Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6
(Read 41116 times)
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #15 - 15.08.2005 at 11:50:39
 
Jaz vidim v tem problem človeka, ki ne razume pojma rasa nadljudi. To je samo napačna beseda, ki daje misliti o egotripu.

Zakaj iskanje Indigo otrok ali odraslih?
Rada bi jih samo vprašala kako vidijo prihodnost. Meni se skozi misli in slike prikaže marsikaj. Seveda te slike niso vedno čisto jasne, vendar mi kažejo prihodnost. Rada bi slišala druge, kaj vse se jim dogaja.
To imamo vsi, vendar Indigo ljudje so bolj senzibilni.

Mislim, da tem otrokom ni potrebno razlagati ne vem kaj, mislim pa, da jim je lažje, če njihovi starši verjamejo v jasnočutnost. Verjamejo, da njihovi otroci lahko letijo po zraku in, da enostavno včasih vedo, kaj je prav in kaj ne.
Itak pa so samo otroci. Tukaj je kriv egotrip staršev, ki imajo svoje otroke za več od ostalih. Vsi smo eno To je bilo napisano že 1000x.

To ni bau bau, to je življenje.
Back to top
« Last Edit: 13.10.2005 at 10:51:39 by Animsay »  
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #16 - 15.08.2005 at 12:16:57
 
Iga s teboj se tudi sama strinjam.
Ampak te blokade po mojem bodo v neki meri podrte. Saj jih ne bo podrl en posameznik, amapk sistem.

Tudi je že bilo napisano ali Bog obstaja. in?

Naključij skorajda ni. Smo povezani med seboj

Superstrune, teorije... primerjave... vse, da neko zaokroženo sliko.

http://www.darkstar1.co.uk/mythologyindex.htm

Lep pozdrav
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Kdo je Indigo
Reply #17 - 15.08.2005 at 17:17:53
 
Animsay, jst sm bil lih iz tega razloga mal nesramen do tebe v tem topicu. Pred kakimi 2-3 leti sm se tud jst začel zanimat za te stvari zaradi začetne navdušenosti, ko sm imel prve izkušnje z videnjem energije in telepatijo, z glavo sem bil ves čas previsoko v zraku, vzorce in probleme ki so mi grenili življenje se pa ignoriral dokler vse skupaj ni šlo tako daleč da sm se moral primit v roke in zakorakat po trdnih tleh. Od živahnega srednješolca sm se do prvega letnika faksa spremenil v asocialnega, anksioznega (pa še kaj) študenta. Mogoče sem indigo ali pa nisem, celo srednjo šolo je bil doma ogenj v strehi ker sem se želel rešit okovov staršev in njihovih vzorcev s katerimi so pritiskali name in katerih še nisem utegnil zarešiti četudi malo drugače gledam na vso zadevo.
No zdej raje živim normalno življenje kot pa sanjam o planetu ki bo rešil zemljo. Če se bo to zgodilo, super, drgač bom pa še naprej iskal en stik s sabo in notranji mir. Če bom imel kdaj priliko obvladati jasnovidnost bo to prišlo spontano, ne pa prisiljeno kot sem to počel. Niti nimam namena osrečevat druge ljudi, ker raje vlagam energijo v mojo srečo (tud če se zdi mal egoistično). Osrečujem jih lahko spontano s svojo prisotnostjo (če jim je prijetna), nimam pa namena to načrtno počet. Sploh pa lahko duhovno visoko razviti ljudje že s tem ko se pojavijo v določenem prostoru, spremenijo vibracije le-tega, brez da bi naredili kaj konkretnega.

Veš zakaj se ljudje prisiljeno smejijo da bi izgledali srečni? Ko so starši crkljali otroka v zibelki, se je ta avtomatsko naučil, da jih bo osrečil če se jim bo nasmehnil.

