Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 
(Read 61606 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #60 - 31.08.2011 at 22:07:55
 
Quote:
Rešil?
Pred čim??

Lp,Igor


Pred dobroto in to lažno!Fajn bi bilo ko bi se nekateri odločili živeti in ne igrati življenja.Vrtnica definitivno si premlada za tako zahtevne teme v katere se spuščaš.Verjemi mi!Igor tije odgovoril in hkrati te je vprašal ! Mu znaš odgovoriti ?-nikoli!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #61 - 31.08.2011 at 22:16:29
 
Quote:
Rešil?
Pred čim??

Lp,Igor

Pred prepiri.... Smiley

A ženske ne razumejo, da se ne prepiramo, ampak debatiramo.
Seveda pa ne o tem, kako bi rožice nabirali... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #62 - 31.08.2011 at 22:22:02
 
Robi wrote on 31.08.2011 at 22:16:29:
Quote:
Rešil?
Pred čim??

Lp,Igor

Pred prepiri.... Smiley

A ženske ne razumejo, da se ne prepiramo, ampak debatiramo.
Seveda pa ne o tem, kako bi rožice nabirali... Smiley


Mi samo rožce trgamo!!! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #63 - 31.08.2011 at 22:58:53
 
Robi wrote on 31.08.2011 at 22:16:29:
Quote:
Rešil?
Pred čim??

Lp,Igor

Pred prepiri.... Smiley

A ženske ne razumejo, da se ne prepiramo, ampak debatiramo.
Seveda pa ne o tem, kako bi rožice nabirali... Smiley


Ja, Robi je pravilno ugotovil. Pred prepiri.

No, nekaj razčistimo. Berem, da smo na nasprotnih bregovih, a hkrati zelo blizu. Jaz nikoli tu na forumu nisem nikomur ničesar zamerila. Nasprotno-zahvaljujem se vsakemu posebej, ki si je bil pripravljen vzeti košček svojega časa, da se je vključil v debato in z nami delil svoje mnenje.
Ni pa nujno, da bom takoj razumela, kaj skuša kdorkoli povedati. Včasih si moram vzeti trenutek ali dva, da malo premislim o vsem skupaj. Mislim, da je pa res tako, kot smo in ste že večkrat poudarili. Nihče ne more namesto kogarkoli drugega ugotoviti kaj naj stori z življenjem. Ali se bo ukvarjal z modo, športom, ali tistim, kar je doštudiral ali preprosto sadil rože na vrtu. Vsak sam zase najbolj ve, kaj ga izpolnjuje. Mene je samo ta "podzavest" začela dajat, če se po domače izrazim. Ali je to prav ali ni. Ali čem raje eno drugo počet. Sam potem sem res prišla do spoznanja, da sem najbolj srečna, če se ne upiram tem naravnim darovom, toku, ampak pač počenem, kar mi je namenjeno. Enkrat je nekdo rekel, da se iz mojih zapisov bere, da samo sebe obsojam oz. kaznujem in mislim, da sem ta vzorec prepoznala tudi po zaslugi nasvetov te osebe na tem forumu (imena žal ne vem z glave). In to je to, kar sem do sedaj ugotovila. Ne iti proti toku, ampak s tokom. Tu imam svoje poslanstvo, tudi če mi zavest reče drugače, ni nujno, da je to napak zame, ker potem ko se lotiš zadeve, ki ti je "usojena" vidiš, da se nekaj drugega odpre in tako naprej. Vse je nekako povezano v ta univerzum. In mogoče sem si tudi sama ne pustila biti srečna, ampak ravno to je to. Početi moram stvari, ki me osrečujejo, ki blagodejno vplivajo na mojo dušo, da se iz izkušenj potem nauči. Če ne lahko življenje  pustim da gre mimo mene, ampak potem duša lahko tudi nazaduje ane, in to ni vredu. Toliko. Če se še česa spomnim, dopolnim.

Kar se prepiranja tiče: ja, vse skupaj je delovalo kot nesinhron ples. Ampak če vi pravite, da samo rožice trgate, potem naj bo tako, se ne odzivam več na trganje rožic. Smiley

Lahko noč
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #64 - 31.08.2011 at 23:13:29
 
Problem je, da se prepirov ne bojim in nima nihče kaj za reševati. Torej je vse skupaj utvara reševalca, to njegovo reševanje.
Enako je z življenjem. Življenje te ne rešuje, dokler se imaš za nekakšno žrtev, ampak šele ko te misli opustiš in ti v bistvu postane življenje prijatelj, mu zaupaš.

In rožce? Rožce so za lepoto življenja.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #65 - 31.08.2011 at 23:15:40
 
Vrtnica:
Quote:
Ali je to prav ali ni. Ali čem raje eno drugo počet. Sam potem sem res prišla do spoznanja, da sem najbolj srečna, če se ne upiram tem naravnim darovom, toku, ampak pač počenem, kar mi je namenjeno. Enkrat je nekdo rekel, da se iz mojih zapisov bere, da samo sebe obsojam oz. kaznujem in mislim, da sem ta vzorec prepoznala tudi po zaslugi nasvetov te osebe na tem forumu (imena žal ne vem z glave). In to je to, kar sem do sedaj ugotovila. Ne iti proti toku, ampak s tokom. Tu imam svoje poslanstvo, tudi če mi zavest reče drugače, ni nujno, da je to napak zame, ker potem ko se lotiš zadeve, ki ti je "usojena"

Iz našega lastnega stališča ni nič napak...Delujemo, kot znamo. Napako definiramo pozneje, ko nekaj spoznamo. A brez izkušenj, ni spoznanja.

