Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 7
(Read 61568 times)
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #15 - 27.08.2011 at 20:40:49
 
Vsecne ideje pac , izbiranje starsev , ze ce dobro prisluhnes se govori o tem da mi kot duse izbiramo .... mi smo mi dusa je dusa , mi nismo samo dusa ampak tudi telo in brez enega ali drugega nas mene tebe Ni , v bistvu te tako ali tako ni ok pa to je ze drugo stvar  Grin
Najprej sprejmemo idejo ki je vsecna ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #16 - 27.08.2011 at 20:57:13
 
ego-3p wrote on 27.08.2011 at 20:40:49:
Vsecne ideje pac , izbiranje starsev , ze ce dobro prisluhnes se govori o tem da mi kot duse izbiramo .... mi smo mi dusa je dusa , mi nismo samo dusa ampak tudi telo in brez enega ali drugega nas mene tebe Ni , v bistvu te tako ali tako ni ok pa to je ze drugo stvar  Grin
Najprej sprejmemo idejo ki je vsecna ...


Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #17 - 27.08.2011 at 21:11:49
 
Quote:
avtoritete na tem področju - ti ki so pošiljal ljudi u regresijo z namenom da bi razvozlal zadevo (in jest nimam razloga da bi jim ne verjel), pravjo da si izbereš starše. ne samo to, s starši izbereš približen čas in prostor ... točnega pol še treba si izbrat ... glede na zadeve ki se jih morš še naučit ... se reče ... kašne izkušnje sploh rabš in s kom,

Seveda pa te "avtoritete" spet pozabljajo bistvo.

V regresijo gre vedno neka oseba in osebnost...Torej oseba, ki  nosi v sebi vzorce in prepričanja, predvsem od svojih staršev....In na podlagi teh vzorcev, potem um sklepa, kaj ima še za narediti in razčistiti....In potem um in "avtoriteta" misli, da si je oseba sama izbrala starše....same pravljice.... Smiley
Dokler ni bilo osebe in prepričanj, ni bilo nobenih nalog. Občutki za naloge, so bili pridobljeni z načinom vzgoje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #18 - 27.08.2011 at 21:22:08
 
Robi wrote on 27.08.2011 at 21:11:49:
Quote:
avtoritete na tem področju - ti ki so pošiljal ljudi u regresijo z namenom da bi razvozlal zadevo (in jest nimam razloga da bi jim ne verjel), pravjo da si izbereš starše. ne samo to, s starši izbereš približen čas in prostor ... točnega pol še treba si izbrat ... glede na zadeve ki se jih morš še naučit ... se reče ... kašne izkušnje sploh rabš in s kom,

Seveda pa te "avtoritete" spet pozabljajo bistvo.

V regresijo gre vedno neka oseba in osebnost...Torej oseba, ki  nosi v sebi vzorce in prepričanja, predvsem od svojih staršev....In na podlagi teh vzorcev, potem um sklepa, kaj ima še za narediti in razčistiti....In potem um in "avtoriteta" misli, da si je oseba sama izbrala starše....same pravljice.... Smiley
Dokler ni bilo osebe in prepričanj, ni bilo nobenih nalog. Občutki za naloge, so bili pridobljeni z načinom vzgoje.

Tako Robi!!  Cool

Regresija-če tisočkrat povem in nočejo razumeti (duša-brezčasna genska spominska koda naše vrste,ki s v trenutku spočetja individulizira iz kolektivnega naše vrste oče- mati= individulni subjekt.IN individualno preide ob smrti  v elementarno akumulirano realizirano +duh-nezavedno-neživljenjsko.Totalno napačno razumejo življenjski  duh akumulirno-ralizirano telo preide s smrtjo v elementarno dimenzijo. Četrta dimenzija je življenje flore 5 favne- človek je 6 dimenzija vesoljne samobitnosti-7 prehod v  -8 ki je vesoljno samospoznani človek. Vse dimnzije izhjajo iz iz trteh kjer je človek 6 kot živo samozavedno bitje ,sedma prehod 8 samospoznani človek,ki je zopte vezan na tri višje dimenzije izven zemeljske(= 11 Daat vesoljna zrcalnost človeka in vesoljne samobitnosti BOga teološko-zlitje v enost!!.  
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #19 - 27.08.2011 at 21:51:43
 
Robi wrote on 27.08.2011 at 21:11:49:
Quote:
avtoritete na tem področju - ti ki so pošiljal ljudi u regresijo z namenom da bi razvozlal zadevo (in jest nimam razloga da bi jim ne verjel), pravjo da si izbereš starše. ne samo to, s starši izbereš približen čas in prostor ... točnega pol še treba si izbrat ... glede na zadeve ki se jih morš še naučit ... se reče ... kašne izkušnje sploh rabš in s kom,

Seveda pa te "avtoritete" spet pozabljajo bistvo.

