Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 
(Read 119707 times)
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: cepljenje je neučinkovito in nevarno
Reply #150 - 24.11.2007 at 11:27:03
 
Zdravniki se nič ne igrajo boga, pač pa poskušajo po najboljših močeh in z vsem znanjem, kar ga je človeštvo o zdravju nabralo in preizkusilo, pomagati bolnim in preprečevati, da bi zdravi zboleli.

Sicer bi lahko za vsako človekovo ustvarjalno dejavnost trdili, da je igranje boga, saj ravno tako posega v svet, ustvarja spremembe in vpliva na druge.

Če nekdo v članku trdi, da virusi niso vzrok za razvoj bolezni ali celo, da sploh ne obstajajo, ga seveda ne morem jemati resno, ker gre za dejstva, ki so bila že neštetokrat dokazana.
(Ravno tako ne jemljem resno tistih, ki trdijo da Zemlja ni okrogla ampak ploščata)

Vzroki za bolezni so zelo različni, poleg virusov seveda na zdravje vplivajo tudi razni toksini,  vendar je to že iz druge zgodbe, ki pa ne izključuje virusov kot povzročiteljev bolezni.

Moti me tudi odklanjanje kakršnega koli cepljenja, kot, da so vsa enaka.
Beseda cepljenje se uporablja v množini, kadar ne navedemo konkretno za katero cepljenje in proti kateri bolezni je govora.

Tudi sam bi pred določenimi vrstami cepljenja najprej premislil ali je smiselno, morda celo nevarno ali ne, za nekatera že preizkušena cepljenja pa kaj dosti sploh ni za razmišljati, če hočeš ostati živ.
En primer je naprimer cepljenje proti steklini, kjer odklonitev cepiva v primeru ugriza stekle živali pomeni isto kot samomor.
In ne boste verjeli, povzročitelj stekline je virus in ne nekakšni toksini.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: cepljenje je neučinkovito in nevarno
Reply #151 - 24.11.2007 at 18:06:01
 
Bardo_Thodol wrote on 24.11.2007 at 11:27:03:
Zdravniki se nič ne igrajo boga, pač pa poskušajo po najboljših močeh in z vsem znanjem, kar ga je človeštvo o zdravju nabralo in preizkusilo, pomagati bolnim in preprečevati, da bi zdravi zboleli.


Huh kakor kdo, a ne.

Sicer pa, Bardo, si vedno popapal vsa zdravila, ki ti jih je predpisal tvoj dr?  Roll Eyes Če ne, zakaj ne?
Ker si zdravnik, ali si neposlušni laik?

Kmalu uvidiš, da gre za nek ssitem zdravstva oz. za neko doktrino, ne samo za zdravnike, ki hočejo dobro...

Ne smemo pozabljati na veelik razkorak med t.i. zahodnjaško medicino in ostale medicine... t.i. alternative (čeprav ni pravi izraz), ki gledajo človeka bolj celostno, tega ne moreš negirati - če greš k homeopatu ti bo postavil vsaj 50 vprašanj, ne kot naši dr. ki odrajtajo v par minutkah, že to pokaže na različen pristop, ki je bolj temeljit, kajneda?!!.

Pa ne samo to. Dal ti bo zdravilo prav zate.

Ker se jaz recimo ne spoznam toliko na nobeno medicino, težko ocenim, kaj je res... s temi toksini, imunskim sisteomom, cepivi itd., zaupam pa NEKATERIM ljudem, strokovnjakom, ki vedo kaj in kako. Še predsednik države ima svoje strokovnjake, na katere se zanese, da mu govorijo dejstva.
Težko pa zaupam uradni medicini, ki daje prednost kolektivu pred individuumom in hkrati me opozori, da cepljenje ni varno. Še manj, če vidim, kako deluje svet, sploh farmacevtski.

Mislim, da je ta tema bolj namenjena cepljenjem, za katere se starši odločajo ali podvreči otroke c. ali ne, oz. kdaj.

