Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 10099 times)
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
duše dvojčice-111 topik, btw
11.03.2005 at 22:07:10
 
a je to mogoče?

kaj pa če smo mi vsi skupaj duše dvojčice? kaj če so vse une polarne uboge dušice, ki se iščejo, samo iluzija...taka čarobna pregrada, kot neke vrste preizkušnja, preden ugotovimo, da smo mi vsi ENO, ena duša ...

duh... energija...božje...?

a so to prevelike in prepogumne sanje, da bi si upali BITI to kar preprosto SMO?

tukaj in zdaj...

srce kriči, utripa, hrepeni in gori, meni, tukaj zdaj..po tej ENOSTI...

a sem ena sama? sva vsaj dva, trije?

dejmo, prosim bit vsi

kaj pa še kdo drug čuti, tukaj in zdaj, v tem srcu? v tej enosti? Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #1 - 11.03.2005 at 23:43:36
 
Quote:
kaj pa če smo mi vsi skupaj duše dvojčice? kaj če so vse une polarne uboge dušice, ki se iščejo, samo iluzija...taka čarobna pregrada, kot neke vrste preizkušnja, preden ugotovimo, da smo mi vsi ENO, ena duša ...


vsi skupaj smo eno, samo še zmeraj tako različni med seboj, da lahko tvorimo mozaik celote...
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #2 - 12.03.2005 at 00:24:57
 
ixtlan wrote on 11.03.2005 at 23:43:36:
vsi skupaj smo eno, samo še zmeraj tako različni med seboj, da lahko tvorimo mozaik celote...


končno EN...o

itak jap, se strinjam...zdej grem pa res un film gledat, preden spet vsa publika zgine

dejmo skupi ta forum ustvarjat, kokr vem, ga je gape naredu s tem namenom, da se svi skupaj tukaj in zdaj igramo, a ne gape? na poti v večnost...

vedno bodi to kar si....je men moj moto, a ti si ti?

Smiley Undecided
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #3 - 12.03.2005 at 11:27:16
 
Quote:
vedno bodi to kar si....je men moj moto, a ti si ti?


nekak kar sem kdor sem, tak kot sem, se ne delam, da sem kar nisem. naslednje vprašanje pa je, če postajava tisto kar si (iz dna duše) želiva bit?
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
zvezdni_angel
2
**
Offline

angelski poljub
Posts: 57

Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #4 - 12.03.2005 at 13:38:01
 
Kaj pa tko?  ....vsi smo eno...vsak na svoji poti...se učimo...iščemo in ozaveščamo svoje manjkajoče delce...da postanemo ENO...
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #5 - 12.03.2005 at 14:03:31
 
zvezdni_angel wrote on 12.03.2005 at 13:38:01:
Kaj pa tko?  ....vsi smo eno...vsak na svoji poti...se učimo...iščemo in ozaveščamo svoje manjkajoče delce...da postanemo ENO...


kaj pa tko: vsi že smo eno, čas ne obstaja, omejena zavest v fizičnem telesu v času in prostoru nam da možnost doživljati detajle, iz katerih potem sestavljamo to eno, ki je celovito in zato ker pozna svetlobo in pozna temo lahko loči med svetlobo in temo in ravno zato lahko daje svetlobi vrednost
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
zvezdni_angel
2
**
Offline

angelski poljub
Posts: 57

Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #6 - 12.03.2005 at 14:39:20
 
....itak da smo eno....eni se bolj spomnimo eni manj...več delcev kot sestavimo bolj smo svetli in se svetlobe zavedamo...in potem smo samo še svetloba...morali pa smo pozabit, da se naučimo in doživimo kar smo si zadali....kdo bi kar tko tle se matral, če ne bi bla svetloba kot "darilo" pol tko fajn....
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #7 - 12.03.2005 at 14:50:15
 
zvezdni_angel wrote on 12.03.2005 at 14:39:20:
....itak da smo eno....eni se bolj spomnimo eni manj...več delcev kot sestavimo bolj smo svetli in se svetlobe zavedamo...in potem smo samo še svetloba...morali pa smo pozabit, da se naučimo in doživimo kar smo si zadali....kdo bi kar tko tle se matral, če ne bi bla svetloba kot "darilo" pol tko fajn....


ja, le da ni prej, ne potem, na najvišjem nivoju oz. v najhitrejšem telesu je vse zdaj. se da pojasnit z Einsteinovo relativnostno teorijo ob predpostavki, da se ostala telesa, ki jih imamo, hitreje gibljejo - to si je lahko predstavljat ker že sanjsko-astralno telo se bistveno hitreje giblje (v nekaj minutah spanca lahko presanjaš ogromno), potem to dokazujejo jasnovidci, ki napovedujejo "prihodnost" in "preteklost", deja vu efekt... skratka smo ravno tam kjer moramo bit in hodimo po točno tisti poti, po kateri moramo it...tu se potem pojavi še navidezen paradoks usode in svobodne volje, ki niti ni paradoks. film našega življenja je že posnet, vesolje pa že vnaprej ve kako se bomo s svojo svobodno voljo odločili. o tem je pisal že Platon v Republiki
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
zvezdni_angel
2
**
Offline

angelski poljub
Posts: 57

Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #8 - 12.03.2005 at 14:57:42
 
Zakaj vesolje? Misliš, da se ne da spreminjat resničnosti s tem ko spreminjaš svoje odločitve?
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #9 - 12.03.2005 at 15:00:13
 
zvezdni_angel wrote on 12.03.2005 at 14:57:42:
Zakaj vesolje? Misliš, da se ne da spreminjat resničnosti s tem ko spreminjaš svoje odločitve?


seveda jo spreminjaš, ampak vesolje že vnaprej ve kako jo boš spremenil Smiley edino to lahko tudi da možnost jasnovidcem, da pogledajo v prihodnost in eni znajo pogledat zelo ekzaktno
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
zvezdni_angel
2
**
Offline

angelski poljub
Posts: 57

Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #10 - 12.03.2005 at 15:03:25
 
.............vesolje........kaj s tem misliš......
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #11 - 12.03.2005 at 15:06:31
 
zvezdni_angel wrote on 12.03.2005 at 15:03:25:
.............vesolje........kaj s tem misliš......


.....sistem, matrica, Eno, Bog......izberi
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
zvezdni_angel
2
**
Offline

angelski poljub
Posts: 57

Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #12 - 12.03.2005 at 15:14:54
 
Meni matrica pomeni ta svet v katerem živim, kjer živimo vsi.... samo da eni smo se zbudili.....se pravi moja zavest je izven matrice....in poskušam bit not in hrati ne...nekako tko, da jas izrabim njo in ne obratno....vesolje pa bi bla moja zavest, ki je zunaj tega in me vodi
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #13 - 12.03.2005 at 15:18:55
 
zvezdni_angel wrote on 12.03.2005 at 15:14:54:
Meni matrica pomeni ta svet v katerem živim, kjer živimo vsi.... samo da eni smo se zbudili.....se pravi moja zavest je izven matrice....in poskušam bit not in hrati ne...nekako tko, da jas izrabim njo in ne obratno....vesolje pa bi bla moja zavest, ki je zunaj tega in me vodi


kdor se zbudi in začne delat na sebi še nima zavesti izven matrice

to je pol že mojstrstvo
Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
zvezdni_angel
2
**
Offline

angelski poljub
Posts: 57

Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #14 - 12.03.2005 at 15:23:57
 
Potem pa sem že en mičkin mojster Shocked
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3