Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 8
(Read 49606 times)
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #30 - 16.09.2004 at 11:22:56
 


Gibanje daa je krožno vračanje;
vedenje daa je šibkost.

Iz bivajočega so vzniknile vse stvari sveta,
a bivajoče je izšlo iz nebivajočega.
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
teonanacatl
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 14

Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #31 - 16.09.2004 at 13:58:40
 
Vedno mi je bila všeč kitajska filozofija, a Hegel in Plotin tudi nista od muh Wink

Uživaj
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #32 - 17.09.2004 at 10:04:58
 
ja men tud.
tao in pa jing pa jang,
pa fenšu,
pa dubidu...

je Angel spet tu?

Lep dan vam želim,
veselje delim,
mal pesnikujem,
da vas razveseljujem!

lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
panda
1
*
Offline


Posts: 3

Gender: female
Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #33 - 25.09.2004 at 21:39:35
 
Pozdrav:
Sama menim, da so črnomagijske tehnike lahko zelo nevarne, še toliko bolj za labilne osebe, vendar ni nujno. Kdor pade v past tem ljudem samo misli nekaj pomagajo, ne pa vse. Zaupanje v božjo pomoč mogoče toliko, da dobiš na svojo pot pravo pomoč. Zaščita je potrebna in pa predvsem odprava vzroka za nastalo stanje.
Lp
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Symon
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 2

Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #34 - 13.10.2004 at 14:43:48
 
Živjo!

Včasih sem bil črn, zdaj sem bel. S strani belih sem bil deležen dosti treninga in jih kar nekaj poznam. Če želiš, me lahko tisti v težavah kontaktira in bom videl kaj se da narediti.

Najbolj oslabiš svojo zaščito, če se prekletstva bojiš. Strah te odreže od pretoka: nebo-zemlja in zmanjka ti energije, da bi se uprl tujim vplivom.

Črna magija lahko deluje le do 3. plasti aure, višje in močneje ne more. 4. raven je že raven/čakra srca in tako ta raven kot vse višje so dostopne le njim, ki imajo odprto srce. V ljubezni!

Blagoslov nad vse vas,

Simon

entuzijast@email.si
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #35 - 13.10.2004 at 22:54:38
 
Kaj te je delalo črnega in - kaj te zdaj dela belega?
Zakaj si bil/postal črn?, in zakaj si postal bel?
Takrat, si bil zloben, nekje globoko v sebi?

Hvala za blagoslov,
..tud tebi vse good
Smiley
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #36 - 13.10.2004 at 23:15:17
 
zdej pa mene nekaj zanima, zakaj si v enem postu "Matija", tle pa "Symon"?

in tud ta fraza, prej sm bil črn, zdej pa bel ???

pa še to, logično da deluje črna samo do tretje plasti, če je delana z egom...ampak je vseeno lahko tako močna da te zjebe
in koliko je pa majstrov ki znajo delati na višjih ravneh od tretje?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Symon
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 2

Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #37 - 14.10.2004 at 11:30:37
 
O črnem in belem bi se dalo razpravljati, pomembneje pa je razumeti, da so dualizmi naša domena, ki nima z Resnico nikakršne veze. Vse stvari zgolj so.

Kaj naj bi bil družbeni dogovor in razlikovanje med kao črnim in belim??? Ne vem. Če že moram uporabiti ta dva termina, potem je zame črn tisti, ki energijo srka od drugih, namesto da bi jo srkal od svoje povezave z Zemljo in Univerzumom. Razumeti je tudi, da vsi občasno srkamo E od drugih. Nihče ni torej popolnoma črn in tudi bel ne. Vsi smo na poti in zgodi se ravno prava stvar. Nekateri bodo prišli na cilj (zlitje z Enim) prej, drugi kasneje. Smo le popotniki.

Symon
Back to top
 
 
IP Logged
 
teonanacatl
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 14

Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #38 - 05.11.2004 at 06:44:30
 
Symon res hvala za punujeno pomoč!