Pa tud pri tolikem new age sranju ki se prodaja na netu, je težko ločit zrnje od plevela.
Tisto o Nibiru bom pa vseeno prebral Wink

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #18 - 15.08.2005 at 20:07:22
 
Quote:
Animsay, jst sm bil lih iz tega razloga mal nesramen do tebe v tem topicu. Pred kakimi 2-3 leti sm se tud jst začel zanimat za te stvari zaradi začetne navdušenosti, ko sm imel prve izkušnje z videnjem energije in telepatijo, z glavo sem bil ves čas previsoko v zraku, vzorce in probleme ki so mi grenili življenje se pa ignoriral dokler vse skupaj ni šlo tako daleč da sm se moral primit v roke in zakorakat po trdnih tleh. Od živahnega srednješolca sm se do prvega letnika faksa spremenil v asocialnega, anksioznega (pa še kaj) študenta. Mogoče sem indigo ali pa nisem, celo srednjo šolo je bil doma ogenj v strehi ker sem se želel rešit okovov staršev in njihovih vzorcev s katerimi so pritiskali name in katerih še nisem utegnil zarešiti četudi malo drugače gledam na vso zadevo.
No zdej raje živim normalno življenje kot pa sanjam o planetu ki bo rešil zemljo. Če se bo to zgodilo, super, drgač bom pa še naprej iskal en stik s sabo in notranji mir. Če bom imel kdaj priliko obvladati jasnovidnost bo to prišlo spontano, ne pa prisiljeno kot sem to počel. Niti nimam namena osrečevat druge ljudi, ker raje vlagam energijo v mojo srečo (tud če se zdi mal egoistično). Osrečujem jih lahko spontano s svojo prisotnostjo (če jim je prijetna), nimam pa namena to načrtno počet. Sploh pa lahko duhovno visoko razviti ljudje že s tem ko se pojavijo v določenem prostoru, spremenijo vibracije le-tega, brez da bi naredili kaj konkretnega.

Veš zakaj se ljudje prisiljeno smejijo da bi izgledali srečni? Ko so starši crkljali otroka v zibelki, se je ta avtomatsko naučil, da jih bo osrečil če se jim bo nasmehnil.

Pa tud pri tolikem new age sranju ki se prodaja na netu, je težko ločit zrnje od plevela.
Tisto o Nibiru bom pa vseeno prebral Wink

lp



vem včasih predaleč nese misel

tnx Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Kdo je Indigo
Reply #19 - 16.08.2005 at 07:49:41
 
Niburu is interesting stuff.  8)
Veliko plemen po svetu ga omenja ..
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Kdo je Indigo
Reply #20 - 16.08.2005 at 09:18:25
 
ja, pa vsak wannabe medij na internetu že kanalizira o nibiru in iz simboličnih zgodovinskih podatkov izpeljuje neke svoje hipoteze

brez zamere, sam jst sm ful skeptičen do tega, poglej recimo kako so se usrali z zetatalk.com stranjo, ki je bila bi se reklo taglavna glede teh reči.

no sej kar naj bi se melo za pokazat, bi se moralo v roku 10 let, če ne že prej
Back to top
 
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Kdo je Indigo
Reply #21 - 16.08.2005 at 10:32:02
 
... vse ob svojem času   Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #22 - 16.08.2005 at 12:13:25
 
Devi wrote on 15.08.2005 at 01:17:32:
Meni zbuja tema iskanja Indigo otrok kr precejšen odpor.

V enem od mnogih članov o Indigo na Pozitvkah je en_bk enega komentiral:
"Vsi otroci so bili, so in bodo enkratni, čudoviti, neponovljivi, unikatni. V kaj odrastejo, je v daleč največji meri odvisno od nas, staršev. Tale članek me srhljivo spominja na nekoč zelo živo (zgleda da še vedno) fantazmo o rasi nadljudi."

jest zlo podobno mislim.
pišeš da je najbolj težko in najbl zaželjeno v tem času bit Indigo
jest pa mislim da je blo v vseh časih najbl težko bit človek in zadnje čase je to očitno tud čedaljemanj zaželjeno
v vseh možnih časih so zmer živeli med nami najbl običajni ljudje, ki so znali s svojo človeškostjo nardit vse, kar je blo treba nardit in jim nikol ni prišlo niti na misel, da bi jim blo treba kej posebej drugače rečt, k so bli z delom, ki so ga meli za narest preveč zaposleni

sam to zdej ni več dovolj, zdej smo na egotripu in imamo okol sebe al pa clo smo ljudje, ki smo nekej bl posebnega kot drugi in zmoremo stvari, ki noben drug ne more narest.

