Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 12491 times)
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Telo je neinteligentno
15.11.2004 at 01:21:12
 
Good 2 know...

Deljenje rakakastih celic je isti proces kot pri nosečnosti, je ista frekvenca energije. Telo reagira in hrani rakaste celice ker ne prepozna razlike. Telo reagira kot naprogramirani biološki stroj.

Zelo je pomembno kakšne informacije (in s tem inteligenco) dovajamo telesu, izbira hrane je zelo pomembna. Vsaka molekula nosi v sebi sebi-lastne informacije. Z izbiro hrane izberemo tudi vrsto informacije. Če želimo telesu prenesti informacijo rasti, so zato najprimernejše rastline.

Sporočilo jabolka je preprosto: prihajam iz drevesa, ki raste in raste in raste in konstantno rojeva in daje sadeže. Ko je pravi čas, je tu sadež zate, pozimi se pa spi...Smiley a ni to najlepše možno sporočilo?

Homeopatija temelji prav na posredovanju pravih informacij telesu. V homeopatski tabletki je lahko 1/10na10 ali pa 1/100.000na200 neke snovi, pa je je še vedno dovolj, da prenese informacijo, ki pove telesu kako naj reagira...in homeopatija je priznana skoraj povsod (razen v sloveniji-kar je, mimogrede, sramota) in super deluje.

Ko se odločiš za novo hrano, priporočam kakšen daljši post-post deluje za telo kot "reset" - tako očistiš telo slabih informacij.

Cel svet ubistvu deluje po nekakšnem programu-zato npr. delujejo mantre in mudre. Sistem in logika sta že vstavljena v makro in minikozmos, samo uprabljati se ga mormo naučit.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Telo je neinteligentno
Reply #1 - 15.11.2004 at 08:32:17
 
Ne bi rekla, da ni inteligentno. To, da se razvije bolezen je blagoslov, saj sicer sploh ne bi vedeli, da nekaj počnemo narobe. Predvsem je zelo prilagodljivo in tendira k temu, da premika torej zvišuje tolerančne meje na toxine npr.. Se prilagodi, ukloni našemu duhu, ki je ves prevzeten in nadaljuje z zastrupljanjem fizičnega telesa.

Telo sodeluje z nami, po naši volji, praktično. Mi upravljamo z njim, torej je ne/inteligenca drugje. Sej veš: Biography Becomes Biology.  Wink

Da je pa vse vibracija in informacija, pa itak.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Telo je neinteligentno
Reply #2 - 15.11.2004 at 09:42:55
 
Neinteligenca je odsotnost inteligence in ne neumnost Wink

Telo bi najlažje primerjal z računalnikom (na nek input, dobiš določen output)...povej, so računalniki inteligentni?

Da telo ni inteligentno, potrjuje prav zgornji primer hranjenja raka. Če bi bilo inteligentno, ne bi hranilo take pizdarije, ampak bi se preprogramiralo. Na tebi je torej, da iz outputa telesa opaziš, da je nekaj narobe s telesom, poiščeš razloge-torej kaj ti telo sporoča (Biography becomes biology) in začneš dovajati prave informacije za ozdravitev (spremeniš input, če hočeš tako snovni kot energetski). Neumnost je lahko le na naši strani. Neumnost je v tem, da imamo možnost zmanjšati nevednost, pa tega ne storimo. Povprečen človek se na žalost izredno malo informira, živi pa v dobi informacijske družbe ???

S postom sem sicer hotel poudariti, da je hrana kot input mnogo bolj pomembna kot bi si hoteli priznati...

* ixtlan ugasne cigareto... Grin

vidiš to je pa lep primer neumnosti na kvadrat...veš da je cigaret ena preklet slaba informacija za telo in še vedno to počneš ker ti je fajn in ker ti je navada... potem najdeš milijon izgovorov, ki te opravičujejo... pred samim sabo Roll Eyes ... to ni neinteligenca, ni nevednost, je pa neumnost Smiley
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Telo je neinteligentno
Reply #3 - 15.11.2004 at 21:29:54
 
ixtlan wrote on 15.11.2004 at 09:42:55:
Na tebi je torej, da iz outputa telesa opaziš, da je nekaj narobe s telesom, poiščeš razloge-torej kaj ti telo sporoča (Biography becomes biology) in začneš dovajati prave informacije za ozdravitev (spremeniš input, če hočeš tako snovni kot energetski). Neumnost je lahko le na naši strani. Neumnost je v tem, da imamo možnost zmanjšati nevednost, pa tega ne storimo.

