Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 ... 14
(Read 55563 times)
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #105 - 08.04.2005 at 22:01:07
 
t wrote on 08.04.2005 at 19:24:06:
ne se smejat
ne se smejat
ka je risna ta zadiva

ne se smejat,
če česte dobro lastnim zobom


Za take hece sem že veliko plačal


Roll Eyes
Zaslužili  so pa razni zobarji pa advokati.

Zato se ne praveč hecat na tak način - eni svojo čast še vedno merimo v litrih krvi.


uživaj!



Koliko stavimo, da forumska srenja niti na tako očitno grožnjo z nasiljem ne bo odreagirala?

Kako že gre tisti pregovor? - Gliha vkup štriha

Pa neki ljubeči peace duhovneži so ti to...yeah right
Roll Eyes
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #106 - 08.04.2005 at 22:51:23
 
Lilith wrote on 08.04.2005 at 22:01:07:
Koliko stavimo, da forumska srenja niti na tako očitno grožnjo z nasiljem ne bo odreagirala?

Kako že gre tisti pregovor? - Gliha vkup štriha

Pa neki ljubeči peace duhovneži so ti to...yeah right
Roll Eyes




Kakšno grožnjo?


Saj sem se samo pošalil nazaj.

8)

tako kot Sinjeoka.

Ah eni pa res ne razumete heca  Roll Eyes


uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #107 - 08.04.2005 at 23:09:21
 
Lilith wrote on 08.04.2005 at 22:01:07:
Koliko stavimo, da forumska srenja niti na tako očitno grožnjo z nasiljem ne bo odreagirala?

Kako že gre tisti pregovor? - Gliha vkup štriha

Pa neki ljubeči peace duhovneži so ti to...yeah right
Roll Eyes


Še dobro, da se je hecal, Grin

kajti tole je zelo grdo napisano:
Quote:
Interesi proletariata in interesi družbenih pijavk tipa t in Mirota so si diametralno nasprotni...


Mimogrede, ali je tole prijazno od Sinje?
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #108 - 08.04.2005 at 23:12:21
 
exodus wrote on 08.04.2005 at 20:35:32:
bypass, ablajtunga? Jaz cenim delavce - tudi Sinjeoka je verjetno podobnega mišljenja, saj ni nikjer razvidno, da je delavce žalila - torej podtikaš ali pa je to bila fatamorgana?

Prav nasprotno, v bistvi je hotela prikazati na nefer položaj, vsaj tako sem jo razumel (naj se popravi, če je mislila drugače) ki ga imajo delavci, ker če je nekdo izkoriščan, potem dela za tistega, ki ne dela in se okorrišča z žuli delavca - tega, ki dela


Exo, a ti še ni jasno, da meni čist dolj visi, kako si ti kaj dojel?  Tongue
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #109 - 09.04.2005 at 10:53:29
 
Quote:
Še dobro, da se je hecal, Grin

kajti tole je zelo grdo napisano:

Mimogrede, ali je tole prijazno od Sinje?


Iga se spet heca, a ne?  Grin

Resnica boli bolj kot neprijaznost ... in če je nevljudnost, ne pridnost, neprijaznost edino kar mi lahko očitaš ...

ti jaz lahko očitam, da si lažnivec in hinavec .... (seveda vzami kot hec, ker so 3 smajliji prilepljeni)  Grin  Grin  Grin

zanimivo, da še vedno vidiš samo "mojo neprijaznost", krvoželjnosti nekaterih pa ne ...
(sej si že napisal zakaj z giljotino)

Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #110 - 09.04.2005 at 10:57:29
 
gape wrote on 08.04.2005 at 13:20:15:
toni ... nepravi za koga


sinjeoka s smajliji je tko kt je
forumovski dogovor ne moj



plis, kje je ta "forumski dogovor"

gape wrote on 08.04.2005 at 13:20:15:
toni ... nepravi za koga


dejstvo je da stojiš kjer stojiš in zagovarjaš kar zagovarjaš, igi se je zdel da bi to znal poment to kar je napisu



ko se je zgodila giljotina in na to kalvo tuna, je v postu kalvo tune tudi razlaga besede "delavček" ... tako da bi iga mojo razlago lahko sprejel ...

