Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 18228 times)
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Nov dom za malo muco
Reply #15 - 28.10.2004 at 13:13:46
 
X wrote on 28.10.2004 at 11:46:31:
Vzeli so je eni prijazni ljudje, ki imajo kitajsko restavracijo, kar pomeni, da bo dobro jedla.


Saj je vseeno, lahko bi jo oddal tudi kakšnemu rejcu pitonov ali sokolov.  Tongue

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Nov dom za malo muco
Reply #16 - 29.10.2004 at 17:12:02
 
Bardo_Thodol wrote on 28.10.2004 at 13:06:53:
Aja, pardon, mi smo vendar ja bolj civilizirani od Kitajcev, pri nas se na jedlilnikih znajdejo samo telički, prašički,  kokoške, purani, zajčki, ... za te  pa ni tako pomembno ali jim je lepo, kot za mucke ...



.... aja, pa na jagenjčke si pozabil ....  Wink

Ne, samo tistih, ki jih osebno poznam, ne morem jest. Nekako mi gre najlažje pri ribah in mehkužcih. Hm.

Pa da se ne zapletam v debate o vegetarijanstvu, ker se mi ne ljubi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Nov dom za malo muco
Reply #17 - 29.10.2004 at 17:33:41
 

pa so mačke tako uporabne živali:


Quote:
Navodila za ciscenje WC skoljke:

1. Dvignite pokrov od skoljke in vlijte pol skodelice sampona za zivali.

2. Vzemite macko v naročje in jo bozajte, medtem, ko se pocasi premikate proti kopalnici.

3. V primernem trenutku vrzite macko v skoljko in zaprite pokrov. Po potrebi stopite na pokrov od skoljke.

4. Macka bo sedaj samodejno zacela s cistilnim postopkom in ustvarila primerno količino pene. Naj vas glasovi iz skoljke ne zmedejo, macka uziva.

5. Sedaj veckrat potegnite vodo, da sprozite "Power-Wash" postopek, kateremu bo sledilo splakovanje.

6. V kolikor stojite na pokrovu od skoljke, poprosite nekoga, da odpre vhodna vrata. Prepričajte se, da se med skoljko in vhodnimi vrati ne nahajajo osebe.

7. Odprite hitro in iz varne razdalje pokrov od skoljke. Zaradi izredne hitrosti se kozuh macke hitro osusi.

8. Skoljka in macka sta higijenicno cisti!


Grin Grin 8)
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Nov dom za malo muco
Reply #18 - 29.10.2004 at 18:01:29
 
lola wrote on 29.10.2004 at 17:12:02:
Ne, samo tistih, ki jih osebno poznam, ne morem jest. Nekako mi gre najlažje pri ribah in mehkužcih. Hm.

Mačka, ki ti ga postrežejo v kitajski restavraciji, verjetno ne poznaš osebno.
Drugač pa jaz tudi ne morem jest tistih, ki jih poznam osebno 8)  



Back to top
 
 
IP Logged
 
invisible
1
*
Offline


Posts: 47

Gender: male
Re: Nov dom za malo muco
Reply #19 - 03.12.2004 at 04:06:33
 
Tud pr nas se potepa ena zlo lepa muca, crne barve, stara dobro leto, cela okolica pa ze ve da jo je lastnik postavo pred vrata (kdo je jaz osebno ne vem). Vsak dan pride k nam da jo nahranimo, malo se pocarta pol pa gre spat ven. Je pa zlo lepa tak da ce mi ze nebi meli macke bi to kar obdrzali. Se mi pa smili ker zdaj ko bo mraz stisno nebo mela kje bit. Sem jo ze mislo pelat v azil samo tam niso resni - ne stimajo jim uradne ure - kadarkoli pridem tja nikoga ni, pa tud po telefonu niso dosegljivi - ne v casu uradnih ur ne drugac. Tak da ce bi jo kdo rad mel, sem iz MB, pa se lahko zmenimo. Se pa ji vidi da se je ful navajena ljudi ceprav je ze kar nekaj casa zunaj pa tud zdrava zgleda - zaenkrat Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2