Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 
(Read 61571 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #90 - 05.09.2011 at 12:46:19
 
Optimus T. Prime wrote on 04.09.2011 at 22:49:39:
Zdej pa takole.

Kot sme jaz gledal ej slo tako.
Pred leti pred njim so rpevedli sveti gral.
To je nek priročnik v kodah kateri ej velik kot povprecna revija.

Potem so pa to sturirali.

Zelo renso je dejanje da so ga kriazrji dobili v muslimanskem svetu toda toej druga zgodba.

Hm,... . Vsi ki so sturiali iz teg aso bili soalrji magijasi n priadpali redom. Predvsem mislim da je einstjan tovedel ze zdavno sptural je in vedel in dal pcosi ven.

Predvsem obstaja se sedaj nek del mesta in drzave od enih tam doli ki sovedlei ne vme kdja da je zemlaj taka in tak ain da taneacba drzi. Mislim da so bili un pleme k so poklali angleze kakos  ejim ze rece prov drzavo someli take zasiljene scite itd.

To so stare reci kater eos se dale pcosi ven.
menim da instain ni vedle nic samo repisal je pa narpej dal.
Predvsem, ap so enek teze hude da nimel pojma baej da mu je zena dala lveiko stvri sam ej mel na zacetku probelme.

lp.


No pa še kdo naj reče da OTP nič ne ve. Njegova žena Mileva je bila Nemka iz Kača blizu Novega Sada,bil v njeni rojstni hiši.Tam stoji na sredi vasi Lipa ki ima čez 400 let-imam doma njeno mrtvo sredico je velika vdolbina v njej,da lahko pet ljudi komot not stoji. Zraven je cerkev Svetega Juruja,ki premaga zmaja,da dobi vesoljno znanje.Sedj pa bod pameten če si lahko! OTP Einsteinova teorija reltivnosti ne vzdrži.Ni celodokazana,no je vendar ne čisto 10%.Merkurjev odmik od SOnca ko gre po svoji tirnici okli Sonca so neki merili. Brez veze.Einstein je zaslužen edino za odkritje fotonov,kjer so ugoovili odklon svetlobnega snopa če nanj vpliva gravitacija-na tem so potem naprj sanjali.
Dokončne enotne vesolje zakonitosti mi Zemljani še ne posedujemo.Moja enačba lepo,grdo,sqamovšečno je še najbolj blizu resnice.
                                 Točka nič-sedaj
 Xmept*=Emept*-------- EM AO  ------  Rmept*=Xmept.

Tole je prava zadeva.Koliko vode bo preteklo,da jo bo znanost sprejela pa nevem.!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #91 - 06.09.2011 at 18:25:48
 
Vidim, da je bila tema zelo aktivna v moji odsotnosti. Polovice stvari, o katerih se pogovarjate, se mi zdijo malo preveč abstraktno razložene. Konstanta/nekonstanta…in tako dalje-že meji za moj okus v strokovno področje fizikov.

Mi je še najbližje post osebe ML: Quote:
Materialno vesolje je končno, zato je njena energija tudi končna, torej ni večna in neskončna. Nematerialno vesolje pa je neskončno, zato se energija v nematerialnem ali pa duhovnem vesolju vedno veča v neskončno.

Ta energija je pa prav življenje samo, ampak ne materialno, temveč le večno samostojno duhovno življenje. To večno samostojno duhovno življenje ima sposobnost ohranjati večno življenje, s tem pa tudi večno večanje energije, saj ne more nikoli več podleči smrti, ali drugače povedano; svojo energijo življenja zgostiti do materialnega stanja/ mirovanja/smrti/nedelovanja/ujetosti.

Duhovno življenje je energija z inteligenco, ki pa ni nujno, da je samostojna, vsaka takšna oblika življenja z visoko razvito inteligenco ima svoje svobodno delovanje. Prav sama nesamostojnost takšne visoke inteligence, potisne to nesamostojno življenje v zgoščevanje lastne energije. S tem je večno samostojni univerzalni red preprečil jemanje/odtekanje energije iz samostojnosti v nesamostojnost in obdržal večno širjenje energije v večno nematerialno vesolje.

