Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 
(Read 27769 times)
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Rušenje AKC Metelkove mesta
Reply #90 - 06.06.2005 at 14:36:01
 
sinjeoka wrote on 06.06.2005 at 14:24:01:
that's the explaination, btw. tvoja ideja nema prava na glasanje če nisi rezident na področju MOL  Grin  Grin  Grin


sorry ni vse ena velika vas, sicer bi Kitajci plačevali penzijo našim upokojencem, tako jo moram pa jaz, tako kot Metelkovo ...

btw ... ali bi jo lahko preselili k vam? če je že mi nočemo?



Slovenija je ena velika vas, o tem sem prepričana. Čez pol države prideš v pol ure. Itak pa ne gre za glasovanje. Na koncu bo tako, kot bo.
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Rušenje AKC Metelkove mesta
Reply #91 - 06.06.2005 at 14:44:59
 
Valentinaa wrote on 06.06.2005 at 14:36:01:
Slovenija je ena velika vas, o tem sem prepričana. Čez pol države prideš v pol ure. Itak pa ne gre za glasovanje. Na koncu bo tako, kot bo.



ja, in to je merilo za vas?  Iz lune Zemlja zgleda tudi kot modra frnikula  Wink

Mene bolj zanima zakaj se praskaš nekje kjer te načeloma ne srbi?

ob predpostavki, da Metelkove zelo verjetno od blizu še nisi niti videla, zagovarjaš nekaj po principu črednega nagona
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Rušenje AKC Metelkove mesta
Reply #92 - 06.06.2005 at 14:56:45
 
sinjeoka wrote on 06.06.2005 at 14:44:59:
ja, in to je merilo za vas?  Iz lune Zemlja zgleda tudi kot modra frnikula  Wink

Mene bolj zanima zakaj se praskaš nekje kjer te načeloma ne srbi?

ob predpostavki, da Metelkove zelo verjetno od blizu še nisi niti videla, zagovarjaš nekaj po principu črednega nagona


Ljubljančani na deželo, mi podeželani v Ljubljano, to je skoraj isto kot iti v trgovino, ali pa v kino. Zato je to VAS. Saj na vasi je lepo, vsaj meni, tudi v vasi Slovenija.

Čreda, he, he. Na tak nivo debate se pa jaz ne spuščam. Sploh pa imava midve gotovo različno mnenje, kaj je to čredno mnenje. Zato nima smisla...

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Rušenje AKC Metelkove mesta
Reply #93 - 06.06.2005 at 15:13:27
 
Valentinaa wrote on 06.06.2005 at 14:56:45:
Ljubljančani na deželo, mi podeželani v Ljubljano, to je skoraj isto kot iti v trgovino, ali pa v kino. Zato je to VAS. Saj na vasi je lepo, vsaj meni, tudi v vasi Slovenija.

Čreda, he, he. Na tak nivo debate se pa jaz ne spuščam. Sploh pa imava midve gotovo različno mnenje, kaj je to čredno mnenje. Zato nima smisla...



hja črdeno mnenje v glavnem biva tam kjer so črede

čredno mnenje je pa načeloma tisto mnenje, ki ga nekdo zagovarja, pa ne ve čist točno zakaj, oziroma zadošča, da ga zagovarja Orwellovski prasec Napoleon  Grin

kako ti doživljaš Slovenijo je u bistvu čist irelevantno ob predpostavki, da so pravila za plačevanje v Mestni proračuna jasna ... vanj vplačujemo rezidenti, kar pa ti, glede na tvoje navedbe nisi, pa čeprav se počutiš del črede  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Rušenje AKC Metelkove mesta
Reply #94 - 06.06.2005 at 15:28:07
 
Mah, Sinja, res nima smisla ...
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7