Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6731 times)
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: exo ni kr_eten niti psiholog
Reply #15 - 02.10.2008 at 22:29:04
 
Alojz in Sandib wrote on 02.10.2008 at 13:21:42:
satis wrote on 02.10.2008 at 11:50:42:
exo je bil zvezda na rkc forumu, kjer pa so ga še z nekaj najelitnejšemi pisci vrgli s foruma, mednje spadajo Jakačan, Cr, Matiček itd. Morda pa pride sem nazaj, ker je velik, ogromen plus tega foruma, da se ne meče ljudi dol, pa še kar živ in razgiban je....

Torej pohvale Gapetu za odprt in svoboden forum, kjer vlada demokracija.

Smiley Smiley


Satis

Tu sva si popolnoma enotna. RKC forum sem nekaj bral, ampak je
za moje pojme preveč prežet s verskim fanatizmom. Ta forum je neideološki in zato Gapetu vsaka čast,da je zmogel ohraniti to nevtralno držo foruma.

Lp Alojz Cool


Forum RKC je bil še pred kakšnim letom super, potem pa so ga uničili z izključevanjem in to z izključevanjem najbolj pametnih in pronicljivih piscev, med njimi tudi načelnega Krjavlja, pa že zgoraj naštete in še mnoge druge. Škoda.  Sad
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: exo ni kr_eten niti psiholog
Reply #16 - 02.10.2008 at 22:36:09
 
satis wrote on 02.10.2008 at 22:29:04:
Alojz in Sandib wrote on 02.10.2008 at 13:21:42:
satis wrote on 02.10.2008 at 11:50:42:
exo je bil zvezda na rkc forumu, kjer pa so ga še z nekaj najelitnejšemi pisci vrgli s foruma, mednje spadajo Jakačan, Cr, Matiček itd. Morda pa pride sem nazaj, ker je velik, ogromen plus tega foruma, da se ne meče ljudi dol, pa še kar živ in razgiban je....

Torej pohvale Gapetu za odprt in svoboden forum, kjer vlada demokracija.

Smiley Smiley


Satis

Tu sva si popolnoma enotna. RKC forum sem nekaj bral, ampak je
za moje pojme preveč prežet s verskim fanatizmom. Ta forum je neideološki in zato Gapetu vsaka čast,da je zmogel ohraniti to nevtralno držo foruma.

Lp Alojz Cool


Forum RKC je bil še pred kakšnim letom super, potem pa so ga uničili z izključevanjem in to z izključevanjem najbolj pametnih in pronicljivih piscev, med njimi tudi načelnega Krjavlja, pa že zgoraj naštete in še mnoge druge. Škoda.  Sad

Ehh, sem vrgel pol uča na RKC forum pa ni bil vreden niti četrt počenega piskra! Tako da nej se sekirajti ak je večno-sedaj toti form še bolj kodrlajsast kot pa je bil.

Bok
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: exo ni kr_eten niti psiholog
Reply #17 - 03.10.2008 at 10:52:03
 
Ja, zdaj forum res ni vreden četrt počenega piskra. Kaj češ, vse ima svoje vzpone in padce...
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2