Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 28457 times)
oldyangtaijiquan
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 14

Kaj je BIOkibernetika?
02.01.2005 at 17:08:46
 
A ima kdo izkušnje z BIOkibernetiko? Navidez je potročje podobno radiesteziji, le da avtor (Slavko Gorenc) trdi da so t.i. zdravilci slabo (Beta) ter njegovo odkritje Alfa (dobro). Zemljo naj bi prepletala mreža Alfa in Beta žarkov. Geopatogena sevanja naj bi bila posledica Beta žarkov, medtem ko so Alfa žarki mesta za komunijacijo s superinteligenco v drugi dimenziji.
Več o tem si lahko preberete na spletnih straneh: http://www.ati-e-import.si/
Gorenc je svojo teorijo dodobra dodelal in jo kot tako tudi trži. Ali je obstoj Alfa in Beta žarkov ter večdimenzionalnega prostora kot ga opisuje BIOkibernetika mogoč? Gorenc trdi, da bioenergetiki (ter tudi akupuktura, homeopatija, meditacija, molitev,..) izkoriščajo Beta tehnologijo (oz. črno magijo) in torej dejansko ne zdravijo ampak samo "omamljajo" občutke ljudi! Le uporaba Alfa tehnologije (katero seveda ponuja on) lahko dejansko ozdravi. BIOtehnologija G-Alfa nudi stik z Superinteligenco in posledično blagodejno vpliva na človeka.
Kaj menite?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #1 - 02.01.2005 at 17:21:32
 
Uf. Shocked

Na hitro sem pogledala. Na katerih nivojih misliš, da škodi uporaba Always Ultra?? Pa tudi ReiKi je po teh meritvah škodljiv. Angry

Težko verjetno.  Cheesy

Lp
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
nomad
3
***
Offline


Posts: 107
vsepovsod in nikjer
Gender: male
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #2 - 02.01.2005 at 17:41:50
 
totalen raztur, je men ta bioki...
tam not  pišejo da je škodljivo skor vse-od križev do piramid, atlantskih prstanov in še ogromno drugega....
to je meni totalna bedarija. za moje pojme se mi te metode ne zdijo preveč v ljubezen izpeljane in povrhu vsega, preveč zakomplicirane in enosmerno gledane..
čudn, da to ni nekakšna sekta 8)..
no vglavnem, kakor keremu paše  Wink
Back to top
 

vse dobro,..
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #3 - 02.01.2005 at 21:12:05
 
itak, to kar jaz ponujam je najboljše, drugo pa totalen drek Grin Wink Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
oldyangtaijiquan
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 14

Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #4 - 02.01.2005 at 22:14:18
 
No vidite vi ste Beta !
Back to top
 
 
IP Logged
 
nomad
3
***
Offline


Posts: 107
vsepovsod in nikjer
Gender: male
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #5 - 02.01.2005 at 23:14:40
 
oldyangtaijiquan wrote on 02.01.2005 at 22:14:18:
No vidite vi ste Beta !


čeprav ne vem točno kakšne metode so to,bi rekel, da se mi zdi to enako kot polariteta +/-
pravzaprav, pa se mi zdi to alfa/beta  totaln zakomplicirano, in se niti ne nameravam spušat v to..
lahko pa rečem še to; dobro in slabo ne ostajata, obstaja samo eno - LJUBEZEN.
a ker ima človek um, in um ne more drugače kot z delitvijo, pač deli na dobr in slabo.to je naraven pojav, ampak če si priklenjen in navezan samo na en pol,(kot nas je skor celo človeštvo) kaj se bo potem zgodilo z drugim?? od tod pomoje depresije in vse ostalo, človek zavteva samo "dobro", "slabo"pa potlačuje.  folk ma že tolk poklačenega sranja v sebi, da že kar bruha navzven.. tako obstaja vse na svetu. 2.različna pola iste energije...če pa se z enačiš samo z eno, kaj bo potem z drugo polovico?? da začutiš ono tapravo ljubezen morš   pomoje presečt um in vse te delitve..preberi si še kaj v temi  
Topic: dve osebi kot yin-yang?  

to sn opiso svoj način gledanja na te stvari, drugače bi te pa proso, če malo poenostaviš to zadevo Superinteligence, ker mi res to preveč ne gre v mojo easy pamet...

vse dobro
Back to top
 

vse dobro,..
 
