Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 16346 times)
zvezdni_angel
2
**
Offline

angelski poljub
Posts: 57

Re: pejotl ...
Reply #45 - 13.03.2005 at 22:40:51
 
A bi menjali temo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: pejotl ...
Reply #46 - 13.03.2005 at 23:08:30
 
Če kdo želi da v tem topicu ''pejotl'' bomo govorili o drugim zadevam pozabili bomo kaj komentiramo... Jaz poskusim držat nitku .. in mislim da je to ok.  Men zadeva ni smešna, prej v časih žalostna.. in zato ker se ne razumemo dovolj.

db,
dobro to ti govoriš, izkušnja mora biti, samo mnenja sem da je izguba časa in še nevarno vse izkusit. Jaz osebno izbiram duhovni avtoritet, + posvetne nasvete in vidim da je učinkovito, ''dela''.
Vi izbirajte sebi po lastnem občutku, srečno Smiley Smiley
Ne bom več pisala tuki, mislim da je dovolj, moje mnenje sem dala.
Pozdravček Smiley
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
zvezdni_angel
2
**
Offline

angelski poljub
Posts: 57

Re: pejotl ...
Reply #47 - 13.03.2005 at 23:14:59
 
Sory, sm mislila da bi se menli o čem drugem ,. na topicu odvisno od teme, ki bi jo izbrali, ker je ta zate malo občutljiva , mogoče o mučenicah, ki bodo rešile svet
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: pejotl ...
Reply #48 - 14.03.2005 at 01:30:21
 
men je bla tut všeč izkušnja s pejotlom, na Sun Islandu Titi-Kaka lakea...čudovito je bilo!

to je tradicionalna šamansko-indijanska rastlina, del kulture...bistveno boljša in manj nevarna kot alkohol, kateremu so zapadli indijanci po obdobju španskih konkvistadorjih...in iz alkohola jih je izvlekla tradicija, katere del je tudi pejotl / san pedro in povezani rituali... skratka sveta rastlina zanje... in tudi zame
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4