ama, a ne ... to ni borba zaradi žalitve "delavčkov" ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #111 - 09.04.2005 at 11:42:02
 
sinjeoka wrote on 09.04.2005 at 10:53:29:
Iga se spet heca, a ne?  Grin

Resnica boli bolj kot neprijaznost ... in če je nevljudnost, ne pridnost, neprijaznost edino kar mi lahko očitaš ...

ti jaz lahko očitam, da si lažnivec in hinavec .... (seveda vzami kot hec, ker so 3 smajliji prilepljeni)  Grin  Grin  Grin

zanimivo, da še vedno vidiš samo "mojo neprijaznost", krvoželjnosti nekaterih pa ne ...
(sej si že napisal zakaj z giljotino)





Kdor se zadnji smeje, se najslajše smeje - če ima še vedno svoje zobe.   8)


Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #112 - 09.04.2005 at 12:17:21
 
sinjeoka wrote on 09.04.2005 at 10:53:29:
ti jaz lahko očitam, da si lažnivec in hinavec .... (seveda vzami kot hec, ker so 3 smajliji prilepljeni)  Grin  Grin  Grin

zanimivo, da še vedno vidiš samo "mojo neprijaznost", krvoželjnosti nekaterih pa ne ...
(sej si že napisal zakaj z giljotino)



Uf, hvala bogu, da se samo hecaš.  Grin

Ker če se ne bi hecala, bi ti povedal, da pa nisem hinavec in ne lažnivec. Ker me nisi mogla nikoli dobiti na nobeni laži.

Priznam pa, da se verjetno ne bi tako obregnil ob "delavčka" če bi ga omenil kdo drug. In zakaj ravno ti? Zato, ker jaz, pazi, trdim zase, ne prebavljam tvojega omenjanja možganov in raznih podobnih sranj vsakemu, ki se ne strinja s tabo.

Pa pozabi na giljotino. Danes revolucionarji raje kar metek uporabijo. Grin Grin  In če se bo kdaj revolucija zgodila in bom med hujskači(Bardo) bom vsekakor zastavil dobro besedo zate. Zato nič bat.  Grin Grin Tongue
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #113 - 09.04.2005 at 13:10:49
 
sinjeoka wrote on 09.04.2005 at 10:57:29:
plis, kje je ta "forumski dogovor"
ko se je zgodila giljotina in na to kalvo tuna, je v postu kalvo tune tudi razlaga besede "delavček" ... tako da bi iga mojo razlago lahko sprejel ...
ama, a ne ... to ni borba zaradi žalitve "delavčkov" ...

gape wrote on 08.04.2005 at 12:22:25:
sinjeoka wrote:*  
glej ti to, Calvo tune znajo tudi tipkati ...

sprašujem se, če je naslednja razvojna stopnja mogoče uporaba možganov  Wink

beseda delavček pomeni v tem primeru majhnega človeka, ki živi od lastnega dela

seveda pa za to, da to razbereš iz konteksta, ne smeš biti Calvo tuna  
*
slovenček pomeni pa kaj že?
aha delavci - taki ki se jih da za primer pa so zaposleni v
http://www.iskraemeco.si
*Iskraemeco by 2002
To remain one of leading world producers in the field of measuring and managing electric energy
To increase market share through internationalisation and market globalisation on existing markets and to conquer new markets
To develop electronic meters with an emphasis on increasing the share of electronic meters in the industry
*
no ja no ...  

zakaj uporabljaš take besede?
vzvišene?

moji podatki so taki kot jih berem
in dajem naprej za brat

zložene na moj način

pa še kontext
sinjeoka wrote on 07.04.2005 at 09:11:14:
Če pa mislite, da dobivate premalo, vas vabim v delovno halo Iskre Aemeco, kjer boste lahko delavčkom razložili svoj princip socialne pravičnosti. Če vam jih bo uspelo prepričati v vaš prav - torej, da vas morajo plačevati bolje - potem boste zmagal.



