Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 12740 times)
GINA(Guest)
Guest




Re: Nam yo ho renge kyo
Reply #15 - 27.01.2006 at 08:48:54
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
kali(Guest)
Guest




Re: Nam yo ho renge kyo
Reply #16 - 27.01.2006 at 08:53:31
 
Hi Kali, this is gina i was at the meeting this evening in brentwood. I'm not exactly sure if this is the same kali ,but i was wondering if it was possible to print out the morning and evening prayer or what book should i buy? thanx gina
Back to top
 
 
IP Logged
 
unclev(Guest)
Guest




Re: Nam yo ho renge kyo
Reply #17 - 26.04.2006 at 03:25:39
 
Draga Pussycat, ce te zanima, jaz tudi prakticiram Nam Myoho Renge Kyo (in zacel sem v Italiji) in nas je kar nekaj v Sloveniji. Ce zelis prakticirati z nami, pojdi na www.sgi-si.org in poslj mail na naslov info@sgi-si.org, tako da te lahko kontaktiramo.
Ciao!
Back to top
 
 
IP Logged
 
arbi
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1

Re: Nam yo ho renge kyo
Reply #18 - 08.11.2006 at 12:35:57
 
zivjo

NAM-MYOHO-RENGE KYO je "manta" ki se jo recitira pri prakticiranju Budizma Niciren Daishonina- budizma v vsakdanjem življenju. To je osnova prakticiranja s katerim prideš v stik s svojim budovstvom- to je najboljšim v sebi, s tistim delom sebe, ki ni obremenjen s preteklimi neg. izkušnjami in karmo. Sama ga prakticiram že skoraj 5 leto in so se mi s tem načinom življenja, ki ni samo recitiranje besede MAM-MYOHO-RENGE KYO, temveč gre za celotno filozofijo življenja:  zato, da vsak dan izzivamo sebe,prevzamemo odgovornost za svoje življenje,  da postanemo boljši človek in da lahko razvijemo takšno življensko stanje, ki nam omogoča, da se znotraj sebe počutimo zadovoljni in srečni pripravljeni soočiti z vsem kar nam ponuja življenje ne glede na okoliščine v katerih se nahajamo. V Sloveniji ga prakticiramo preko SGI Slovenija, to je organizacija za kreiranje vrednot kulture in izobraževanja. Ce koga zanima in bi rad kaj več zvedel o tem načinu življenja, s katerim res lahko razviješ vse svoje potencijale in uresničiš vse svoje cilje sem z veseljem na voljo z informacijami. (lahko mi pošljete tudi zasebno sporočilo)Imamo redna srecanja, tudi za nove in ste zelo dobrodosli vsi, ki vas to zanima!  2-3 NOVEMBRA 2006 pa bo v Ljubljani mendarodni 2 dnevni brezplačni seminar s temo PRAKTICIRANJE BUDIZMA NICIREN DAISHONINA V VSAKDANJEM ŽIVLJENJU.-dobrodosli!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Nam yo ho renge kyo
Reply #19 - 08.11.2006 at 18:52:41
 
Ob besedi Buda, se spomnem na budale, ob besedi Budizem pa na Butale & Butalce ... Embarrassed Tongue Roll Eyes Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2