Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 6
(Read 40867 times)
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Kdo je Indigo
09.08.2005 at 14:02:45
 
Spodaj sem dodala dva linka in če kliknete nanj lahko odgovorite na vprašanja, ki so sicer v angleščini, zato bo za nekatere potreben slovar. vprašanja niso težka, vendar jih je kljub temu potrebno razumeti v celoti.

Rada bi našla Indigo ljudi, za katere mislim, da jih je kar nekaj. Dobro je, če imate ob sebi osebo, (ko odgovarjate na vprašanja) ki je z vami tesno povezana in seveda iskrena do vas samih. Sicer to ni pogoj, vendar vas gleda objektivno in vidi stvari malce drugače. Če pa ne, si zaupajte in si odgovorite.

Ste morda odrasli Indigo?

je vaš otrok Indigo?

http://www.metagifted.org/

Ta spletna stran je zelo zanimiva, zato je dobro, če malo preletite skozi njo tudi, če niste Indigo.

Nekateri so bolj drugi manj utelešeni, vendar smo vsi duhovna bija. Bo to revolucionarni proces ali bo potrebna evolucija. Nekaj od tega 100% bo.

več kot 90% bogastva oziroma materialnih dobrin ima v lasti 10% ljudi.

seveda se spreminja v boljše, zato smo tukaj potrebni mi, da vzgajamo sebe in naše otroke v luči, da vsi postanemo Indigo.

Indigo otroci ali Modri otroci so otroci nove Zemlje. Sedaj se že rojevajo tudi kristalni otroci, ki prihajajo na Svet od leta 2000. Seveda Indigo obstajajo že dolgo in so tudi med nami, nekateri že umrli nekateri še živeči. Ti ljudje se trudijo za zdravje ostalih ali pa učijo o duhovnosti. to so duhovniki, svetniki, vizionarji, alternativci ....

tukaj je še link, ki je zelo zanimiv in je v Slovenščini.

http://www.klub-srecnih.si/default.cfm?jezik=Si&kat=11

Lep pozdrav

Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Kdo je Indigo
Reply #1 - 09.08.2005 at 16:18:52
 
men se zdi to z indigo otroci sam ena newagerska muha

ljudje smo različni pač, eni majo več potenciala v sebi, drugi manj...vsak ki bi znal izkoristiti svoj potencial bi bil indigo
tej t.i. indigo otroci nimajo nič drugega kot en boljši čut za izražanje sebe, kar ne pomeni da bojo ta čut tudi izkoristili
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kdo je Indigo
Reply #2 - 09.08.2005 at 20:08:00
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #3 - 09.08.2005 at 20:29:45
 
Se popolnoma strinjam s teboj. Tako mislim tudi jaz. Vendar me pogled na današnje dogajanje v Svetu (ekonomija, politika,...) žene v razmišljanja o drugačnem in boljšem.

ker je vedno nekje tista kritična "višinska" točka, kjer se krivulja začne obračati nazaj in začne padati, tako v podjetjih in prav tako v vsakem sistemu. Mi ljudje smo sistem in počasi se približujemo tej kritični točki. Saj je materialnost preveč nakopičena na enem mestu. Lakota in revščina pa je vse okrog in je je bistveno več kot pa nekega harmoniziranega življenja.
zaradi tega se tukaj pojavi prisiljena misel na obstoj človeka. Tudi sama številka 2000 (Milenijum) nam je prinesla veliko okrog tega, da se je večina, ki se prej ni vprašala, kam po smrti ali kdo sem, kaj se bo zgodilo.... Vsi vemo kakšna evforija je bila okrog tega. Da ne bo delalo to in ono. Ljudje, ki se ne spoznajo na sisteme številčenja podatkov  v bazah so bili presenečeni. Tudi marsikdo je verjel, da se bliža konec sveta. Kar je bila seveda neumnost. Ampak ljudje so bili pod vplivom različnih medijev in prisiljeni so bili zaradi ljubezni do sebe in drugih, se vprašati, Kdo sem jaz, kaj, če bo to in ono.

Nikoli še tudi nisem nikjer zasledila, da so si kdajkoli prej v naši civilizaciji tako množično zastavljali vprašanja o naši energiji, telepatiji, reinkarnaciji....