S postom sem sicer hotel poudariti, da je hrana kot input mnogo bolj pomembna kot bi si hoteli priznati...

* ixtlan ugasne cigareto... Grin

vidiš to je pa lep primer neumnosti na kvadrat...veš da je cigaret ena preklet slaba informacija za telo in še vedno to počneš ker ti je fajn in ker ti je navada... potem najdeš milijon izgovorov, ki te opravičujejo... pred samim sabo Roll Eyes ... to ni neinteligenca, ni nevednost, je pa neumnost Smiley


Ja, lep post in samokritika.  Smiley

Rose (ponovno) nehala kadit 13.11. tega leta.  Smiley Pa mi tut ne paše nič 'mesnatga', pa tut že dolg nisem (zavestno) kakšne mravljice pohodila  Cheesy.

...

Pod danimi pogoji bi lahko zanemarili detajle in potegnili enačaj med inteligenco ter odsotnostjo neumnosti. Inteligenten v splošnem pomeni perceptiven, pameten ipd. torej neneumen. Če govorimo ali je telo ne/inteligentno mislim, da lahko uporabimo oba pojma, brez da bi imeli potrebo ju medsebojno ločevat in iskat ustreznejšo situacijsko aplikacijo. Torej telo, ali je pametno/inteligentno ali ni, to je zdaj vprašanje.

Glede na to, da se je sposobno samo ozdravit, še vedno menim, da je, pametno, tokrat. Al pa inteligentno  Wink eno od tega.  Smiley

Torej kao samo zboli in se samo ozdravi, pa je to sploh res? Ne. Še vedno vidim duha kot poglavarja ustvarjanja biologije in telo v prvi vrsti (po moje) sploh ni namenjeno, da bi le temu (duhu) ugovarjalo oziroma nasprotovalo (temveč mu sledi), v tem smislu je v funkciji odvisen, torej je y, če predpostavljamo, da je x neodvisna spremenljivka. V širšem smislu (ker je sam zase itak neobstojen), je pa najmanjši delec verjetn ravno tolk inteligenten kot je inteligenten njegov host, tako kot je veriga toliko močna kot je močan njen najšibkejši člen. Nimam pa se problema strinjat tut s tem, da je neinteligenten torej odsoten inteligence.
Ok, dost mam ...

Inteligentna telesa so pa roboti, ugibam (v garancijski življenski dobi materialov, ob rednem servisiranju ter uporabi originalnih "kartuš").

Sicer pa men tut jabolčni zavitek dobr vibrira.  Wink

p.s.: ko ravno govoriš o jabolku, ali si presnojedec ali frugivor ali else ...
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Telo je neinteligentno
Reply #4 - 16.11.2004 at 01:39:38
 
ok, Rose, ne bova masturbirala zaradi odtenkov inteligenten/pameten... pri meni sicer do odtenkov pride ker človeka kot celoto smatram za inteligentno bitje, ki se včasih obnaša neumno Wink ampak ok, ni bistveno v tej debati, zarad mene lahko tudi postaviva vmes enačaj

bistveno je, da stroj ne more biti inteligenten, lahko je kvečjemu umetno inteligenten Smiley kako dobro izpade umetna inteligenca je odvisno od dovršenosti programa

tudi telo ima svoj program, po katerem deluje, ki je seveda maksimalno dovršen in tako izpade inteligentno, za neinteligentnega (programskega) se pa izkaže že, ko po vgrajenem programu hrani rakaste celice. temu bi lahko rekli "bug", ampak po mojem mnenju je kar "feature". zato ker verjamemo, da sta tako minikozmos kot makrokozmos hudičevo dobro-pametno zastavljena (naprogramirana), verjamemo tut, da ni bug, ampak nas na nekaj opozarja, ima svoj namen...ampak še vedno, telo je pametno zastavljena (naprogramirana) zadeva, ni pa pametna...je lih tok pametno kot kalkulator Smiley zna pa seveda procesirat informacije, ki mu jih mormo pametno dovajat (input), da dosežemo želeni učinek (output) na telesu...v bistvu se mormo naučit uporablat "program", lih tko k word, sam da je mal bl kompliciran...delovanje telesa nikakor ni enostavna zadeva za razumet-tradicionalni medicini že ni uspelo priti zadevi do dna