se reče
za moje pojme
zadnja stopnja (izmotavanja):
sinjeoka wrote on 09.04.2005 at 10:57:29:
plis, kje je ta "forumski dogovor"
ko se je zgodila giljotina in na to kalvo tuna, je v postu kalvo tune tudi razlaga besede "delavček" ... tako da bi iga mojo razlago lahko sprejel ...
ama, a ne ... to ni borba zaradi žalitve "delavčkov" ...


dočim sprejmi iga sprejmi:
1. glej ti to, Calvo tune znajo tudi tipkati ...
nobenga smajlija - ugotovitev, da je iga imbecilna tuna - kolkr smo lahko kasnej prebral v mal drugačnem kontextu, s tem tudi del črede, ki pa ... glej ti to ... zna tudi tipkati
2. sprašujem se, če je naslednja razvojna stopnja mogoče uporaba možganov  Wink
in zdej nenapisanci, ki so zihr nekje že napisani - oči obstanejo na Wink - smajli, ki jasno nakazuje zdej te zdej mal zajebavam Wink ob tem celo pomežiknem da ti to dam vedet.
dam ti vedet da te mal zajebavam, če bi mi bla ta ideja samo smešna (da bo imbecilna tuna po imenu iga poleg tega da je dokazala da zna pisat dokazala tud da zna razmišljat), bi ti dal smajlija Smiley, če bi mi bla huronsko smešna ti dam tanajhujšiga Grin - ta srednji ne vem za kaj se uporablja - cheesy - karkoli že to pomeni.
s smajljem (prvi štirje), ti dam vedet, da se zabavam na čigarkoli račun ža pač. ostali izražajo druge filinge.
3. beseda delavček pomeni v tem primeru majhnega človeka, ki živi od lastnega dela
razlaga, ki naj jo iga sprejme - se reče - 1.bomba - 2.mal tolažbice (da zdej zdej bo pa razmišljat začel) - 3.razlaga - 4.bomba (spodi dol)
4. seveda pa za to, da to razbereš iz konteksta, ne smeš biti Calvo tuna  
jasno ... za to razbrat iz kontexta pa res ne smeš bit tuna ... to pa res ne gre ... teh superzamotanih kontextov pa res ni lahko razrešit ...
veš ... da se tud videt, al pa kako drugač začutit, da je nekdo ali pa neki full of shit in da se vleče vn od tm kamr se je zatipku ...

kontext se seveda ne konča
za njega natančnost se je treba povrnt na stran 2 tega threada
sinjeoka wrote on 07.04.2005 at 09:11:14:
Torej, socialni pravičneži, ki živite od državnih transferjev in mislite, da je sociala v piz** imate vso pravico in možnost, da v svojem okolišu poiščete nekoga, ki mu lahko namentite tisti del svojih dohodkov, za katerega menite, da ga dobivate preveč.

Če pa mislite, da dobivate premalo, vas vabim v delovno halo Iskre Aemeco, kjer boste lahko delavčkom razložili svoj princip socialne pravičnosti. Če vam jih bo uspelo prepričati v vaš prav - torej, da vas morajo plačevati bolje - potem boste zmagal.

kontext valjda nejasen, kr eni socialni pravičneži, verejtno vsaj miro in t, ki živijo od socialnih transferjev, naj kr nekoga najdejo in mu od teh transferjev neki dajo, sej majo očitno preveč (sej niso za to quitak nč nardil in kolkr majo majo preveč), če pa tiisti socialni pravičneži menijo da majo premal dohodka, naj grejo v iskro aemeco, kjer delavčki garajo k prasci v nemogočih pogojih za svojih 120 jurjev na mesec (si mislm ja), in jim začejo nabijat da naj plačujejo več za socialo.

čista manipulacija

ne več dat za socialo, popravt vse kar je za popravt ... spremenit kar je za spremenit ...