IP Logged
 
marina
Guest




Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #6 - 02.01.2005 at 23:57:50
 
Ti s težkim nickom, kar vnaprej verjameš Gorencu? Razloži.
Je to morda tisti, ki trdi, da je za prometno nesrečo vedno krivo kakšno sevanje in ki je razposlal svoja dognanja že vsem vladam in vsemu svetu in ga nihče ne jemlje resno?
Pred veliko leti je govoril o tem po radiu, ampak ga je bilo težko razumeti. Saj jaz nisem preverila in se ne spoznam na njegovo znanje, ampak da zdravilce obsoja, ker so beta kao slabi?
Isto tud Domančič pravi, da je reiki slab, ker da se reikist mora spravit pod bolnikov nivo, da lahko dela z njim. Zdravilci se med sabo spodkopavajo, neka superinteligenca pa po njih.
Snowball, lepo si apliciral.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #7 - 03.01.2005 at 08:30:56
 
taijiquan, ne govoriš preveč o metodi. ali je metoda zgolj tehnološkoprocesna npr. za proizvodnjo 'zdravih alfa' zdravil, ali je lahko metoda nekaj čist vsakdanje uporabnega za nas, 'ki smo beta'.  Wink

namreč a gre tuki za uporabo metode, ali gre enostavno za naše fizično prestavljanje oziroma nastavljanje  tistim valovnim dolžinam in širinam, kjer prostorsko pač potekajo ti alfa žarki.

Lp  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
oldyangtaijiquan
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 14

Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #8 - 03.01.2005 at 09:41:01
 
Ma sem se hecal  Wink Locitev na Alfa in Beta je pac svet ki ga dojema Gorenc. Ali ima prav ali ne pa ne vem.
Jaz BIOkibernetike tako dobro ne poznam, da bi lahko ocenil. Le ko sem bral o njej so se mi postavljala vprasanja na katere nisem vedel odgovora, pa sem sklenil da povprasam na forumu, ce so mogoce "principi" prevzeti iz kaksne druge vede.
Saj ne da verjamem Gorencu, ampak vseeno bi rad preveril ce je kaj res pri teh Alfa zarkih.
Dejstvo je, da vse ni iz trte zvito, saj se v sloveniji kar nekaj ukvrarja s tem, pa ceprav niso povezani z Gorencem! Tudi jaz zadevo preizkusam loceno od Gorenca in zaenkrat "Alfa zareke" cutim (sicer zelo blago). Za kaj tocno gre ne vem, ker je Gorenc redkobeseden, ostali pa se podrocje raziskujemo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
AnimsaY
Guest




Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #9 - 03.01.2005 at 09:41:15
 
Pozdravljeni!

Ampak, če sistematično uporabljaš žarke si potem zdrav.Nevem kaj dogaja Gorencu, naj mu dogaja.Ja ampak, če metoda res deluje in nekdo še služi kruh na tem, mora biti res nekaj na tem.Žarki se čutijo.Ampak, ja metoda deluje, če aktiviraš žarek povsem sam.To je enako kot, da bi nekdo drug meditiral namesto tebe.Gorenc aktivira žarke drugim, kot da smo invalidi. Shocked Sam mi še vedno ni jasno čist vse, je pa dokaj enostavno.Alfa in Beta: s tem se pa sploh ne obremenjujem, sem ugotovila da nima smisla.
Back to top
 
 
IP Logged
 
AnimsaY
Guest




Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #10 - 03.01.2005 at 09:48:02
 
Žarki delujejo blago, zato dvomim če jih boš čutil bolj.Edina varianta je, da Gorenca poklič pa naj ti aktivira, pa boš čutil šok Shocked , kot sem jaz.Ne, zabavam se, nikar klicati nikogar, žarek je tvoj, če si ga aktiviral sam.  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
AnimsaY
Guest




Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #11 - 03.01.2005 at 10:12:25
 
Zanima vas metoda, išči na spletu http://users.volja.net/ikain/delozzarki.htm

metoda prikazuje različne sektorje v katera se postavljamo, ko se prijavljamo v žarek in se potem na njem čistimo.Vse je lepo prikazano in napisano le držati se je potrebno pravilno metode.

