Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 15040 times)
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Implanti
Reply #15 - 22.12.2004 at 17:26:39
 
spark wrote on 22.12.2004 at 17:16:09:
kaj je to kj druzga? ne res me zanima ta šamanski pogled, če res obstaja,al se spet kj zmišljuješ?


kuko to mislš SPET? Smiley
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Implanti
Reply #16 - 22.12.2004 at 17:34:55
 
ixtlan wrote on 22.12.2004 at 17:26:39:
kuko to mislš SPET? Smiley


dihi z mano, dihi dihi z mano...
((globoko vdihnem))

pozabi na ta SPET, ki je btw mali spet! Me je zainteresiral pač tole -pa ne da sm pristaš kkšnega 'zunanjega seksa',ampk čist tko za splošno razgledanost! 8)
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Implanti
Reply #17 - 22.12.2004 at 18:29:21
 
spark wrote on 22.12.2004 at 17:34:55:
dihi z mano, dihi dihi z mano...
((globoko vdihnem))


hmmmm.... Smiley

spark wrote on 22.12.2004 at 17:34:55:
pozabi na ta SPET, ki je btw mali spet! Me je zainteresiral pač tole -pa ne da sm pristaš kkšnega 'zunanjega seksa',ampk čist tko za splošno razgledanost! 8)


ok. nematerialnim bitjem (npr. eterična, raznorazna astralna bitja-gnomi, elfi, škratje....Smiley, bitja iz ostalih dimenzij, elementali, duhovi umrlih, ki niso dojeli, da life after death goes on) je človeška energija, čustvenost in izkušnje v materiji nadvse pri srcu, zato se radi prisesajo, doživljajo z nami zadeve in tudi vplivajo na nas. vsi, razen duhovi umrlih, ki niso dojeli, da je fizično telo mrtvo in se zadržujejo tam kjer so se prej - v naseljih, poleg tega pa še v bolnicah in pokopališčih... no ostala bitja kraljujejo gozdovom, hribom, goram...enkrat sem jih imel možnost spoznat (enkrat zato ker pač zlo mal hodim v hribe), pa imajo tako grdo navado, da te hočjo na vsak način prestrašit  Grin kar jim je tut uspelo in sem hitr poiskal kje leži fizično telo...uff...res se mi je mudil ogenj zakurt Smiley no in kadar si preveč odprt kot npr. pri seksu, lahko dobiš enega življenjskega sopotnika  Wink smukne v razprto energijsko telo in ostane tam ker mu paše. saj nekateri pa namerno povabijo raznorazne energije in sklenejo pakte, tako pridejo do starodavnih znanj, sposobnosti...ampak šamanizem, tako kot je bil meni predstavljen, uči, da taki pakti niso ok ker te ta bitja lahko zapeljejo v nepravo smer... če že iščeš "zaveznike", potem moraš bit čist v svojem centru in zelo dobro morš vedt kaj delaš...
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Implanti
Reply #18 - 23.12.2004 at 23:38:15
 
nice razloženo!

ampak tole--->

ixtlan wrote on 22.12.2004 at 18:29:21:
...enkrat sem jih imel možnost spoznat (enkrat zato ker pač zlo mal hodim v hribe), pa imajo tako grdo navado, da te hočjo na vsak način prestrašit  Grin kar jim je tut uspelo in sem hitr poiskal kje leži fizično telo...uff...res se mi je mudil ogenj zakurt Smiley


Shocked
My god... sm misnla, da se men čudne reči dogajajo, ko se mi sanje uresničjo, ali ko na nekaj/nekoga mislm in se pol kaj kmalu pojav v moji bližini.. sam tole..  A to fizično telo je bla mrtva žival (ker težko vrjamem da si najdu enga mrliča tm okol) al kaj je blo to najdeno fizično telo...
zakaj se pa ogenj prižge?-a je to le kaka prispodoba... A to pomen da lahk na prostem ob kresu u miru, brez skrbi seksaš Grin Grin Tongue

aha, kar se tiče malega spet
Quote:
katera hrana konkretno bi te pa zanimala? si bom probov konkretno na primeru kaj izmislt  