Quote:
slovenček pomeni pa kaj že?
aha delavci - taki ki se jih da za primer pa so zaposleni v
http://www.iskraemeco.si
*Iskraemeco by 2002
To remain one of leading world producers in the field of measuring and managing electric energy
To increase market share through internationalisation and market globalisation on existing markets and to conquer new markets
To develop electronic meters with an emphasis on increasing the share of electronic meters in the industry
*
no ja no ...  

zakaj uporabljaš take besede?
vzvišene?

moji podatki so taki kot jih berem
in dajem naprej za brat

zložene na moj način




ne to res ni borba zaradi žalitve "delavčkov"

ne ... res ne
ampak od kle vse skupi mal drugač zgleda
pa še lilith je dala tko dobro iztočnico ... o argumntirano trdni razpravi sinjeoke ... in vse žalitve ki so ble res neomejene in ki so letele vsevprek so ble nekako postavljene po nekem strokonvem sranju na neko avtoritativno podajanje ... kr neki ...

vam je že miha povedu, na strani 2
najbistvenejše
Quote:
hja, po drug stran se pa tut kdaj zgodi,
da se ljudje okrog neumnosti prerekajo,ko pa resnica pride pa zamizijo oz jo sploh ne registrirajo

torej ravno obratno,

je komu to znano ?  Grin Grin

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #114 - 09.04.2005 at 13:38:55
 
gape

Kak imaš ksiht tako dvojno moralo vršiti tle gori?
Tule sinjo preganjate kot bi šlo za srednjeveški lov na čarovnice - pa vsi dobro vemo, kaj je pri takih lovih v resnici v ozadju, mar ne? Drugače misleči ljudje, ki ogrožajo prevladujočo miselnost (velikokrat tudi neumnost) neke sredine.
Ko sem pa te jaz osebno opozorila na vrlega t-ja in njegov primitivni in vulgarni besednjak, si pa molčal kot rit- kakšna analiza t-jevih prispevkov neki- še posredno si dal vedet, da se z njim strinjaš oz. podpiraš njegov način.

In ti si drzneš Sinji očitati izmotavanje? Shocked


Mislim - če se hočeš it neki open source, potem bodi vsaj tolk, da boš tudi open minded in ne boš skupaj s svojimi podaniki pripravljal grmad za drugače misleče.

Če pa je tvoj cilj s tegale foruma narediti neko sekto čistega enoumja, pol pa odkrito povej oz. pokaži, kam pes taco moli. Bodi človek, ne pa politik.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #115 - 09.04.2005 at 14:50:05
 
hare hare

ni dvojna
tko teb zgleda

sm že večkrat povedu, kle gor (na tem forumu) je mal drugačna 'večina' kot je 'večina' v državi al pa na svetu če hočeš, sploh pišoča večina.

jasno se vidi, velika večina bere in nekaj ljudi piše, med temi so eni na eni strani, eni na drugi - nismo vedno vsi na istih straneh in nimamo vsi vedno enako časa - energije na razpolago.



exotu sm skušu pred letom in malo razložit tkole:

gape wrote on 12.01.2004 at 19:38:36:
to o seksistu me ne interesira ...

interesira me to, da še vedno večino slovencev alplayaš na večino forumovcev foruma svet pogovorov

kako naj ti razložim

to kar vidiš v večinskem mnenju forumovcev ni večinsko mnenje slovencev. in skupna zavest foruma je (kvalitativno vsaj) višja od skupne zavesti slovenije.

se reče ... če prideš na ta forum in prbijaš da je večina ljudi tuki gor tolk zgrešenih, da majo tolk zgrešene poglede na svet in na življenje in na vsa vprašanja okrog tega, da večino foruma proglasiš za ovce, kot to z lahkoto narediš za slovence, al pa krščane, al pa amere, al pa ...
in prideš tuki in nam nabijaš da smo ovce zato k žvimo (tko trdimo vsaj) drugačno življenje od večine slovencev. nekdo manj, nekdo več, nekdo več živi, nekdo več dela.