Če boste uporabljali metodo se postavite tja kjer se najbolj zadržujete in kamor postavljate hrano, če jo recimo na kakšna posebna nenavadna mesta. Grin

Uporabite večkrat, če ne čutite prvič nič.

Vso srečo in pišite, če boste kaj čutili.
 Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
oldyangtaijiquan
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 14

Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #12 - 03.01.2005 at 10:39:45
 
Meni je zarek aktiviral Gorenc. Drugace zakra (neaktivnega) verjetno sploh ne bi zaznal! Alfa zarek se aktivira tako, da se zapre biokibernetsko zanko (to je Beta zarke okoli Alfa zarka). Prej je bil tam Beta zarek! Beta zarki namrec tudi veliko vecji od 0,84m premera in pogosto prekrijejo Alfa zarke.
Zarka se nisem lotil se sam aktivirati. Ne vem ce bi sploh lahko zaznal, kje naj bi bili ostali v stanovanju. Edino po "mrezi" ki jo navaja Gorenc, seveda ce to drzi. Je pa baje to "nevarno" ce pocnes na Beta zarku, ker pol te "odpres".
Back to top
 
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #13 - 03.01.2005 at 10:58:12
 
Jaz ne vem, ampak meni je ratalo samo od sebe, res pa je da smo dekleta malo boljše v tem.Morda je poanta v tem da sem dekle.Nimam pojma.Vendar jaz verjamem da lahko sam aktiviraš žarek, samo da ne boš vedel, če si ga.

KAko ti je bilo ko ti je G. aktiviral, kaj si čutil, če si?

Meni je bilo zelo žal, da sem ga klicala, sem mislila, da sem na Beta  ko je toliko govora o tej beti.Pa sploh nisem bila.Ko mi je on označil prostor točno tam kjer sem žarek že sama odpirala se mi je samo smejalo, končala pa sva z zelo hitro, saj je žarek že bil aktiviran.

Ko mi je aktiviral žarek on, pa se mi je vse obrnilo na glavo.Kdor ve za žarke in v njem dela bo takoj ugotovil, da so se mu določene sposobnosti odprle (vse se gradi na telepatiji).Ker imam dokaj dobro razvite določene sposobnosti sem takoj zaznala moč žarka, ki ni moj.Bil je prisoten Gorenc.Takoj, ko sem tzačutila se prenehala z žarkom.Sedaj se ne čistim po sektorjih, ampak samo mislim na žareek.
Nočem te straši, ampak jaz sem jasno začutila G, ne toliko na žarku ampak izven žaka, ki mi je pustil posledice.

Sedaj mislim na moj prvi žarek in ko mi bo intuicija dala glas, ga bom odprla na enakem mestu.Tam bo spet moj žarek.Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
oldyangtaijiquan
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 14

Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #14 - 03.01.2005 at 12:01:11
 
Tudi jaz sem mnenja, da lahko vsak aktivira "Alfa" zarek, vendar kaj ko ne ves kaj je to in kje se nahaja. Gorenc ponuja odprtje zarka (telepatsko) preko telefona, druge variente za odprtje zarka od njega pa nisem zasledil!? Ne vem zakaj bi moralo iti vse preko njega.
Res je, baje da zenske boljse cutite zarke, nekatere pa jih lahko celo vidite. Zanimalo bi me, ce so zarki res razporejeni v mrezo kot jo opisuje Gorenc in ce so res take oblike.
Ko mi je Gorenc aktiviral zarek sem obcutil pritisk v glavi ter rahlo naelektritev (svezino) po povrsini koze.
Pri Gorencu obzalujem to, da ustvarja neke vrste "odvisnosti" (mogoce ljudi telepatsko hipnotizira pri odprtju zarka). Ko se pogovarjas z njim se obnasa kot da le on ve vse, ostali pa karkoli naredijo kar ni v skladu z njegovimi navodili naredijo narobe.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4