Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 43805 times)
ajgor
Ex Member




Re: Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
Reply #45 - 04.09.2010 at 12:45:16
 
Optimalni, veliko se boš natekel in obhodil mimo, zaradi navadnega strahu.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
Reply #46 - 04.09.2010 at 13:29:10
 
Quote:
Optimalni, veliko se boš natekel in obhodil mimo, zaradi navadnega strahu.

Lp,Igor



Ti povem po pravici, Mogoce bom veliko tekel okoli, dejstvo je da ljudejm ne mislim poamgat k oni niso men mislim vsi ljduej mroejo anreditinekaj drugega oziram dlatihudo drugemu ce hcoejo obstati tkao apc je in zato prilji niso priljei itd.

Zdi s emi, da vecina ljudi se dela da so dobri in so v bistvu kao ful ok, pol pa spoznas da v bistvu pocno isto kot durgi smao na bolj prefinjen nacin, mislim clovek azafuakt direktno ej zaejban k mroe smet jajca zato s eljudje raje zgovajrajo in poiscejo druge nacine kako enga zejabti,.. zato pa recem, ce idim koga da ma problem grem naprej ker njgov problem ni zaem pomeben ker on se tudi ne bi sekrial za moj problem in se tudi ne. Clvoek k je v drugi dzavi boli kurac kako jaz zivim zakj booo,. se bi pol jaz sekrial kako zivi on mislim ce en nima vode na drugem koncu sveta me boli kruac ker nejga bolikurac kako jaz zivim splohap ej tkao a clvoek nima vode ker ljudje nejgoveo resrose dajo nam k mso v razvitem svetu tako da vsaka fora govora o tem, ali ej to rpav ali ne smo an istem bregu, vsi ga zaejdamo smao da nekateri recejo ja bogi model nima vode joj, toda za to en bodo nic storili....... . simepel ker sami nocejo izgubiti vode in se daljo ignorantne jaz ap recem boli me kurac zanj in pol sem jaz fasist dajte no ,. hinavte na drug foro,.

Men eboli kurac za .  soseda kjer zivim ker nejga bolikruac zame splohpa se druzim z njim sam zato k mam korist od nejga in vsi do  danes to pocnete, ne mi govorti o etiki in tkao anrpej ko zupniki k pol sami hinavjo s eoblj,.

Zelo vleiko folak govori kako to ni ok smai so husji smao da majo drugo bolj prefinjeno emtotodo. tako da lepoprosim ni strahu smao pac tkao je doen sti s epicka ne da fuakt ce niam koristi ,. v tem je kec

ljubezbi ni sori
psotenja ni

je smao korsit.,.

Tako da leporposi mo strahu in tako naprej ne nabiji, poglej rensico kot je.
Vsak izkorisca k hoce zase neki in to ej to samo nacin je bolj rpefinjen alimanj prefinjen.

Ce pride piak do mene ji recem,  pri meni s ene bos fukala in jaz te bene bom vara,. medtem ko se drugi tipi delajo lepe piak misli da ma tipa kto se siak v bistvu pa ma navaden smeti tako ap cje in pol se on poriva okol in piek pocno isto lepo rposim..

daj ne nabiji o strahu.  zbudi se iz fnatazije
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
Reply #47 - 04.09.2010 at 13:37:46
 
Saj ti pravim "Cel svet je ena figa, škrjanček poje, osel riga".
Ni pa potrebno, da si tudi ti ta figa.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
Reply #48 - 04.09.2010 at 17:25:05
 
Optimus T. Prime wrote on 03.09.2010 at 21:36:32:
ego-3p wrote on 03.09.2010 at 14:22:51:
Robi wrote on 05.08.2009 at 21:42:38:
Quote:
Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?

So tudi ljudje, ki so srečni, če drugi trpi.
Ampak ne zato, da bi komu privoščili, ampak, ker verjamejo, da če trpi drug, potem njemu ne bo treba.
Kot, da je količina trpljenja omejena in če trpi drugi, je manj možnosti, da bo trpel sam.


pa ni jih malo vsi so kao prizadeti ce drugi trpi v resnici pa jim je cist ql dokler njih ne prizadane , se boljse lahko vidijo svoje stanje in se oddahnejo da ni njih isto doletelo  ces saj je bad samo dokler je na drugem koncu sveta naj kar bo sam da ni tukaj .
un posnetek deklica iz bosne ki mece majhne kuzke v vodo , vsi zdj obtozujejo njo svojo sovrastvo ki ga imajo v sebi pa ne vidijo , pa isto se dogaja povsod vsak dan sam da ni snemano tu pa kao neka scena . deklic ni kriv sej nima pojma kaj dela .


Resno me boli kurac za folk.

To pa zato, ker ljudi boli zame.

Resno bi toel reku, ce vidim nekoga da joka bi sle mimo in isto bistoril ce bi nekej bila nesreca, da en omenim da bi 100% sle mimo ce bi videl avto k gori itd,. Pac tako apc je ce pomagas te bo s ekdo tozil in takonaprej.

Resno bi pa povdaril da ce bi videl piscko k s eutaplja bi ap sploh tekel mimo...

dijo 0

Tako mislimo kaj bi alpa nebi naredili , ampak ko si pa zares v situaciji pa ponavadi samo ukrepas. Po mojem pa ti nebi pustil folk da se utaplja... : )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
Reply #49 - 04.09.2010 at 20:18:07
 
Quote:
Saj ti pravim "Cel svet je ena figa, škrjanček poje, osel riga".
Ni pa potrebno, da si tudi ti ta figa.

Lp,Igor



nihce mi nic ni dal in jaz ne mislim dati nobnmu nci razen izkroscianja in tega kar so me picek in druzba naucili sori..

tako da ce s eordi pravi kubir itd,. to ej odraz druzzbe mislim ni hsjeg akot da picko psuis ko zanosti in tega se psloh ne bojim,.

renso ce bi se folk druzba psloh pa pucen drgac v pretelsoti do emen obnasale pol bi bil drgcen drgac pa ne misli renso,.
piak je kos mesa toko apc je,.. ce sme jaz za njih bodo one zame in tega akr sem rpejel nikoli en bom pozabi

pol ap govorte o dorbem in nevme kjs e vse
dorbeg ani ljubezni ni
tkao da re sne vem kdo ej bolj zlagan vi k iscete ok nekej ali jazk vidim smaoslabo v tem kar drugi govore da ej ok.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
Reply #50 - 11.09.2010 at 10:50:26
 
Optimus nič na tem svetu ni resnica,ker mi sami vesoljne resnice ne poznamo. Piši  bogu(vesolju)zakaj se je manifestiralo v tebe in vse nas.Dejstvo je da smo tu in da je vse tako kot je ,ker drugače zaenkrat še ne more biti,pa si mi še tako želeli.Vse ob svojem času dozori. Jokati in obsojati nič ne pomaga. Sprejeti danosti in zavestno delovati. Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Si lahko srečen, če svet okoli tebe joče?
Reply #51 - 12.08.2011 at 11:25:01
 

Če svet joče od sreče sploh ni problema  Grin
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4