Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 16507 times)
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: pejotl ...
Reply #15 - 10.12.2004 at 23:22:27
 
dalaj22 wrote on 10.12.2004 at 15:54:08:
Carlos Castaneda...

Misliš reči Carlos Castaneda je priporočal gobice?
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
dalaj22
2
**
Offline

how to be free
Posts: 54

Re: pejotl ...
Reply #16 - 11.12.2004 at 14:17:27
 
ne, pa ne se tok sekirat in razburjat

sej vem, da si bl pametna in izkušena

sory k sploh kej vprašam

res si car(ka) moj vzor
Back to top
 

how to find yourself
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: pejotl ...
Reply #17 - 11.12.2004 at 15:32:54
 
indigo wrote on 10.12.2004 at 12:20:26:
Dalaj22  and  Sn0wBall Wink ,  what do you think, what is ''freedom'' ?  Is maybe person  ''free'' in case when person may realize every own wish, every impulse that comes into persons mind ?
Kaj je to svoboda ?


Freedom is just another word for nothing (left) to lose Wink


Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: pejotl ...
Reply #18 - 11.12.2004 at 19:25:21
 
ixtlan wrote on 11.12.2004 at 15:32:54:
Freedom is just another word for nothing (left) to lose Wink




jap, tko je pela tiste čase Janis  Smiley

zna bit, da pa še sedaj to drži Wink
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: pejotl ...
Reply #19 - 12.12.2004 at 11:39:46
 
jp Smiley čeprou mislim, da bi se Janis po vsem kar je vse skoz dala (med drugim cel vlak njenih fanov in to naenkrat Shocked), na konc mogla strinjat, da od viška svobode lohk tut glava boli... ene meje si morš vseen (sam) postavt... in ker si lahko v postavljanju mej čisto svoboden, je brezmejnost svobode s tem ohranjena
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
dalaj22
2
**
Offline

how to be free
Posts: 54

Re: pejotl ...
Reply #20 - 12.12.2004 at 16:52:27
 
Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Back to top
 

how to find yourself
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: pejotl ...
Reply #21 - 12.12.2004 at 21:06:29
 
ixtlan: Quote:
(...)  od viška svobode lohk tut glava boli... ene meje si morš vseen (sam) postavt... in ker si lahko v postavljanju mej čisto svoboden, je brezmejnost svobode s tem ohranjena

 Smiley

    Quote:
Freedom is just another word for nothing (left) to lose Wink

Ja, če nimam stvari ni mi treba skrbiti za njih (tudi ne za PC Wink Grin )
a če sploh nisem svojilna Roll Eyes  ne zgubim niti ne stvari, ne osebe, tudi če sem 'zapuščena' Smiley
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: pejotl ...
Reply #22 - 12.12.2004 at 21:22:04
 
tako Cheesy
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: pejotl ...
Reply #23 - 12.12.2004 at 22:01:27
 
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: pejotl ...
Reply #24 - 13.12.2004 at 11:43:44
 
ixtlan wrote on 12.12.2004 at 21:22:04:
tako Cheesy

Jezus Kristus ni imel nič... ne hiže, ne stvari..
le enu edinu obleku je imel, in verjetno je imel buteljko (ali ne vem zdaj kaj so v tem obdobju imeli za vodu)
in posodo za jedilo
Smiley
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: pejotl ...
Reply #25 - 13.12.2004 at 13:36:26
 
sigurno je tud kake gobe,kaktuse al pa koreninice jedu, pa nikjer ne piše nč o tem Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: pejotl ...
Reply #26 - 13.12.2004 at 14:57:59
 

You wicked, wicked boy Grin Grin
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: pejotl ...
Reply #27 - 13.12.2004 at 21:05:49
 
ixtlan wrote on 12.12.2004 at 11:39:46:
jp Smiley čeprou mislim, da bi se Janis po vsem kar je vse skoz dala (med drugim cel vlak njenih fanov in to naenkrat Shocked), na konc mogla strinjat, da od viška svobode lohk tut glava boli... ene meje si morš vseen (sam) postavt... in ker si lahko v postavljanju mej čisto svoboden, je brezmejnost svobode s tem ohranjena


ja točno  Smiley ... in prva asociacija na Janis je bila ravno to, kako je to lahko tudi en žalosten in grenak spev --  Cry

po drugi strani pa ima prav, v smislu nimaš kaj izgubit ... ampak v bistvu recimo da lahko svojo dušo ... al pa še kej  Wink

svobodno postavljanje mej ... zanimivo   Wink




Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
zvezdni_angel
2
**
Offline

angelski poljub
Posts: 57

Re: pejotl ...
Reply #28 - 12.03.2005 at 18:38:50
 
Bi dodala mojo izkušnjo, sicer ne pijem,  ne kadim in ne uporabljam nobenih sredstev za pomoč, razen te iizkušnje s kaktusom.
Bilo je tako, da sem v tistem stanju občutila dosti več in bolj globoko kot normalno, v bistvu poglobljeno stanje normalne resničnosti. Zavedla sem se tako globokih občutkov, da je groza kaj vse je v meni. Ne preživiš, tako je hudo, tudi zato ker je bilo prvič in je tolk robe moglo ven. Lahko sem pogledala tudi kaj v otroštvu sproža mojo sedanjost, najlepše, no edino lepo pa mi je bilo, okrog mene vsepolno angelov, bitij, duš, duš rastlin s katerimi sm tudi vzpostavila stik. V kamnih in kamorkoli sem pogledala so bili obrazi, znaki, simboli... vse tako živo. Skratka enkratno. Trajalo je kar precej ur, ko se je normaliziralo sem še vse vedela razen občutki so popustili. Potem sem počasi dan za dnem te občutke ozaveščala in čistila, gre kar u redu. Zame je bla uredu izkušnja. Ogromen korak naprej po moji poti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: pejotl ...
Reply #29 - 12.03.2005 at 20:08:26
 

No baš lepa pot, angel v kaktusarni Grin

še malo reklame in za gobe prosim
Grin
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4