Tudi dokumentarci kažejo, kako se že shranjujejo podatki o naši civilizaciji, saj je upanje o obstoju računalniške dobe že prevelik velik dvom. Informacije o današnji civilizaciji pa že lahko vidimo, kako so shranjene in varovane, kot zapis v diamantih. saj edino tako bodo lahko preživele.

prav tako mislim o znanosti, da smo dosegli že veliko ali pa morda že preveč. Vsaj kar se tiče kloniranja in ostalega. Raziskan DNK nam daje veliko več, kar je prikazano nam. Dobro vsi vemo, da so informacije o znanosti velika skrivnost. Zakaj? Ker so te informacije itak tako bedaste, da nam ne bi v primeru realizacije prinesle nič boljšega ampak samo bedo.

Ker so nas večino učili neumnosti pri verouku, se moramo sedaj sami spraševatim, ali Bog sploh obstaja? Kar nam seveda ne bi bilo potrebno, če bi nam na zelo enostaven način povedali od kje izviramo in kaj smo.
Zelo sem podvomila tudi o tem koliko ljudi V Sloveniji sploh zares ve kaj naša Luč sploh je.

Na žalost ljudje zaradi kopičenja in medijev manifestirajo svoj obstoj v materialnost in zato tudi ne začutijo skozi misel kam in komu pripadajo. Tukaj po tem takem tudi jaz začnem dvomiti o realizaciji projekta Indigo otrok, kar se mi mimogrede zdi zelo dober.

Pa vendar držim pesti zase in za druge, da končno popravimo kopičenje in vzgojimo otroke v luči iz katere izhajajo.

Ker so mi vprašanja tako blizu, kolikor sem končno blizu sebi in končno vem kaj bom izbrala (seveda ljubezen) se sprašujem Koliko je v Sloveniji Indigo Ljudi?

Pomembno se mi tukaj zdi tudi rek, da se zgodovina ponavlja. Vsaj majhno razumevanje posledic realizacije Modrih ljudi in primerjave današnje civilizacije s civilizacijo Sumercev mi kaže uresničitev reka napisanega zgoraj Wink

Lep pozdrav
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Kdo je Indigo
Reply #4 - 09.08.2005 at 21:22:53
 
za to da boš živela v blagostanju in v stiku s sabo misliš da se mora svet spremeniti ali ti?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #5 - 10.08.2005 at 10:40:36
 
Poglej Sn0wBall, jaz živim v stiku s sabo. Verjemi, samo v svetišče bi še lahko šla, da bi bila v stiku 24h na dan. To ni cilj nas. Cilj je živeti tako in delati, da bo bolje tudi drugim.

Ko 1x najdeš sebe v celoti in vidiš svojo luč, potem gledaš malo drugače. Vsem bi dal svoje znanje, če bi le vedel, da te v celoti razumejo.

Problem se je izražati, saj ljudje manifestirajo svojo namišljeno srečo v materijo. Jaz vzamem materijo kot nujno zlo.

Lepo bi bilo, da bi "Spremenili" Svet, da bi ljudje živeli v blagostanju.

Kaj misliš, da počnejo admini tukaj na forumu. Šla sem na spletno stran gape.org in vidim, kako se trudijo in razdajajo Ljudje, ker vidijo. Tudi tukaj bo prišlo do rasti krivulje, ter potem enkrat tudi padec. Saj celoten sistem in neglede katerega gledaš je zasnovan na nihanju. Zakaj? Ker se vse Giblje in nič ne stoji.
Vse je tako enostavno in povezano. Nič ni brez vzroka.
sistem pa se tako in tako dela sam. Mi smo sistem, sistem nas dela takšne. Kdo pa ima roko nad njim. Menda ne misliš, da vlada? Kaj je zgodovina na splošno, si s e vprašal kdaj?

Nevem koliko ljudje verjamejo v čudeže, vedno hočejo dokaze. Menim, da ljudje nismo tukaj zato, da bi vedeli, da se zeleni barvi reče zelena, ampak zato, da bi jo dobro namerno koristili. in vse je bolj enostavno, kot pa ljudje sploh mislimo, da je. nekatere stvari enostavno veš, že ko se rodiš.

Pglej Sn0wBall, bodi srečen večkra na dan in razdajaj sebe naokoli, boš videl kako boš srečen. Zakaj ker je to + pol in - pol. ( Vse je kemija, fizika, biologija,...) Kaj boš izbral je odvisno od tvojega karakterja.

Lepo se imej in hvala za vprašanje.
Back to top
« Last Edit: 13.10.2005 at 10:48:27 by Animsay »  
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kdo je Indigo
Reply #6 - 10.08.2005 at 11:14:39
 
Animsay wrote on 10.08.2005 at 10:40:36:
To ni cilj nas. Cilj je živeti tako in delati, da bo bolje tudi drugim.

dobr si rekla


... dobrodošla ...

