Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1742 times)
dalaj22
2
**
Offline

how to be free
Posts: 54

trava-----krava
18.12.2004 at 21:03:13
 
učer se mi je zgodlo neki nenavadnga
ful redko kadim in poham, ampak učer sm pojedla kukija in tri amstrdamske jolije - čas se je vleku ena minuta je trajala intrajala- čist brez občutka za čas. kolega je biu tle, sploh ni vedu za to, ampak ni meu pojma kaj sva pisala, nč-... vse se je dogajalo v notranjosti , vse se preseli, vse je tok čudno blo. vsaka stvar te hoče celga če hočš kej nardit vse veš, čutš intuicija se zbudi - ej magic res. pa barve in gibi. aja pa najbl pomembn kar sm hotla povedat - vse karsm jst misnla je kolega govoru - k bi moje misli on govoru   Shocked Shocked Shocked

magic

a ma kdo podobne izkušnje
Back to top
 

how to find yourself
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: trava-----krava
Reply #1 - 19.12.2004 at 15:31:40
 
dalaj22 wrote on 18.12.2004 at 21:03:13:
a ma kdo podobne izkušnje


jp Smiley sicer ne na travi, ampak na gobicah
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: trava-----krava
Reply #2 - 19.12.2004 at 16:01:58
 
men se je tudi podobno zgodilo s travo, ampak to ne po nevemkakšni količini, že po enem navadnem špinelu s prijatelji
zanimiva izkušnja, sam razen zanimivih uvidov ki sem jih dobil, nisem nič od tega mogel prenesti v kej kasneje uporabnega, plus to da sem bil energijsko zjeban še naslednjih par dni
Back to top
 
 
IP Logged
 
dalaj22
2
**
Offline

how to be free
Posts: 54

Re: trava-----krava
Reply #3 - 19.12.2004 at 19:32:24
 
ja sam to je škoda, k pol rabš čas da prideš na irrealna tla
realnost je lepa kot takrat Grin
Back to top
 

how to find yourself
 
IP Logged
 
nomad
3
***
Offline


Posts: 107
vsepovsod in nikjer
Gender: male
Re: trava-----krava
Reply #4 - 20.12.2004 at 19:42:26
 
pozdrav!
men se je enkrat zgodlo, da sem doživo prosvetlenje 8)
haa..
bil sem sam  in naenkrat je ratala vse drugačna dimenzija, kot da nisem na zemlji. vsi moji problemi so se mi naenkrat odprli, zdelo se je kot, da so otročje lahki. zakon je blo te - vse tak otročje lahko je bilo. a drugi dan sn se mogo konkretno spominjat  kaj sn te doživljo..povem vam, da sn z ganjo tistega dneva marsikaj spoznal in pomagala mi je na nek način tudi v drugi dan... jaz pravim če spoštuješ lahko pričakuješš

vse dobro
Back to top
 

vse dobro,..
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1