V regresijo gre vedno neka oseba in osebnost...Torej oseba, ki  nosi v sebi vzorce in prepričanja, predvsem od svojih staršev....In na podlagi teh vzorcev, potem um sklepa, kaj ima še za narediti in razčistiti....In potem um in "avtoriteta" misli, da si je oseba sama izbrala starše....same pravljice.... Smiley
Dokler ni bilo osebe in prepričanj, ni bilo nobenih nalog. Občutki za naloge, so bili pridobljeni z načinom vzgoje.

lol no; in oseba sama izbere vzorce in kdo je kriv za katerega, same pravljice, ker če naši umi ne bi poganjali, potem v tibetu ne bi mogli meditirat. oz če kmetje ne bi delal, potem kralj in kraljica ne bi mogla meditirat in modro vodit kraljestva.
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #20 - 27.08.2011 at 21:54:12
 
Vrtnica wrote on 27.08.2011 at 16:25:51:
Hej, zelo zelo zanimiva tema. Mislim, da bi se o njej morali več pogovarjati.
Imam nekaj vprašanj in jih bom naslovila v tej temi, ki se mi zdi še najbolj primerna in sovpadajoča z mojimi vprašanji.

Naj kar začnem.

1. Ali si duša izbere svoje starše? Na tem forumu sem prebrala, da si jih. Da smo si pravzaprav vsi izbrali svoje starše.  Huh

2. Hipotetično: če nekdo umre leta 1968, ti(kdorkoli) pa se rodiš mnogo, mnogo kasneje, (recimo zgolj za primer, v poznih 80-ih) ali to pomeni, da si recimo duša ves ta čas izbira primernega kandidata za svoje utelešenje? (med letom 1968 in recimo 1989)
Ali si takoj, ko umre, najde novo telo?

Ta vprašanja mi res ne dajo miru, zdijo se mi fascinantna.

Upam, da mi bo kdo poskušal nanje odgovoriti.

Lp



Bom še jaz po svoje probal razložiti; glej, ko novo ustvarjena ali novo nastala človeška duša dozori in je pripravljena za utelešenje v človeško meso so ji po njenem lastnem nagnjenju ali nravi dodeljeni starši s sorodnimi lastnostmi, kateri bodo najprimernejši in najučikovitejše ustrezni za njeno pozitivno življensko pot v grobi materiji, katero pač mora vsaka dozorela človeška duša vsaj enkrat prehoditi. Dedne lastnosti se prenašajo samo po mesenem telesu, ne pa po duši. Vsaka duša je edinstvena in ne nastane tako kakor naše materialno telo, kjer moški zastavi svoj dedni red skozi svoje potomce, ampak je vsaka duša nastala z edinstvenimi lastnostmi, lastnosti mesenega telesa pa podeduje po redu svojega telesnega prednika.

Duše, ki imajo približno podobne lastnosti se privlačijo in družijo skupaj, zato jim tudi rečemo, da so sorodne, pa čeprav nimajo s samim sorodstvom, kot ga razumamo pri materialnih telesih, nič skupnega. Takšne še neutelešene sorodne duše se po naravnem univerzalnem redu, zaradi privlačenja enakega z enakim, tudi zadržujejo v bližini že utelešenih sorodnih duš in skušajo z vsakim spolnim aktom teh utelešenih sorodnih duš, se utelesiti v ta spočeti zarodek, vse to pa uravnava vesoljni nespremenljivi univerzalni Božji red.

Duše, ki so že prehodile človeško materialno pot, se ponavadi več ne utelešajo, saj je materialno telo za dušo tako, kakor zapor za ujetnika, le razen nekaj izjem, katere se po svoji svobodni volji odločijo za ponovno pot mesa, zaradi želje ponovno doseči poslanstvo, katerega v prejšnem mesenem življenju zaradi svojih napak ni dosegla.

