Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 31709 times)
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #30 - 10.04.2009 at 12:46:33
 
matjazko wrote on 14.03.2009 at 19:29:17:
Najbolje se je reinkranirat v komarja, da žreš kri drugim ljudem. Ker ponavadi nam drugi pijejo kri, potem pa se lahko maščujemo.  Grin


Matjažko, ti se boš reinkarniral v mucka ali  medvedka, ker si tako simpatičen, da bi te ženske že zdaj najraje gladile po puhastem kožuščku.

Kiss
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #31 - 10.04.2009 at 13:26:38
 
Satis

Pa saj ti muco že maš.Ali iščeš še mačka, da bo par?

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #32 - 18.05.2009 at 02:32:28
 
Quote:
Bi se pa ful rad reinkarniral in bi poskusil znova. Kako naj dosežem da bom sebe in vsega znanja spomnil v naslednjem življenju ?

Težko začneš znova, če se boš spomnil sedanjega sebe.
To bi bilo le breme.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #33 - 28.01.2010 at 17:42:28
 
Dejmo se vsi vkp na pandoro reinkarnirat Grin Grin
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
sašo
4
****
Offline

I love martial arts
Posts: 342
vrhpolje
Gender: male
Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #34 - 09.02.2010 at 13:42:28
 
Js sm takoj za Pandoro...itak sm bolj indijanc po naravi Smiley
Back to top
 

Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #35 - 09.02.2010 at 16:19:05
 
Odlično! Bolš indianc kokr pa lovc Cheesy Grin Grin
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #36 - 10.02.2010 at 08:45:55
 
A ne bi bilo bolj prav, če rečem recikliram, namesto reinkarniram ? Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #37 - 10.02.2010 at 09:30:01
 
Robi wrote on 10.02.2010 at 08:45:55:
A ne bi bilo bolj prav, če rečem recikliram, namesto reinkarniram ? Smiley

Pa tud to ne drži, ker v "naslednjem življenju" se ne bo nič od tega kar je sedaj tu "transformiralo" v nekaj kar "nekoč šele bo". Reinkarnacija je samo ideja v umu, ki misli zagotavlja potenciranje same sebe v prihodnost, pa četud jo v prihodnosti sploh ne bo. Tega se zaveda zato pa ne more sprejet svojega neobstoja onkraj smrti in raje razmišlja o "posmrtnem življenju" in "reinkarnaciji". Nič od tega pa brez razmišljanja o tem ne more obstajati.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #38 - 10.02.2010 at 09:54:31
 
Quote:
Tega se zaveda zato pa ne more sprejet svojega neobstoja onkraj smrti in raje razmišlja o "posmrtnem življenju" in "reinkarnaciji". Nič od tega pa brez razmišljanja o tem ne more obstajati.

To je res, da o neobstoju seveda ne more razmišljati, saj že sama misel pomeni obstoj.

Z recikliranjem sem mislil, da podatki o obliki ostanejo zapisani in se prenašajo naprej, telo pa se zgradi iz novega materijala, po navodilih DNK. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #39 - 10.02.2010 at 10:13:12
 
Oba tako EL Poeta kot Robi imata prav!!!

Robi v naši akumulirani genski kodiDNK se prenaša(v naši reprodukciji) kolektivni genski spomin,ki se individualno realizira(z rojstvom) v nas.

Mi bomo vse vedeli,ko se ta naša akumulacija genski spomin (točno v določeni dobi znotraj 28ooo letna cikla)ponovno zbudi v nas. Zato je potrebna zunanja(galaktična) ugodna EM frekvenca. Mi nič na novo ne odkrivamo(v teh ciklih) mi ponovno spoznavamo-ne odkrivamo nič.Vse to je že bilo in še bo v civilizacijskih ciklih. Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #40 - 10.02.2010 at 11:26:27
 
Alojz in Sandib wrote on 10.02.2010 at 10:13:12:
Oba tako EL Poeta kot Robi imata prav!!!

Robi v naši akumulirani genski kodiDNK se prenaša(v naši reprodukciji) kolektivni genski spomin,ki se individualno realizira(z rojstvom) v nas.