LP Kiss
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Implanti
Reply #19 - 24.12.2004 at 00:36:12
 
spark wrote on 23.12.2004 at 23:38:15:
. sam tole..  A to fizično telo je bla mrtva žival (ker težko vrjamem da si najdu enga mrliča tm okol) al kaj je blo to najdeno fizično telo...
zakaj se pa ogenj prižge?-a je to le kaka prispodoba... A to pomen da lahk na prostem ob kresu u miru, brez skrbi seksaš Grin Grin Tongue


Sej med sanjanjem tut nis v fizičnem telesu (pa lihtko ni "mrtva žival"), ampak v astralnem kot npr. tut v astralni projekciji

ogenj je biu kr taprav...Smiley...ogenj očiščuje, transformira in zato varuje...sej veš kakšen je občutek ob ognju?

tole s seksanjem na prostem se te je pa čist dotaknil  Grin oz. se ti zdi preveč neverjetn...vse skup Smiley

sicer je pa vedno tako, da bistveno nižje frekvence se ne morejo stapljati z bistveno višjimi ker jih tut te transformirajo v prvotne elementalne oblike

spark wrote on 23.12.2004 at 23:38:15:
aha, kar se tiče malega spet


come on, use your own imagination Tongue če si pa res tako močno želiš, bom pa jst namest tebe-za katero hrano se je že šlo? Smiley
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Klemen
Guest




Re: Implanti
Reply #20 - 28.12.2004 at 23:50:44
 
H kiropraktiku pojdi obvezno.

K izganjalcu implantantov ni treba. Kot je bilo že pisano, si jih lahko izženeš sama. Sam pokličem Svetlobo (Tisto v kar verjamem) in jo prosim, naj odstrani vse tuje energije. Ne kakor hočem jaz- temveč kakor Svetloba hoče. Bistven je tvoj namen in vera. Močnega loči od šibkega njegova vera, tehnika še najmanj.

Druga poanta je- zakaj je stanje kot je.

Kifoza je zaradi jeze na druge, na družino in sistem. Še posebno se gre za zamero in nerazrešen odnos s tvojo materjo! Ko ozavestiš podrobneje, bodo ti problemi blažji ali pa sploh povsem izginili- bolečin ne bo več. Torej- prepoznaj- odpusti- spremeni v brezpogojno ljubezen- prosi Svetlobo naj ti omejujoč vzorec odstrani.

Tvoji opisani problemi izhajajo predvsem iz zategnjenosti mišic v prsnem predelu, kar stisne tudi izhajajoče živce, še posebno na levi strani- o vzroku sem že pisal. Tisto z materjo je rezultiralo še v vzorcu, češ da ne moreš biti dobra partnerka in mati! Da nikoli ne moreš biti dovolj dobra! Spoznaj- spremeni v brezp. ljubezen- daj Svetlobi.

Odpusti in daj v Svetlobo- spremeni v brezpogojno ljubezen tudi svoj odnos do očetovega očeta!

To so glavne stvari. Kaj več vprašaj Ogorevca na Maat forumu, vprašaj mene ali pa se dogovori za tretma.

Izbira je tvoja in blagoslov nadte. Le pogumno. Nihče ni dober, niti slab. Smo na poti! Vsi.