Zasledila sem (o njem sem že pisala) predlog za cepljenje otrok, ki bi lahko bilo srednja pot, če upoštevamo, da se starš odloča za cepljenje:
- cepiti čim kasneje, oz. ne v prvih treh mesecih
- cepiti z daljšimi vmesnimi presledki
- se pošteno prepričati, da je otrok zdrav (tudi zato, da se izključi razne pridružene infekcije, vendar je tu ena slepa pega... ker medicina kljub svoji veličini, ne more zagotov reči, da je otrok RES zdrav)
Back to top
« Last Edit: 25.11.2007 at 16:00:35 by Amstel »  

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Nahate.d
Ex Member




Re: cepljenje je neučinkovito in nevarno
Reply #152 - 25.11.2007 at 13:02:21
 
Bardo_Thodol wrote on 24.11.2007 at 11:27:03:
Če nekdo v članku trdi, da virusi niso vzrok za razvoj bolezni ali celo, da sploh ne obstajajo, ga seveda ne morem jemati resno, ker gre za dejstva, ki so bila že neštetokrat dokazana.
(Ravno tako ne jemljem resno tistih, ki trdijo da Zemlja ni okrogla ampak ploščata)



Leta 1870 je medicinska stroka s pravo strastjo povzela Pasteurjevo mikrobiološko teorijo, saj so vedeli, da ljudje zaradi svojih problemov radi krivijo druge, v tem primeru majhne, skrivnostne, zahrbtne male pošasti, kot svoj napačen način življenja in hranjenja (dolgo obdobje pred tem so krivili zle duhove, ob prihodu krščanstva pa hudiča). Ta napačna teorija je ljudi uvrstila med nesrečne žrtve teh »malih pošasti« in doktorji medicine so se v navezi s farmacevti lahko proglasili za »edine rešitelje«, kar neprestano oglašujejo v vseh sredstvih javnega obveščanja še danes.

Louis Pasteur izumitelj teorije o bakterijah, virusih, ki da povzročajo bolezni je tik pred smrtjo priznal, da je napačna. Trije veliki francoski znanstveniki tistega časa tihi Antoine Bechamp, Claude Bernard in Tissot so vsi zavrgli teorijo, ki jo je povzel in zastopal Louis Pasteur, toda medicina jo je obdržala do danes in teorija še vedno predstavlja steber MITA o mogočni medicini.



Več o tem;

http://www.klubnaravnegazdravja.com/index.php?option=com_content&task=view&id=57...

Tudi jaz  ne jemljem resno tistih, ki še trdijo da je zemlja ploščata.

Prijetno branje   Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: cepljenje je neučinkovito in nevarno
Reply #153 - 25.11.2007 at 17:29:30
 
Pred stoštiridesetimi leti, ko je deloval Pasteur, še niso vedeli vsega, kar o mikroorganizmih vemo danes.
Znanje se nenehno razvija in dopolnjuje in ni nekaj za vedno zakoličenega.
Ravno Pasteur pa je bil tisti, ki je prvi pozdravil primer stekline s cepljenjem. Do tedaj je okužba s steklino pomenila smrtno obsodbo za okuženega, ne glede na to, kako zdravo je okuženi živel.

Če avtor omenjenega populističnega članka mogoče še ne ve, se je v zadnjih sto letih veliko spremenilo in danes za razliko od Pasteurja lahko zdaj prav vsakdo opazuje  mikroorganizme, tudi viruse, neposredno z elektronskim mikroskopom. Tako je naprimer mogoče opazovati, kako določeni virusi uničijo človeške celice in iz njenega materiala proizvedejo lastne kopije, z enakim DNK virusa in v velikanskih količinah.
Kloniranje, s čemer se ljudje spoznavamo šele v zadnjem času, virusi rutinsko obvladajo že stotine milijonov let.
Videti je mogoče tudi, kako nekatere bakterije požirajo viruse ali kako virusi razgrajujejo določene vrste bakterij. Skratka, tam spodaj v mikrosvetu je cel ZOO z večjo raznolikostjo življa, kot jo poznamo v našem velikem (živalskem) svetu.