Torej, je iz te nesamostojne visoko inteligentne energije nastalo materialno vesolje, ki pa bo tako dolgo ujeto v materijo, dokler ne bo po poti ljubezni doseglo večno samostojno duhovno življenje. Veliko materije se je že razkrojilo in preobrazilo v večno samostojno duhovno energijo, npr. odmirajoča osončja z planeti. Veliko pa se je še vedno zgoščuje in nastaja nova materija, npr. novo nastala osončja in planeti.


Sedaj, pa še, da odgovorim mojim soforumašem, ki so mi zastavili vprašanje:(oz vidim, da je samo eden, Robi je samo komentiral)

Alojz in Sandib wrote on 31.08.2011 at 23:45:31:
Vrtnica rožica si dojela? Dalaj tako,da poslušaš samo sebe in pri tem ne škoduješ drugim.Ti sama veš vse.Pot do tja pa vedno ne moreš najti sama brez vesoljne konstante.v njej živiš in njen živ izraz si.


Saj to sem vedela že prej. Da poslušam samo sebe in pri tem ne škodujem drugim. Tako me je mami učila in to delam že celo življenje. Ampak sedaj vem tudi to, da jaz sama vem vse. To je to. Nihče ne more zate vedet kako in kaj, kaj naj storiš v dani situaciji. Kako naj rešuješ problem. Deep down inside, you know you have the answer.
To je to. To pa sem res sedaj dojela. Oz sem že pred časom, ampak se mi je sedaj v praksi potrdilo. In še to. Ti oz pač nekdo posameznik, lahko nekaj rečeš, izjaviš, imaš v mislih celoten scenarij kaj si s tem mislil, kaj stoji za tem, katera ideološka prepričanja, in tako naprej,..a vendar ni nujno, da bo energija, ki jo ti ob tem občutiš, prešla na osebo, ki ji to govoriš. Samo ti veš kakšen pomen imajo določene stvari zate in to je to potovanje duše, ki je tako unikatno a hkrati univerzalno v širšem kontekstu gledano skozi oči Univerzuma. Smiley

Lp Smiley
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #92 - 06.09.2011 at 18:45:59
 
Robi wrote on 04.09.2011 at 21:44:37:
ML

Po čem pa sklepaš, da jo je poznal ?


Kolikor tudi jaz vem, je večkrat govoril o Višji Energiji , katera ni podvržena sojenosti v materijalno stanje ...

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #93 - 06.09.2011 at 18:49:36
 
Optimus T. Prime wrote on 04.09.2011 at 22:49:39:
Zdej pa takole.

Kot sme jaz gledal ej slo tako.
Pred leti pred njim so rpevedli sveti gral.
To je nek priročnik v kodah kateri ej velik kot povprecna revija.

Potem so pa to sturirali.

Zelo renso je dejanje da so ga kriazrji dobili v muslimanskem svetu toda toej druga zgodba.

Hm,... . Vsi ki so sturiali iz teg aso bili soalrji magijasi n priadpali redom. Predvsem mislim da je einstjan tovedel ze zdavno sptural je in vedel in dal pcosi ven.

Predvsem obstaja se sedaj nek del mesta in drzave od enih tam doli ki sovedlei ne vme kdja da je zemlaj taka in tak ain da taneacba drzi. Mislim da so bili un pleme k so poklali angleze kakos  ejim ze rece prov drzavo someli take zasiljene scite itd.

To so stare reci kater eos se dale pcosi ven.
menim da instain ni vedle nic samo repisal je pa narpej dal.
Predvsem, ap so enek teze hude da nimel pojma baej da mu je zena dala lveiko stvri sam ej mel na zacetku probelme.

lp.


ja, tebe pa itak nemore nihče brat, ker rabi extra prevajalnik, ... pa čeprav bi marsikdo od nas rad , ... žal .

Ampak še zdaj nevem, a ti to tako pišeš zaradi svoje hitrosti, ali pa zaradi zbrkoblodnje  Questioning  Roll Eyes

No, kakorkoli že, rad bi kaj prebral od tebe, ... ampak , kakor se tebi verjetno neda popraviti svojih napak za seboj, se prav tako meni neda prevajati tvoje spakedralščine za teboj .

Hvala vseeno za tvoj trud .

Pa duhoven pozdrav, čaw .  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7