Mi bomo vse vedeli,ko se ta naša akumulacija genski spomin (točno v določeni dobi znotraj 28ooo letna cikla)ponovno zbudi v nas. Zato je potrebna zunanja(galaktična) ugodna EM frekvenca. Mi nič na novo ne odkrivamo(v teh ciklih) mi ponovno spoznavamo-ne odkrivamo nič.Vse to je že bilo in še bo v civilizacijskih ciklih. Wink

Alojz

Zdele ti bom neki odkrito povedal pa prosim ne me pol prepričevat drugače. Ko ti govoriš o 28000 letnih ciklih men to ne rezonira. Kot prvo si ti sam star okol 50 let, tako da ti ne moreš v nobenem primeru. oziroma tvoja 50 letna misel ne more govorit o 28000 letnih ciklih, ker enostavno tega ne more zaobjeti, si izmišljuje, in človeška misel si izmišljuje vse po spisku, na žive in na mrtve. In to je del te igre, da si lahko kr neki po svoje izmišljujemo in v to verjamemo na žive in na mrtve. Ampak dejstvo ostaja: tvoja misel je stara borih 50 let, tvoje leto ima 50 let, vse drugo je stvar domišljije, ki hoče segat nekam v neskončnost.

Dejstvo je tudi to, da Elohimov ni sedaj tukaj. Kar pomeni, da jih morda nikoli ne bo. Misel tega ne more sprejeti. Zato se bo uprla in bo rekla, da v prihodnosti Elohimi vsekakor pridejo. Jaz ne verjamem.

Samo toliko. Ne me zdaj prosim prepričevati v tvojo misel, ker vem kakšna je. Sem samo izrazil svoje mnenje. Vse ostalo pa se vrti v neko nikoli dospelo prihodnost. Zato ne rezonira z mano. Toliko.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #41 - 10.02.2010 at 11:54:56
 
El Poeta

Nikakršen problem,če ne rezonira moje vedenje s teboj. Vse kar jaz govorim se da previrit-praktično. Če ti temu nasprotuješ brez žaljenja mene osebno,jaz sploh ne nasprotujem,če tebi moje vedenje ne rezonira.Imaš svobodno voljo,to moraš dojet. Ali ti meni verjameš ali ne nima z menoj nič skupnega.To tvoj um-zavest tvoje sebstvo samemu sebi govori.ne rezonira-njet problem

Samo sedaj ti bom dal primer---Si ti potomec in nosilec gena tvojih staršev? In ali bo tvoj gen v tvojih otrokih živ? Lahko to zanikaš?

Na ta gen deluje EM sila.IMa ta genom  v sebi spominsko kodo,ki se v akumulirani (spominski kodi)DNK prenaša iz roda v rod? Mi vse vemo,samo vse v nas še spi-spi akumuliran genski spomin. Evo sedaj razmisli kaj imajo moja tvoja leta s tem.Genom se prenaša večno in sedaj  iz roda v rod! Se? Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #42 - 10.02.2010 at 12:49:42
 
Alojz in Sandib wrote on 10.02.2010 at 11:54:56:
El Poeta

Nikakršen problem,če ne rezonira moje vedenje s teboj. Vse kar jaz govorim se da previrit-praktično. Če ti temu nasprotuješ brez žaljenja mene osebno,jaz sploh ne nasprotujem,če tebi moje vedenje ne rezonira.Imaš svobodno voljo,to moraš dojet. Ali ti meni verjameš ali ne nima z menoj nič skupnega.To tvoj um-zavest tvoje sebstvo samemu sebi govori.ne rezonira-njet problem

Samo sedaj ti bom dal primer---Si ti potomec in nosilec gena tvojih staršev? In ali bo tvoj gen v tvojih otrokih živ? Lahko to zanikaš?

Na ta gen deluje EM sila.IMa ta genom  v sebi spominsko kodo,ki se v akumulirani (spominski kodi)DNK prenaša iz roda v rod? Mi vse vemo,samo vse v nas še spi-spi akumuliran genski spomin. Evo sedaj razmisli kaj imajo moja tvoja leta s tem.Genom se prenaša večno in sedaj  iz roda v rod! Se? Wink

Ok Alojz, samo kaj uporabnega se pa nabere v teh 80 letih kar je človek živ?

