Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 
(Read 49611 times)
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #105 - 14.05.2005 at 18:31:04
 
Quote:
ce ves, potem tut verjames, ampak..

.. a ti verjames da je zemla okrogla, al ves?

in ce ves, kako ves, ce nisi nikol vidu iz vesolja?
torej ti ne ves, da je zemla okrogla, samo verjames drugim.. naivnez??

vejo pa samo tisti, k so bli v vesolji(ali kako drugace) in vidl na lastne oci



Problem pojma "verjeti" je v tem, da se lahko razume na dva različna načina.
Eno je, če jaz zaupam nekomu, ki je bil v vesolju, da je to, kar pripoveduje, resnica. Še sploh, če so mnogi za njim isto stvar preverjali in prinašali bolj ali manj verodostojne dokaze v obliki posnetkov.
Povsem drugače pa je, če je moje verjetje kar neko bluzenje brez empirične osnove, brez verodostojnih dokazov....nekaj, kar sem si ustvaril v glavi skratka.
Potem je pa tu še tretja stvar, ki se ji reče vera in nima z zgornjima dvema variantama prav nič skupnega.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
miha--
Guest




Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #106 - 14.05.2005 at 18:42:16
 
uhm point je bil ubistvu v tem da je exo reku da ne mors vedet ce obstaja bela/crna magija, da lahko samo verjames..

ce je tko za to stvar, potem velja to skor za vse stvari
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #107 - 14.05.2005 at 22:47:04
 
Je razlika, kaj dokazujemo. Če dokazujemo obliko Zemlje, je pred nami veliko lažja naloga kot če bi morali dokazovati obstoj magije. Enostavno preveč spremenljivk bi morali kontrolirati - nekatere med njimi so tako rekoč neobvladljive - recimo a se mi nekaj dogaja zaradi enga, ki v mojo lutko zapikuje bucike ali se mi dogaja zaradi mojih lastnih psihičnih pogojev. Pa smo tam, ko sem že par strani nazaj trdila, da sami vstopamo v magijo, nihče je ne izvaja nad nami. Le da eni vstopajo manj ali celo ne - zavedno.
Po moje smo sami sebi magi. (Tako jaz verjamem. Grin )
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
miha--
Guest




Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #108 - 15.05.2005 at 00:46:29
 
Lilith wrote on 14.05.2005 at 22:47:04:
Je razlika, kaj dokazujemo. Če dokazujemo obliko Zemlje, je pred nami veliko lažja naloga kot če bi morali dokazovati obstoj magije. Enostavno preveč spremenljivk bi morali kontrolirati - nekatere med njimi so tako rekoč neobvladljive - recimo a se mi nekaj dogaja zaradi enga, ki v mojo lutko zapikuje bucike ali se mi dogaja zaradi mojih lastnih psihičnih pogojev. Pa smo tam, ko sem že par strani nazaj trdila, da sami vstopamo v magijo, nihče je ne izvaja nad nami. Le da eni vstopajo manj ali celo ne - zavedno.
Po moje smo sami sebi magi. (Tako jaz verjamem. Grin )


ja tocno tako, potem je pa se odvisno kaj je za koga dokaz.
energetsko zdravljenje ni nic drugega kot izvajanje bele magije na drugem, in ce obstaja bela magija, obstaja tudi crna, in izvajanje le-te na drugih.
in kukr se men zdi, efekt ni odvisn od tega a verjames al ne, ampak od tega, kako znas energijo hendlat.
smo sebi magi, vplivamo pa lahko tudi na druge, tako in drugace
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #109 - 15.05.2005 at 10:08:18
 
Quote:
ja tocno tako, potem je pa se odvisno kaj je za koga dokaz.
energetsko zdravljenje ni nic drugega kot izvajanje bele magije na drugem, in ce obstaja bela magija, obstaja tudi crna, in izvajanje le-te na drugih.
in kukr se men zdi, efekt ni odvisn od tega a verjames al ne, ampak od tega, kako znas energijo hendlat.
smo sebi magi, vplivamo pa lahko tudi na druge, tako in drugace



To je še bolj odvisno od tvoje definicije magije - v katero pač spada tudi energetsko zdravljenje. Kaj pa, če tisti, katerega nekdo energetsko zdravi, umre - ali je to potem črna magija?

In energija je koncept iz 19. stoletja - mar magije prej ni bilo?



uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
miha--
Guest




Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #110 - 15.05.2005 at 13:33:32
 
t wrote on 15.05.2005 at 10:08:18:
To je še bolj odvisno od tvoje definicije magije - v katero pač spada tudi energetsko zdravljenje. Kaj pa, če tisti, katerega nekdo energetsko zdravi, umre - ali je to potem črna magija?