Pa roni, če si še kje tu bi bil zelo vesel, če me zopet kontaktiraš. Šele sedaj sem opazil tvoj mail in res bi se rad pogovoril s tabo, a te žal ne morem doseči.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gama
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 19

Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #39 - 01.05.2005 at 05:26:24
 
Mal sem bral stare poste in sem se odločil da poskušam tudi sam kaj razjasniti, saj se na to področje zelo dobro spoznam. Naj začnem pri črno/belem. Sicer je bilo o tem že veliko povedanega, a po mojem mnenju ne dovolj. Popolnoma je res, da svet ni črno-bel, ampak to nas ne sme zavesti v pretirano relativizacijo. Nesmiselno je enačiti nekoga, ki deluje le iz neegoističnega principa pomagati drugim in nekoga, ki išče svoje žrtve, da uživa nad njihovim počasnim propadom ali njihovo smrtjo. In prav za to distinkcijo gre v tej debati. Bala magija je že po sami definiciji usmerjena k mistični združitvi z Enim, k preseganju ega in vsega egoističnega delovanja. Beli magi so zavezani tako sebi kot človeštvu – sebi, da se izpopolnijo in izpolnijo človeško evolucijo ter se  vrnejo k Izvoru iz katerega vsi izhajamo ter človeštvu nasploh, da mu pomagajo pri njegovi evoluciji in napredovanju. Črna magija je že po sami *definiciji* nekaj povsem radikalno drugega. Pravzaprav nasprotnega. Če gre tam za preseganje ega, gre pri črni magiji za pretirano poudarjanje ega ali našega nepravega in omejenega jaza; namesto pomagati človeštvu je usmerjena k povečanju posvetne moči črnega maga, pa četudi je zato potrebno žrtvovati na stotine ljudi. Torej namesto poskusa združitve z Enim je črna magija oddaljevanje od tega cilja, je ločitev od sveta, torej je popolno poudarjanje našega nepravega in omejenega jaza. In da ne bo pomote tu govorim o samih definicijah teh dveh zelo starih fenomenov. Seveda realnost ni tako enostavna, da bi se dalo vse, ki sebe pojmujejo kot magi, uvrstiti v eno od obeh kategorij, a to niti ni potrebno. Pri večini t.i. današnjih magov gre za preplet obeh vidikov, razlika pa je v tem, da v večini prevladuje prvi vidik in jih zato imenujemo »beli magi«, pri nekaterih pa drugi vidik in so zato t.i. »črni magi«, kar pa seveda nima nobenih vez z barvami, ampak le za označitev dveh zelo različnih fenomenov.

Realnost je tudi taka, da je večina t.i. »belih magov« predvsem usmerjena k izpopolnjevanju samih sebe torej spiritualnemu napredovanju in dosegu Enega ter utopitve ega v njem in zato zelo zelo redko bolj dejavno posegajo v dogajanje na tem svetu. Veliko črnih magov sicer sledi predvsem lastnim interesom, a ko postanejo močni se nemalokrat zaradi svoje lastne dobrobiti poskušajo začeti vmešavati v dogajanje po svetu. Pri tem nemalokrat delujejo izredno destruktivno. Akterje najhujših primerov takšnega vmešavanja literatura s tega področja imenuje »črne brate«. Tudi Hitler in njegovi pomočniki so se ukvarjali z magijo in torej sodijo med črne mage, ki zasledujejo univerzalne interese. No toliko o univerzalnem/partikularnem na tem področju.