Klemen      entuzijast@hotmail.com

Back to top
 
 
IP Logged
 
marina
Guest




Re: Implanti
Reply #21 - 29.12.2004 at 02:19:58
 
Klemen, ej prečital si me:)  Zanimivo. Hvala za ponujeno pomoč in prav tako ostalim. Moje videnje je drugačno.
Razumsko ne morem, vsaj trenutno ne, prepričevati sebe, da sem dovolj dobra, ker zaenkrat nimam takih izkušenj in potrditev od sebe in drugih, da bi lahko to zase rekla. Če pa bi bile moje izkušnje drugačne, bi pa to lahko rekla. Lagat pa jaz sama sebi o neki moji vrednosti ne morem, zaenkrat nism nič pametnega in superskega naredila (razen srednje šole,ampak to ne šteje)  razen da je pač moje življenje vredno prav toliko kot življenje vseh ostalih - mišljeno iz generalnega humanega vidika, da ima vsako življenje, vsak človek in vsako živo bitje neko vrednost, ker je izdelek Boga.

Tole o materi pa zategnjenosti mišic si zadel tudi v polno. Sem bila prvič pri kiropraktiku, je rekel,da imam blazno zakrčene mišice hrbta, sem mislila, da je to od trebušnjakov in teh vaj, pa je rekel,da ni res, predvsem prsnega in vratnega predela. Me je parkrat stisnil, tisti prijem pač, da je spravil vse v pravi položaj, pokalo je kot strela, malo za trenutek zabolelo, premasiral je in in je blo ok.toda prvo noč  isto po starem, obračala sem se, ker na nobenem boku ne morem zaspat, na hrbtu pa nisem vajena. Par dni po tem tretmaju je precej bolje, skoraj vredu! Sicer pa gre za malenkostne težave, nek maser in RTG je pač odkril kifozo, ni pa mi treba jemati tablet proti bolečinam. Nisem hotela vzbujat pozornosti na forumu s to zadevo.  Seveda sem prijavljena spet na obisk k temu kiropraktiku, on to dela že 15 let in zaupam mu, morda si bom pa držo zravnala.