Nobena skrivnost danes tudi ni več, da najmanj 300 vrst bakterij v prebavilih pomaga človeku samo pri prebavljanju in da bi brez njihove pomoči človek zelo hitro umrl. Ti mikroorganizmi, ki živijo s človekom v simbiozi so "good guys", obstaja pa tudi veliko "bad guys" mikroorganizmov, ki nam ob vstopu v telo le škodujejo ali nas celo ubijejo. Ne glede na zdrav način življenja, se lahko vsakdo okuži s slabimi virusi, saj se je od sveta, s katerim smo tesno povezani in soodvisni  nemogoče popolnoma izolirati.

Znanje o mikroorganizmih v današnjih časih ni več noben tabu in spada k splošni izobrazbi že od osnovne šole naprej.
Ravno tako to znanje ni v učbenikih zato, kot pravi g.Kolar, da bi služilo za "pumpanje ega doktorjem".
Ko tole berem, mi zgleda verjetneje, da je z egom omenjenega gospoda nekaj narobe. Zanimiva je naprimer njegova uporaba besede "doktorji", kak profesionalni psiholog bi zagotovo vedel o tem povedati kaj več in iz kakšnih frustracij to izhaja...



Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: cepljenje je neučinkovito in nevarno
Reply #154 - 25.11.2007 at 22:48:07
 
Quote:
Amstel wrote on 21.11.2007 at 18:07:19:



Lep pozdrav Amstel;   Smiley

Link zdaj spet dela, sem sprobala, upam da bo tudi tebi.



Smiley oj, čao.
Sm brala.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: cepljenje je neučinkovito in nevarno
Reply #155 - 27.11.2007 at 10:25:06
 
Quote:
Leta 1870 je medicinska stroka s pravo strastjo povzela Pasteurjevo mikrobiološko teorijo, saj so vedeli, da ljudje zaradi svojih problemov radi krivijo druge, v tem primeru majhne, skrivnostne, zahrbtne male pošasti, kot svoj napačen način življenja in hranjenja (dolgo obdobje pred tem so krivili zle duhove, ob prihodu krščanstva pa hudiča). Ta napačna teorija je ljudi uvrstila med nesrečne žrtve teh »malih pošasti« in doktorji medicine so se v navezi s farmacevti lahko proglasili za »edine rešitelje«, kar neprestano oglašujejo v vseh sredstvih javnega obveščanja še danes.

tko nekak
bakterija je in virus tud
samo so
in pol je vzrok
neki počneš narobe al pa preveč al pa premal al pa ...
in se virus namnoži, al pa bakterija, al pa goba al pa
in to je posledica

in da ti slučajno ne bo treba kej narest narobe, kr šerifi poskrbijo zate, s cepivi v RANI mladosti
in da ni gužve na svetu popedenajo rajši z vojnami, je boljši biznis

svoje cajte k so ljudje narobe žvel, jih je bolezen pofrezala
slab biznis
biznis za premal ljudi ...


o neučinkovitosti se ne bi dal govort - nek učinek vedno je - kao
predvsem pri unih steklinah ipd cepivih - ko si itaq use že tolk zafuku, da te je stekla žival ugriznla in da se ti je naredila jeba - te cepivo valjda ne poškoduje


govora pa je res blj o čist mladih otrocih - kristalkotih - ki še nimajo zabasanga in popolnoma razjebanga telesa, nafilanga z napačnimi programi
za te je cepljenje res nevarno
u učinkovitosti tuki ne bi hotu, ker je zadost jasno pokazano, da namest da bi nas cepl s cepivi, bi nam moral dat možnost da se z vsem tem okužimo po naravni poti - z mikro odmerki - da se imunski sistem jača, če se tko odločš

se superstrinjam z amstel da bi moral to cepljenje mladih otrok u iber za usazga posameznika izvest
z mikro dozami
mnogo raztegnjenimi v času
ABSOLUTNIM opazovanjem cepljenega otroka s strani staršev in zdravnika (brez RFIDa)
...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: cepljenje je neučinkovito in nevarno
Reply #156 - 27.11.2007 at 19:40:05
 
gape wrote on 27.11.2007 at 10:25:06:
ABSOLUTNIM opazovanjem cepljenega otroka s strani staršev in zdravnika (brez RFIDa)
...