Po mojem, da se prenaša samo tisto, kar je misel zgradila o svetu tekom tistih 80 let, kaj bolj konkretnega pa ni, po mojem. Torej kaj se prenaša? To da dihamo samostojno, da se procesi v telesu uravnavajo, da vidimo, da slišimo, čutimo, da, to imamo že sedaj vse v nas. Ampak domišljija je pa cel cajt drugačna, ne odslikava realnosti, je kot platno na katerega lahko napleskaš karkoli hočeš.

Tako da jaz bi rekel, da se seveda prenaša genski spomin o tem kako naj telo deluje, misel je pa pač individualna možnost živeti takšno življenje kot ga tisti organizem hoče verjeti z tem da prek domišljije ustvari svoj svet. Tisto kar je onkraj misli misel sama ne more zapopasti, zato si pa nekaj izmišlja in to kar si lahko izmisli oz. to o čemer lahko razmišlja je še vedno v polju misli, ni onkraj. In misel se pa po mojem ne prenaša prek genov, samo kot možnost, uresniči se pa potem kukr komu paše.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #43 - 10.02.2010 at 12:53:43
 
El Pesnik wrote on 10.02.2010 at 12:49:42:
Alojz in Sandib wrote on 10.02.2010 at 11:54:56:
El Poeta

Nikakršen problem,če ne rezonira moje vedenje s teboj. Vse kar jaz govorim se da previrit-praktično. Če ti temu nasprotuješ brez žaljenja mene osebno,jaz sploh ne nasprotujem,če tebi moje vedenje ne rezonira.Imaš svobodno voljo,to moraš dojet. Ali ti meni verjameš ali ne nima z menoj nič skupnega.To tvoj um-zavest tvoje sebstvo samemu sebi govori.ne rezonira-njet problem

Samo sedaj ti bom dal primer---Si ti potomec in nosilec gena tvojih staršev? In ali bo tvoj gen v tvojih otrokih živ? Lahko to zanikaš?

Na ta gen deluje EM sila.IMa ta genom  v sebi spominsko kodo,ki se v akumulirani (spominski kodi)DNK prenaša iz roda v rod? Mi vse vemo,samo vse v nas še spi-spi akumuliran genski spomin. Evo sedaj razmisli kaj imajo moja tvoja leta s tem.Genom se prenaša večno in sedaj  iz roda v rod! Se? Wink

Ok Alojz, samo kaj uporabnega se pa nabere v teh 80 letih kar je človek živ?

Po mojem, da se prenaša samo tisto, kar je misel zgradila o svetu tekom tistih 80 let, kaj bolj konkretnega pa ni, po mojem. Torej kaj se prenaša? To da dihamo samostojno, da se procesi v telesu uravnavajo, da vidimo, da slišimo, čutimo, da, to imamo že sedaj vse v nas. Ampak domišljija je pa cel cajt drugačna, ne odslikava realnosti, je kot platno na katerega lahko napleskaš karkoli hočeš.

Tako da jaz bi rekel, da se seveda prenaša genski spomin o tem kako naj telo deluje, misel je pa pač individualna možnost živeti takšno življenje kot ga tisti organizem hoče verjeti z tem da prek domišljije ustvari svoj svet. Tisto kar je onkraj misli misel sama ne more zapopasti, zato si pa nekaj izmišlja in to kar si lahko izmisli oz. to o čemer lahko razmišlja je še vedno v polju misli, ni onkraj. In misel se pa po mojem ne prenaša prek genov, samo kot možnost, uresniči se pa potem kukr komu paše.


Čim verjameš omenjaš,dopuščaš to gensko možnost je zame dovolj. Misel nič ne kreira!!!! Misel kreira naša zavest um čutila-misel je vsebina našega sebstva,ki je že v naši  DNK genomu vrste zakodirana.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #44 - 11.02.2010 at 11:37:38
 
Quote:
Ampak dejstvo ostaja: tvoja misel je stara borih 50 let, tvoje leto ima 50 let, vse drugo je stvar domišljije, ki hoče segat nekam v neskončnost.

Jaz bi rekel temu izkušnje namesto misli.
Ker misel ni vezana na časovni dejavnik, kot telo. Misel živi  v lastni dimenziji časa. Če ne bi imel telesa, bi le na podlagi svojih misli, težko določil svojo starost.
Prav tako naše misli niso le plod lastnih izkušenj, ampak je misel, ki uporablja spomin, izpolnjena tudi z znanjem iz preteklosti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5