Če v sebi nosiš temelje obsojanja in kaznovanja, potem te bo življenje napotilo k takšnim izkušnjam in okoliščinam, da boš to tudi izkusila.
Zato si tudi v dilemi, komu slediti...Lažje je temu nezavednemu delu, a kaj, ko te čakajo občutki obsojanja....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #66 - 31.08.2011 at 23:45:31
 
Vrtnica rožica si dojela? Dalaj tako,da poslušaš samo sebe in pri tem ne škoduješ drugim.Ti sama veš vse.Pot do tja pa vedno ne moreš najti sama brez vesoljne konstante.v njej živiš in njen živ izraz si.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #67 - 01.09.2011 at 15:28:42
 
Alojz, ... konstanta se spreminja, ker se energija povečuje, torej je ni , ... konstantna je samo smrt , zato ker miruje na svoji konstantno mrtvi ničelni točki, ... Življenje pa je Gibanje + nenehna rast (povečevanje). Torej , : "konstante" sploh n i !!!   Cheesy

A to razumeš ?  Roll Eyes

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #68 - 01.09.2011 at 23:36:14
 
Boštyxz wrote on 01.09.2011 at 15:28:42:
Alojz, ... konstanta se spreminja, ker se energija povečuje, torej je ni , ... konstantna je samo smrt , zato ker miruje na svoji konstantno mrtvi ničelni točki, ... Življenje pa je Gibanje + nenehna rast (povečevanje). Torej , : "konstante" sploh n i !!!   Cheesy

A to razumeš ?  Roll Eyes

Lp + #


Ja Bošty je večno in sedaj samodelujoča(spreminjanje)samozadostna in samoohrnitvena.V vesolje ne more nič priti in nič oditi je vseobsežna! V tem smislu sem govoril.Ne morem vsak drug post razlagat jovo na novo! Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #69 - 02.09.2011 at 20:31:09
 
No, jaaa, pa saj nisem tko mislil, ker vem, da v skupek vesolij ki sestavljajo E-noten Prostor zares nemore nič priti . Logično .

In Vendarle pa Se Energijski nivo prostora zvišuje-povečuje !  Cheesy Cool Roll Eyes

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #70 - 02.09.2011 at 22:13:50
 
Od kod pa pride višek energije, da se lahko povečuje ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #71 - 02.09.2011 at 22:51:20
 
Težko razložim, ker tudi meni še ni čist' jasno .

Bi si pa razlagal, da nekako tako, kot , da bi imeli nek "generator" , zaprt v nekem sistemu, ... in, ko bi ta "generator" deloval znotraj tega "zaprtega" sistema, bi temu sistemu(prostoru) dovajal energijo , nekako "od znotraj" , ampak tako, da se dejansko temu sistemu energijski nivo zvišuje, povečuje, ...

To je izvedljivo, in se tudi dejansko dogaja v našem prostorju skupnih VseVesolij, vendar prek drugega sistema , ki to energijo zvito "transformira" , podobno kot navadni elekrtični transformator .

Sicer tu negre za nevemkaki porast energije, Toda, ta Sistem (sistem v katerem mi živimo) , zanesljivo funkcionira za Večnost , z zelo "majhnimi koraki" ( majhni energijski porastki) .

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #72 - 02.09.2011 at 23:46:39
 
Boštyxz wrote on 02.09.2011 at 22:51:20:
Težko razložim, ker tudi meni še ni čist' jasno .

Bi si pa razlagal, da nekako tako, kot , da bi imeli nek "generator" , zaprt v nekem sistemu, ... in, ko bi ta "generator" deloval znotraj tega "zaprtega" sistema, bi temu sistemu(prostoru) dovajal energijo , nekako "od znotraj" , ampak tako, da se dejansko temu sistemu energijski nivo zvišuje, povečuje, ...

To je izvedljivo, in se tudi dejansko dogaja v našem prostorju skupnih VseVesolij, vendar prek drugega sistema , ki to energijo zvito "transformira" , podobno kot navadni elekrtični transformator .

Sicer tu negre za nevemkaki porast energije, Toda, ta Sistem (sistem v katerem mi živimo) , zanesljivo funkcionira za Večnost , z zelo "majhnimi koraki" ( majhni energijski porastki) .

Lp + #


Če je vseobsežna konstanta mase-energije-se energija-masa v akumulirani in realizirani vrednosti samo medsebojno pretakata zlivata druga v drugo ,kar pomeni vsak začetek je sočasno konec starega cikla in obratn.Vse je vedno konstantani viška ni manjka.Dimenzija časa je vedno sedaj-drugo je zgolj naše označevanje-merjenje časa-psihološko.To ti bo še Igor bolje obrazložil. Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #73 - 03.09.2011 at 08:55:42
 
Robi wrote on 02.09.2011 at 22:13:50:
Od kod pa pride višek energije, da se lahko povečuje ?


Ker je neskončnost večna; zato se energija v tej neskončnosti tudi nenehno povečuje v neskončnost.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #74 - 03.09.2011 at 10:40:23
 
M.L. wrote on 03.09.2011 at 08:55:42:
Robi wrote on 02.09.2011 at 22:13:50:
Od kod pa pride višek energije, da se lahko povečuje ?


Ker je neskončnost večna; zato se energija v tej neskončnosti tudi nenehno povečuje v neskončnost.

Pa lep pozdrav.


Bedarija M.L. Se tebi sanja kaj trdiš? Če bi se energija povečevala v neskončnost bi masa tudi rastla v neskončnost-nemogoče. Skregano z vsem!!Vseobsežno je pravi pojem.
X Konstanta mept*
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7