Potem, se ponovno utelešajo tudi duše, ki so že dosegle svoj zastavljen cilj, vendar z namenom višjega cilja, katerega tudi ureja univerzalni Božji red. Ponovno se tudi utelešajo človeške duše, katere so nekako kazensko utelešene v nižje razvita materialna telesa prebivalcev drugih planetov.

Ko duša zapusti svoje materialno telo, takrat tudi  meseno telo umre, se nekaj časa še zadržuje v bližini živih materialnih teles, potem je pa po svojih prevladujočih dobrih ali pa slabih delih prestavljena v točno takšen svet in okolico kakršnega si kroji sama. Kot sem že prej rekel se le redke duše odločajo za ponovno utelešenje, zato ker jim je onkraj ljubše in manj težavno.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #21 - 27.08.2011 at 22:09:48
 
Kje duše zorijo? Kdaj dozorijo? Kako se parijo,nastajajo ali kaj.BOg ni oseba je vesoljna vseobsežna samobitnost mept*. Že v prvih treh stavkih pravljica za lahko noč  3 letnim otrokom..Eva je prav povedala,že telefonirat znajo preden je človek rojen !! Grin

KAm pa dajo duše ki s več ne utelesijo? A majo kakšen vesoljni tank za duše in kdo ta tank upravlja?
M:L: Enkrat poveš kaj normalnega -potem pa čist aufglajzaš! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #22 - 27.08.2011 at 22:12:14
 
M.L. wrote on 27.08.2011 at 21:54:12:
Vrtnica wrote on 27.08.2011 at 16:25:51:
Hej, zelo zelo zanimiva tema. Mislim, da bi se o njej morali več pogovarjati.
Imam nekaj vprašanj in jih bom naslovila v tej temi, ki se mi zdi še najbolj primerna in sovpadajoča z mojimi vprašanji.

Naj kar začnem.

1. Ali si duša izbere svoje starše? Na tem forumu sem prebrala, da si jih. Da smo si pravzaprav vsi izbrali svoje starše.  Huh

2. Hipotetično: če nekdo umre leta 1968, ti(kdorkoli) pa se rodiš mnogo, mnogo kasneje, (recimo zgolj za primer, v poznih 80-ih) ali to pomeni, da si recimo duša ves ta čas izbira primernega kandidata za svoje utelešenje? (med letom 1968 in recimo 1989)
Ali si takoj, ko umre, najde novo telo?

Ta vprašanja mi res ne dajo miru, zdijo se mi fascinantna.

Upam, da mi bo kdo poskušal nanje odgovoriti.

Lp



Bom še jaz po svoje probal razložiti; glej, ko novo ustvarjena ali novo nastala človeška duša dozori in je pripravljena za utelešenje v človeško meso so ji po njenem lastnem nagnjenju ali nravi dodeljeni starši s sorodnimi lastnostmi, kateri bodo najprimernejši in najučikovitejše ustrezni za njeno pozitivno življensko pot v grobi materiji, katero pač mora vsaka dozorela človeška duša vsaj enkrat prehoditi. Dedne lastnosti se prenašajo samo po mesenem telesu, ne pa po duši. Vsaka duša je edinstvena in ne nastane tako kakor naše materialno telo, kjer moški zastavi svoj dedni red skozi svoje potomce, ampak je vsaka duša nastala z edinstvenimi lastnostmi, lastnosti mesenega telesa pa podeduje po redu svojega telesnega prednika.

Duše, ki imajo približno podobne lastnosti se privlačijo in družijo skupaj, zato jim tudi rečemo, da so sorodne, pa čeprav nimajo s samim sorodstvom, kot ga razumamo pri materialnih telesih, nič skupnega. Takšne še neutelešene sorodne duše se po naravnem univerzalnem redu, zaradi privlačenja enakega z enakim, tudi zadržujejo v bližini že utelešenih sorodnih duš in skušajo z vsakim spolnim aktom teh utelešenih sorodnih duš, se utelesiti v ta spočeti zarodek, vse to pa uravnava vesoljni nespremenljivi univerzalni Božji red.