in prideš ti čist navzorčen, k če bi se mi dal bi ti serviru vse tvoje megavzorce in bi te sesul k mačka ... in mi nabijaš da nisem moralen, da sem sprijen, da ne vem kwa še vse ... in to zato k dam prov mirotu in jakobu, v določenih pogledih, v določenih mogoče ne ... da ne bo pomote ... njiju mam za prestavnika mojih sprijenih prijateljev v sexu, ajde pa še andresa dodam kle notr.
pizda
kwa ti je

sexat pejd ... k boš pa sex obvladu, k boš car in k boš zaobvladu ta nivo do popolnosti, takrat pa zavrzi to in nam povej da kako brez veze, da je,  da pa je treba najprej neki met, če se hočeš temu odpovedat.

sexi na tebi sprejemljiv način ... odloč se ...

povej mi ... kerga duhovneža si že slišu govort da je marihuana gut?
od kje ti ideja da se ima večina forumovcev za duhovneže?
sklepaš to po tem da uporabljajo tehnike, ki jih prodajajo duhovneži?
kot jim ti rečeš?


kar se mene tiče sm edin mal žalostn da ljudje še vedno niso sposobni sami poiskat odgovora, čeprav je on že napisan ... in magar svoj argument nadaljevat od tam ... ti si idealn tak primer(ek) ...

razum me ... ne odganjam te ... odganjaš se sam ... jest ti samo govorim da nimaš prov, da nekje se generalno motiš, če slučajno misliš da se ne motiš vpraši aryana ... na osnovi nepopolnih čutil, nepopolni rezultati ... napača ...

mislm ... 98% nas je mentalno-higiensko oporečnih ... jest to razumem več kot 50% mene je mentalno-higiensko oporečnega

pa kaj delaš še kle ... zakaj si se vrnu ... mislm ... tud kr_eden bi nam boljši procent prpisu pomoje ... mater ...

to so zate čist slabe vibracije ... to te bo čist sesul ... to so prehude afirmacije ...



z moralo veš kako je ... etika je bolj kulj ...

ker pri etiki si sam odgovoren za svoja dejanja, sej si se sam prov odloču, ker veš kaj je prav in kaj narobe (v dani situaciji), pri morali so pač drugi, ti delaš in verjameš da je tko prov ... ker tko pravijo moralna pravila ...
e ... odgovarjaš pa vseen na konc ti ...



in nategnl so nas ... sej starši še vedno ne vejo da so bli nategnjeni, niti jim ne moreš razložit ... teb recimo je jasno da so te netegnl ... ne veš pa kje točno ... ber se mal ... poglej jo sončnico se je zmotla tko kt ti ... v večinskem svetu so ljudje s takim ... sploh ne vem ... obnašanjem? ... preživel take in take vzroke in so zdej taki in taki taka je predpostavka, tko je ... pa ni ... vsakič je mal drgač ... generalije pa so ... tuki nimaš kej ... andresu je sex kulj ... mogoče celo mal preveč ... ampak seksist?
no pa sm tm ...
sexista ni v sskj-ju

kaj je to sploh ... mislm ... a ti mene razumeš ... pol pa spodi kr neke reči o andresu natreseš, ki kr neki, niti ni res, niti je res, vsega po malo ... mislm ... pa napiš ... madona ... andres je sexist, ker njagada njagada, s quoti, njup njup ... tko kt se šika ... pa pejd si pogledat kako smo se to šli učasih ... k smo bli še asolventi in podobno ...
argumentirano ... z dokazi ... črno na belem ... klele si izjavu to ... pazit na kontext ... nja nja nja ... mislm ... pa kwa ...