Kar se tiče Svetlobe, pa teh sposobnosti nimam, da bi znala s tem ravnati. Sem pa bila pred 2 leti pri eni gospe, sem bila naročena na apukunkturo, da bi mi odprla neke meridiane, da bi se vnetje desne ramenske mišice malo hitreje pozdravilo...pa sem morala za začetek, prvi tretma samo nekaj z njo meditirati, izvajala je bioenergetski tretma in morala sem si predstavljati Svetlobo Očeta od neba in Svetlobo Matere od zemlje in to mi ni bilo všeč, ker nisem tip za take reči. Raje molim očenaše in ostale molitve, ker jaz te Svetlobe ne zaznavam! in zdelo se mi je, da sem prišla domov od nje vsa neka poklapana, a navzven baje umirjena, v sebi pa skoraj razdražena. Saj verjamem, da si večina zna take stvari predstavljat, toda meni je to nekaj povsem irealnega, neoprijemljivega in zato ne morem fantazirat o nečem, česar ne občutim, bolj kot to mi ležijo fizični posegi. (podobno kot v tem primeru: pred 7 leti sem bila prisotna na neki meditaciji,kjer je v majhni sobi kakih 60 ljudi meditiralo, vodja pa je kao komuniciral z vesoljci, katerih prisotnosti jaz kljub moji takrat baje višji senzibilnosti nisem zaznavala,v sobi je bilo svinjsko vroče,kakih 35 stopinj in čeprav je na koncu vsem tekel znoj s kože, so vsi po vrsti vneto pritrjevali, da so čutili delovanje angelov hlajenja...tulili so v rog z ostalimi...ker je tako pač rekel vodja...mene na to finto ne more nihče dobiti,ker če ne čutim,bom vedno rekla,da ne čutim)
Ma kaki mama pa oče pa Ljubezen od zgoraj in od spodaj, mi smo v materialnem svetu in tukaj je ena mama pa oče, ki živita po vseh naših meditacijah po svojih istih vzorcih še dalje in mi dobivamo od njih takšna ali onaka sporočila, ki vplivajo na nas in zato ne more biti v nas prisotno neko vseobsegajoče odpuščanje in ljubezen, če so problemi taki pa onaki in način komunikacije taki in karakter tak in tak. Enim je pač dano nekaj, drugim več, nekaterim nič, pa se lahko na glavo postaviš. Žalostna pa nisem prav nič, taka je realnost in o njej bom povedala, ko si že omenjal mamo pa starega očeta, pa zadel Shocked
Ti namreč lahko mami pa babici, na katero si sicer zelo navezan, odpuščaš v nedogled to,da v tebi že od malega vidi v glavnem samo bodočo maternico za kakšnega bogatega moža, medtem ko za tvojega bratca (moškega) pa vidi izjemne možnosti za njegovo družbeno uveljavitev in je on edini njen ponos in jo pač sprejmeš kot takšno, ker čutiš, da te ima rada in še vedno ti želi vse najboljše, kot vsi starši pač. In nimaš v sebi jeze več, razen v puberteti. Resnično nimam kaj zameriti. Je pač taka,kaj čem zdaj jaz, se bom pa valda navadila pri 30. Pa ti kljub vsemu NE MORE biti vseeno, ko to zaznavaš, ko vedno vnovič to skapiraš.
In lahko je odpuščati in sprejemati očeta takega kot je, (hvala Bogu in usodi ne-nevarnega) občasnega pijanca, zaradi katerega mama trpi in se mu podreja, ker je po njenem mnenju pač samo ženska, in katoliško vzgojena misli, da žena mora poslušati moža in mu služiti. Ko se pa to spet zgodi, ena realna situacija, pa SPET čutiš nelagodje, nezaupanje valda v tak sistem in pol pa ti kar odpuščaj  Grin  Larifari. Problemi so... saj se te nikoli ne dotaknejo več tako, da bi trpel ( samo v otroštvu so se te dotaknili, ko si se počutil krivega, kot je to značilno za vse otroke, ki se jim starši kregajo ali ločujejo. Poleg tega sem pri 27 zavestno sklenila, da jaz NISEM ODGOVORNA ZA ŽIVLJENJE IN ODNOS DRUGIH IN TUDI MOJIH STARŠEV NE, do tega me je pripeljala ena sedaj kvazi jasnovidka,ki me je nadrla: pa kva se sekiraš, kva te je strah, zase se brigi! Kva boš trpela za druge, saj so se sami odločili za tak lajf, kdo se pa zarad tebe sekira,zarad svojih težav se raje sekiri in kuko jih boš rešla,večina folka dela tko,saj boš dubla še sive lase zravn njih) Toda opažaš pa, čutiš v konkretni situaciji, sporočila so jasna. Boš rekel, ja pol pa pojdi od doma. Hahaha, šef me je odpustil in vzel sposobnega moškega, pravega mačota, ker bi baje lahko v kratkem glede na moja leta zanosila (od svetega duha bi mu morala reči,pa nisem imela poguma) in si ne more privoščiti leto dni moje porodniške in zamenjave (ker to za njegove kliente ni dobro in je blo skoraj upravičeno, mi je pa napisal eno fajn referenco na srečo).  In delo je težko najti. Ampak spet moram povedat, da ne trpim, nobena žalost me ne muči. Tako pač je. Ej jaz se ne sekiram. Ne čutim nelagodja, uživam vsak dan.  Moški pač vladajo v tem svetu in prav tako hočejo najboljše (kao), najboljše zase in za svoje in večina žensk nismo njihove, odvisne smo pri podaljšanju delovnega razmerja od njihove odločitve in če jim nismo nič,ker pač nismo njihove, pa tudi ne moremo storiti ničesar. V mini krilo in visoke pete pa jaz ne grem, niti mi tega ni dovoljevala narava mojega dela.
In poleg tega bi stran od doma pogrešala skrb za domače živali, pomemben stik z zadevo "dajati in prejemati". Če te krava butne z rogom, ima tehten razlog, če je res ful lačna in ji stojiš v napoto v njenih jaslih recimo... če pa ti ljudje okoli tebe kažejo pokvečeno sliko "ljubezni", zaradi česar ti projiciraš takšno sliko partnerskega odnosa v vsak odnos med moškim in žensko kot edini možen in se zato braniš vsakemu čustvu drugega spola, ker pričakuješ vajeno in že videno, pa je druga pesem.
Oprostiti staremu očetu,kot si rekel...Kar se pa starega očeta tiče, pa ga spoštujem. Škoda ker ni nikoli zvedel,da ga imam rada. V tem ozračju njegove stalne molčečnosti, brezpogojnega  odločanja, njegove prve in zadnje besede sem spoznala, kaj je krivica in kaj je ljubezen, ker je pač ni bilo. Če ne bi bilo njega, morda ne bi nikoli tako globoko o tem razmišljala. Umrl je, ko sem bila v puberteti. In rešil mi je življenje, slučajno je edini videl, da me je traktor podrl in zavpil vozniku, da ni šel preko mene, misleč,da je kakšen večji kamen ali kup zemlje, sem bla še čisto majhna, par mesecev, ko sem (precej pozno sicer) shodila. On je bil svetovljan za nas vse, navaden kmet, ki je rešil vsako križanko, samo kaj,ko je tako malo svojih spoznanj in izkušenj delil z nami, bivši maltretirani in skoraj izstradani vojak. Bil je molčeč gospodar na svoji zemlji.
Če bi še danes živel, bi bil vsaj red pri hiši, moj oče se ne bi tako sprostil v svoji razvadi, ker se ga je bal nekako, njegovega mnenja. Spet premoč močnejšega, a?
Razpisala sem se, kar malo preveč. Ne odpisujte mi več, sem vam že vzela preveč časa. Kmalu, v roku 2 mesecev, grem delat v tujino za pol leta. Kaj večjega zaslužit upam, če bo dano. Če pa sem tale vloženi denar zgubila in me bojo okradli in izginili,namesto uredili vse potrebne papirje, se pa tudi ne bom sekirala, vsaj ne bom mogla zase reči, da se nisem potrudila kaj spremeniti, narediti kaj dobrega zase. Možnosti so za vse. Svetloba itak ve, da obstajam, kaj se ji naj mečem pred noge, da me bo obdarila? saj je to brez pomena, če je ne čutim in ker je ne čutim in ne vidim, ne morem biti v svoji prošnji iskrena. Spoštujem vas, ki znate z njo. Tudi sicer je ne bom prosila, da se naj kaj spremeni. Raje po načelu Pomagaj si sam in bog ti bo pomagal.  Nihče nima pravice v molitvi in energetsko kakorkoli vplivati na druge, razen v trpljenju, še posebno na take ne,ki niso osveščeni, ker je to proti njihovi svobodni volji, ker  trmasto plavajo globoko v labirintu svojih neuresničenih želja in razočaranj..očitno jih še ni bilo dovolj, da bi nehali upati v prazno in raje kaj storili.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Iluzija
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 13
Ljubljana
Gender: female
Re: Implanti
Reply #22 - 23.09.2005 at 20:10:00
 