In energija je koncept iz 19. stoletja - mar magije prej ni bilo?



uživaj!



recmo da sm vzel definicijo od steinberga,..
zdej to k odgovoravjam vse izhaja iz mojega razumevanja teh stvari.
js mislm da ljudje umrejo od bolezni in ne od zdravljenja..

zdej nevem ce je to res da iz 19. stol.(mogoce pr fiziki)
ampak so mel ze prej v drugih kulturah besede za te stvari

ja energija je samo koncept razumevanja, ki poskusa opisat realnost,  ne vpliva pa na obstoj realnosti ali njeno resnico.. verjetno so pa prej meli druge koncepte, za katere so spoznali za pomakljive, al pa jih sploh niso  še mel




Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #111 - 15.05.2005 at 22:29:30
 
t wrote on 05.05.2005 at 13:13:23:

pri čemer je jasno, da nekaj, kar je dobro za nekoga, ne more biti dobro za vse


kako da ne
če je nekdo tak da rad pobija ljudi, recimo, bi blo dobro za njega, da to neha počet, isto tako, bi to blo dobro za vse ostale.
ampak ... njemu je nekak pobijat vse živo fajn - on v tem uživa - neskončno - počuti se boga ...

dejstvo je pak, neglede na to kolk si pametn, dokler ne začneš delat natako tega, kar je dobro zate in tud za vse ostale - spreminjat sebe na boljš, nisi nč dost naredu.

ta sebe, kerga začneš spreminjat na boljš - pa sploh še nisi ti ...
ti se sebe oveš šele, ko odvržeš zadost 'od drugih' prevzetih - prekopiranih provzaprov - vzorcev.
lahko bi reku, da se prvič začneš zavedat ko ozavestiš ego - sebe - tujo inštalacijo, ki jo uporabljaš in kar nisi ti.
namreč
glih to kar vidiš v egu, to ti nisi (še - ponavadi)
maš pa potencial to energijo zaobvladat - da to obvladaš - njo, ne ona tebe preko inštalacije, pol več tisto ni ego, ampak je ego-less. in to si ti ... ta ki to doživlja ... priča

ti nisi tist ki je žalostn ob tem kaj inštalacija dela s tabo ...

ok
jest nism tist ...
vi pa kulkr čte ...


Eva wrote on 12.09.2004 at 15:56:05:
Pa da verjame, da na njegovo življenje najbolj vplivajo njegove lastne misli, ne tisto, kar mislijo drugi.

vprašanje na tem mestu je edinole kolk od 'tvojih' misli so sploh tvoje misli in kolk od teh misli so misli od inštalacije.
in v končni fazi a ti bolj verjameš, da bo tvoj lajf šu po poti misli ki jih misliš in so zate 'pozitivne' al bo šu rajši po poti misi ki jih tudi misliš, pa jih nočeš, pa jih, k ne morš dost pomagat in ki so zelo zelo dostikrat identične tistim katere (nekateri) drugi projicirajo vate. le zakaj?



teonanacatl wrote on 13.09.2004 at 08:41:50:
ljudi, ki se spoznajo na magično umetnost in spiritualnost, a te moči namesto za pomoč soljudi uprabljajo za kontroliranje drugih in uničevanje drugih.

mene kle edin zanima
a modeli to delajo vsak iz svojega lastnega ega, ki v skupini sicer zgradi skupni ego,
al obstaja nek skupek, ki se je izoblikoval skozi čas, ozavestil sam sebe (kot enerija) in obstaja neodvisno od egičev v ljudeh.

za moje pojme tisto prvo ...


* ne bom reku da obstajata dve strani, bom rajši reku da se ljudje odločijo za katero stran bojo deloval, ker nedelovat pač ne znajo niti pod razno ... *


Lilith wrote on 12.09.2004 at 23:12:27:
Tako kot je Eva rekla...črna magija lahko deluje le, če verjameš, da lahko deluje.

ja ... stara fora ... ignorance is bliss
teonanacatl wrote on 13.09.2004 at 08:41:50:
toda samo prepričanje da črna magija ne deluje in samo sugestija proti tem ne bosta naredila nič.