Kar se tiče moči črne magije in magije nasploh – bili bi presenečeni, če bi vedeli resnico. Vsakdo, ki je videl tako črno ali belo na delu, še posebej če ta pride od mojstra, nikoli več ne gleda z isti očmi na ta svet. Marsikdo se noče soočiti z nevarnostmi črne magije, je pa več razlogov za to. Eni so seveda enostavno črni magi, ki imajo zelo velik interes, da se ta znanost ohrani v majhnem krogu poučenih, da bi imeli le redki to moč, kar pa pomeni, da imajo s tem nadmoč nad vsemi, ki tega ne poznajo. Drugi so »white-light newagerji«, ki se na nobenem področju nočejo soočiti tudi z temnimi vidiki eksistence, kar pa ne pomeni nič drugega kot to, da slepijo sebe in druge ljudi podobno kot noji, ko vtaknejo glavo v pesek ob približujoči se nevarnosti.

Glede na moje obširne izkušnje z magijo in izkušnje mojih prijateljev ter znancev, lahko le rečem, da te črni magi lahko uničijo na vsakem področju – fizičnem, emocionalnem in mentalnem. Močni črni magi ti lahko povzročijo neozdravljivo fizično bolezen, ob kateri so vsi zdravniki povsem nemočni, lahko povsem uničijo tvojo kariero, povsem uničijo tvoj ugled (generirajo konflikte med ljudmi, itd.) ali te za celo življenje spravijo v norišnico. Žrtev črne magije je po svetu ogromno in vse več tudi v Sloveniji. Po moji oceni je žrtev v Sloveniji na leto tam od nekaj sto do nekaj tisoč. Le redki se zavejo kaj se jim dogaja. Pri večini primerov pomaga obisk primernega terapevta, čeprav nekateri hočejo le denar, toda v res resnih primerih boste zelo zelo težko našli nekoga, ki vam bo lahko pomagal. Marsikakšen »stručko«, ki odpravlja črno magijo po mojih lastnih izkušnjah ve izredno malo o tem področju in že ob malo resnejši situaciji povsem odpove.

Obstajajo določene zaščite, a vse zaščite se da prebiti, razen ene – ljudjem, ki dosežejo pravo razsvetljenje tudi najmočnejši črni magi ne morejo do živega. Toda takšnih ljudi je malo. Sreča pa je, da jih malo zna prebiti nekatere močnejše zaščite. Dobro vem, da v Sloveniji in prav v Ljubljani resnično obstajajo zelo močni črni magi, ki so jim zelo redki lahko kos. Ti ne izbirajo žrtev in prav uživajo, ko gledajo kako nedolžni ljudje trpijo pod zlom, ki so jim ga sami priklicali nadnje. Raje ne bom ugibal koliko bo žrtev, če ne bodo ustavljeni. Žalostno je tudi, da so bili beli magi v Sloveniji posvarjeni in opozorjeni nad tem dogajanjem, a zgodilo se ni nič. Toda tu je potrebno nekaj še razjasniti, naj povem na primeru:

Prav v Ljubljani je neka močna »črna čarovnica«, hotela ubiti nekega drugega belega maga. Toda sama ni bila dovolj močna, a vseeno ga je čarala, kmalu zatem pa se ji je vse zlo, ki mu ga je hotela storiti, vrnilo, saj te stvari tako delujejo (več o tem malce pozneje). Ker je videla, da tako ne bo uspela, se je sama začela izmišljevati, da je ona žrtev črne magije, čaral pa naj bi jo prav beli mag, ki ga je že poskušala ubiti. Ljudem se še sanjalo ni, s kakšno žensko imajo opravka, v družbi je bila zelo priljubljena in je začela iskati nekoga, ki bi je »pomagal«. Tako je nekatere naučila črne umetnosti, nekaj magov pa prepričala, da je ona žrtev in naj zato sami napadejo njeno žrtev. Žalostno je, da so ji verjeli, nekatere pa je tudi sama napadla, potem pa z lažmi in posebnimi magičnimi vplivi na podzavest prepričala te mage, da jih je v resnici napadel beli mag, ki ga je ona hotela ubiti. Bili so dovolj neumni, da so ga napadli, a kmalu se jim je njihova lastna črna magija začela vračati, kar pa zanjo ni bil problem – prepričala jih je, da jih on (zopet) čara… Ko so se eni začeli zavedati kaj se sploh dogaja, niso videli več poti ven… Hočem reči, nič ni hujšega kot če se amaterji spravijo »urejati« stvari, preveč lahko jih je zavesti in izrabiti, da naredijo ogromno škode tako sebi kot nedolžnim žrtvam in v resnici je tako, da lahko le močni beli magi, ki so bili podvrženi dolgotrajnemu treningu prepoznajo nekatere črne mage. Ti znajo namreč zelo dobro skrivati svojo pravo naravo pred ljudmi.