Ja, bi bilo fajn.

PA še ena realnost: da se niti s predhodnim testiranjem (analiza krvi - imunoglobulinov) za morebitno alergijo, oz. morebitno reakcijo na cepivo, NE DA NIČ PREDVIDET!

Samo če ima otrok IG nizke, se cepljenje ne opravi. Vendar avtomatično tega pregleda ne naredijo.



Amstel wrote on 24.11.2007 at 18:06:01:
Zasledila sem (o njem sem že pisala) predlog za cepljenje otrok, ki bi lahko bilo srednja pot, če upoštevamo, da se starš odloča za cepljenje:
- cepiti čim kasneje, oz. ne v prvih treh mesecih
- cepiti z daljšimi vmesnimi presledki
- se pošteno prepričati, da je otrok zdrav (tudi zato, da se izključi razne pridružene infekcije, vendar je tu ena slepa pega... ker medicina kljub svoji veličini, ne more zagotov reči, da je otrok RES zdrav)



Pa še nekaj sem pozabila.

Ta homeopat, ki ga omenjam, predlaga pred cepljenjem dajanje homeopatskega pripravka v ustrezni potenci in sicer CEPIVA, da telo obvesti na globlji ravni, naj se pripravi na vdor cepiv.
Quote:
PREVENTION

Homoeopaths used to recommend, and sometimes still do, Thuja 30C before vaccination. Personally, I have had unfortunate experiences with this and have never been able to confirm its efficacy. Paediatrician Yvonne Pernet has recommended Thuja 30C to the parents of all the children she has vaccinated for several years. When she stepped over to the preventive use of potentised vaccines the difference in the results was indisputable. There were patently fewer side-effects to vaccination with this novel method. In fact, the energetic level becomes safeguarded so it can no longer be disturbed by the vaccine. It is as if the organism is warned of the approaching 'artificial' illnesses and can therefore better maintain its balance. It must be remembered that chronic complaints can only occur because the deeper levels of our energy have been disturbed.

The procedure is as follows: two days before vaccination, give the potentised vaccine (e.g. DKTP) at 200C, about 10 small granules (globules), and repeat after vaccination, on the same day. The granules are of lactose and are absorbed quickly in the mouth. If there is to be no further vaccination for the time being, it is a good idea to administer the potentised vaccine a month later in increasing potencies of 30C, 200C, 1M and 10M on four consecutive days in order to correct any possible disturbance to the deeper energy levels. If, as can never be completely excluded, complications still occur despite these preventive measures, it is recommended that a solution in water of the 200C be given for three days at the acute stage and to repeat the whole series several weeks later. See case 9, Lisette, page 15.

http://www.tinussmits.nl/english/dynamic.htm?main=http://www.tinussmits.com/engl...



Pa če si hoče kdo ogledat filmček, kako zgledajo krči kot reakcija po cepljenju, si lahko ogleda tu (cca na sredini filma):
http://www.ppdocu.com/?page=tinus1&lang=nl

Tekst je v Nizozemščini, vendar sem brala v italijanščini o tem filmu, zato vem, da so pokazali posnetek enih staršev, ki so snemali par mesecev starega otroka v bolnišnici postelji, kako ga stresajo krči kmalu po cepljenju (ne vem koliko dni po cepljenju).

