Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 31579 times)
viola
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 4

Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #15 - 13.12.2006 at 12:36:35
 
Malo pozitivnega mišljenja poskušaj spraviti v tvojo glavco. Glede reinkarnacije pa ti raje svetujem regresijo oziroma še pred tem astrološko karto ki jo narediš pri teh ljudih ki so nekaki psihiatri in ne asrtologi ali kake druge čarovnce  Smiley

Morda se ti bo pokazal pomen, smisel vsega tega sedanjega življenja
Vse uspehe  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #16 - 13.12.2006 at 13:31:37
 
Ja, če ni Gemba  že šel v višje dimenzije ...  Roll Eyes ...  Lips Sealed Drugače pa , NR solves problems .
Back to top
 
 
IP Logged
 
tai
3
***
Offline

I am grateful to be ME

Posts: 233

Gender: female
Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #17 - 16.12.2006 at 02:00:15
 
če je prebava, potem boš mogel verjetno sam delat na tem, ker je zdravstvo kar se tiče tega res obupno, vsaj po mojih izkušnjah!  

js sm ugotovila, da je moj največji problem pri prebavi in bolečinah v trebuhu občutek krivde oz. razna neg. čustva, ki jih potlačim in se mi potem to fuuul pozna. me ne preseneča, da je za depresivne ljudi tipično, da imajo zaprtje.
ćustva pa prebava sta povezana kt rit pa gate!!

men ful pomaga, da se mal masiram po trebuhu, potem dam pa roko par cm stran od trebuha ali pa na trebuh in jo tko polagam po celem trebuhu. vmes pa lepo gledam tv in mi bušek kr sam začne neki škripat pa klonkat, ampak pomaga. in tko pol vsaj 15 minut.

aja, pa če je trebuh vroč, ga je NUJNO TREBA OHLADIT!!!  -> mrzli obkladki!!

sm imela lih en teden nazaj tist virus, ki me pacek nesramen ujame skor vsako zimo in me je bolel trebuh za umret pa cel dan sem bruhala in driskala ko nora. ko sem pršla do školjke sploh nisem vedla na kero stran naj se obrnem  Cheesy ops, ne bi o podrobnostih   Wink
uglavnem, sem imela ful vroč trebuh in ko sem ga ohladila, je tudi bolečina počasi izginila.
pa nikol se ne tuširat z vročo vodo, vedno vsaj z mlačno, tuširanje pa vedno zaključit s hladnenjšo vodo!

pa če ti ne paše jest, potem ne jej!  raje spij kozarec vode oz. nesladkanega čaja.

sam tolk, mogoče bo komu pomagal  

Back to top
 

Be the change you wish to see in the world.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #18 - 07.01.2007 at 14:10:43
 
Tajčika, dobro povedano, vendar se mi malo dozdeva, da smo vseeno malo zašli iz povezave o reinkarnacijah , a ne  Roll Eyes? pa lep, dan, še naprej ... čaw
Back to top
 
 
IP Logged
 
BastRasta
1
*
Offline

Roz Bh Kher!
Posts: 5

Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #19 - 16.01.2007 at 15:49:33
 
Ej...Če boš še naprej res upala, da se ti bo to v spanju zgodi, se ti bo res! Upanje umre zadnje oz. če si neki res močno zaželiš in pozitivno upaš na to mislim, da nisi izjema, ki bi si ji lahko neki full pozitivnega zgodil.    Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
alter_ego
2
**
Offline


Posts: 73

Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #20 - 21.03.2007 at 17:15:16
 
ej gemba pa ja nis že umru Smiley Dej, jau se kej no Wink
Back to top
 

Anything good in life is either illegal, immoral, or fattening.
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #21 - 13.07.2007 at 22:43:06
 
gemba wrote on 05.01.2005 at 19:32:07:
Vem da sem neozdravljivo bolan.
Bi se pa ful rad reinkarniral in bi poskusil znova. Kako naj dosežem da bom sebe in vsega znanja spomnil v naslednjem življenju ?

Samo imam velik problem v tem da sploh ne verjamem v reinkarnacijo. Če mene vprašate, reinkarnacije ni !


Če si res neozdravljivo bolan, se boš po smrti sigurno reinkarniral, kot vsak. Bog ti daj čimboljšo inkarnacijo, pa veliko sreče v tem in naslednjem življenju.  Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
matjazko
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 18

Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #22 - 14.03.2009 at 19:29:17
 
Najbolje se je reinkranirat v komarja, da žreš kri drugim ljudem. Ker ponavadi nam drugi pijejo kri, potem pa se lahko maščujemo.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #23 - 15.03.2009 at 14:28:57
 
matjazko wrote on 14.03.2009 at 19:29:17:
Najbolje se je reinkranirat v komarja, da žreš kri drugim ljudem. Ker ponavadi nam drugi pijejo kri, potem pa se lahko maščujemo.  Grin


To ti veselo že počneš brez da si komar.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #24 - 16.03.2009 at 17:24:49
 
satis wrote on 13.07.2007 at 22:43:06:
gemba wrote on 05.01.2005 at 19:32:07:
Vem da sem neozdravljivo bolan.
Bi se pa ful rad reinkarniral in bi poskusil znova. Kako naj dosežem da bom sebe in vsega znanja spomnil v naslednjem življenju ?