Itak pa je ideja, spraviti se s črno magijo na črne mage zelo slaba. Jo izrecno odsvetujem, še posebej če živite na področju Ljubljane, saj zgoraj opisani črni magi še vedno zelo intenzivno delujejo in zato je kar velika možnost, da se boste spravili na napačno tarčo, s tem pa si nad glavo nakopali zelo zelo hude težave. Še posebej bodite pozorni, če vas nekdo nagovarja da nekoga napadate s črno magijo ali pa če imate občutek, da nekoga enostavno morate napasti. Te občutke je zelo lahko implantirati v podzavest posameznika za tiste, ki poznajo prave tehnike in so dovolj močni. Obstaja pa še drug razlog, zakaj se je potrebno črni magiji v vsakem primeru izogibati.

Prvo kot prvo, če je tarča zaščitena se črna magijo izredno hitro vrne k svojemu izvoru, torej k samemu črnemu magu. V primeru nepoučenosti to zgleda za črnega maga kot magični napad nanj, čeprav je to v resnici le njegova lastna energija, ki se je k njemu vrnila. Pri vsaki črni magični operaciji, tudi če je uspešna, se del negativne energije vrne k njenemu izvoru. Druga stvar, še dosti bolj neprijetna za črne magije, pa je zapoznela reakcija. Prej ali slej se vse kar je črni mag naredil drugim zgodi tudi njemu, v nekaterih primerih se vse negativnosti k njemu povrnejo tudi trikratno. Temu se enostavno ne da ubežati, gre kot za nekakšen zakon univerzuma. Edina razlika je v tem, da nekateri močni črni magi lahko zaradi svoje moči to reakcijo nekoliko odložijo – tako da se jim namesto čez nekaj let, vse povrne čez dvajset, včasih pa šele v naslednjih življenjih. Toda to je za njih bolj ovira kot karkoli drugega, saj povečini še naprej uporabljajo črno magijo, dokler se jim vse skupaj nekega dneva ne začne vračati, do takrat pa so naredili že toliko zla, da jim praktično ni več pomoči. Kljub temu, da je nekaj strašnega biti žrtev črne magije, je še bolj strašno biti sam črni mag, saj je plačilo za takšno pot resnično strašansko. V resnici obstaja črna magija samo zaradi neumnosti in omejenosti ljudi, ki mislijo, da so našli pot, s katero lahko uidejo pravici in naredijo kar hočejo. Toda nič ni bolj oddaljeno od resnice kot to. Kar se tiče črnih magov, je vprašanje le eno: kolikšno škodo bodo naredili preden bodo sami uničeni.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #40 - 01.05.2005 at 11:38:39
 
Gama wrote on 01.05.2005 at 05:26:24:
Glede na moje obširne izkušnje z magijo in izkušnje mojih prijateljev ter znancev, lahko le rečem, da te črni magi lahko uničijo na vsakem področju – fizičnem, emocionalnem in mentalnem. Močni črni magi ti lahko povzročijo neozdravljivo fizično bolezen, ob kateri so vsi zdravniki povsem nemočni, lahko povsem uničijo tvojo kariero, povsem uničijo tvoj ugled (generirajo konflikte med ljudmi, itd.) ali te za celo življenje spravijo v norišnico. Žrtev črne magije je po svetu ogromno in vse več tudi v Sloveniji. Po moji oceni je žrtev v Sloveniji na leto tam od nekaj sto do nekaj tisoč. Le redki se zavejo kaj se jim dogaja. Pri večini primerov pomaga obisk primernega terapevta, čeprav nekateri hočejo le denar, toda v res resnih primerih boste zelo zelo težko našli nekoga, ki vam bo lahko pomagal. Marsikakšen »stručko«, ki odpravlja črno magijo po mojih lastnih izkušnjah ve izredno malo o tem področju in že ob malo resnejši situaciji povsem odpove.