Back to top
« Last Edit: 28.11.2007 at 11:22:09 by Amstel »  

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: cepljenje je neučinkovito in nevarno
Reply #157 - 28.11.2007 at 19:42:13
 
ja čist verjamem, da nekateri otroci tako odreagirajo, samo je takšnih res zelo malo in to so res bolj kot ne ekstremi. itak je pa cel svet higijensko in ekološko oporečen tako, da smo zastrupljeni z vseh strani.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: cepljenje je neučinkovito in nevarno
Reply #158 - 29.11.2007 at 20:06:52
 
Quote:
ja čist verjamem, da nekateri otroci tako odreagirajo, samo je takšnih res zelo malo in to so res bolj kot ne ekstremi. itak je pa cel svet higijensko in ekološko oporečen tako, da smo zastrupljeni z vseh strani.


V bistvu govorimo o dveh izidih;
- eni so potrjeni od uradne medicine in zaobjamejo samo reakcije po 48 urah!!!!
- drugi so pa izidi, ki jih opažajo - na kratko - "drugi" in sicer reacije po 48 urah in VEČ mesecih!!! Tu je govora o reakcijah, posledicah, ki jih sploh nihče ne raziskuje znanstveno, kar PA NE POMENI, DA SE JIH NE DA ZNANSTVENO DOKAZATI .

Enostavno jih nihče ne raziskuje, ker so izven farmacevtskega interesa. Vemo pa, da stanejo ogromno denarcev take raziskave.
In ravno to je problem, s katerim se srečujejo "drugi", ker jim s tem argumentom vedno znova mahajo pred nosom "uradni" strokovnjaki.... kao, nimaš znanstvenih dokazov (itak nimaš keša za to).

Zakaj bi sploh raziskovali dogajanje nekaj posameznikov, če je pa z večino vse ok?

Zakaj bi raziskovali, če bi se pa lahko izkazalo, da tudi tista t.i VEČINA, ni ravno tako ok!!????

Sploh pa če veš, da uradna medicina NE PRIZNAVA "post vakcinalnega sindroma", potem veš, kako daleč smo.

Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: cepljenje je neučinkovito in nevarno
Reply #159 - 06.12.2007 at 09:33:13
 
Da ne zamre debata, sem našla še eno zanimivost, sicer malce staro kot izjavo iz Primorskih novic, pa vendar

bivši ustavni sodnik mag. Matevž Krivic:
Quote:
"Gre pač za znane predsodke vsake stroke, preseneča pa me, da smo tako pozabili na tisto maksimo o metodičnem dvomu, ki naj bi ga gojila znanost," je dejal Krivic.



http://www.kid-pina.si/~svod/SobotaPN.html
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
MicroB
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1

Re: cepljenje je neučinkovito in nevarno
Reply #160 - 10.12.2007 at 11:19:59
 
Spoštovani!

