Drug problem je da mora biti zraven vedno neki BIOenergetik. To pa medicino zelo moti. Pri mojih metodah ne potrebujete nobenega človeka. Vsak otrok je sposoben, da ko je ekrat ALFA žarek aktiviran tudi uporablja. To se preizkusili prenekateri zdraviki in njihove soproge.


XXX: Slovenija bi lahko bila bogata, če bi to svojo tehnologijo znali prodat v tujino in slovencem potem dati sredstva od tega. In da ne bo kdo smešno izpadel in spet odkril kaj novega, od tega Slovenija itak živi, samo da to ustvarjajo podjetja iz drugih branž. Obratno ne gre, oz gre v to, da če slovencem jemlješ nimajo več od tega. Glede na moje vedenje o trženju dajem brzeplačen predlog za začetek in do sedaj je vse kar je tako(oz v to smer) delovalo uspelo in je merjlivo z količino denarja, ki priteče nazaj:

ODG: ZMOTA, pomembno je deleti tako, da se ne poškoduje BIosistemov. To pa kar počno BIoenergetiki in vsa znanost in tehnologija pa je vse ravno narobe. Poglejte Pogačnikove stebre, čista črna magija, PA avstrijski nadzor BIOhrane. Kakšna BIohrana neki. To je zdaj merljio z novo slovensko merilno BIOtehnologijo G-ALFA. Dajte, naučite se meriti. Potem boste lahko komentrali. Zdaj pa gredo  ti komentarji povsem v prazno.

Vse kar trdim in sem napisal je merljivo in ponovljivo. Meritve pa se lahko nauči vsak povprečno inteligenten Zemljan.

XXXX: Gospod naj aktivira po Sloveniji toliko žarkov kot je potrebno da virus uničimo in da se ne bo razvil in bomo samo mi sredi Evrope brez tega in mel celo ozdravitve, ko mu bo to uspelo, bodo vsi hoteli tehnologijo, brez vprašanj ( kot hočejo od Ršeja zdravila) in bomo bogati vsi, in to samo do davka, ki ga bo dal državi, več ne rabimo, samo 20%.

ODG: Gospod ALEŠ očitno ne razume bistva problematike nastanka MUTACIJE virusa. BOM napisal članek.
MArsikaj sem že naredil, kar ste lahko in bi morali ugotoviti. Izvor vsega zla so cerkveni objekti. Teh sem saniral kar lepo število.Poglejte malo v tabele. Pa to tudi v praksi lahko preverite, če želite. GOVORIM O IZVORU VSEGA ZLA. . Potem nastopijo posledice.Će ob škodljivi cerkvi živite, potem VAm ni pomoči. Nobena tehnologija VAm ne pomaga. Uniči VAm psiho, potem pa odkrivate toplo vodo in postavljate kamne v BETA žarke itd itd.
 
VELIKO ŠKODE DELAJO RAZNI NADEBUDNEŽI S KITAJSKO IN iNDIJSKO FILOZOFIJO. GRE ZA  ODLIČNE REŠITVE ČRNE MAGIJE.

TAko kot si to predstavlja gospod ALEŠ pa žal to ne gre niti v sanjah. To bi bilo zelo lepo,če bi BIOfizika 7, 13 in 33 dimenzionalnega prostora tako delovala, pa ne.  

TAk je svet

Pozdrav Slavko
Back to top
 
 
IP Logged
 
slavko G.(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #41 - 06.04.2006 at 16:40:05
 
Dober dan gospod Roman

To sploh ni res. Popolnoma vseeno je kako kakovostno hrano uživamo. Hrana na staranje nima kakšnega posebnega vpliva. Staramo se vseeno. Slaba hrana povzroči bolezni in nima  s staranjem nobene veze.
To se da z merilno tehnologijo za 7, 13 in 33 dimenzionalni prostor ugotoviti. Zato je tako zelo pomembno uporabljati AKTIVIRANE ALFA žarke.

Prav tako tudi ionizator popolnoma nič ne koristi. Kar izmerite predsednike , politike, kardinale in druge tiče. Skoraj sama sodrga z redkimi izjemami. Dva ekstrema, BERLUSKONI BETA in PRODI  ALFA.
To bi morali znati BIoenergetiki ugotoviti, pa tega ne zmorejo. BETA jih drži zelo na kratko. Dobre, zdrave jim pokaže za bolne in obratno. Tudi pri dekletih je tako.

Najbrž bi ti tički najprej za sebe uredili pomlajevanje, pa to sploh ne deluje na ta način. So drugi načini. O tem morda kdaj drugič, morda čez 30 in več let, ko bo kaj bolj konkretnih dokazov..

Pozdrav, Slavko
Back to top
 
 
IP Logged
 
slavko G.(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #42 - 06.04.2006 at 16:43:56
 
Dober dan gospod Roman

Hvala za informacijo. Moj namen je ta, da bi seveda povsem anonimno
spremljal kaj se v bistvu dogaja z vidika BIotehnologije G-ALFA. Pri moji
znanki sem sicer ugotavljal posledice na koži podplatov in na BIosistemu
vendar en poskus še zdaleč ni dovolj . Vsak BIOsistem se po svoje  brani
pred opeklinami.
Podobno je tudi z vrtenjem mize ne da bi se jo dotikali. To lahko počno le v
velikem in močnem BETA smrtnem zarku. Ko sprožiš postopek, da S-ALFA BETA
žarek izklopi to več ne deluje. RTVSLO to noče ponoviti. Raje farbajo ljudi
s takimi sicer zanimivimi vendar za BIosistemi škodljivimi oddajami.
Želel bi zadevo posneti in jo analizirati z merilno BIotehnologijo za 7, 13
in 33 dimenzionalni prostor.