ignorance v tem primeru ni bliss ampak bolezen
ignorance is bliss dokler si tolk neozaveščen, da niti ne veš da obstaja magija ki je lahko tudi črna.
ko to pride v tvojo zavest se vse spremeni

da ignorance ni bliss izveš tudi če po kakšnem čudnem na-ključ-ju fašeš kakšno sevanje. ta te razjebava počas in pa zihr, rezultira pa v rakih ipd sranjih, dokler ne ozavestiš vzroka in ga odpraviš. najprej sevanja kot takega in pol še razpoko (vzrok) zaradi katere je to sevanje sploh prišlo do tebe - al pa ti do njega.


exodus wrote on 13.09.2004 at 16:00:35:
Po moje imal ahko vpliv nate črna magija le, če v njo verjameš.

po tej isti analogiji te lahko 'zadesi' samo tisto v kar verjameš ... tisto česar nimaš v zavesti te sploh ne more.
od kje pol nove bolezni?
ker jih majo drugi v zavesti?



linkz na temo čm
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=prijateljstvo;action=display;num=...

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=989490...

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=102276...

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=103510...


...
in simon je bistvene podatke povedu kle
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=109498...

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=109498...

in gama
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=109498...

...

vse iz tega threada


verjetno je še najboljš rekla lilith v #40 v prvem stavku
* Magija ni nič drugega kot psihologija oz. naravne poti medsebojnega vplivanja. *
to je to
najblj kratko in najblj jedrnato
odvisno je pa od tuki naprej sam še od
se tega zavedamo?
se vplivanje na druge dogaja iz naše zavesti ali iz naše podzavesti?
ko se zavedaš tega, da vplivaš na svojo okolico s svojim obstojem in s svojo interakcijo z njo, pa četudi samo preko misli, takrat je skrajni čas za namero.
zdavni bi bil že čas za začetek služenja bogu
zdej je naloga samo še namera, nedelovanje, opazovanje
čiščenje
popravek namere, nedelovanje, opazovanje
čiščenje
namreč posledice delovanj (preko njih opazovanja) razkrijejo al smo že beli al smo še črni!


in zdej ... posledice naših (ne)delovanj lahko opazimo samo sami, saj samo sami vemo kaj smo pošiljali v okolico katero zdej opazujemo.


posledice delovanja drugih na sebi res težko opazimo, opazimo pa standardne probleme telesa (in uma), kateri quitak izhajajo iz nas. ampak od kje glih zdele? zakaj glih zdele ko ma un take bleme, pa še un, k jih poznam modele, zakaj mam tud jest take bleme, pa sm te bleme nekak odžveu že enkrat in me ne ubijajo (več pod pogojem da se men dogajajo) - počas pak pridejo do mene, počas najedajo
in mi razkrijejo neki v men na kar se vse to nalima, namest da bi stekl smoz mene in se očistl skoz mene.


če hočeš to analizirat z umom, pri sebi, se da, je pa proklet neomejeno dejavnikov za videt in preštudirat, svojo okolico izpraševat, nje doživljanje analizirat, glede na to da vem kaj sm počeu ...
da se pa ...

če seveda hočeš ...

pri analizah je zlo dobrodošla pomoč višjega jaza, vodnikov, mojstrov ipd
namreč, ko bi ta vpliv iz okolice, ki je bil usmerjen proti tebi, deloval počasi na tebe, bi ti lahko vseeno sprožu čiščenje, prosu za zaščito od mojstrov in tako, postavu blokado za VSE vplive, ki kakorkoli škodujejo tvojemu telesu, vse vplive ki bi do tebe prišli, bi jih tvoja krona lahko sprejela, transformirala v ljubzen in preko boga poslala nazaj na njih izvor.
ker je on temen, ljubezen pa si poslal v močnem stebru luči nazaj ... se ve kako se bo končala reč za unga k je pošilju ...

če si ti pak jezen nanj, mu pošlješ nazaj črnico in mu daš energijo, mu je ne odvzameš, tko kot se zgodi s tabo kadar fašeš jeznga sogovornika (če predpostavim da ti nisi črn več kt pol) - on ti pošlje črnico, ti niti pod razno nimaš tolk zavesti da bi to transformiru u trenutku, telesa pa še nisi navadu kako se odzvat na take reči in to pač poješ, kaj pa tud češ ... in reagiraš, kaj pa tud češ, za akcijo čist premal zavesti, čeprov ponavad blj energije, ki bi to zavest zapolnila ... in pol ... čiščenje ... kaj pa tud češ ...

enkrat daljše enkrat krajše
odvisno s kom/čim se srečaš ...