Sem mikrobiologinja. Slučajno sem naletela na ta forum. Z grozo prebiram vašo debato. Dolgo časa sem si zatiskala oči, da pri nas ni tako... pa vendar! Slovenci smo na tem področju preveč nezaupljivi, prevečkrat sklepamo le po enem ali dveh primerih (kot so opisani na strani pozitivk), laično razmišljamo, predvsem nasedamo šarlatanom in drugim mazačem. Ljudje pisarijo po takšnih forumih brez kakršnekoli podlage, upam, da ni pregrobo, če rečem da pišejo neumnosti! Najbolj me je pretreslo to, da je nekdo napisal, da ne želi, da mu vbrizgavajo bacile, žive, ali mrtve. Ne vem, ali bi se smejala ali jokala. Morda je moje dojemanje preveč čustveno, a že nekaj časa nisem v stiku z ljudmi, ki teh reči ne poznajo in sem zato toliko bolj presenečena. Kaj je sploh cepivo? Kaj virus? Bakterija? Bacil? Na kakšen način poteka imunski odgovor v primeru cepljenja ali akutne okužbe? Koga cepiti, koga ne? Mislim, da vam za zrelo debato močno primanjkuje DEJSTEV. Pričevanja in zgodbice niso dejstva.
Tudi jaz bi rekla, ne nasedajte zdravnikom, ker tudi njihov študij obsega zelo zelo malo imunologije in mikrobiologije. Predklinika šepa. Prva tri leta vsi študentje prespijo, ker to bojda ni zanje (biokemija, biologija celice itd. ...) in ravno to botruje takšnim napakam, ki jih počno gospodje v belem. V Sloveniji ustreznega profila poklica, ki bi lahko presojal, katero cepivo da in katero ne in koga cepiti, pravzaprav ni. Zdravniki nimajo ustreznega znanja o mikroorganizmih, toksinih, imunskih odgovorih glede na biokemično specifičnost cepljenega, mikrobiologom pa šepa znanje na področju medicine. Stopiti bi morali skupaj, pa to velikokrat preprečijo že tekmovalnost med študijem in razni več- ali manjvrednostni kompleksi obeh skupin študentov.
Sama sem nekoč spremljala pričevanje g. Aloisa Kolarja na televiziji. Povedali so, da lahko njegov e-naslov dobim v uredništvu. Poklicala sem jih, posredovali so mi naslov gospoda Aloisa in pisala sem mu. Kratko, prijazno pismo, če mi lahko obrazloži nekaj stvari, ki jih zagovarja kot dejstva. Odgovora nikoli nisem dobila, čeprav nisem izdala svoje stroke, niti nestrinjanja. To se mi ne zdi ravno višek medsebojne komunikacije.
Pa še beseda ali dve o cepivih.
Sama nikoli nisem bila cepljena proti oslovskemu kašlju (Per), ker je to pediater ob mojem rojstvu še v prejšnji državi odsvetoval. Bila sem nedonošena, s krivo hrbtenico in dihalno stisko ob rojstvu. Podrobna analiza cepiva in mojih značilnosti je pokazala, da bi cepivo lahko povzročilo paralizo. Poudarjam, analizirali so posamezen primer in se odločili za posamezno vakcino. Na ostale predpisane oz. priporočene nalezljive otroške bolezni sem cepljena, brez posledic. Kasneje sem pri 15 letih prejela še tretjo, dodatno dozo proti tetanusu (Te), z lažjimi, pričakovanimi posledicami (otrdelo mesto vboda, slabo počutje), vendar sem, zahvaljujoč temu cepivu, danes še z vami. Pri 18 letih sem se cepila proti hepatitisu zaradi odhoda v rizične dežele. Posledic nisem imela. Med študijem sem cepivo ponovila, poleg tega pa smo se cepili še proti klopnemu meningoencefalitisu. Tudi tu ni bilo posebnosti. Pred vsako vakcinacijo sem seveda preučila možne posledice, se pogovorila s kolegi in zdravniki in izbrali smo možnost, ki je najmanj tvegana.
Proti gripi se ne cepim, ker menim, da ni vredna tveganja (pri mojh letih... za starejše je gripa lahko usodna in je cepljenje priporočljivo), čeprav je to zelo nizko.
Upam, da sem v komu prebudila kanček dvoma o škodljivosti cepiv. Svoje otroke bom najverjetneje cepila, če le zato ne bo prehudega tveganja. Seveda priporočam posvet in temeljito analizo ob kakršnikoli nejasnosti. Predvsem si morate ob tako pomembnem koraku zagotoviti popolno medicinsko oskrbo in svetovanje, ne glede na preobremenjenost in dolge čakalne vrste.
Mikroorganizmi niso barabe. Brez velike večine ljudje ne bi mogli živeti. Ne bojte se jih preveč, ker vam prav v tem trenutku rijejo po očeh in pazijo, da kakšen patogen iz zraka ne povzoči vnetja.

Lep pozdrav.

