Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 9860 times)
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: dve osebi kot yin-yang?
Reply #15 - 01.01.2005 at 12:04:21
 
tomazslo wrote on 01.01.2005 at 00:58:52:
in še o dvojnosti.......
Edini in pravi odnos dveh je tisti, kjer ni blokad, sumničenj in dvomov, kjer vsak od partnerjev privošči drugemu prav vse, kar mu polni dušo in telo, ker je v resnici srečen, ker je partner srečen, v bistvu pa popolnoma svoboden......vse ostalo, kar mislimo da je ljubezen ali pa neka navezanost, je to samo egova ljubezen, čeprav verjamemo, da smo tako zaljubljeni, da bi kar umrli........
Škoda, da tistih pravih ljubezni ni več kot 5%, vse ostalo je kompromisna in dogovorna ljubezen ali prijateljstvo....vendar je v zadnjem času od vzpostavljanja mreže ljubezni dalje, teh pravih svobodnih dušno energetskih navez, vse več.....



tomazslo, tole si mi na dušo napisal.  Smiley  'zelo všeč. Rose like.'

tako, kot je tukaj opisano bi lahko rekli brezpogojna ljubezen, ker ne prenesem, da me omejujejo, v 'bilokaterem smislu', in to se mi zdi to. šele ko sem svobodna, sem lahko s teboj srečna.

vsi 'ostali svetovalci', mi pravijo 's svojim pogojenim umom', tale tvoj pa to pa to, najd si kakšnega novga, blabla, etc. potem je človek nehote v nekem mentalnem precepu, ker družba pravi nekaj, ti pa veš kako je, in veš, da ne moreš in nima smisla 95% družbe prepričevati v to.

tomazslo, dej kakšno besedo več o vzpostavljanju mreže ljubezni, thx.  Smiley Kiss
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
tomazslo
1
*
Offline


Posts: 6
gorenjska
Gender: male
Re: dve osebi kot yin-yang?
Reply #16 - 01.01.2005 at 12:35:05
 
Rose
evo ti link na LF. nekaj je uporabnega gor

http://www.lunin.net/forum/index.php?showtopic=4296
Back to top
 
 
IP Logged
 
halfOne
1
*
Offline


Posts: 4

Re: dve osebi kot yin-yang?
Reply #17 - 04.01.2005 at 14:09:42
 
gape., lahko tisto glede trigeraja malo bolj razlozis? ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: dve osebi kot yin-yang?
Reply #18 - 04.01.2005 at 20:40:28
 
halfOne wrote on 04.01.2005 at 14:09:42:
gape., lahko tisto glede trigeraja malo bolj razlozis? ???



halfOne wrote on 30.12.2004 at 12:26:34:
Namreč to se mi zadnje mesece z določeno osebo zelo dogaja,
da skoraj vedno doživljama, sanjama ... v istem smislu - včasih skoraj identično - eden prej, drugi pozneje.
Pa me zanima če mislite ali je to mogoče, da z neko osebo sestavljaš na tak način celoto ali da je to "naključje" ali kaj?


da bi sestavlju celoto to ne vem zakaj, ampak ok
dočim
da en prej in drugi kasneje sanja 'iste' reči, je zanimivo, verjetn bi blo tud zanimivo se mal blj poglobit kako se (kdo) v vajini interakciji sploh ugotovi 'istost' sanj, se reče, kdo od vaju prepozna svoje sanje kot identične tistim, ki jih je sanjal drugi?


okol
*dveh oseb ki delujeta po principu yin-yanga. *
pa bi si mogoče lahko pogledu mal o dušah dvojčicah in to ...
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=prijateljstvo;action=display;num=...