exodus wrote on 03.05.2005 at 11:25:25:
Črna magija lahko vpliva nate le, če verjameš v njo. Gre za nič drugega kot za sugestijo in psihično manipulacijo, ki si jo lahko dovoliš ali ne.

po drugi strani, ti lepo verjem da maš morje dnarja pa bo.
ne ... bolje
ti lepo verjem da si srečen in da ti je čist da best u lajfu
in pol nam poroči kako tm zgleda

tvoja klobasa bi pravilno stala če bi napisu da
Črna magija lahko vpliva nate le, če verjameš da ona tebi lahko naredi 'slabo'. če ti veš da ti čm ne more nič, ti pač ne more nič.

prej niti nism mel besed, ampak ... če si se ti sposobn dvignt na četrti nivo, z zavestjo, ne s telesom, tm ti čm ne more nič.
ko si ti v ljubezni, ti čm ne more nič.
lahko pa, še vedno, si ti tm v ljubezni, pride model ki je že čist jezen nate in ti prpele en šut iz pištole in tvoj telo bo verjetn padu po tleh. če bo pa tm ostal, je pa vprašanje. pa sploh ne iz duhovnih vidikov. čeprov tud al pa predvsem.
se reče, če bi od zuni gledu v štorijo, bi ne mogu rečt da je človk prežveu zato ker je bil v ljubezni, ampak zato, ker je model slabo zadel in ker so dohtarji bli v bližini in kasnej v bolnici dobr opravl svoj job.
in nikomur ne bi blo jasno zakaj je ta tega kr pršu ustrelit, sej se tud poznala nista.


* Nekdo je lahko prepričan, da je žrtev črne magije, če mu gre kaj narobe in ni zadovoljen sam s seboj, *
lahko
lahko pa nekdo brska po sebi kt idijot in ne najde nikjer nič konkretnega zaradi česar bi se mu lajf dogaju tko kt se mu.
dokler
ne vključi svoje okolice v enačbo.
najprej vidne, kar gre lažje
in potem še nevidne, kjer nastanejo problemi druge vrste, kot si jih meu do sedaj.
pol reči zgledajo minimalno drugač.




vsi smo povezani
posredno al pa neposredno ...
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=109498...


vrex wrote on 03.05.2005 at 22:08:29:
(ali veste da je vlada en velik združek črnih magov,ki hoče imet človeštvo pod kontrolo in drži človeštvo na ravni zelo omejenega pogleda na svet).

jest glih ne vem
lahko pa zgleda precej tko kot praviš ...


men se zdi tole
Gama wrote on 03.05.2005 at 19:31:16:
To je pač stvar določenega filozofskega nazora. Zame ta svet, ki ga doživljamo vsak dan ni realnost, kvečemu naša interpretacija realnosti. Realnost bi bila zame prej neke zakonitosti, ki določajo svet, a so za vsem kar poznamo in jih kot take ne moremo zaznati

čist ql
naše zaznave so lastne samo nam
okolico zaznavamo preko uma
um je naučen kako naj okolico interpetira
zaznave so temu primerne

čistost zaznave je verjetn precej odvisna od trenutne stopnje zavesti ...



Gama wrote on 04.05.2005 at 20:32:29:
Ja, ampak večina fizikov trdi, da je napaka, če prenašamo takšen zakon na makrofizični nivo, to je le opis kvantnega nivoja. Takoj ko začnemo ta zakon prenašati na makronivo, se začnejo pojavljati neodpravljiva protislovja.

če prov razumem
je govora o mikronivoju, kjer kvantni delec za to da postane materija potrebuje zavest - pri poizkusih eno zavest, ali pa njih več z istim ciljem (kolapsom), prej obstaja samo verjetnost.
pri makronivoju je zavesti ki sovplivajo na 'kolaps funkcije' nujno več in vsaka ima svoj cilj - kolapsira drugam.
realnost ki se dogaja je pač ena.
in vsak del realnosti posebi determinira zaključena skupina ljudi.
prišleki to realnost privzamejo in jo kasneje s svojim delovanjem somewhat spreminjajo - precej omejeno.
različni ljudje pa jo doživljajo vsak po svoje ...

naslednje stanje narave je determinirano s trenutnim stanjem narave.
na trenutno stanje znamo pa že kr dobr vplivat.
zakonov kako se bo narava oodzvala na trenutno stanje pač ne poznamo, poznamo edin une ki smo jih že doživel (prejšnja stanja), ker pa je vsako stanje sprememba od prejšnjega (nadgradnja), nimaš nikol za tretuno stanje zakona ki bi 100% deloval.
vse se spreminja
skoz

nč ni isto

no ja ... lahko bi najdu par reči ki se ne spreminjajo - inštalacijo.





