Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 15041 times)
marina
Guest




Implanti
20.12.2004 at 13:26:24
 
Prosim, če mi lahko kdo pove kaj več o tem. Bila sem na čiščenju implantov. 2 osebi sta sedeli ob meni, ena je vodila, druga je navezala stik z mojim višjim Jazom, videla stanje, povedala, kje imam težave (zadela je vse), videla, kje se nahajajo, pol je tista,ki je vodila zadevo, poklicala Erubi: odstranite vse zunanje in notranje sovražnike. Jaz nisem čutila ničesar, razen da sem se malo bala, ona ki je bila v stiku z mojim višjim Jazom pa je zaznavala,da se demoni zdaj napihujejo in kasneje, da so počili in da so me glavni res zapustili, nekaj malega je pa še ostalo. (Nikol nisem meditirala, ker raje telovadim:)  Potem bi naj 2 do 3 tedne čutila neprijetno čiščenje,kar se je res zgodilo, že dolgo -kakšna 3 leta nisem imela tesnobe in strahu, zdaj pa sem spet doživela en napad panike, smrtna bledica, dušenje, razbijanje srca, mrazenje celega telesa. Ampak sem ta dan prestala. Zdaj pa moram ponovno iti na isto stvar, da počistimo še to,kar je ostalo. Zanima me, če ste kdaj bili na taki seansi in koliko časa je trajalo čiščenje. Rada bi šla h kiropraktiku, ker imam kifozo (izbočenje prsne vretence) pa mi je gospa, ki to dela, to odsvetovala, ker se energije spreminjajo in se zgubi tok ali pot al kaj jaz vem, se ne spoznam na to.
Back to top
 
 
IP Logged
 
nomad
3
***
Offline


Posts: 107
vsepovsod in nikjer
Gender: male
Re: Implanti
Reply #1 - 20.12.2004 at 19:15:20
 
pozdrav!
kolikor jaz vem, obstaja za vse stvari neki vzrok. to ko si šla na čiščenje, sepravi stanje se je izboljšalo; a vseeno nisi ugotovila vzrokov zakaj si dobila implatante v sebe... če ima človek pri sebi vse razčiščeno, se pravi nima razloga za strah in karkoli, tudi takšnih energij nemore na sebe vlečt- je absolutno čisti..

jaz ti svetujem, da poiščeš kakšno pomoč, ki bo delovala na ozaveščanju vzrokov.. nobeden drugi te ne more pozdravit, če se nisi sama pripravljena soočit z preteklostjo; čustva, misli itd. in nisi pripravljena spoznat napak. v bistvu nas te "slabe" energije učijo, opominjajo kaj ne deloma v skladu z  višjimi zakoni, zato zame niso te neregije slabe, ampak jih samo sprejmeš brez obsojanja. ko pa spoznaš tisto kaj so te prišle kao naučit, pa gredo same od sebe vstran..

še to: elementale in vse take zadeve ustvarjamo sami z negativnim mišlenjem zato je pri tem pomembno delo na sebi, ozaveščanje in totalno sprejemanje, saj smo te energije ustvarili sami...

mir..

Back to top
 

vse dobro,..
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Implanti
Reply #2 - 20.12.2004 at 19:23:19
 
marina wrote on 20.12.2004 at 13:26:24:
Rada bi šla h kiropraktiku, ker imam kifozo (izbočenje prsne vretence) pa mi je gospa, ki to dela, to odsvetovala, ker se energije spreminjajo in se zgubi tok ali pot al kaj jaz vem, se ne spoznam na to.


Marina, če bi šla rada h kiropraktiku, pojdi h kiropraktiku. Ne more nikakor škodovat, če je dober.

Enitete lahko odstraniš kadarkoli ne glede na karkoli. Lahko jih tudi sama, obrni se za pomoč na arhangela Mihaela, za tiste, ki nikakor ne želijo oditi. Besedilo, ki je v šamanizmu v uporabi, z manjšimi variacijami:

Arhangel Mihael, poveži vse entitete, ki se nahajajo v mojih energetskih telesih, z nitmi kozmične svetlobe in jih sprosti z mojega telesa ZDAJ!

3-krat to izrečeš (odločno!), vmes jih zagrabiš tam kjer jih čutiš in na koncu z izdihom potegneš ven.

no, takšna je šamanska praksa (sem ti jo opisal, glede na to, da pišeš v šamanizem)...skratka to lahko narediš čisto lepo tudi sama
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Implanti
Reply #3 - 20.12.2004 at 19:25:57
 
nomad wrote on 20.12.2004 at 19:15:20:
še to: elementale in vse take zadeve ustvarjamo sami z negativnim mišlenjem zato je pri tem pomembno delo na sebi, ozaveščanje in totalno sprejemanje, saj smo te energije ustvarili sami...


ni nujno. svet je zelo pisan, bitja so vsepovsod in niso samo naše kreacije. in včasih imajo priložnost smukniti noter Wink skratka, šamanizem verjame, da nobena tuja energija, ki je prisesana v našo auro, ni koristna.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
nomad
3
***
Offline


Posts: 107
vsepovsod in nikjer
Gender: male
Re: Implanti
Reply #4 - 20.12.2004 at 21:34:12
 
ok! nevem glih kak šamanizem na to gleda.
a pravim, da vse je z nekim razlogom, za brezveze in kot eni pravijo "naklučje" tega ni. vse je kot mora biti.