sam še zmer pa nismo tolk pametni, da bi vidli, da so lih take stvari zmer povzročale nasprotja ne pa enotnost med ljudmi. in da imamo zarad takih 'drugačnosti' zdej 'izvoljena ljudstva' z atomskimi, genocide, rasizem, seksizem in podobne idejne 'uspešnice' ?

res, kdaj se bo to nehalo, da je človek dovolj vreden tak kot je, šele takrat, ko je nevem kaj use boljšega in drugačnega od useh drugih?


in btw, zdej so tukej že tud kristalni otroci, oni so pa sploh nekej posebnega - sam keri pa pol za njimi pridejo? k pol bo pa počas že barve zmanjkalo Tongue


Pod to se še jaz podpišem. Zelo dobro napisano, Devi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #23 - 16.08.2005 at 15:50:10
 

Draga Devi,
lepo si me resla odvecnih besed - kar tvoje podpisem.   Wink  In dodam:

Nisem sledila napisanega & debat na temo "indigo" otrok, ker so mi nepomembni. In jih najverjetneje ne bom.

Pa ceprav "imam" otroka, "barvito" najstnico (ki je itak d'best), a najverjetneje niti slucajno "indigo".   Wink

A sem zadnjic, na nekajdnevnem popotovanju spala pri "pomembni" druzini.
Z odlicno, na moc spolirano fasado, a navznoter "gnilo"  marsikaj, kar lahko kot nedruzinski clan pocahnas.
Predvsem pa medsebojni odnosi in popolno umanjkanje tudi povsem elementarnega medsebojnega spostovanja.

In je bil njihov desetletnik, po spet eni stali, ki jo je naredu, v hipu opravicen s strani mame,
"saj tako je pac, ce imas indigo otroka".

Matrca, me je zadel. Pa ne samo taka samoumevnost avtomaticnega opravicila, ki ni niti potrebno niti ga ne pricakujes.
Na sreco brez vsakrsnega mojega komentarja v nadaljevanju, ker je debata itak takoj drugam skrenila ...
Najverjetneje tudi zaradi moje takojsnje neodzivnosti.

Ce starsi (ali pa kdorkoli drug) izredno neprimerno, asocialno in agresivno obnasanje
ter nespostljivost otrok opravicujejo na tak nacin ... potem si jih itak zasluzijo.

A mi je zal otrok. Tezke kufre bojo cez leta praznil ... ce.

O edinem "indigo" otroku (ki ga bojda poznam), zgoraj omenjenemu, ne bom rekla nobene,
a mi smo takim rekli povsem drugace, brez dolocene barve, a barvito.
Nasi stari starsi so jih pa lepo cez kolen dal in jim se enkrat meje pojasnil.

Pa lep dan,
Wink
Aida
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #24 - 16.08.2005 at 17:25:52
 
ARS wrote on 16.08.2005 at 15:50:10:
Draga Devi,
lepo si me resla odvecnih besed - kar tvoje podpisem.   Wink  In dodam:

Nisem sledila napisanega & debat na temo "indigo" otrok, ker so mi nepomembni. In jih najverjetneje ne bom.

Pa ceprav "imam" otroka, "barvito" najstnico (ki je itak d'best), a najverjetneje niti slucajno "indigo".   Wink

A sem zadnjic, na nekajdnevnem popotovanju spala pri "pomembni" druzini.
Z odlicno, na moc spolirano fasado, a navznoter "gnilo"  marsikaj, kar lahko kot nedruzinski clan pocahnas.
Predvsem pa medsebojni odnosi in popolno umanjkanje tudi povsem elementarnega medsebojnega spostovanja.

In je bil njihov desetletnik, po spet eni stali, ki jo je naredu, v hipu opravicen s strani mame,
"saj tako je pac, ce imas indigo otroka".

Matrca, me je zadel. Pa ne samo taka samoumevnost avtomaticnega opravicila, ki ni niti potrebno niti ga ne pricakujes.
Na sreco brez vsakrsnega mojega komentarja v nadaljevanju, ker je debata itak takoj drugam skrenila ...
Najverjetneje tudi zaradi moje takojsnje neodzivnosti.