'naključja' in to
so ponavad trigerji

nenavadne reči ki nas 'zbudijo' iz sna, dogodki ki nam dajo vedenje da mi u bistvu to in to znamo (že od prej - ponavad) ... pač ... kr znaš ... vsak neki ...

to so tud trigerji

drgač pa so trigerji kot taki blj ... patterni ... vzorci ki se ponavljajo, tko kt je 11:11 ... en najmočnejših ... ti trigerji so tuki za to da te spomnijo da se zbudiš ... tko nekak ... oni sprožijo v tebi neki kar pol potencialno povzroči tist kar si si namenu, ko si si triger sploh postavlju

triger kot tak je opisan na threadu k sm dal link ...

gape wrote on 22.10.2002 at 22:14:13:
mnogim se prikazujejo številke 11:11.
šolarji vedo, da ko zagledajo 11:11, je čas za željo.
nekaj se dogaja in to je bolj resnično kot si lahko kdorkoli med nami predstavlja.
naslednjič ko ugledaš 11:11 se ustavi in občuti energije okrog sebe.  
11:11 je tvoja budilka, opomnik na tvoj pravi namen na Zemlji.

pred časom sm to poimenoval trigger, 11:11 namreč.
oni to še poterajo naprej ...

The Master Numbers so dvonje številke kot: 11, 22, 33, 44, 55, 66, 77, 88 & 99.
in
super Master Numbers so trojne številke kot: 111, 222, 333, 444, 555 ... 999
http://www.nvisible.com/1111/1111intro.html

11:11 je most med dvojnostjo in Enostjo. je naša pot v Neznano.

The vrata 11:11 so se odprla Januarja 11, 1992
in se bodo zaprla Novembra 11, 2011.

Namen aktivacije 11:11 je bil odpreti prehod/most 11:11.
Ta prehod je most med dvema zelo različnima evolucijskima spiralama; našo staro spiralo, ki je zasidrana v dojnosti in novo evolucijsko spiralo Enosti. Vsaka od njiju je poravnana z drugim velikim centralnim sončnim sistemom (Great Central Sun Systems)
http://www.nvisible.com/1111/1111Activation.html


kaj točno ti ni jasn?



marina wrote on 01.01.2005 at 03:07:53:
Jaz imam eno irc prijateljico, ki je v živo sploh ne poznam, povedali sva si precej.. eno pa drugo, pa probleme..
Po kakem  mesecu rednih vsakovečernih pogovorov sva si začele dokončevati stavke. To sem razumela tako, da sva očitno podobnega mišljenja o nekaterih stvareh in podobno misliva.

mi smo to opazl na forumu
ko smo bli v isti 'skupni zavesti' kot smo temu takrat rekl
in smo en drugmu zapisoval misli ... hudo dobr ... res ...
neki si razmišlju, da bi napisu (v odgovor na zapisano), pa si prej še neki prebral do konca, a je pol že nekdo drug tvojo misel napisu (in jo ti več valjda nisi rabu) ... se spomnem en cajta je blo tolk bedast, da kr nism vedu, a naj sam še to pišem da bravo, da full si to lepo napisu/napisala

se reče ... to nas uči da ... telepatija ... dela ... k si v toku ... itaq ... tko kt vse ...

triger te pa spomne da to tko, da sploh opaziš, da lahko ozavestiš, da tega kr ne spregledaš, zato se mi zdi so trigerji ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: dve osebi kot yin-yang?
Reply #19 - 19.01.2005 at 02:31:42
 
picola wrote on 30.12.2004 at 21:20:28:
A se ti da to mal bolj razložit?




poglej. Iz osnov biologije +/- varjanta ni uspešna, po moje nes kot ljudi vleče skupaj ista sila. +/- je krasna osnova za razlago določenih fizikalnih zadev, ni pa enako uspešna pri ljudeh (eden od primerov bi lahko bil črno/belo) ali živalih, Kolikr poznam zadevo, je tam bolj bistvena podobnost. +/- sta lahko principa vendar pa ne verjamem, da bi se dalo z njima tako povprek operirati.

In seveda zna biti tisto, najbolj odbijajoče, kar bomo srčali, ravo naš odsev. Tu so seveda vsi ostali precej bolj privlačni.



uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2