Samo imam velik problem v tem da sploh ne verjamem v reinkarnacijo. Če mene vprašate, reinkarnacije ni !


Če si res neozdravljivo bolan, se boš po smrti sigurno reinkarniral, kot vsak. Bog ti daj čimboljšo inkarnacijo, pa veliko sreče v tem in naslednjem življenju.  Wink


JE SATIS REINKARNACIJSKI PREROK MEDTEM pa BOG OSATAJA ŠE NAPREJ SKOP:
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #25 - 21.03.2009 at 12:02:19
 
gemba wrote on 05.01.2005 at 19:32:07:
Vem da sem neozdravljivo bolan.
Bi se pa ful rad reinkarniral in bi poskusil znova. Kako naj dosežem da bom sebe in vsega znanja spomnil v naslednjem življenju ?

Samo imam velik problem v tem da sploh ne verjamem v reinkarnacijo. Če mene vprašate, reinkarnacije ni !


Če te bo prehitela bolezen/smrt, boš sigurno Inkarniran, ker ti bo od Boga vedno dana še ena možnost, da popraviš zamujeno .

Če pa ti tukaj uspe opraviti poslanstvo, potem pa itak ni nobene potrebe več, da bi se še naprej mučil v tej bedni materiji .

Duhovno-energijsko stanje je pač veliko boljše, kot pa ujetost v delno mrtvo materijo telesa, ker je duh-energija pač že svobodnejše stanje življenja in zato boljše/primernejše.

Lp do tedaj, čaw .

Boštjan + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #26 - 21.03.2009 at 13:06:35
 
Boštyxz wrote on 21.03.2009 at 12:02:19:
gemba wrote on 05.01.2005 at 19:32:07:
Vem da sem neozdravljivo bolan.
Bi se pa ful rad reinkarniral in bi poskusil znova. Kako naj dosežem da bom sebe in vsega znanja spomnil v naslednjem življenju ?

Samo imam velik problem v tem da sploh ne verjamem v reinkarnacijo. Če mene vprašate, reinkarnacije ni !


Če te bo prehitela bolezen/smrt, boš sigurno Inkarniran, ker ti bo od Boga vedno dana še ena možnost, da popraviš zamujeno .

Če pa ti tukaj uspe opraviti poslanstvo, potem pa itak ni nobene potrebe več, da bi se še naprej mučil v tej bedni materiji .

Duhovno-energijsko stanje je pač veliko boljše, kot pa ujetost v delno mrtvo materijo telesa, ker je duh-energija pač že svobodnejše stanje življenja in zato boljše/primernejše.

Lp do tedaj, čaw .

Boštjan + # Kiss#



BOŠTY-SEDAJ RESNICA!!!!

Fino bi bilo ko bo Bošty dojel,da duh ni energija ampak '''''božja sila'''.

Bošty jaz svojga znanja in vedenja ne razmetavam,ampak ga načrtno
počasi doziram v vaše glavce.

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #27 - 21.03.2009 at 18:04:48
 
Kakšen smisel ima pisati, da je nekaj božja sila, če je pa bog itak vse.
Saj je vse božja sila, tudi energija. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #28 - 21.03.2009 at 21:16:13
 
Robi wrote on 21.03.2009 at 18:04:48:
Kakšen smisel ima pisati, da je nekaj božja sila, če je pa bog itak vse.
Saj je vse božja sila, tudi energija. Smiley


ENERGIJA JE SILA SAMO PR BEDAKIH TVOJEGA KOVA!!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Kako se naj reinkarniram ?
Reply #29 - 09.04.2009 at 22:34:33
 
Alojz in Sandib wrote on 21.03.2009 at 13:06:35:
Boštyxz wrote on 21.03.2009 at 12:02:19:
gemba wrote on 05.01.2005 at 19:32:07:
Vem da sem neozdravljivo bolan.
Bi se pa ful rad reinkarniral in bi poskusil znova. Kako naj dosežem da bom sebe in vsega znanja spomnil v naslednjem življenju ?

Samo imam velik problem v tem da sploh ne verjamem v reinkarnacijo. Če mene vprašate, reinkarnacije ni !


Če te bo prehitela bolezen/smrt, boš sigurno Inkarniran, ker ti bo od Boga vedno dana še ena možnost, da popraviš zamujeno .

Če pa ti tukaj uspe opraviti poslanstvo, potem pa itak ni nobene potrebe več, da bi se še naprej mučil v tej bedni materiji .

Duhovno-energijsko stanje je pač veliko boljše, kot pa ujetost v delno mrtvo materijo telesa, ker je duh-energija pač že svobodnejše stanje življenja in zato boljše/primernejše.

Lp do tedaj, čaw .

Boštjan + # Kiss#



BOŠTY-SEDAJ RESNICA!!!!

Fino bi bilo ko bo Bošty dojel,da duh ni energija ampak '''''božja sila'''.

Bošty jaz svojga znanja in vedenja ne razmetavam,ampak ga načrtno
počasi doziram v vaše glavce.

Lp Alojz Cool Cool


Vse je povezano , doktor Alojzko : Vse = Energija, in Vse = Duh , torej , : Duh = Energija, in Energija = Duh . Resnično  Exclaim.

Razumeš kaj od tega precej enostavnega ?

Lp + Dp + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5