Quote:
Kaj je torej magija?
Pa obstaja tudi skupna definicija?  
Iz lastnih izkušenj lahko trdim,da je magijo izredno težko definirati in popredalčkati.Osebno se še najbolj strinjam s Crowleyovo definicijo:  
Magija je Znanost in Umetnost povzročanja Sprememb v skladu z Voljo.  (Aleister Crowley:Magick in Theory and Practice)  

Ali je potem vsaka sprememba,ki jo zavestno povzročim,magično dejanje?  

pomoje da kr je

Quote:
Nekateri trdijo,da je že samo dejanje bivanja magično samo po sebi.Osebno nisem prepričan v to,ali se splača magijo sploh posebej izpostavljati,saj je vendar del Življenja,ne pa nekaj "nadnaravnega".

Bela magija naj bi tako pomenila magijo,ki se izvaja z dobrimi nameni in ima pozitivne posledice,črna magija naj bi se izvajala s slabim namenom in imela negativne posledice,nekakšen most pa je siva magija,t.j. magija,ki se izvaja z dobrim namenom,pa ima zaradi kakršnegakoli vzroka slabe posledice.


"Magija je sistem povezav med stvarmi in uporabljanje magije je spreminjanje povezav"  

"Svet je iluzija in magija je eden od načinov oblikovanja te podobe z namenom približati jo naši idealni predstavi.  
Seveda pa z uporabo magije te podobe ne spremenimo, ampak se spremenimo sami"

"slavinski:  
Magija je seštevek metod, postopkov in tehnik, po keterih se da vplivati na stvari in ljudi. "

"Fortune: zmožnost povzročanja sprememb v lastni zavesti."



Quote:
Poleg belega bratstva naj bi obstajalo tudi črno bratstvo. To naj bi bili visoko razviti magi, ki se iz nekih (meni neznanih) razlogov ne morejo prešaltati na drugi vidik (ljubezni in modrosti) in vzrajajo pri razvoju le tretjega vidika (inteligence, ekonomije), ta vidik pa so furajo odlično. To pomeni, da vrhunsko obvladajo magijo.  

te vidiki so mi mal čudaški
za mene bi mogu bit 'vidik (ljubezni in modrosti)' četrti

tko kot si ti postavu, se pa da brat, da eni so spodi, eni zgori u sred pa nobenga

ta je tud zanimiva v kontextu tega threada
Quote:
skozi hitlerja, ki je bil posvečenec, a dovolj odprt da so ga lahko obsedli.

da je hitler bil relativno visoko duhovno razvito bitje, ki so ga obsedli črni, preko magije, beli pa niso mogl nč dost za to narest, ker bi moral to on narest sam - prosit za pomoč ponavad, za začetek.

dejstvo je tud, da je bil obkrožen z ljudmi, ki so hotl to kar so pol tud speljal - vojno, za plen in visoke dobičke - isto kt križarji, sam da je zavest ljudi bla topot velik višja in se ni dalo kej dost narest, čeprov je blo kr zdost pomoje.
to, dvig zavesti, to je vojna, ki jo bije bela stran. visoko zavest zbrano v neki sredini najlaži ubiješ tko, da jo kr ubiješ, če pa še par manijakov ubijalcev sprot sproduciraš, greš pa direkt k svojemu cilju ...



Quote:
Črni mojstri niso Mojstri modrosti, ker njihovo delovanje ne temelji na ljubezni/modrosti, ampak na tretjem vidiku (inteligenca/manifestacija). Njih ezoterika imenuje Mojstri materialnosti, ker z vidika človeka v popolnosti obvladujejo ta vidik. V pogovornem jeziku tudi tem rečemo kar mojstri, da bi pa ločili med enimi in drugimi, pa rečemo kar beli in črni.  

prov krasne definicije butaš gor steinberg ...







t wrote on 05.05.2005 at 18:00:02:
Osnova življenja je, da v življenju načeloma ne dobimo tega, kar nam pripada

s tem se jest ne morem strinjat
pripada je maogoče mal slaba beseda
ampak ceu stavk govori o tem
kar seješ to žanješ!

pa to ni mišljeno da nam ata država to zagotavlja ...
sploh ne
mama zemlja in ata bog


Quote:
crna magija in bela magija ena in ista stvar, samo uporabljena v razlicne namene.. ?