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Kdo je Indigo
Reply #7 - 11.08.2005 at 09:39:56
 
Animsay wrote on 10.08.2005 at 10:40:36:
Spremeniti se mora in se tudi bo Svet, da bodo ljudje živeli v blagostanju. Nekaj nas je, vendar še zelo malo.
Mi moramo širiti.

sama sem imela srečo, da sem se skrila in znala prikriti moje sposobnosti. Biti Indigo pomeni biti povezan z vesoljem in si vedno nagnjen bolj na ono stran. Ljudje tega še ne razumejo, ker so preveč ujeti v materiji.


Oj, AnimsaY. Meni hodita po glavi dve vprašanji v zvezi s tem, kar si napisala v quotu:

zakaj meniš, da vas je malo?

in pa

zakaj misliš, da si imela potrebo po skrivanju in prikrivanju sposobnosti?


Slednje mi je sicer blizu na podoben način kot je to razumel npr. B. Dylana:

Being noticed can be a burden. Jesus got himself crucified because he got himself noticed. So I disappear a lot.


Sam po drugi strani pa se ne morem znebiti mišljenja, da je človek svoboden al pa samouresničen šele, ko je voljan prosto dovoljevati projekcije drugih.





Back to top
 
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #8 - 11.08.2005 at 10:39:55
 
V povprečju gledano nas je manj kot ostalih. Sama pričakujem veliko več teh ljudi in vem, da so med nami. Zame je vsak Indigo in biti Indigo je lahko tudi naučeno. kar se mi zdi zelo lepo in vspodbudno.
Indigo si tudi ti. Vidi se po razmišljanju in po pisavi. Nisi kruta ampak samo radovedna Wink

morala sem biti dovolj močna, da sem ohranila zase to "skrivnost". Ko slišiš glasno orkestersko glasbo sredi hodnika v šoli in veš, da jo slišiš samo ti (bila je lepa in je prihajala iz neba - priklicala sem jo sama, samo hotela sem slišati). Tukaj sem vedela, da ni "resničnost ampak je privid", zato sem morala kljub temu iti naprej ne, da bi pokazala kaj slišim. Imeli bi me za noro. Prividi, prisluhi, občutki, branje misli,... Tega je ogromno. Vedno sem vedela, da lahko vse to kontroliram, vendar je vseeno poseben izziv in včasih je prav težko iti skozi celoto dogajanj - če nimaš sreče,  se lahko zgodi, da obsediš kje v psihiatrični bolnišnici.

Loops of Infinity
Sam po drugi strani pa se ne morem znebiti mišljenja, da je človek svoboden al pa samouresničen šele, ko je voljan prosto dovoljevati projekcije drugih.

To je res. Lepo razmišljaš in takšnih ni veliko. Tukaj vas je kar nekaj, ampak zunaj je pa tega še zelo malo.

Vedno projiciraj svojo srečo drugim. Ko to počnem jaz, vidim kako lepi so ljudje okrog meni. Vsi so enostavno lepi.

Lep pozdrav

Back to top
« Last Edit: 13.10.2005 at 13:51:47 by Animsay »  
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #9 - 11.08.2005 at 11:58:38
 
Poglej, ljudje vse preveč mislimo vsak zase, da smo edini in edini. Zakaj? Ker smo usmerjeni vase in iščemo. Tako potem pride do tega, da si mislimo: " poglejte ljudje, jaz sem edini, ki zna biti bolj srečen kot vi." Ta pogled o samemu sebi ni resničen, to pa še ne pomeni, da ni pravilen. Ko prideš do tega, potem veš, da znaš projicirati srečo drugam.

Projiciranje sreče je seveda spontano, saj te razdajanje sebe dela srečno.
edino to je pomembno. Vse kar je napisala ana, pa je zelo pomembno, da pridemo do svoje biti.

Poglej ljudje ti bodo sledili vsak na svoj način, če boš seveda resnično odprta (usmerjala boš iz popka navzven Smiley to je zelo lepo), to pa še ne pomeni, da te bodo častili in se klanjali. Ampak bodo resnično iskreni do tebe in to je največje bogastvo, ki si ga lahko želiš v tej inkanaciji Wink
Zelo je lepo, če se za trenutek zaveš, da si ti duhovna bit, ki je stisnjena v popku.