Duše, ki so že prehodile človeško materialno pot, se ponavadi več ne utelešajo, saj je materialno telo za dušo tako, kakor zapor za ujetnika, le razen nekaj izjem, katere se po svoji svobodni volji odločijo za ponovno pot mesa, zaradi želje ponovno doseči poslanstvo, katerega v prejšnem mesenem življenju zaradi svojih napak ni dosegla.

Potem, se ponovno utelešajo tudi duše, ki so že dosegle svoj zastavljen cilj, vendar z namenom višjega cilja, katerega tudi ureja univerzalni Božji red. Ponovno se tudi utelešajo človeške duše, katere so nekako kazensko utelešene v nižje razvita materialna telesa prebivalcev drugih planetov.

Ko duša zapusti svoje materialno telo, takrat tudi  meseno telo umre, se nekaj časa še zadržuje v bližini živih materialnih teles, potem je pa po svojih prevladujočih dobrih ali pa slabih delih prestavljena v točno takšen svet in okolico kakršnega si kroji sama. Kot sem že prej rekel se le redke duše odločajo za ponovno utelešenje, zato ker jim je onkraj ljubše in manj težavno.

Pa lep pozdrav.


zdi se mi pomembno izpostaviti, da duša lahko izbere tako biološke starše kot skrbnike.
zdi se mi pomembno izpostaviti, da je vladajoči red ustrezen nadvladanemu redu.
13-i ton pa prikliče večji vzorec. Roka usode te vabi in katapultira v svobodo, da odpotuješ domov.
to je pa tam, kjer je srce pa vsi drugi organi okrog njega.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #23 - 27.08.2011 at 22:13:09
 
Alojz in Sandib wrote on 27.08.2011 at 22:09:48:
Kje duše zorijo? Kdaj dozorijo? Kako se parijo,nastajajo ali kaj.BOg ni oseba je vesoljna vseobsežna samobitnost mept*. Že v prvih treh stavkih pravljica za lahko noč  3 letnim otrokom..Eva je prav povedala,že telefonirat znajo preden je človek rojen !! Grin

lol pejd se solit
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #24 - 27.08.2011 at 22:34:14
 
Vrtnica wrote on 27.08.2011 at 18:12:03:
Aha, hvala gape za odgovor.
Se pravi to je to. Regresija. Tako, da te avtoritete imajo seveda prav. Nazaj si pa itak nihče najbrž ne želi.
Sej, zakaj bi šel. Sam naprej je treba it
Pa še tole:

1. A ni tko, da tut duša hoče it sam naprej, da pride na najvišjo instanco?

Pa še nekaj me zanima.

2. Recimo, če imam občutek, da sem tu, da naredim nekaj velikega, nekaj plemenitega, da se zapišem v zgodovino, ali je to tisti del duše, ki je prišla nedokončane stvari uresničit, ali je to samo moj ego?

3. Ali duša ve česa si želi, recimo, da uporabi mene za dosego nečesa.  
In potem poseže recimo vmes "mind" aka pamet in te ustavi-kdo prevlada?

Vsako dušo, ki še ni prehodila pot mesa neustavljivo privlači materialno utelešenje, ravno zaradi doseganja višjih ciljev in stremenja za dokončnim razvojem, kar je posledica združenje ali vrnitev nazaj v enost.

Vsaka duša ima občutek, da je utelešena zato, da bi naredila nekaj velikega, v resnici je tudi tako. Duša ki stremi za slavo sveta in zaznamovanje v človeški zgodovini, je še zelo slabo duhovno razvita in jo predvsem vodi ego, kateri ne priznava duhovnega življenja. Če se takšna duša podredi egu in podleže užitkom in strastem, katere ji nudi ego s svojem mesenem telesom, potem pač ne more duhovno napredovati in ostane na razvoju pred utelešenjem ali pa celo nazaduje.

Duša, ki pa ne stremi za slavo sveta in velikimi materialnimi dosežki, ampak s svojem srcem in ljubeznijo do bližnjega preseže svoj ego, ter se tako postopno dviguje na svoji duhovni poti, pa kmalu spozna svoj življenjski cilj, ki je resnično nekaj največjega in najvišjega. Šele zdaj lahko duša spozna, da je resnično utelešena za nekaj velikega, ta občutek potem ni le prazen ali medel, ampak resničen pogled in vodilo za izpolnitev najvišjih ciljev, ki si jih je zadala pred utelešenjem.