ok, saj tudi če se v eni celici zrcali celo vesolje (tvoja prispodoba s šibkim členom), je vesolje prav tako naprogramirano...matrica...govoriva o materialnem vesolju, ki je postavljeno v čas in se "sproti" razvija ter programira...programiramo ga pa mi, duše (ki smo intelekt) na najvišjem nivoju, z neomejeno zavestjo-ko smo eno, vse-in-seveda-tudi-matrico-obsegajoče, torej Bog, ki je Intelekt..in tako naprogramiramo igrico, ki se ji reče življenje in jo imamo potem veselje igrat v omejeni zavesti Smiley vse je ena crappity smackin dobra matrica...karma lahko deluje ker je vprogramirana v matrico, prav tako že omenjene mudre in mantre - druge logike ne vidim -  mudre in mantre so vstavljen program, ki PAČ deluje in imamo srečo, da ga znamo uporablat, ni nam ga pa treba razumet

čestitam za zadnjo cigareto Wink sem pa vegetarijanec zaenkrat, sicer frugivor wannabe, ampak verjetn morm najprej nehat kadit Wink in si poiskat namesto tega kakšen drug užitek Roll Eyes
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Telo je neinteligentno
Reply #5 - 16.11.2004 at 08:30:45
 
blueprint, matrica, dna, etc., @ http://www.crystalinks.com/sg.html

klasična medicina ni prišla do dna input output varianti, ker pretežno temelji na biokemiji in je vsled tega omejena.

dej mi povej neki, vidim, da se spoznaš na homeopatijo, kako to, da tisti mali razredčeni delček oziroma kako to, da je njegova informacija tako močna, da preglasi vse informacije, ki smo jih tistega dne zaužili v neprimerno večji količini & stuff. a je stvar vibracije al ...

ixtlan wrote on 16.11.2004 at 01:39:38:
...in si poiskat namesto tega kakšen drug užitek Roll Eyes


priporočam kozji sir, ne vem kdaj se je zgodilo, sem postala freak  Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Telo je neinteligentno
Reply #6 - 16.11.2004 at 09:01:15
 
o thanks, si me spomnla, da bi si o sacred geometry rad še kaj prebral in pogledal Kiss

minimalno 15min prej in 15min potem, ko daš pilule pod jezik, naj ne bi ničesar drugega valal po ustih, tut kadil ne...tako, da lahko telo v miru, preko sluznice posrka informacijo

ah, ne bo šlo-ker se sira tudi odvajam Wink
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Telo je neinteligentno
Reply #7 - 16.11.2004 at 09:09:28
 
...Se mi zdi, da tole paše sem:

STROJ
Za stroj, ki hoče biti mehaničen in zapravljati čas, je samospominjanje nadloga. Raje bi videl, da bi se mu želje izpolnile, kot da bi jih zmotilo samospominjanje. G. Ouspensky nam je povedal, da lažna osebnost nasprotuje samospominjanju. Preden ljudje stopijo na pot, se pogosto zgodi, da lažna osebnost izvede še zadnji veliki napad, in človek se počuti izgubljen, zmeden ter zablokiran. Nato pa se lažna osebnost razruši in vznikne esenca. To je boleč postopek, vendar mnogi na ta način vstopijo na pot.

Stroj se ne more spominjati sebe, ker samospominjanje ni mehanično. Celotni žarek stvarjenja, organsko življenje na Zemlji, naše telo samo, vse nasprotuje samospominjanju. Naš stroj nas zvito prepričuje, da se dogaja samospominjanje, medtem ko si nižji centri še naprej prizadevajo za izpolnitev manjvrednih ciljev. Na to zavajanje je treba računati, kajti prebujenje je matematično. Na noben drug način ni možno ubežati smrti kot s samospominjanjem.