SI SEXIST ... prove me wrong ... kaj maš od tega sicer ne vem ... ampak ok ... a razumeš ... da drži vodo ...


gape wrote on 04.12.2003 at 12:54:52:
k aryan ti čist pretiravaš
pejd na forumi.siol.net pa jim začni nabijat da se zmotno poistovečajo ... pa kaj ti je no ... če se, pol se ... večina nas, se pač ne ...



in samsonu več kot 2 leti nazaj tkole :

Quote:
dejstvo je da 'ne moremo enačiti krščanstva s katero koli religijo'.
tko kot si povedu smo gor rasl z njim in je na nas pustu posledice, k ise občutijo.
kot sm že zadnjič napisu ... nismo nikol delal foruma z namenom, da bi govorili o rečeh o katerih se precej ve. od vedno smo hoteli ozavestit v ostalih ljudeh to kar smo ozavestili v sebi. 'neki šamanizem' je recimo ena od teh tem. šamanizma recimo krščanstvo nikl ni podpiralo, šamani so bli samo za na grmado v starih časih. skorajda bi cerkvi uspelo izkoreninit šamanizem. pa ni. in to je gut.

kaj je večini všeč in kaj ne, je nekako nepomebno. pomebno postane ko definiraš okolico v kateri potem definiraš večino.
kdo je manjšina in kdo je večina.

npr
če za okolico definiram sloveijo, bi reku da je večina ljudi katoličanov.
če pa za okolico definiram recimo ta forum, potem pa večina ni več katoličanov. po izvoru zihr tud, dočim tukaj in zdaj ... to pa ne.

tko da zdej katera je ta večina ki ji šamanizem ni zanimiv ... in o kateri bi ti rad govoru Huh

to da je krščanstvo v slovenskem značaju je dejstvo ... morm tud rečt da je tebi samson ponavadi uspelo obranit dobro ime cerkve tuki gor, vedno pak ne. cerkev je naredila veliko napak. zato jest verjamem da ji teh napak več ne smemo dopuščati.
odpuščati pak ja ...

point je napredek, ne pa stagnacija, cerkev je v napredku počasna, tko kot država. vseslovenski značaj je neki kar je treba spremenit, ne pa ga ohranjat kot neko dediščino.

vidm da tuki še obstaja neka zmeda ... in to v vedenju.
in nevedenju - nevednosti.


jest vednost definiram po šeranju, šeranju bistvenih informacij, ne obljub, vedenja vedenja o dejanskem stanju. in njega razreševanju ...


o dvomjivosti ti je devi povedala in posledično strpnosti.

čist tko usput ... če vzamem za okolico slovenijo, smo (po prepričanjih) prebivalci tega foruma v manjšini. to je že exo čist narobe pošteku. ta forum ne odraža stanja skupne zavesti slovencev, če bi jo, s to vsebino katero drži, bi življenje v slovejii bilo prijetnejše ... 100% ... vsaj ...

krščanstva nikamor ne tlačimo ... razvrstili smo ga pod religije.
tko smo se odločil, forumovci, tisti ki nas briga.
ostali ...  


jest sm primarno državljan slovenije ... hodim po poti da postanem državljan sveta.
smo različni, zatiranje karščanstva pač ni dejstvo, je pa res da se ne strinjamo o nekaterih rečeh in da se nam je nekaterim slabo godilo v prejšnjih življenjih v vaši družbi. in mogoče imamo zato tak odpor ... čeprov jest nimam ... zame je vedenje vedenje ... in to je vse kar šteje.


verjamem da si napisal prej, ampak, kot sm ti povedu ... člani foruma, tisti ki jim ni vseeno, odločajo o novih direktorijih, če boš mel dobre argumente ... men ni blem, jest sm s harryem.

razkrinkaj laži ... razkrinkaj kredna ... vsi bi ti vedeli napisati take poste (kot dobro veš), pa nekateri vemo da nima veze. been there done that.

tvoj glas glih tko šteje samson ... seveda ... je celo precej kredibilen glas, vsaj kar se mene tiče ... sprejmi forum samson in forum bo sprejel tebe.


vedno se rad pogovarjam o konstruktivnih temah ...  


*Vsekakor pa mislim, da zadev nisi dovolj pretehtala in da mojega pisanja niti prav dojela nisi. *
kako bi se naj dojelo tvoje pisanje samson?

krščanstvo je enakopravno ... o njem lahko pišeš.


jest vseen mislim da to ni nestrpnost ... to so samo dejstva.



