Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1893 times)
enigma
Guest




sploh se ne zavedamo kako lepo je zivljenje
29.12.2004 at 16:37:50
 
Rada bi povedala, kako cudovito je zivljenje...Seveda se tega zacnemo zavedat sele takrat ko zbolimo in nam je karkoli nekako omejeno. Npr se peljemo v avtu, pa se nam zdi vse tako samoumevno..hribi, drevesa, voda, OBLAKI, soncek, jaoo vse se nam zdi tako samoumevno...

AMPAK A SE ZAVEDATE DA JE TO NAS PLANET...ni samoumevno...pa zivalce, pa dez, vse je cudez. A ste kdaj razmisljali na tak nacin?? Pri nasem vsakdanjem tempu vidimo samo se sive ulice, pa dim, pa avte, ampak ljudje, mi sploh ne vemo, kako lepoto imamo okrog sebe.

Pa da ne govorim o ljubezni...ljubezni do predmetov, rastlin, in seveda najmocnejsi ljubezni med dvema bitjema. In seveda seks med dvema...mnogi to pojmujejo zopet kot nekaj samoumevnega, ampak NI!!!

Seks je najintimnejsi stik med dvema...tako lepo, neznost, predanost drug drugemu. Ko bi se mi vsi zavedali vse te lepote, dokler smo zdravi in ko bi vsaj zeleli potegnit cimvec iz lepote narave. VSE JE TAKO LEPO.
Tanja
Back to top
 
 
IP Logged
 
stane
5
*****
Offline

ZDRAVO, SALE!
Posts: 975
celje
Gender: male
Re: sploh se ne zavedamo kako lepo je zivljenje
Reply #1 - 29.12.2004 at 16:44:23
 
Da se nisi na frišno zaljubila Embarrassed Grin
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
enigma
Guest




Re: sploh se ne zavedamo kako lepo je zivljenje
Reply #2 - 29.12.2004 at 16:48:00
 
HAHA, Stane, brez skrbi, ne ne. Delujem tako? Haha. Ne, nisem se zaljubila, pac pa svet dojemam malo drugace, malce razmisljam, oziroma bom rekla...se zavedam lepote nasega planeta.
Malce pa lahka sanjarim, ne? Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
stane
5
*****
Offline

ZDRAVO, SALE!
Posts: 975
celje
Gender: male
Re: sploh se ne zavedamo kako lepo je zivljenje
Reply #3 - 29.12.2004 at 22:48:33
 
Le daj, na glas, to je dobra glasba Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: sploh se ne zavedamo kako lepo je zivljenje
Reply #4 - 30.12.2004 at 01:08:21
 
Jst se velikokrat (vsaj poskušam) zavedam, da me lahko kr naenkrat ni(še posebej ker delam v takšnem poklicu) al pa sem,ampak na postelji do konca življenja ne vedoč zase...,vsak dan se zahvalim vsaj za eno stvar/odnos/itd.,ki jo imam,saj se zavedam,da je ogromno ljudi na svetu,ki tega nimajo...hvaležna sem pa najbolj za mir,oziroma bolj rečeno,da ni vojne,da ne rabim bežat,se bat za svoje življenje...hvaležna sem,ker imam kej za v usta dat,mam toplo vodo,službo,prjatle...super partnerja...
...in mi je hudo in sem žalostna,ko vidim,da veliko ljudi ne vidi lepote vsega tega...Ja,res...življenje je lepo. Smiley
Valda,da včasih pride dan,ko imam vsega dost...pa mal razmišljam na tak način,pa se takoj bolje počutim.
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: sploh se ne zavedamo kako lepo je zivljenje
Reply #5 - 30.12.2004 at 16:55:12
 
življenje je                  čudovito
življenje je                  ples
življenje je                  igra
življenje je                  večno
življenje je                  ...
                 

Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1