marina wrote on 20.12.2004 at 13:26:24:
Prosim, če mi lahko kdo pove kaj več o tem. Bila sem na čiščenju implantov. 2 osebi sta sedeli ob meni, ena je vodila, druga je navezala stik z mojim višjim Jazom, videla stanje, povedala, kje imam težave (zadela je vse), videla, kje se nahajajo, pol je tista,ki je vodila zadevo, poklicala Erubi: odstranite vse zunanje in notranje sovražnike. Jaz nisem čutila ničesar, razen da sem se malo bala, ona ki je bila v stiku z mojim višjim Jazom pa je zaznavala,da se demoni zdaj napihujejo in kasneje, da so počili in da so me glavni res zapustili, nekaj malega je pa še ostalo. (Nikol nisem meditirala, ker raje telovadim:)  Potem bi naj 2 do 3 tedne čutila neprijetno čiščenje,kar se je res zgodilo, že dolgo -kakšna 3 leta nisem imela tesnobe in strahu, zdaj pa sem spet doživela en napad panike, smrtna bledica, dušenje, razbijanje srca, mrazenje celega telesa. Ampak sem ta dan prestala. Zdaj pa moram ponovno iti na isto stvar, da počistimo še to,kar je ostalo. Zanima me, če ste kdaj bili na taki seansi in koliko časa je trajalo čiščenje. Rada bi šla h kiropraktiku, ker imam kifozo (izbočenje prsne vretence) pa mi je gospa, ki to dela, to odsvetovala, ker se energije spreminjajo in se zgubi tok ali pot al kaj jaz vem, se ne spoznam na to.