Duši je pred utelešenjem predočeno celo življenje, ki bo sledilo v mesu, kakršno bi moralo biti za izpolnitev njenega poslanstva. A kljub temu duši ostane svobodna volja in se po utelešenju z izbrisom vsega prejšnjega spomina lahko ravna po svoji svobodni volji, in ne po predočenem življenju pred utelešenjem. Če dušo premamijo čari sveta, jo svoj lastni ego zasužnji, če pa duša razvija srčno ljubezen, jo vedno večja ljubezen popelje v neskončno samostojno svobodo.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #25 - 27.08.2011 at 22:37:35
 
Kdo ji ga predoči -duši celo življenje.A ne razumeš,da imaš kup nedorečenih stvari v sviji glavi!!Izmišljotine,ki s stvarnim in resničnim razumevanjem vesolja in človeka v njemu nima blage veze!!  Tongue
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #26 - 27.08.2011 at 22:41:58
 
Robi wrote on 27.08.2011 at 21:11:49:
Quote:
avtoritete na tem področju - ti ki so pošiljal ljudi u regresijo z namenom da bi razvozlal zadevo (in jest nimam razloga da bi jim ne verjel), pravjo da si izbereš starše. ne samo to, s starši izbereš približen čas in prostor ... točnega pol še treba si izbrat ... glede na zadeve ki se jih morš še naučit ... se reče ... kašne izkušnje sploh rabš in s kom,

Seveda pa te "avtoritete" spet pozabljajo bistvo.

V regresijo gre vedno neka oseba in osebnost...Torej oseba, ki  nosi v sebi vzorce in prepričanja, predvsem od svojih staršev....In na podlagi teh vzorcev, potem um sklepa, kaj ima še za narediti in razčistiti....In potem um in "avtoriteta" misli, da si je oseba sama izbrala starše....same pravljice.... Smiley
Dokler ni bilo osebe in prepričanj, ni bilo nobenih nalog. Občutki za naloge, so bili pridobljeni z načinom vzgoje.
Smiley
Pravljice , tako kot oseba ki  je spomin , v realnosti je ni cisto preprosto.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #27 - 27.08.2011 at 22:51:52
 
plus
dedne lastnosti se ne prenašajo samo po telesu temveč tudi po umu in zgledu v komuniciranju in ravnanju. in sploh vsem! kajti ne pozabite, kako ste povezani (razen mene, ki ločujem vsaj 50% svojih odpadkov, kot pozorna občanka - ja hec), kvantna fizika uči, da so naj-mini delci moje roke pomešani z naj-mini delci mize, na kateri slonim.
in materija je lahko tudi nežna, hvala lepa za mnogovrstne elemente & materiale.
pač človek z eno namero, ki jo 'neguje' tako, da si pomaga sam, da to svojo namero realizira, utegne pritegniti k sodelovanju človeka z namero, ki ji je takisto 'sledil', in se ujema ali dopolnjuje ali nadgrajuje, ali druge ustvarjalne možnosti, namero prvo-omenjenega človeka.
Quote:
človeške duše, katere so nekako kazensko utelešene v nižje razvita materialna telesa prebivalcev drugih planetov.


burleska, ko da berem svoj življenjepis....
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #28 - 27.08.2011 at 22:59:09
 
Eva wrote on 27.08.2011 at 22:12:14:
M.L. wrote on 27.08.2011 at 21:54:12:
Vrtnica wrote on 27.08.2011 at 16:25:51:
Hej, zelo zelo zanimiva tema. Mislim, da bi se o njej morali več pogovarjati.
Imam nekaj vprašanj in jih bom naslovila v tej temi, ki se mi zdi še najbolj primerna in sovpadajoča z mojimi vprašanji.

Naj kar začnem.

1. Ali si duša izbere svoje starše? Na tem forumu sem prebrala, da si jih. Da smo si pravzaprav vsi izbrali svoje starše.  Huh

2. Hipotetično: če nekdo umre leta 1968, ti(kdorkoli) pa se rodiš mnogo, mnogo kasneje, (recimo zgolj za primer, v poznih 80-ih) ali to pomeni, da si recimo duša ves ta čas izbira primernega kandidata za svoje utelešenje? (med letom 1968 in recimo 1989)
Ali si takoj, ko umre, najde novo telo?