če te energije potemtakem dobiš  v auro, in se poiskušat bojevat proti njim, se v bistvu bojuješ sam z sabo. pravim pač da totalno sprejemanje naredi čudeže..
potemtakem tudi dobiš uvid v svoje napake in zakaj so le te prišle vate. če pa res ni izhoda, pač toalno  zaprosiš univerzum, vodnike kar koli da ti dajo učno pot..
in s tem spoznaš te "temne sile"..

vse dobro
Back to top
 

vse dobro,..
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Implanti
Reply #5 - 20.12.2004 at 22:48:25
 
ixtlan, ja sam šamani zato živijo mal odmaknjeni od okolice da se jim to resnično dogaja

že samo če greš v merkator center je tam toliko navlake da moraš bit že kar na "nivoju" da gre vse mimo tebe brez da bi se te dotaknilo
Back to top
 
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Implanti
Reply #6 - 20.12.2004 at 23:40:21
 
Quote:

že samo če greš v merkator center je tam toliko navlake da moraš bit že kar na "nivoju" da gre vse mimo tebe brez da bi se te dotaknilo


Grin Grin

če ne drugega te pa "zbrcajo" v vrsti za kruh

ok. Snow, hvala za smeh

(drugače pa zanimiva debata  Wink)
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Implanti
Reply #7 - 20.12.2004 at 23:52:36
 
marina wrote on 20.12.2004 at 13:26:24:
 Rada bi šla h kiropraktiku, ker imam kifozo (izbočenje prsne vretence) pa mi je gospa, ki to dela, to odsvetovala, ker se energije spreminjajo in se zgubi tok ali pot al kaj jaz vem, se ne spoznam na to.


mislim, da je čist uredu, da greš h kiropraktiku  Smiley, če boš šla k dobremu (pazljivo zberi)

tudi mislim, da če ti bo kiropraktik vretence naravnal, bo tok veliko bolje "šibal" - hrbtenica je zelo pomembna   Wink

lp
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Implanti
Reply #8 - 21.12.2004 at 11:03:35
 
siaj wrote on 20.12.2004 at 23:40:21:
Grin Grin

če ne drugega te pa "zbrcajo" v vrsti za kruh

ok. Snow, hvala za smeh

(drugače pa zanimiva debata  Wink)


ja resno mislim
nisi nikoli zmedena in raztrešena v nakupovalnih središčih? mal opazuj svoje počutje ko se voziš z avtom nakupovat (preden vstopiš tja) in ko si notr
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Implanti
Reply #9 - 21.12.2004 at 12:30:11
 
Quote:
ixtlan, ja sam šamani zato živijo mal odmaknjeni od okolice da se jim to resnično dogaja


pa niti ne, moj favorite šaman živi v LA-ju Wink

Quote:
že samo če greš v merkator center je tam toliko navlake da moraš bit že kar na "nivoju" da gre vse mimo tebe brez da bi se te dotaknilo


v bolnicah je bistveno bl nevarn, pa pokopališčih...pa kjerkol, če si mrtvo pijan, se ti aura čisto razpre...pa seksat zunaj tut ni priporočljiv Smiley
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Implanti
Reply #10 - 21.12.2004 at 12:31:36
 
nomad wrote on 20.12.2004 at 21:34:12:
pravim pač da totalno sprejemanje naredi čudeže..


ti vse sprejemaš? tudi stvari, ki niso dobre zate? ali pač misliš, da je vse dobro?
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
nomad
3
***
Offline


Posts: 107
vsepovsod in nikjer
Gender: male
Re: Implanti
Reply #11 - 21.12.2004 at 13:41:58
 
lekcije, ki so mi dane se jih probam zavedat tud na nek način razumet in spoznavat, tam kamor pa mi trenutno ni dobro da bi zahajal, pa tako poiskušam da ne ne grem-zakaj bi le!..

kot prvo pravim, dobro in zlo je človekov pojav-umski,
kot kao to kar mi poimenujemo;  ljubezen-sovraštvo. to je v bistvu ena energija-yin jang, a človek ju razdeljuje na 2. nasprotojoči si polarnosti, zato pa ni čudno, da smo tam kjer smo-v umski štali!  brez tega namreč svet ne more obstajat-saj ta proces polarnosti deluje vsepovsod in vedno.
v bistvu pravim, da je na svetu vse dobro, tisto kar pa je "slabo"pa je človekov umski proizvod. um namreč nostop deli, enkrat si  ateist drugič si kumonist, je dan ko se počutiš ko sam bog, a spet  čez čaz pridejo vsi problemi nazaj, ..itd..
če človek neha izbirati in se samo zaveda teh polarnosti, ki obstajajo na vsake nivoju, od fizičnega,eteričnega,astralnega...itd.telesa, postane priča tem pojavom in tedaj na koncu ni več nobene izbire.
tedaj samo si.. od tega tudi izraz vse je eno. a naš um, tega ne more razumet. zakaj? ker ravno on deli, mi pa se enčimo z njim..

vse dobroo
Back to top
 

vse dobro,..
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Implanti
Reply #12 - 22.12.2004 at 17:05:11
 
ixtlan wrote on 21.12.2004 at 12:30:11:
pa seksat zunaj tut ni priporočljiv Smiley


Why not?
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Implanti
Reply #13 - 22.12.2004 at 17:09:38
 
spark wrote on 22.12.2004 at 17:05:11:
Why not?


k ti lohk še kej druzga not smukne  Roll Eyes
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Implanti
Reply #14 - 22.12.2004 at 17:16:09
 
ixtlan wrote on 22.12.2004 at 17:09:38:
k ti lohk še kej druzga not smukne  Roll Eyes


kaj je to kj druzga? ne res me zanima ta šamanski pogled, če res obstaja,al se spet kj zmišljuješ?
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
Pages: 1 2