Implanti oziroma elementali so "priveski" neke tuje energije, ki se nam prisesajo v auro. Ta pogaj zelo dobro razloži tehnika zdravljenja, imenovana biorgonomija.

Ni res, da so implanti le plod naše kreacije, možne so tudi povsem tuje energije  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Implanti
Reply #23 - 23.10.2005 at 18:16:49
 
ixtlan wrote on 19.08.2005 at 00:36:11:
trdovratnejše navade in miselni vzorci kot energijske oblike lahko dobijo svojo avtonomijo. to je zelo pomembno vedeti, kot tudi to, da vemo, da se ne borimo sami s seboj, ampak z nečim kar ni del nas - tako lahko sploh zagotovimo osnovne pogoje za boj (ne moreš se boriti s samim sabo). končna pozitivna izkušnja je okrepitev volje, discipline in vzdržljivosti



Tole si pisal v eni drugi temi. Zanima me, kako lahko te oblike dobijo svoj avtonomijo?
Verjamem v neko inteligenco, ki je povsod.
Glede na to, da so tej implanti / miselni vzorci "močni", pomeni da imajo premoč nad nami dokler se jih ne zavemo. A kako se ustvari avtonomija, to mi pa ni jasno.

Lahko kaj več poveš, Ixtlan?
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Implanti
Reply #24 - 23.10.2005 at 20:11:56
 
Amstel wrote on 23.10.2005 at 18:16:49:
Tole si pisal v eni drugi temi. Zanima me, kako lahko te oblike dobijo svoj avtonomijo?
Verjamem v neko inteligenco, ki je povsod.
Glede na to, da so tej implanti / miselni vzorci "močni", pomeni da imajo premoč nad nami dokler se jih ne zavemo. A kako se ustvari avtonomija, to mi pa ni jasno.

Lahko kaj več poveš, Ixtlan?



uf, full zanimivo. 2 meseca ne odprem foruma, potem pa... v zadnjem postu naletim na vprašanje name naslovljeno. če ne bi lih zdej pršu gor, bi ga zihr faliv. svašta  8)

ok. par izhodišč:

vse je energija. tut misli so. ko kreiraš neko misel in jo nekam usmeriš, se jo da zmerit z nihalom. pozitivne misli so bolj nabite z E, nihalo se bolj vrti

telepatija je branje/sprejemanje te E

tut tole bi bil lahko lep primer prenosa misli: postavila si mi vprašanje in jaz ravno zdaj odprem forum po dveh mesecih Smiley seveda pa lohk rečeva temu tut naključje

skratka, če v neko prepričanje trdno verjameš, neko idejo ponavljaš, prevzameš za svojo (tko npr. deluje avtosugestija), se to prepričanje/ideja/miselni vzorec okrepi

v kar verjameš, to je zate resnično. tvoji miselni vzorci na nek način definirajo tvojo resničnost

ni pa nujno, da so miselni vzorci pravi, realni, lahko so tut izmišljotine, iluzije, kompleksi, sugestije družbe... pač svašta lahko pobereš, nase navlečeš...

