Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 12 13 14 
(Read 88135 times)
bat
Ex Member




Re: Zakaj je moj fant tako ljubosumen?
Reply #195 - 10.11.2007 at 10:16:05
 
No ja, že mogoče... Ampak vem, kaj si ponavadi mislite starejši. Undecided
Tudi moji starši pravijo, da ne bom mela nič od življenja, če sem že sedaj tako resna. Ampak ali sta mi 12 let nazaj preprečevala branje knjig, medtem ko so moji vrstniki peli ringaraja? Sta mi preprečila, da sem 10 let nazaj začela brat enciklopedije in da sem že takrat vedela več o črnih luknjah, planetih in kvazarjih kot o tem, kako se pišejo sosedje? Nista.
Ampak v končni fazi sem bila tista, ki je brez volje do življenja in skrajno neuporabna. Telesno sem izredno razvita (hočem rečt, da mam izredno razvite mišice, športno telo...), pa mi oči vseen nemalokrat reče, da sem "telesno puhla". Ne sprašujem se več, zakaj. Ni se mi treba.
Vedno sem bla bolj resna. Tudi zdaj sem. Nič se mi ne zdi narobe, če si prepričan o svojih ciljih. Najbrž pa moram še vse malce premislit. Vem, kaj hočem, vem pa tudi, da ne smem vztrajat v nečem, kar mi ne prinaša sreče. Itak se že "formatiram". Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Zakaj je moj fant tako ljubosumen?
Reply #196 - 11.11.2007 at 23:02:33
 
Ej, bat, pa sej to je vse OK, da maš velik znanja in da si telesno razvita pa to. Bolj me skrbi za tvojo "resnost"  Wink  Ker po moje - lahko si zelo inteligenten, razgledan in velik veš, pa ti zato še ni treba bit "resen". Odvisno pa seveda kaj s to besedo točno misliš. Če to pomeni, da deluješ bolj odraslo, kot si, je to čist OK, je to pač tvoja hitrejša evolucija... super. Če pa to pomeni odsotnost dobre volje in humorja v življenju, pa je to že mal bolj resno  Sad  Ker - "višja" razvitost in humor gresta lahko prav v redu vštric  Cool

Kar pa se tiče tvojih staršev in sprejemanja tega, kar si, pa pač nimaš kej, so kakršni so, tvoja naloga je, da postaneš, kakršna ti hočeš postat in se pri tem ne oziraš ne na njih ne na koga druzga. Sicer pa se mi zdi, da si na dobri poti  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahate.d
Ex Member




Re: Zakaj je moj fant tako ljubosumen?
Reply #197 - 11.11.2007 at 23:34:19
 
Dayaran wrote on 11.11.2007 at 23:02:33:
 Ker - "višja" razvitost in humor gresta lahko prav v redu vštric  Cool


Se strinjam   Smiley

SKOZI ŽIVLJENJE TE VODI
NOTRANJE, UČEČE SE,
IGRIVO BITJE,
KI JE TVOJ PRAVI JAZ.

Richard Bach
Back to top
 
 
IP Logged
 
bat
Ex Member




Re: Zakaj je moj fant tako ljubosumen?
Reply #198 - 12.11.2007 at 15:49:20
 
Mja, pri men je humor že genetsko določen Grin. Brez tega tud nisem Cheesy.

S tem ko sem napisala da sem resna, sem v bistvu misla glede na način razmišljanja. Da sem se že dost "zdivjala" da sem lahko v resni zvezi, da imam točn določene cilje pa želje... Pa ubistvu tut to, da nism recimo otročja. Pa odgovornost pa to...

Obstaja tut dobra volja, ampak je nekam šla Questioning... Na vacation time. Undecided Angry
Pride nazaj, ko se docela "zbrihtam" od te slabe volje pa zagrenjenosti, itd... Wink Delam na tem, da bo to kmalu. Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zakaj je moj fant tako ljubosumen?
Reply #199 - 12.11.2007 at 22:24:46
 
Life is not an ilusion, so don't listen 2 unserious people around you  Exclaim . Take your time, and Love from Lord  Cool Wink .
See yaaa next time  Cheesy Cool Cheesy
+ good night  Cool
Boštyx
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 12 13 14