P.S.: Ne vem, če se bom na forum še vrnila, dostopna pa sem po e-pošti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: cepljenje je neučinkovito in nevarno
Reply #161 - 10.12.2007 at 16:36:04
 
MicroB wrote on 10.12.2007 at 11:19:59:
Upam, da sem v komu prebudila kanček dvoma o škodljivosti cepiv. Svoje otroke bom najverjetneje cepila, če le zato ne bo prehudega tveganja. Seveda priporočam posvet in temeljito analizo ob kakršnikoli nejasnosti. Predvsem si morate ob tako pomembnem koraku zagotoviti popolno medicinsko oskrbo in svetovanje, ne glede na preobremenjenost in dolge čakalne vrste.
Mikroorganizmi niso barabe. Brez velike večine ljudje ne bi mogli živeti. Ne bojte se jih preveč, ker vam prav v tem trenutku rijejo po očeh in pazijo, da kakšen patogen iz zraka ne povzoči vnetja.

Lep pozdrav.

P.S.: Ne vem, če se bom na forum še vrnila, dostopna pa sem po e-pošti.


Živjo,
če se boš še vrnila na forum  Smiley.

Nisem prepričana, če sem te čisto razumela, sploh glede dvoma v cepiva oziroma v spremljajoče snovi v cepivih .

Ne vem kakšni analizi si bila ti podvržena, ko si bila mala. Verjetno si imela srečo, da imaš koga ob sebi, ki je točno vedel, kaj mora analizirati. Namreč pri nas kar tako ne delajo analiz. Pa še če jo, povedo, da z izvidov le predvidoma lahko rečejo, da reakcije na cepivo ni pričakovati.

Me zanima pa kako gledate na recimo pričevanje starša, ki je povrhu še strokovnjak na področju kemije in ima svoje slabo mnenje o cepivih?!
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: cepljenje je neučinkovito in nevarno
Reply #162 - 10.12.2007 at 17:03:03
 
http://novice.svarog.org/index.php?Novica=3291

Ocene WHO so pokazale, da je število smrti zaradi ošpic v Afriki med leti 2000 in 2006 upadlo za kar 91 odstotkov.

Upad smrtnih primerov iz 396.000 na 36.000 pomeni, da je Združenim narodom uspelo doseči cilj in za 90 odstotkov zmanjšati smrtnost zaradi ošpic kar štiri leta pred zastavljenim rokom.

Medtem ko se je z globalnega vidika smrtnost zaradi ošpic v šestletnem obdobju zmanjšala za 68 odstotkov, pa pri WHO opozarjajo, da je smrtnost zaradi ošpic še vedno previsoka v južni Aziji, predvsem v Indiji in Pakistanu, kjer je zabeleženih kar 74 odstotkov vseh smrtnih primerov zaradi ošpic na svetu.

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: cepljenje je neučinkovito in nevarno
Reply #163 - 10.12.2007 at 20:16:02
 
Quote:
http://novice.svarog.org/index.php?Novica=3291

v Afriki

v južni Aziji, predvsem v Indiji in Pakistanu, kjer je zabeleženih kar 74 odstotkov vseh smrtnih primerov zaradi ošpic na svetu.



Roll Eyes ma ne moremo primerjati dveh svetov, sori.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: cepljenje je neučinkovito in nevarno
Reply #164 - 10.12.2007 at 21:14:10
 
Amstel wrote on 10.12.2007 at 20:16:02:
Quote:
http://novice.svarog.org/index.php?Novica=3291

v Afriki

v južni Aziji, predvsem v Indiji in Pakistanu, kjer je zabeleženih kar 74 odstotkov vseh smrtnih primerov zaradi ošpic na svetu.



Roll Eyes ma ne moremo primerjati dveh svetov, sori.



Dveh svetov? Saj ni dveh svetov!
Svet je en in edini za vse ljudi.

Res je edino, da mnogi živijo v revščini in po nepotrebnem umirajo zaradi tega, ker si pred njihovimi stiskami zatiskamo oči in jih potiskamo stran od sebe v nek "drugi" svet, kot, da se nas ne tičejo.

Pa, ali je "naš svet" res tako daleč in drugačen?
Poglejte na nalepke na cunjah, ki jih imamo oblečene in predmete, ki jih vsakodnevno uporabljamo, kje so bili proizvedeni.



Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13