bi lohka reku
čeprov
kot je blo že napisano
tud 'lep' namen lahko sproducira 'grdo' posledico, vsaj za neko sredino ... za nekega opazovalca ...






gape wrote on 25.12.2002 at 20:03:39:
sirij res zna povedat reči:
http://www.astrologija.org/forum/index.php?s=83555c9d9ee048afd3db9a29e71 be464&act=Print&client=printer&f=8&t=1202
..disk..IzvorDusSirij.htm

V bistvu ima clovek tri jaze. Najvišji jaz ali sebstvo je v monadi - to je božanski clovek - to smo res pravi mi - iskra boga. Ta iskra se odseva nižje v duši, ki smo zato tudi mi. Duša je naš višji jaz, ki se ga zacnemo zavedati nekje pri drugem posvecenju. Ljudje na tej stopnji se pogosto dojemajo razcepljeno med dva jaza. Ob cetrtem posvecenju duša, kot posrednik ni vec potrebna. Takrat se dvigne kundalini - energija materije, in izžge kavzalno telo. Clovek postane eno z monado.
Imamo pa še nižji - osebnostni jaz. Jaz vedno nastane na stiku zavesti in materije.  


gape wrote on 27.10.2002 at 15:41:05:
Kundalini je prehod, skozi katerega se giblje življenjska sila. Življenjska sila se nahaja v spolnem središču, shranjena je v spolnem središču, muladhari. Uporabljamo jo lahko kakor spolno energijo. Tedaj generira določeno vrsto življenja, biološko življenje. Tedaj prav tako ustvari gibanje; tudi tedaj ustvarja več energije. Toda to je biološka energija. Če se ista energija usmeri navzgor, se odpre prehod kundalini.
Spolno središče, muladhara se odpre najprej. Odpre se lahko za biološko generiranje ali pa za duhovno generiranje. Muladhara ima dvoje odprtin, spodnjo in zgornjo.


http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=110432...

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=samozdravljenje;action=display;nu...


karma
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=samozdravljenje;action=display;nu...

(za na kruh namazat)

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=101350...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #112 - 15.05.2005 at 22:50:45
 
gape wrote on 15.05.2005 at 22:29:30:
kako da ne
če je nekdo tak da rad pobija ljudi, recimo, bi blo dobro za njega, da to neha počet, isto tako, bi to blo dobro za vse ostale.
ampak ... njemu je nekak pobijat vse živo fajn - on v tem uživa - neskončno - počuti se boga ...




Malo ponesrečen (malo morbiden) primer si navrgu, ki pa lepo opiše tole dejstvo dobrote.

Če je za nekoga dobro, da pobija ljudi, to zagotovo ni dobro za tiste ljudi, ki jih pobija potencialno pa tudi za tiste, ki bi jih še lahko pobil, vendar pa je pač to zanj dobro. Dobro pa je to lahko tudi za koga drugegaga.

(dobro sem poskušal pokazati tudi ločeno od užitka - čeprav zagotovo obstajajo ljudje, ki uživajo v pobijanju drugih in se s tem tudi preživljajo)


Gre pa tista moja primerjava nekako čez to - recimo to, da živim zagotovo ni dobro za tistih par klopov, ki sem jih odkril, ko sem prišel iz gmajne, ker se je njihovo življenje po tem srečanju končalo - zato je pač dejstvo, da s svojim življenjem izpodrivamo neka druga živa bitja, kar za njih definitivno ni dobro. S tem, da smo, nikakor ne moremo biti dobri za vse. V ta kontekst tudi pade to, sejanje in žetje - če ne seješ, tudi ne žanješ, če ne žanješ ne boš jedel - če ne seješ... Če seješ pa nežanješ, je ista jeba kot, da ne bi sejal...



uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
iKorosec(Guest)
Guest




Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #113 - 20.02.2006 at 10:16:37
 
Z osvobajanjem od črne magije, urokov zna odlično pomagati g. Mladen Golič (seveda z Božjo pomočjo) iz Ljubljane - Črnuče.
Njegova spletna stran na
http://www.eksorcist.com/
, kjer si lahko preberete vse o tej temi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #114 - 22.02.2006 at 18:53:47
 
Quote:
Z osvobajanjem od črne magije, urokov zna odlično pomagati g. Mladen Golič (seveda z Božjo pomočjo) iz Ljubljane - Črnuče.
Njegova spletna stran na
http://www.eksorcist.com/
, kjer si lahko preberete vse o tej temi.




Tipu še lesenega psa ne bi poslal na osvabajanje!


Grin
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8