Obstajajo določene zaščite, a vse zaščite se da prebiti, razen ene – ljudjem, ki dosežejo pravo razsvetljenje tudi najmočnejši črni magi ne morejo do živega. Toda takšnih ljudi je malo.


Magija ni nič drugega kot psihologija oz. naravne poti medsebojnega vplivanja. Pri teh stvareh gre za psihološka stanja kot so npr. : psihotične ali polpsihotične  epizode ( med drugim sem spada tudi zaljubljenost ) ;trajna osebnostna poteza, ko povemo, da je z nekom nekaj narobe ( po domače, " da je fuknjen " ) ; duševna stanja, ki so del aktualnega skupinskega vzdušja ( ko prevlada kolektivni nagon kot  ukaz nad individualnostjo in trezno pametjo, idr ) ; osebna psihologija v smislu notranje  ekonomije (beri: beg pred odgovornostjo) ; pa še kaj bi se našlo.
Pri vseh teh urokih gre za to, koliko se s kom v kaj zapletemo zaradi  različnih lastnih notranjih duševnih pogojev (telepatija deluje točno po tem principu). Končno se tudi pri t.i. vudu pojavu moramo pustiti voditi arhaični psihi, ker drugače so vse  skupaj navadne neumnosti.

Ali bo torej takale magije nad nami "delovala" ali ne, je močno odvisno od tega, ali bo pri nas ta tako delujoča psihična pojavnost dobila naše soglasje.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Gama
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 19

Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #41 - 02.05.2005 at 02:22:22
 
Lilith wrote on 01.05.2005 at 11:38:39:
Magija ni nič drugega kot psihologija oz. naravne poti medsebojnega vplivanja. Pri teh stvareh gre za psihološka stanja kot so npr. : psihotične ali polpsihotične  epizode ( med drugim sem spada tudi zaljubljenost ) ;trajna osebnostna poteza, ko povemo, da je z nekom nekaj narobe ( po domače, " da je fuknjen " ) ; duševna stanja, ki so del aktualnega skupinskega vzdušja ( ko prevlada kolektivni nagon kot  ukaz nad individualnostjo in trezno pametjo, idr ) ; osebna psihologija v smislu notranje  ekonomije (beri: beg pred odgovornostjo) ; pa še kaj bi se našlo.
Pri vseh teh urokih gre za to, koliko se s kom v kaj zapletemo zaradi  različnih lastnih notranjih duševnih pogojev (telepatija deluje točno po tem principu). Končno se tudi pri t.i. vudu pojavu moramo pustiti voditi arhaični psihi, ker drugače so vse  skupaj navadne neumnosti.

Ali bo torej takale magije nad nami "delovala" ali ne, je močno odvisno od tega, ali bo pri nas ta tako delujoča psihična pojavnost dobila naše soglasje.


Živa neumnost Kali. Vem da nas celo življenje šolajo, da so te stvari nemogoče in potem eni enostavno ne morejo videti resnice, ampak iz lastnih izkušenj ti povem, da je lahko črna magija dosti močnejša kot si ti misliš. Kot kot je bilo že večkrat omenjeno prepričanja in soglasja nimajo toliko vpliva kot bi si neki new agerji želeli, čeprav res imajo vpliv. Če bi bil črni mag in če bi bila za, bi ti pokazal njeno moč, tako pa ne smem, čeprav bi lahko. Verjemi mi, ko si enkrat žrtev močne črne magije nikoli več ne gledaš na stvari tako kot gledaš na njih ti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
vrex
1
*
Offline


