Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 43641 times)
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
11.12.2004 at 12:58:24
 
Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?

Ne čisto vsi, tu in tam kdo...ki ga slišiš. Slišiš pa toliko, kolikor si želiš slišati.

In potem pomagaš, kolikor je v tvoji moči, vendar veš...vsak je svoje sreče krojač.

Verjetno je vedno največ kar lahko storiš (vendar ne omejeno na) da ohranjaš svojo srečo. Pozorno, čutečo, skrbno srečo.

Oh, to Kislo-sladko razpoloženje...
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
jezjak
Guest




Re: Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
Reply #1 - 19.09.2005 at 16:16:09
 
Joj kako si ti nesrečen, ker vsi okoli tebe jočejo. Tako sočuten in dober in ne vem kaj. Daj povej ti meni, zlata nesebična duša, koliko brezdomcem si že ponudila vsaj eno sobo svojega stanovanja, da to zimo ne bo zmrzoval po parkih in postajališčih? Kaj praviš? Nobenemu? Potem pa utihni in ne nakladaj. Koliko drobiža si spustil v nabirlanik za Unicef in Rdeči Križ, da si si nabil svoj ego, pa pripoveduj komu drugemu, ki ga to zanima.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
Reply #2 - 19.09.2005 at 16:39:33
 
Quote:
Daj povej ti meni, zlata nesebična duša, koliko brezdomcem si že ponudila vsaj eno sobo svojega stanovanja, da to zimo ne bo zmrzoval po parkih in postajališčih? Kaj praviš? Nobenemu?


wrong Roll Eyes
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
jezjak
Guest




Re: Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
Reply #3 - 19.09.2005 at 16:42:38
 
ixtlan wrote on 19.09.2005 at 16:39:33:
wrong Roll Eyes

Aja, a da se motim? Potem pa le povej in se pohvali, kateremu brezdomcu si ponudil stanovanje? Kje si ga pravič srečal in spoznal?
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
Reply #4 - 19.09.2005 at 20:26:12
 
Quote:
Aja, a da se motim? Potem pa le povej in se pohvali, kateremu brezdomcu si ponudil stanovanje? Kje si ga pravič srečal in spoznal?


nimam se jst nobene potrebe kle hvalt, ti pa, glede na to, da me ne poznaš sploh, išči izvor svojih frustracij raje v projekciji lastne sence
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
jezjak
Guest




Re: Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
Reply #5 - 19.09.2005 at 21:04:43
 
ixtlan wrote on 19.09.2005 at 20:26:12:
nimam se jst nobene potrebe kle hvalt, ti pa, glede na to, da me ne poznaš sploh, išči izvor svojih frustracij raje v projekciji lastne sence

Nimaš se potrebe hvalit? Raje reči, da ne moreš podpreti lastnih izjav, ker so neresnične. Sem vedel, da se ne motim. Zato lahko za milo voljo utihneš in nehaš klobasat neumnosti, ker drugega itak nisi storil z zgornjo izjavo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
Reply #6 - 19.09.2005 at 21:19:54
 
but of course mr.jezjak only if you say so ...
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
jezjak
Guest




Re: Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
Reply #7 - 19.09.2005 at 21:26:39
 
ixtlan wrote on 19.09.2005 at 21:19:54:
but of course mr.jezjak only if you say so www.simpatije.com/si/images/smiles/ne.gif

A te ni ob tem nič sram, da si uporabil sarkastičen citat tipične ameriške nadutosti, katero v ostalih postih zaradi svojih frustracij preziraš? Seveda te ni, tebe dvoličneža že ne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
Reply #8 - 19.09.2005 at 21:40:39
 
Quote:
Nimaš se potrebe hvalit? Raje reči, da ne moreš podpreti lastnih izjav, ker so neresnične. Sem vedel, da se ne motim. Zato lahko za milo voljo utihneš in nehaš klobasat neumnosti, ker drugega itak nisi storil z zgornjo izjavo.


to je lih tko k če bi jst reku, da maš ti čist mejhnga tička, tiny-weeny-3cm. pol pa ti, da ne to pa že ne, da jest tega ne morm vedt in da maš v resnic večiga=5cm. in jest pol rečem, da podpri to izjavo alpa nehj klobasat ...
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
jezjak
Guest




Re: Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
Reply #9 - 19.09.2005 at 21:57:49
 
ixtlan wrote on 19.09.2005 at 21:40:39:
to je lih tko k če bi jst reku, da maš ti čist mejhnga tička, tiny-weeny-3cm. pol pa ti, da ne to pa že ne, da jest tega ne morm vedt in da maš v resnic večiga=5cm. in jest pol rečem, da podpri to izjavo alpa nehj klobasat www.simpatije.com/si/images/smiles/32extended-rotflol1.gif

Pa kaj spet bluziš, a si na drogah? Vprašal sem te, kje in kako si prvič srečal in spoznal brezdomca, kateremu si po lastni trditvi (beri: kontratrditvi, da se motim) nudil sobo svojega stanovanja. Ti goflja pa si ostala brez besed in si namesto utemeljitve rečenega naložila kup megle in neumnosti. Se ti ne zdi, da bi se s takimi bedarijami lahko že nehal javno sramotiti, ali se popolnoma nič ne ceniš?
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
Reply #10 - 19.09.2005 at 22:04:00
 
Quote:
Pa kaj spet bluziš, a si na drogah? Vprašal sem te, kje in kako si prvič srečal in spoznal brezdomca, kateremu si po lastni trditvi (beri: kontratrditvi, da se motim) nudil sobo svojega stanovanja. Ti goflja pa si ostala brez besed in si namesto utemeljitve rečenega naložila kup megle in neumnosti. Se ti ne zdi, da bi se s takimi bedarijami lahko že nehal javno sramotiti, ali se popolnoma nič ne ceniš?


spoznal sem ga že, ko še ni bil brezdomec, a ti bi pa zej še podrobnosti?
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
jezjak
Guest




Re: Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
Reply #11 - 19.09.2005 at 22:23:57
 
ixtlan wrote on 19.09.2005 at 22:04:00:
spoznal sem ga že, ko še ni bil brezdomec, a ti bi pa zej še podrobnosti?

Se pravi, ga nisi sprejel zato, ker bi se ti smilil, ampak zato, ker sta se že poznala od prej. Mene je pa zanimalo, če si sprejel kakšnega brezdomca iz preproste usmiljenosti in sočutja, katero si na začetku tako plemenito razkazoval, ne pa tvoje veze in poznanstva, ali celo sorodstvo. Kot sem si mislil, nisem se motil.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
Reply #12 - 19.09.2005 at 22:35:04
 
Roll Eyes joj si ti težk, vzem si ga naizi
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
jezjak
Guest




Re: Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
Reply #13 - 19.09.2005 at 22:42:00
 
ixtlan wrote on 19.09.2005 at 22:35:04:
Roll Eyes joj si ti težk, vzem si ga naizi

Ti revež le glej, da ti ne bo srce počilo, ko boš naslednjič videl kako drugi okoli tebe jočejo, medtem ko ti v resnici kurac dol visi za njih.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
Reply #14 - 19.09.2005 at 22:58:55
 
Quote:
Ti revež le glej, da ti ne bo srce počilo, ko boš naslednjič videl kako drugi okoli tebe jočejo, medtem ko ti v resnici kurac dol visi za njih.


OMG, ti me pa bereš, ko prvo berilo Smiley
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4