V našem stroju obstajajo nasprotja, ker nismo eno.


O samospominjanju:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=101473...








Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Telo je neinteligentno
Reply #8 - 16.11.2004 at 10:58:12
 
ixtlan wrote on 15.11.2004 at 01:21:12:
Good 2 know...

Deljenje rakakastih celic je isti proces kot pri nosečnosti, je ista frekvenca energije. Telo reagira in hrani rakaste celice ker ne prepozna razlike. Telo reagira kot naprogramirani biološki stroj.

Zelo je pomembno kakšne informacije (in s tem inteligenco) dovajamo telesu, izbira hrane je zelo pomembna. Vsaka molekula nosi v sebi sebi-lastne informacije. Z izbiro hrane izberemo tudi vrsto informacije. Če želimo telesu prenesti informacijo rasti, so zato najprimernejše rastline.


Predcej omejeno dojemanje intelegence (dojemanje samo iz vidika nekoga, ki se mu nekaj (napačnega) dogaja). Kaj pa če je telo intelegentno in se z rakastimi celicami zgolj prilagaja oziroma išče novo evolucijsko pot? Tu je zgolj telo, ki bo zaradi takšnega svojega procesa uničilo samo sebe, popolnoma nepomembno v primerjavi s celoto: možnost razvoja rakastih celic je pač vgrajena v samo osnovo: je ta presežek, ki išče nove poti.

(Tu bi lahko govorili o tem, da je slabo programirano vendar pa samo s stališča nekega telesa, ki zaradi zvajanja takšnega programa uničuje samo sebe: vendar pa vsako telo tako ali drugače premine, torej je ta "neintelegenca" v samem bistvu telesa, saj ni večno temveč samo začasno)

ixtlan wrote on 15.11.2004 at 01:21:12:
Sporočilo jabolka je preprosto: prihajam iz drevesa, ki raste in raste in raste in konstantno rojeva in daje sadeže. Ko je pravi čas, je tu sadež zate, pozimi se pa spi...Smiley a ni to najlepše možno sporočilo?


Spet malo čudna interpretacija, ki upošteva zgolj stališče nekoga, ki je jabolka. Osnovno sporočilo jabolka (njega samega o sebi) je: jaz sem začetek nove jablane - v sebi imam vse, da postanem drevo, ker nas veliko požrejo neumne živali, nas je veliko, mogoče bo komu uspelo izvršiti ta potencial.

ixtlan wrote on 15.11.2004 at 09:42:55:
Neinteligenca je odsotnost inteligence in ne neumnost Wink

Telo bi najlažje primerjal z računalnikom (na nek input, dobiš določen output)...povej, so računalniki inteligentni?

Da telo ni inteligentno, potrjuje prav zgornji primer hranjenja raka. Če bi bilo inteligentno, ne bi hranilo take pizdarije, ampak bi se preprogramiralo. Na tebi je torej, da iz outputa telesa opaziš, da je nekaj narobe s telesom, poiščeš razloge-torej kaj ti telo sporoča (Biography becomes biology) in začneš dovajati prave informacije za ozdravitev (spremeniš input, če hočeš tako snovni kot energetski). Neumnost je lahko le na naši strani. Neumnost je v tem, da imamo možnost zmanjšati nevednost, pa tega ne storimo. Povprečen človek se na žalost izredno malo informira, živi pa v dobi informacijske družbe ???



V biološkem svetu je mnogo primerov "neintelegence": tako imamo naprimer neke morske požke, pri katerih se je del njih obnašal povsem neintelegentno, ko je bolj migal s hišicami, kot ostali in s tem povečeval možnosti, da bo pojeden (precej neintelegentno obnašanje); kasneje pa se je izkazalo, da ta "neintelegentni" del dvospolnih polžkov s svojim obnašanjem izbere moški spol in da brez njegovega neintelegentnega obnašanja teh polžkov sploh ne bi bilo.



uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Telo je neinteligentno
Reply #9 - 17.11.2004 at 08:13:22
 
