Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 
(Read 31708 times)
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #60 - 18.04.2011 at 16:13:27
 
Alojz in Sandib wrote on 26.08.2010 at 14:23:37:
t wrote on 26.08.2010 at 12:30:33:
gemba wrote on 05.01.2005 at 19:32:07:
Vem da sem neozdravljivo bolan.
Bi se pa ful rad reinkarniral in bi poskusil znova. Kako naj dosežem da bom sebe in vsega znanja spomnil v naslednjem življenju ?

Samo imam velik problem v tem da sploh ne verjamem v reinkarnacijo. Če mene vprašate, reinkarnacije ni !



Če lahko verjameš v reciklažo, potem tudi reinkarnacija ne bi smela biti problem...

Znanje je pa itak ena taka univerzalna zadeva - če pa res, kaj edinstvenegna znaš, potem moraš koga na učiti pa ni panike...

Wink


Reciklaža ni reinkarnacija!! Reinkarnacija je pri človeštvu nerazumljena,ker se je ne veže na celotno vesoljno samopojavnost.Reinkarnacija je zadeva človeške genetike in vesoljne elektromagnetne sile-duha.Potrebno je razumeti vesoljno samodelovanje.Cikle maso-energijo-genetiko in sile,ki delujejo na naš genom.



Ves sandib, jaz vem kaj deluej an toj genom.
Wink.

samodelovanje, sam ne vem se od kot, iz pekla al iz polja;).

LOLOLOLOLOLOLOOOL

Resno, ves jaz pecek kruh k nimam deanraj da bisi ga kupil. Samodelovanje pr njemje da je ena cudna lukna na dnu vedno paen vem oc cesa. Sem azdnjic mislil pa geldal mislim da je od cariolove sile cariolisove silen o.

Sam je cudn k je v desno zakrivljena ves ti mogoce kaj o tem.

Wink.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #61 - 18.04.2011 at 16:16:06
 
gemba wrote on 05.01.2005 at 19:32:07:
Vem da sem neozdravljivo bolan.
Bi se pa ful rad reinkarniral in bi poskusil znova. Kako naj dosežem da bom sebe in vsega znanja spomnil v naslednjem življenju ?

Samo imam velik problem v tem da sploh ne verjamem v reinkarnacijo. Če mene vprašate, reinkarnacije ni !


Ti, nocem bit zaljiv sam ce s ehoces reinkarnirat ores umret.

To se bo zgodl kot zelis.
Pojdi do carovnce nj te da v trans pol si bos ogeldu vsa lijfe nazaj. V bistvu ves kako je kot jaz razumem. Casa dejansko sploh ni.

Ne skrbi, lepo nared vse reci k jih hoces na tem svet,... in umiru umri zato da bos lo zapustis telo lohak sel v nslednejga. Vse ostlao je avtoamtka. Razen ce nisi rpedal dus epol jeap drug hec.

Naceloma zivis naprej k umres. Kot dusica tuki an zeml ce ne gres naprej ce gres naprej pa se lepo v nov telo sprvis otko so rekl. Pol pa gres k vracu pa si ogeldas lijfe za nazaj.
Mores bit to k drgac bi nosil anvade iz prjsnejga lifja v nasednga to pa ni ujno ok.

Lp.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5