Ta vprašanja mi res ne dajo miru, zdijo se mi fascinantna.

Upam, da mi bo kdo poskušal nanje odgovoriti.

Lp



Bom še jaz po svoje probal razložiti; glej, ko novo ustvarjena ali novo nastala človeška duša dozori in je pripravljena za utelešenje v človeško meso so ji po njenem lastnem nagnjenju ali nravi dodeljeni starši s sorodnimi lastnostmi, kateri bodo najprimernejši in najučikovitejše ustrezni za njeno pozitivno življensko pot v grobi materiji, katero pač mora vsaka dozorela človeška duša vsaj enkrat prehoditi. Dedne lastnosti se prenašajo samo po mesenem telesu, ne pa po duši. Vsaka duša je edinstvena in ne nastane tako kakor naše materialno telo, kjer moški zastavi svoj dedni red skozi svoje potomce, ampak je vsaka duša nastala z edinstvenimi lastnostmi, lastnosti mesenega telesa pa podeduje po redu svojega telesnega prednika.

Duše, ki imajo približno podobne lastnosti se privlačijo in družijo skupaj, zato jim tudi rečemo, da so sorodne, pa čeprav nimajo s samim sorodstvom, kot ga razumamo pri materialnih telesih, nič skupnega. Takšne še neutelešene sorodne duše se po naravnem univerzalnem redu, zaradi privlačenja enakega z enakim, tudi zadržujejo v bližini že utelešenih sorodnih duš in skušajo z vsakim spolnim aktom teh utelešenih sorodnih duš, se utelesiti v ta spočeti zarodek, vse to pa uravnava vesoljni nespremenljivi univerzalni Božji red.

Duše, ki so že prehodile človeško materialno pot, se ponavadi več ne utelešajo, saj je materialno telo za dušo tako, kakor zapor za ujetnika, le razen nekaj izjem, katere se po svoji svobodni volji odločijo za ponovno pot mesa, zaradi želje ponovno doseči poslanstvo, katerega v prejšnem mesenem življenju zaradi svojih napak ni dosegla.

Potem, se ponovno utelešajo tudi duše, ki so že dosegle svoj zastavljen cilj, vendar z namenom višjega cilja, katerega tudi ureja univerzalni Božji red. Ponovno se tudi utelešajo človeške duše, katere so nekako kazensko utelešene v nižje razvita materialna telesa prebivalcev drugih planetov.

Ko duša zapusti svoje materialno telo, takrat tudi  meseno telo umre, se nekaj časa še zadržuje v bližini živih materialnih teles, potem je pa po svojih prevladujočih dobrih ali pa slabih delih prestavljena v točno takšen svet in okolico kakršnega si kroji sama. Kot sem že prej rekel se le redke duše odločajo za ponovno utelešenje, zato ker jim je onkraj ljubše in manj težavno.

Pa lep pozdrav.


zdi se mi pomembno izpostaviti, da duša lahko izbere tako biološke starše kot skrbnike.
zdi se mi pomembno izpostaviti, da je vladajoči red ustrezen nadvladanemu redu.
13-i ton pa prikliče večji vzorec. Roka usode te vabi in katapultira v svobodo, da odpotuješ domov.
to je pa tam, kjer je srce pa vsi drugi organi okrog njega.


Po moje so ji starši določeni in potem, če je potrebno,skrbniki tudi, saj drugače ne bi imelo smisla materialno življenje. Duša še ni samostojna, zato bi bila neumnost, da bi večno nespremenljivi univerzalni red dopuščal lastno izbiro še nesamostojni duši.

Nespremenljivi večni univerzalni red je samo eden, ampak se lahko meddimenzijsko prepleta.

Ja, res je v srcu se rojeva svoboda.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Knjiga Potovanje duš in Usoda duš - razmišljanja
Reply #29 - 27.08.2011 at 23:06:50
 
Srce je organ,ki poganja kri.Vse je v duši in v umu shranjeno zapakirano v telesu. Glej nase v paketu!! Grin MOgoče je tebe M.l. šturklja prinesla tvoji  mami in očetu. Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 7