*torej več strpnosti*


*pogumno in brezkompromisno iskanje novega, pa četudi v napačno smer*

dej nam povej več o 'smeri' samson
pravi in nepravi


http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1068743...


t-ja ste zadost analiziral vi, ko se je njemu utrgal v povezavi s stojčijem, sm reagiru ...
pa ne na tak način da bi se kdorkoli lahko pretirano ob tem naslaju ...

on tak pač je - to ne pomeni da moramo bit ostali tud takšni - imho


lahko uporabljamo drug način ...

če tko izberemo ...


gre se za ozaveščanje ...


ni grmad ... več ...


sorry ker se na tem forumu drznem delit svoje videnje ... u bistvu ... tega kar se greste ...



Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #116 - 09.04.2005 at 20:00:52
 
u bistvu gape je vprašanje Resnice zelo simpel ...

ali Miro dela v šolstvu (da ali ne)
ali je t redno zaposlen in/ali ima status študenta (ne ali kaj dela preko avtorske pogodbe, ali študentske napotnice) tudi da ali ne

če je odgovor na zgornji vprašanji da ...

potem sledi naslednje vprašanje ...

ali se šolstvo financira iz davkov? da ali ne
ali se študentska sociala financira iz davkov? da ali ne

DDV in ostale davke na potrošnjo plačujemo vsi, ki trošimo ... k trošenju za čike, obleko, čevlje, nas praktično nihče ne sili ... in so zato nediskriminatorni do delavcev, šolnikov in študentov - zato se o teh davkih ne pogovarjamo ...

zdaj se pogovarjava o tistih izvirnih davkih, ki generirajo novo vrednost, ki viša družbeno blagino ...

(pa da vidimo ali tu sploh še obstaja želja po racionalni debati)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #117 - 09.04.2005 at 21:54:50
 
Nekaj dni ne berem tega, zdaj pa tole...

Sinjeoka, samo da ti bo jasno eno: ne delam v šolstvu ali katerikoli drugi državni službi in živim izključno od tega, kar zaslužim in kolikor mi od tega dovoli imeti država. Da me tukaj razglašaš za nekakšnega državnega parazita, je zame osebna žalitev.

V bodoče se rajši prepričaj, kaj govoriš, preden govoriš.

Adminu pa tole: kar se mene tiče, sem lahko zaradi mojih stališč za vsakogar idiot, opica ali karkoli. Če pa bo tule nekdo, ki se skriva za psevdonimom o meni javno širil neresnice o tem, kaj počnem in kako živim, naj te resnice tudi zbriše in naj se ga opozori.

Ker tole je pa svinjarija in podlost na kvadrat.

Pa Sinjeoka naserje še takele:

Quote:
jaz se tule pac ne bom sprenevedala, borba za pravice proletariata spet postaja legitimna zadeva, toda folk, ki dela v treciarnem sektorju (Miro in lola), oziroma folk, ki sploh ne dela a-la t, prvic niso proletarialci, drugic za proletariat bodo naredili najvec, ce bodo zaprli gofljo.

ljudje s polno ritjo (kar je med drugim, tudi tipćić, ki je organiziral "protestni shod", nimajo nobene pravice porotestirat zoper socialno državo. In v isti kontekst spadajo vsi Miroti in t -ji.


A tako? Da sem eden od tistih s polno ritjo? Od kje ti pa to? In kdo si pa ti in kje delaš, da misliš, da mi boš lahko zaprla gofljo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #118 - 09.04.2005 at 23:08:57
 
Postaja zanimivo.........


Sinjeoka.........


Miro.........
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #119 - 09.04.2005 at 23:27:34
 
Grin

Miro, jest sm abslutno za to da se ti opraviči in še marsikomu drugemu ...
* Ker tole je pa svinjarija in podlost na kvadrat. *
sm na to, na svoj način, že opozoru ...
pa sej veš kako je nism mogu glih točno vedet če nisi slučajno zajadru u šolo ... kaj vem ...

kar se mene tiče je bla sinjeoka opozorjena ...


z brisanjem bo mal težja ...
sej veš ... napisan je ...
in poquoutan 100x
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 ... 14