Bodi vesela Indigo otrok, nasmehni se in bodi luč vsem, ki ti križajo pot. To je tvoje poslanstvo.

Vesela sem zate in za vse nas Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Kdo je Indigo
Reply #10 - 11.08.2005 at 22:07:42
 
Animsay wrote on 09.08.2005 at 14:02:45:
Spodaj sem dodala dva linka in če kliknete nanj lahko odgovorite na vprašanja, ki so sicer v angleščini, zato bo za nekatere potreben slovar. vprašanja niso težka, vendar jih je kljub temu potrebno razumeti v celoti.

Rada bi našla Indigo ljudi, za katere mislim, da jih je kar nekaj. Dobro je, če imate ob sebi osebo, (ko odgovarjate na vprašanja) ki je z vami tesno povezana in seveda iskrena do vas samih. Sicer to ni pogoj, vendar vas gleda objektivno in vidi stvari malce drugače. Če pa ne, si zaupajte in si odgovorite.

Ste morda odrasli Indigo?

je vaš otrok Indigo?

http://www.metagifted.org/



Kje konkretno na tej strani najdem vprašalnik?
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #11 - 14.08.2005 at 21:01:35
 
Indigo Adult Characteristics

Are intelligent, though may not have had top grades.

Are very creative and enjoy making things.

Always need to know WHY, especially why they are being asked to do something.

Had disgust and perhaps loathing for much of the required and repetitious work in school.

Were rebellious in school in that they refused to do homework and rejected authority of teachers, OR seriously wanted to rebel, but didn't DARE, usually due to parental pressure.

May have experienced early existential depression and feelings of helplessness. These may have ranged from sadness to utter despair. Suicidal feelings while still in high school or younger are not uncommon in the Indigo Adult.

Have difficulty in service-oriented jobs. Indigos resist authority and caste system of employment.

Prefer leadership positions or working alone to team positions.

Have deep empathy for others, yet an intolerance of stupidity.

May be extremely emotionally sensitive including crying at the drop of a hat (no shielding) Or may be the opposite and show no expression of emotion (full shielding).

May have trouble with RAGE.

Have trouble with systems they consider broken or ineffective, ie. political, educational, medical, and legal.

Alienation from or anger with politics - feeling your voice won't count and/or that the outcome really doesn't mattter.

Frustration with or rejection of the traditional American dream - 9-5 career, marriage, 2.5 children, house with white picket fence, etc.

Anger at rights being taken away, fear and/or fury at "Big Brother watching you."

Have a burning desire to do something to change and improve the world. May be stymied what to do. May have trouble identifying their path.

Have psychic or spiritual interest appear fairly young - in or before teen years.

Had few if any Indigo role models. Having had some doesn't mean you're not an indigo, though.

Have strong intuition.

Random behavior pattern or mind style - (symptoms of Attention Deficit Disorder). May have trouble focusing on assigned tasks, may jump around in conversations.

Have had psychic experiences, such as premonitions, seeing angels or ghosts, out of body experiences, hearing voices.

May be electrically sensitive such as watches not working and street lights going out as you move under them, electrical equipment malfunctioning and lights blowing out.

May have awareness of other dimensions and parallel realities.

Sexually are very expressive and inventive OR may reject sexuality in boredom or with intention of achieving higher spiritual connection. May explore alternative types of sexuality.

Seek meaning to their life and understanding about the world May seek this through religion or spirituality, spiritual groups and books, self-help groups and books.

When they find balance they may become very strong, healthy, happy individuals.


Please note, anyone could have a few of these traits, but Indigo Adults have most or all of these 25 characteristics.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #12 - 14.08.2005 at 21:03:59
 
Is Your Child an Indigo?
To find out, ask yourself these questions:



Did your child come into the world acting like royalty?

Does your child have a feeling of deserving to be here?

Does your child have an obvious sense of self?

Does your child have difficulty with discipline and authority?

Does your child refuse to do certain things they are told to do?

Is waiting in lines torture for your child?

Is your child frustrated by ritual-oriented systems that require little creativity?

Does your child see better ways of doing thing at home and at school?

Is your child a nonconformist?

Does your child refuse to respond to guilt trips?

Does your child get bored rather easily with assigned tasks?

Does your child display symptoms of Attention Deficit Disorder?

Is your child particularly creative?

Does your child display intuition?

Does your child have strong empathy for others?

Did your child develop abstract thinking very early?

Is your child very intelligent?