...in to ni del tebe. čeprav ti definira resničnost. zate je resnično, dokler ni dokazano za neresnično. ni del tebe, ampak je v tebi, vpliva nate = zato se reče, da ima svojo avtonomijo

in tega se je zlo fajn zavedat. zato da veš, da če želiš neko prepričanje/navado, ki je nerealna in zato škodljiva zate, spremenit, da se ne boriš s samim seboj (kar bi bilo že vnaprej obsojeno na neuspeh), ampak z dotičnim miselnim vzorcem

"borba z egom" je v bistvu borba s skupkom vseh avtonomnih miselnih vzorcev, ki niso tvoja najvišja resnica. več je teh škodljivih miselnih vzorcev, "večji ego" imaš. več jih razbliniš, bližje si svoji resnici, dlje od ega, bolj se ti sesuje nekdaj veljavna resničnost

imamo tut poimenovanje za hkratno opustitev večje količine škodljivih navad in miselnih vzorcev (ega) = "šamanska smrt". šamanske smrti so lahko spontane ali načrtne, skratka so pa neke prelomnice, ki nam redefinirajo življenje...
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Implanti
Reply #25 - 24.10.2005 at 14:39:38
 
Quote:
uf, full zanimivo. 2 meseca ne odprem foruma, potem pa... v zadnjem postu naletim na vprašanje name naslovljeno. če ne bi lih zdej pršu gor, bi ga zihr faliv. svašta  8)


Quote:
tut tole bi bil lahko lep primer prenosa misli: postavila si mi vprašanje in jaz ravno zdaj odprem forum po dveh mesecih Smiley seveda pa lohk rečeva temu tut naključje



Wink kako naključje, neki...  Grin sem ful intenzivno mislila nate  Roll Eyes in brala tvoje poste. Po mojem sem te poklicala...  Tongue

Quote:
imamo tut poimenovanje za hkratno opustitev večje količine škodljivih navad in miselnih vzorcev (ega) = "šamanska smrt". šamanske smrti so lahko spontane ali načrtne, skratka so pa neke prelomnice, ki nam redefinirajo življenje.


Rekapitulacija verjetno ni?

Torej, jaz sem se zaciklala v eni zadevi. Iz psihoterapije  (tudi) ... misli ne pridejo, ampak jih mislim, nimam glavobola, ampak "glavobolim" itd. In sem to vzela kot svojo odgovornost in se dejansko borila s seboj.

Nekako se mi je zdelo neodgovorno, da bi "krivila" neko entiteto... v bistvu sem jo vzela za svojo.

Potem pa preberem v razdobju dveh dni tvoje pisanje o implantih, dobim en mail o implantih... in "lociram" entiteto "od kod je prišla". Je že res, da sem misli mislila jaz, a prišle so od nekoga. In ta nekdo sem ga poimenovala in v mislih poslala zadeve nazaj k njemu.

Pred 2 tednoma sem bila na enem predavanju, kjer je predavateljica govorila o tem, da "tisto, kar starši ne predeljao sami, gre naprej na družinske člane, ki so najšibkejši"...
A veš, čisto energetsko gledano.

Cool. Cheesy
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Implanti
Reply #26 - 24.10.2005 at 20:02:28
 
z rekapitualcijo si pomagaš tolk, da lažje pogruntaš kje je potencial za spremembo

kar se tiče odnosa starši-potomci in sprejemanja zadev nase, sta veljavna vsaj dva zakona k se mi jih zdejle pametn zdi izpostavt

otroci imajo možnost in večinoma tut nadgradijo spoznanja staršev, primerno temu si jih tudi izberejo(mo)

vse kar se ti zgodi, v osnovi ni močnejše od tebe... močnejša si, težje izkušnje so ti na voljo in se ti tut dogajajo... da ni dolgčas ane
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Achilcrates
2
**
Offline

divinum est sedare dolorem

Posts: 86

Gender: male
Re: Implanti
Reply #27 - 17.04.2006 at 03:50:17
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2