Loops, lep tekstič. Sem ga večkrat prebrala, pa sem zvečer mislila, da sem utrujena, in zato ne razumem, pa danes zjutraj, ... sem se pa kar odločila, da te vprašam. Manjka mi en asociativni element; kje natančno si videla povezavo med tvojim tekstičem in "neinteligentnim" telesom. Res me zanima čist empirično. Upam pa, da se da knjigico še kje dobit, sounds like a plan, to read. Lp.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Telo je neinteligentno
Reply #10 - 17.11.2004 at 08:30:30
 

Tud men ni čist razjasnjeno, sem mela namen pripisat, da če kdo razume, naj še men razloži  Grin

Drugač pa, najbolj se nekak intuitivno strinjam z delom, kjer pravi, da lažna osebnost izvede še zadnji veliki napad, zaradi česar nastane zmeda, blokada. Recimo, asociacija: osebnost=telo, lažno=bolezen, odstop... Napad bolezni, neko poslabšanje torej.
Ta moment se mi zdi tisti, ko človek po mojem mnenju neupravičeno pripiše telesu neinteligentnost, zaradi blokade, zmede. In ker ni osredotočen na inteligenco, da je to part of the plan, morda celo neobhoden, seveda domneva nasprotno.

Verjamem, da je zavest ločena od možganov, zato so ji, kakor lastno telo, kot tudi svet, ki se manifestira, v pomoč, da se ozavešča, ozavesti. Le to je njen namen.




Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Telo je neinteligentno
Reply #11 - 17.11.2004 at 09:41:00
 
Mae wrote on 17.11.2004 at 08:13:22:
Loops, lep tekstič. Sem ga večkrat prebrala, pa sem zvečer mislila, da sem utrujena, in zato ne razumem, pa danes zjutraj, ... sem se pa kar odločila, da te vprašam. Manjka mi en asociativni element; kje natančno si videla povezavo med tvojim tekstičem in "neinteligentnim" telesom. Res me zanima čist empirično. Upam pa, da se da knjigico še kje dobit, sounds like a plan, to read. Lp.  Smiley


Po moje ouspensky problem inteligentnosti telesa kot samega po sebi mehaničnega objekta povezuje z našim dojemanjem tega telesa. Telo ni inteligentno samo po sebi, njegova inteligenca je je vezana na  samospominjanje.

Za osupenskya je bistvo zavestnega dela na sebi v spominjaju sebe, spominjanje samega sebe pa se začne z  borbo proti mehaničnim mislim in domišjlji. Samospomimjanje ne sme temljiti na pričakovanju rezultatov, ker se v tem primeru poistoveti z lastnimi napori. Samega sebe se  po učenju ouspenskya lahko začnemo spominjat le z uvidom, da se ne spominjamo sebe, da se nihče ne spomni  sebe in da je to tista šibka točka v zidu naše mehaničnosti, ki jo moramo ozvestiti, da se sploh lahko poskusimo spomniti samega sebe.

Praktično izvajanje samospominjanja je povezano s samoopazovanjem in z bojem proti domišljiji,  po  učenju ouspenskya pa to nima samo psihološkega pomena temveč tudi spreminja najfinejši del presnove v našem telesu in ustvarja določene kemične/alkimistične učinke, to je pretvorbo grobih delcev v finejše.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Telo je neinteligentno
Reply #12 - 17.11.2004 at 20:15:51
 
titud wrote on 17.11.2004 at 09:41:00:
Po  učenju ouspenskya pa to nima samo psihološkega pomena temveč tudi spreminja najfinejši del presnove v našem telesu in ustvarja določene kemične/alkimistične učinke, to je pretvorbo grobih delcev v finejše.


Loops, dobr si razložila. Mene je pa del o samospominjanju zintrigiral. Namreč, kako se vse lepo zloži v celoto. Torej, sklepam, če se ne samospominjaš je (stranski) učinek tega, da se prepuščaš domišljiji, da misli tavajo, da si odsoten, torej neprisoten v tem momentu, da zaideš v svet "načrtovane" prihodnosti in "ne/obžalovane" preteklosti. Torej različno od sedanjosti. Ker se ne samospominjaš imaš pa potrebo po tem, to substitutivno izvedeš kasneje za nazaj pa za naprej in zato seveda nikoli nisi sedaj in tukaj, ker si vedno tam za ali pred časom.