Is your child very talented (may be identified as gifted)?

Does your child seem be a daydreamer?

Does your child have very old, deep, wise looking eyes?

Does your child have spiritual intelligence?

If you have more than 10 yes answers, he or she probably is an Indigo. If more than 15, almost definitely.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #13 - 15.08.2005 at 01:17:32
 
Meni zbuja tema iskanja Indigo otrok kr precejšen odpor.

V enem od mnogih članov o Indigo na Pozitvkah je en_bk enega komentiral:
"Vsi otroci so bili, so in bodo enkratni, čudoviti, neponovljivi, unikatni. V kaj odrastejo, je v daleč največji meri odvisno od nas, staršev. Tale članek me srhljivo spominja na nekoč zelo živo (zgleda da še vedno) fantazmo o rasi nadljudi."

jest zlo podobno mislim.
pišeš da je najbolj težko in najbl zaželjeno v tem času bit Indigo
jest pa mislim da je blo v vseh časih najbl težko bit človek in zadnje čase je to očitno tud čedaljemanj zaželjeno
v vseh možnih časih so zmer živeli med nami najbl običajni ljudje, ki so znali s svojo človeškostjo nardit vse, kar je blo treba nardit in jim nikol ni prišlo niti na misel, da bi jim blo treba kej posebej drugače rečt, k so bli z delom, ki so ga meli za narest preveč zaposleni

sam to zdej ni več dovolj, zdej smo na egotripu in imamo okol sebe al pa clo smo ljudje, ki smo nekej bl posebnega kot drugi in zmoremo stvari, ki noben drug ne more narest.

sam še zmer pa nismo tolk pametni, da bi vidli, da so lih take stvari zmer povzročale nasprotja ne pa enotnost med ljudmi. in da imamo zarad takih 'drugačnosti' zdej 'izvoljena ljudstva' z atomskimi, genocide, rasizem, seksizem in podobne idejne 'uspešnice' ?

res, kdaj se bo to nehalo, da je človek dovolj vreden tak kot je, šele takrat, ko je nevem kaj use boljšega in drugačnega od useh drugih?


in btw, zdej so tukej že tud kristalni otroci, oni so pa sploh nekej posebnega - sam keri pa pol za njimi pridejo? k pol bo pa počas že barve zmanjkalo Tongue
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Kdo je Indigo
Reply #14 - 15.08.2005 at 07:10:16
 
Devi wrote on 15.08.2005 at 01:17:32:
Meni zbuja tema iskanja Indigo otrok kr precejšen odpor.

V enem od mnogih članov o Indigo na Pozitvkah je en_bk enega komentiral:
"Vsi otroci so bili, so in bodo enkratni, čudoviti, neponovljivi, unikatni. V kaj odrastejo, je v daleč največji meri odvisno od nas, staršev. Tale članek me srhljivo spominja na nekoč zelo živo (zgleda da še vedno) fantazmo o rasi nadljudi."

jest zlo podobno mislim.
pišeš da je najbolj težko in najbl zaželjeno v tem času bit Indigo
jest pa mislim da je blo v vseh časih najbl težko bit človek in zadnje čase je to očitno tud čedaljemanj zaželjeno
v vseh možnih časih so zmer živeli med nami najbl običajni ljudje, ki so znali s svojo človeškostjo nardit vse, kar je blo treba nardit in jim nikol ni prišlo niti na misel, da bi jim blo treba kej posebej drugače rečt, k so bli z delom, ki so ga meli za narest preveč zaposleni

sam to zdej ni več dovolj, zdej smo na egotripu in imamo okol sebe al pa clo smo ljudje, ki smo nekej bl posebnega kot drugi in zmoremo stvari, ki noben drug ne more narest.

sam še zmer pa nismo tolk pametni, da bi vidli, da so lih take stvari zmer povzročale nasprotja ne pa enotnost med ljudmi. in da imamo zarad takih 'drugačnosti' zdej 'izvoljena ljudstva' z atomskimi, genocide, rasizem, seksizem in podobne idejne 'uspešnice' ?

res, kdaj se bo to nehalo, da je človek dovolj vreden tak kot je, šele takrat, ko je nevem kaj use boljšega in drugačnega od useh drugih?


in btw, zdej so tukej že tud kristalni otroci, oni so pa sploh nekej posebnega - sam keri pa pol za njimi pridejo? k pol bo pa počas že barve zmanjkalo Tongue


...

Bolj se ne bi mogel strinjati.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 6