Posts: 32
everywhere
Gender: male
Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #42 - 02.05.2005 at 14:12:59
 
Ja magija je podobna kot da bi hodil po nekem ozkem zidku in recimo da je zelo zelo visoko.Če bi mižal in hodil hladnokrvno in vse misli o tem kaj se ti lahko zgodi odbijal bi bilo zelo enostavno priti čez.U nasprotnem primiru bi dobesedno sam sebe vrgeu dol(Ampak nobeden ne vpliva nate neposredno).Ampak to je samoi moj pogled.
Je pa res,da ni čisto enostavno doseči tako psihično stanje.Isto je pri magiji,noben še ni na taki stopnički da bi lahko vplival nate neposredno,no ja mogoče je ampak je tako visoko,da vidi isto če deluje psihično ali pa fizično v vsakem primeru vej da je isto kot če sebe dvakrat udari z macolo po glavi.No ja sej bo jo tudi oni skapirali.Nobeno trpljenje ni zastojn in tudi oni bojo recimo v nekem življenju take žrtve da jim bo to bomagalo do delovanja srčne čakre in samo misel na to jim bo že povzročila bolečino brez kake karme.
Črni magi so zelo nizkotni,ampak to še ne pomeni da ne znajo narest hudiča.Ampak z malo truda(lahko tudi ne) ti nemore noben psihični vpliv do živega
Back to top
 
 
IP Logged
 
vrex
1
*
Offline


Posts: 32
everywhere
Gender: male
Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #43 - 02.05.2005 at 15:12:34
 
Aha in da še nekaj dodam ste gdaj pomislili zakaj se ni nikoli zgodilo v praksi,da bi nekoga onesposobili z magijo?Dosti je praktičnih primerov,recimo na kake osebe iz političnih krogov in to recimo hitlerja je hotel skoraj cel svet uničit in sigurno je bil umes kak mag no zakaj ni...???
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #44 - 03.05.2005 at 11:25:25
 
Gama wrote on 02.05.2005 at 02:22:22:
Živa neumnost Kali. Vem da nas celo življenje šolajo, da so te stvari nemogoče in potem eni enostavno ne morejo videti resnice, ampak iz lastnih izkušenj ti povem, da je lahko črna magija dosti močnejša kot si ti misliš. Kot kot je bilo že večkrat omenjeno prepričanja in soglasja nimajo toliko vpliva kot bi si neki new agerji želeli, čeprav res imajo vpliv. Če bi bil črni mag in če bi bila za, bi ti pokazal njeno moč, tako pa ne smem, čeprav bi lahko. Verjemi mi, ko si enkrat žrtev močne črne magije nikoli več ne gledaš na stvari tako kot gledaš na njih ti.



Črna magija lahko vpliva nate le, če verjameš v njo. Gre za nič drugega kot za sugestijo in psihično manipulacijo, ki si jo lahko dovoliš ali ne. V nekaterih primitivnih ljudstvih je recimo tabu, da nekomu drugemu na senco stopiš in naj bi bil to hud prekršek, zaradi katerega naj bi umrl. In seveda res se to zgodi. Torej si lahko predstavljaš, kakšen ogromen in še vedno neraziskan potencial je naša psiha, da se celo lahko sami "usmrtimo" s pomočjo mislih, kar recimo počnejo kaki izurjeni indijski jogiji, guruji in podobno - da kvazi v naprej napovejo svojo smrt...

Torej, tukaj so hitre in lahke žrtve psihično labilni ljudje, ti, ki so vraževerni, in podobno.  Nekdo je lahko prepričan, da je žrtev črne magije, če mu gre kaj narobe in ni zadovoljen sam s seboj, potem pa se lahko zgovori, da je "žrtev" črne magije, da bi se izognil odgovornosti - torej to izkorišča sam sebi v prid, gre za "ekonomijo", kot je zgoraj omenila Lilith. Upam, da ti tudi nisi tak?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 8