Bi bilo logično, da bi s takojšnjim zavestnim samospominjanjem potreba po prihodnjem sanjarjenju o preteklosti odpadla, ker je že bila izživeta takrat in tam v trenutku sedanjosti. In ravno to je učenje sedme čakre oziroma sefirota keter: Live in the Present Moment ! Avtor  pa nam zelo omikano nudi tudi  praktično vajo za doseganje omenjenega vzgiba.

Loops, lahko bi tja pod knjige dodala še kakšen odlomek, ko boš pri volji.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Telo je neinteligentno
Reply #13 - 17.11.2004 at 21:52:58
 
t wrote on 16.11.2004 at 10:58:12:
Predcej omejeno dojemanje intelegence (dojemanje samo iz vidika nekoga, ki se mu nekaj (napačnega) dogaja). Kaj pa če je telo intelegentno in se z rakastimi celicami zgolj prilagaja oziroma išče novo evolucijsko pot? Tu je zgolj telo, ki bo zaradi takšnega svojega procesa uničilo samo sebe, popolnoma nepomembno v primerjavi s celoto: možnost razvoja rakastih celic je pač vgrajena v samo osnovo: je ta presežek, ki išče nove poti.



evolucija temelji na preživetju primernejših. ohranijo se vrste, ki so boljše, sposobnejše, močnejše, pametnejše. rak ne gre ravno po poti preživetja

t wrote on 16.11.2004 at 10:58:12:
(Tu bi lahko govorili o tem, da je slabo programirano vendar pa samo s stališča nekega telesa, ki zaradi zvajanja takšnega programa uničuje samo sebe: vendar pa vsako telo tako ali drugače premine, torej je ta "neintelegenca" v samem bistvu telesa, saj ni večno temveč samo začasno)



mislim, da sem že napisal, da verjamem, da je telo odlično naprogramirano in da rak ima svoj namen, svoje sporočilo. telo je naprogramirano tako kot je in prav je tako, sicer ne bi bilo sporočila.

bravo - telo je neinteligentno s stališča telesa, saj ne prepreči uničevanja samega sebe...zato moramo biti zelo pozorni na sporočila in na informacije, ki jih vnašamo v telo - to je bilo pa tudi bistvo mojega posta

mimogrede sem prišel do naslova, ki namiguje na to, da je telo input-output machine

t wrote on 16.11.2004 at 10:58:12:
Spet malo čudna interpretacija, ki upošteva zgolj stališče nekoga, ki je jabolka. Osnovno sporočilo jabolka (njega samega o sebi) je: jaz sem začetek nove jablane - v sebi imam vse, da postanem drevo, ker nas veliko požrejo neumne živali, nas je veliko, mogoče bo komu uspelo izvršiti ta potencial.



Če tako razmišljaš: šparej svoje spermije in pazi da jih ne požro; ali, da kako drugače ne bodo šli v nič. veliko jih je, mogoče bo komu uspelu izvršiti svoj potencial

Grin
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Telo je neinteligentno
Reply #14 - 18.11.2004 at 14:43:50
 
dobra debata -  dobr pogled

Kaj pa sporoča jabolko, ko začne gniti?  Lips Sealed

Kaj pa je glava? Ali to ni del neiteligentnega telesa?

Kaj pa pesticidi?

Kaj pa vse kemikalije na pakirnaih embalažah z oznako E?

Kaj pa neosnažen zrak in povezava s pljuči?

Glava, ki misli da ni del telesa bi lahko jest prevedel tvoj naslov
Glava, ki misli da je več vredna kot ostali del telesa - še en exempl tvojega naslova


Torej ta tvoja povezava kaj je dobro vnesti v telo se mi zdi odlična... celo navdušujoča in mi da vedet da nas je čedalje več k vemo  ZAKAJ je dobro biti dober s telesom....

GLEDE naslova pa ne bi mogel biti dlje od resnice... Moje mnenje je da ga POPRAVIš ... pa ne na forumu...
v mislih bo čisto dovolj - namreč to kar mislis se ti uresniči...
Vse je v glavi... in tvoja resnica - ni najboljša za telo in glavo



Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4