Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4840 times)
invisible
1
*
Offline


Posts: 47

Gender: male
Re: 2005
03.12.2004 at 04:10:37
 
No, pa sem odprl prvo temo Grin Torej, kjer bote za NY? Jaz bom sel nekam kjer se nisem bil (to je zdaj moje novo pravilo ki se ga bom drzal kar se le da), v Bolgarijo, v Sofijo.



Back to top
 
 
IP Logged
 
marko
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1

Gender: male
Re: 2005
Reply #1 - 07.12.2004 at 19:51:38
 
Lep pozdrav vsem , sem nov na tem forumu in se prvič "oglašam".Ker se mi zdi tema zanimiva in aktualna, sem se odločil ,da tudi sam kaj napišem - (svoja razmišljanja)
Res se hitro približuje novo leto in tudi sam premlevam kam naj bi šel za NY. Seveda sem pa definitivno trdno odločen da grem nekam stran od pokanja petard in ostalega neznosnega hrupa povezanega z pirotehniko. Nekam bi se odpravil v hribe, planine, v kakšno kočo z isto mislečimi ljudmi, ki si želijo pričakati ny v stiku z naravo...Upam da še niso vsi domovi že zasedeni , oziroma da me ne bo presenetil novozapadli sneg...
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: 2005
Reply #2 - 08.12.2004 at 14:32:18
 
Jaz bom - nikjer.

Marko pohiti da ne boš ostal brez koče. Že zdaj si panično pozen. Smo imeli eno takšno novo leto in je bilo +10.
Stopinj pa  - kr nekaj  Grin

Vso srečo
in veselo praznovanje Wink

Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: 2005
Reply #3 - 10.12.2004 at 16:29:25
 
Doma,z Marijanom...po eni uri pa pridejo najbrž še prijatelji...je pa tale koča fantastična ideja in jo bom predlagala Marijanu za naslednje leto(če ne bom delala).
Upam,da se boste imeli vsi fajn pa da ne pričakujete preveč,ker ponavadi v tem primeru smo razočarani...tko kt jst...k sem eno novo leto preživela čist sama...na poti med enim in drugim diskačem...še čestitat nisem imela komu... Cryin vem,da je blo to vse zarad tega,ker sem preveč planirala in se veselila,itd,potem je pa vse padlo v vodo ...se opravičujem,mal sem zabluzila zdej...) Smiley
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1