Pravkar smo preizkusili neko zaščito mobilnega telefona. Menda jo je gospod
Kononenko preizkusil na njegovi napravi . Ugotovil sem da je to zopet ena
velika prevara. ZAščita popolnoma nič ne deluje. Bolje deluje Bk zaslonka,
ki jih proizvajam čeprav ni namenjena za tako uporabo.

Prava rešitev je povsem druga. In sicer. MOBILNI telefon mora imeti pravo
obliko. Vsebino škodljivih BIOenergij, ki jih ima vsak predmet pa lahko
odstranite le z uporabo BIOfizike 7, 13 in 33 dimenzionalnega prostora v
katerem živimo. To je z uporabo metod, ki sem jih opredelil kot AP01 do
AP33. Podrobnosti so v članku ptičja gripa na moji spletni strani
www.ati-e-import.si na linkih na literaturo za 6. mesečni seminar. Če Vas
kaj več zanima Vam pošljem datoteko.

Pozdrav, Slavko
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #43 - 08.04.2006 at 04:52:20
 
Predvsem vas je večina tu popolnoma na drugi strani kot Slavko. To pomeni, da se niti niste poglabljali v gradiva, ki jih je napisal. Oziroma le kdo od vas.
Nimate primerov "iz terena", gledate torej z osebnega in duhovnega stališča, torej brez nekega posebnega poznavanja tematike.
So pa pri meni resda že zastarele meritve znanih in za vas manj znanih ljudi, ki so glede na takratni rezulatat ti ljudje tudi šli eden za drugim v bolnico.   No, nikakor ne bom presenečen, če se bo komu od vas zapisalo, da je Slavko nad njih spustil črno magijo.  
Tudi se niste niti z eno besedo spustili v  sam biolaser in zaslonke. Testi so pokazali da nek naboj oboje ima, so pa tudi ljudje, ki iz biolaserja vidijo žarek-laser. In vendarle sem imel sam celo težave na neki evropski meji, ko je letališki rentgen bržkone drugače osvetlil denarnico v kateri so bile zaslonke in biolaser. Nisem imel težav zaradi zlatega papirja iz mladinske knjige kot tudi ne zaradi drugih stvari. Res zanimivo, kot tudi ne naključno.

Obenem se poraja tudi zanimivost, ko osebe iz  beta kategorije Slavka nekam pošiljajo, saj sami, oziroma njihova podzavest je v strahu, če le morebiti sami niso beta.  In ravno na tem forumu se je pisalo o egu, to z meritvami pa ego tudi je.  "Pač, pokazati je treba lep obraz, beta naj oste, če ta že je v nas." Super trenutna tolažba. Žal kratkoročna.

Sam precej dobro spremljam več vrst ljudi ki me obkrožajo, kot tudi spletne ljudi, ki so aktivni na istem mestu, zato preprosto ne morem mimo dejstva, da eno z drugim ne gre.  Biti alfa in beta na eneme mestu je kot slaba zakonska zveza, tisti pa, ki so nevtralni, navadno odidejo brez besed. In ko so v  alfa/beta deljenih družinah nevtralni otroci, nam ti lahko prinesejo ne preveč dobro naložbo skozi svoj odraščajoči čas.  

Veliko se vam zatika tudi ob Slavkovi besedi črna magija.  Za razliko od mene jo mnogi, morda vsi, jemljete dobesedno. On je na večih mestih napisal, da če si nekdo ne more ali ne želi predstavljati alfe in bete, naj za simboliko vzame  boga in hudiča, oziroma nebesa in pekel.
Torej. Če je nekdo zabasan betič, to še ne pomeni, da je tudi hudič. Leze pa na slaba pota. Dokler škodi samo sebi je ok, toda vplivni ljudje te vrste škodijo množicam. In skoraj v vseh primerih betičev tudi ni obveza biti vpliven.

Seveda pa je pri Slavku moteč njegov pristop do ljudi zaradi katerega bi pravzaprav moral imeti predstavnika za stike z javnostjo.  Cenik pač pove svoje, a vendarle tisti, ki smo šli skozi cenik in uspehe,  obenem tudi vemo, da je pravzaprav vse na spletu.  Morda ste le preveč kritični do kritika.  In če smo iskreni.  Ravno v tem času, ko je potrošništvo na vrhuncu, bi radi vsi imeli vse in to danes, saj na jutri se ne čaka. Ravno BK ni te vrste, saj čas ko je Slavko podarjal biolaserje so mimo. To se je dogajalo leta 1993 in dal ga je tudi meni. Ne le enega. Štirje so bili, če me spomin ne vara. To obenem pomeni, da ste se vi v trinajstih letih verjetno kaj naučili.  Možno, da sem za 80% manj sposoben od vas, kar pomeni, da sem se nekaj naučil tudi jaz.  Del tega mi je nudil Slavko (brezplačno) pri njem pa sem vsega skupaj za moja otroka, mamo in mene pustil  41 SIt na dan. In ta številka se niža.  Verjetno bo držalo, da se tisto kar je zastonj nič ne ceni, vsakdo med vami pa bi ob vidnih uspehih česar koli, tudi sam naštelal blagajno.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #44 - 08.04.2006 at 11:30:44
 
LOL    Grin  Grin

Sem si vzel čas in pregledal omenjene strani in moram priznati, da se že dolgo nisem tako nasmejal.

In tole svojo znanstveno fantastiko bi mojster lahko vsaj malce bolj izvirno poimenoval, ker biokibernetika je že vsaj štiri desetletja priznana in uveljavljena veda (po svetu obstajajo številni inštituti in laboratoriji za biokibernetiko, ki se pa ukvarjajo s čisto drugimi zadevami)


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5