Ce starsi (ali pa kdorkoli drug) izredno neprimerno, asocialno in agresivno obnasanje
ter nespostljivost otrok opravicujejo na tak nacin ... potem si jih itak zasluzijo.

A mi je zal otrok. Tezke kufre bojo cez leta praznil ... ce.

O edinem "indigo" otroku (ki ga bojda poznam), zgoraj omenjenemu, ne bom rekla nobene,
a mi smo takim rekli povsem drugace, brez dolocene barve, a barvito.
Nasi stari starsi so jih pa lepo cez kolen dal in jim se enkrat meje pojasnil.

Pa lep dan,
Wink
Aida


Če je otrok Indigo, še ne pomeni, da je brezupen primer. Če nekdo nima Indigo otrok še ne pomeni, da ne obstajajo. So pa tudi takšni, ki smatrajo svoje otroke za Indigo zaradi svojega poveličanja. Žal vse se dogaja.

Si res zasluži človek besedo, da je gnil? ali sploh obsataja točno določen krivec. Kdo je kriv,  če nekaj ne gre? Ali pa je to le posledica verižnih napak s strani okolice (starši, stari starši, sorodstvo,, sodelavec, sošolec, prijatelj...)
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kdo je Indigo
Reply #25 - 16.08.2005 at 18:41:56
 
baje se bodo začel rojevat otroci z rumenimi očmi, pa vesoljci bodo v nekaj letih priznani ... tko da ene boge indigo otroke bi pa že počas moral začet prebavlat   Wink Grin  Grin

a je važno a je nekdo indigo al ne (btw ARS tale tvoja zgodbica me je zelo nasmejala), če tko verjame in se trudi spremenit svet... na boljše... super ... je čist premal takih ... in potem vseen kaj verjameš

@animsay: (prava) spiritualnost nikol sama sebe ne oglašuje ... kot prvo zato ker ni potrebe, kot drugo pa zato ker so odzivi ... lahko zelo različni  Lips Sealed
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #26 - 16.08.2005 at 19:31:25
 
To ni oglas, hotela sem malo diskutirati o zadevi, morda malo globlje. Vendar žal mi nekak tu gor ne uspeva Sad Nič zato. Morda je pa res forum bolj kot ne oglasna deska ???

Malo sem razočarana.
Nič zato, pot gre naprej


Uživajte vsi skupaj  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kdo je Indigo
Reply #27 - 16.08.2005 at 19:39:33
 
sorry, jaz tvojega posta nikakor nisem dojel kot oglas in ti verjamem, da si indigo ... sem pa glede na reakcije potem pogledal še iz druge perspektive in potem videl oglas ... ne bit zej oh, užaljena ... debata pač  Kiss sorry
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #28 - 16.08.2005 at 20:32:28
 
Indigo gor dol... Ni zamere iz moje strani, morda presnečenje na skoraj - odzive.

Morda res takšno javno poglabljanje na forumih ni ravno dobro. Nekoč sem spregovorila o tem z nekim društvom, a sem nakoncu ugotovila, da če bi šla v to, da bi bila del njih. No + bi bilo le v primeru izražanja, saj je v tem društvu nekaj podobnih ljudi. Vendar so sektaši. Sekta pa že ima nekak negativni prizvok. In spet smo tu. Nekaj se nam pač ze zaradi besede, ki jo izgovarjajo z negativnim prizvokom zdi negativno. Wink

Nič zato, itak me malo utruja ta diskusija in čaka me tudi na novo posajen bonsai kateri kliče po finem in prijetnem delu  Smiley Smiley

Lepo se imejte  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kdo je Indigo
Reply #29 - 16.08.2005 at 21:57:43
 
sm pomislu ...
je možno da če si 'indigo', pomeni da si preprosto tud blj na indigo žarku?
frdrmore
da če si indigo, da to preprosto pomeni, da si na svoji evolucijski lestvici pršu do sm že.
do šestičice ... samo korak še
zdej
če se ponavad reče, da do kamr si u prejšnjem(ih) lajfih prlezu, da na tej stopnji (zavesti) se boš zbudu - do ~ 30 leta, za indigo otroke je pa fora u tem, da so oni že mnjoogo prej na svoji (precej visoki) stopnji zavesti, kot pri 30 letu ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6