Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6736 times)
exodus
Ex Member




exo ni kr_eten niti psiholog
13.08.2004 at 14:35:50
 
Prosim še 1x. Jaz nisem Kr_eten niti psiholog, zato me ne kriviti za nekaj, v kar niste prepričani, ker grešnega osla si je najlažje izbrati, kot tudi črni ovci naprtiti odgovornost, saj nedo mora biti kriv, sploh ni važno kdo, kaj?   Angry

Dasiravno bi oddajal poste preko proxyja, nimam priložnosti za to, ker imam že skorajda kak mesec pokvarjem modem in priložnostno oddajem poste s knjižnjice, ki jo precej pogosto obiskujem, ali pa preko prenosnega računalnika, ki si ga sposodim od soseda, ampak to kvečjemu za kako uro ali dve. Pod drugo, angleščino obvladam zelo slabo, dosti bolje nemščine, neupoštevajoč pravopisne napake, ki pa je skorajda ne uporabljam na tem forumu, pa še takrat, ko sem jo, ste m zelo hitro razkrinkali. Jaz imam svoj slog pisanja, ne vidim, kako nekateri ne razlikujete tega!!!!!
Sad
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: exo ni kr_eten niti psiholog
Reply #1 - 13.08.2004 at 14:39:48
 
Imam celo alibi, da v času oddajanja postov Kr_etena, ki je morebiti celo sam Kr_Eden, kar je malo verjetno, ampak ne pozabimo, da se je sam tudi večkrat obtoževal in dajal v nič, me ni bilo doma. Pod drugo, kaj bi bil motiv, da bi to počel?  Sad
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alex
Ex Member




Re: exo ni kr_eten niti psiholog
Reply #2 - 13.08.2004 at 14:50:50
 
exodus wrote on 13.08.2004 at 14:39:48:
Imam celo alibi, da v času oddajanja postov Kr_etena, ki je morebiti celo sam Kr_Eden, kar je malo verjetno, ampak ne pozabimo, da se je sam tudi večkrat obtoževal in dajal v nič, me ni bilo doma. Pod drugo, kaj bi bil motiv, da bi to počel?  Sad



Exo, ne vleči se ven.
Alibi ti nič ne pomaga, kajti vsak lahko reče, jaz imam alibi.
In kar je še najbolj smešno, da mene zraven tišiš v to igro, kajti, še nikoli nisem oddajal drugače kot oddajam, nikoli prek proxya, za tebe je pa znano, da to počneš.
In kakšen bi bil motiv, da bi jaz to počel ?
Exo, slabi argumenti Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: exo ni kr_eten niti psiholog
Reply #3 - 13.08.2004 at 21:09:52
 
Ti moraš biti totalno " prijazen " tam spodaj, da temu daješ tak velik pomen - JZ pa DA TO PIŠEM TEB!!!

Jupi ---- nekmu kretenu, k nimam JAJC, smo tok všeč, da ma čas za vse nas ...

exo... sj ne da bi te žalla, ko sem pisala da si kreten TI, je dejansko tako, da mi deluje nekak teb podoben ob svojem cajtu...

Neki majo večplastne osebnosti . Pa tega ne priznajo!
Men je blo pr teb to še posebno čudno.
Govort, da greš dol, pol pa se pojaviš z novim nickom tle še enkrat... Bejž NO... Sad. To še otroc ne delajo  Undecided

Odloč se KAJ BOŠ in to OSTAN!!!

Ala oprost za ta post...mal je mene v njem ... al kakr ti vidš ...TI NAPIŠ...se bom bolje spoznala.!!!

AL pa kreten...Tko se piše drgač...kreten
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Alex
Ex Member




Re: exo ni kr_eten niti psiholog
Reply #4 - 13.08.2004 at 21:45:36
 
Quote:
Kreten, vlečem ga ven.
Alibi mi nič ne pomaga, kajti vsak lahko reče, da sem kreten.
In kar je še najbolj smešno, da sebi zraven tišim prst v rit, kajti, še nikoli nisem masturbiral drugače kot s prstom v riti, nikoli prek same Desanke, za mene je pa znano, da to počnem.
In kakšen bi bil motiv, da bi jaz to počel ?
Kreten, polna jajca in slaba pamet  

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alex
Ex Member




Re: exo ni kr_eten niti psiholog
Reply #5 - 13.08.2004 at 21:47:59
 
Quote:
Jz moram biti totalno " zapuščen " tam spodaj (kosmat), da temu dajem tak velik pomen - JZ pa DA TO PIŠEM O SEBI!!!

Jupi ---- še nekmu kretenu, k nimam JAJC, nism tok všeč, da bi meu čas zame intimno in me razdevičil ...

Kreten... sj ne da bi se drkal, ko sem pisal da sem potrebn JAZ, je dejansko tako, da mi deluje nekak blesavo in sem  podoben čivavi ob svojem cajtu...

Neki majo večplastne blodnje moje . Pa tega ne priznam!
Men je blo pr men to še posebno čudno.
Govort, da grem z roko dol, pol pa se pojavim z novo neumnostjo tle še enkrat... Bežim NO... . To še otroc ne delajo  

Odločt se ne morm KAJ BOM in to OSTAT!!!

Ala oprostite za ta post...velik je mene v njem ... al kakr vi vidte ...JZ NAPIŠM...da se bi bolje spoznal.!!!

AL pa kreten...Taka sem tut drgač...kreten

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alex
Ex Member




Re: exo ni kr_eten niti psiholog
Reply #6 - 13.08.2004 at 21:59:17
 
Quote:
Sem Kreten, vlečem ga ven.  
Alibi mi nič ne pomaga, kajti vsak lahko reče, da sem kreten.  
In kar je še najbolj smešno, da sebi zraven tišim prst v rit, kajti, še nikoli nisem masturbiral drugače kot s prstom v riti, nikoli prek same Desanke, za mene je pa znano, da to počnem.  
In kakšen bi bil motiv, da bi jaz to počel ?  
Kreten, polna jajca in slaba pamet

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alex
Ex Member




Re: exo ni kr_eten niti psiholog
Reply #7 - 13.08.2004 at 21:59:58
 
Quote:
Jz moram biti totalno " zapuščen " tam spodaj (kosmat), da temu dajem tak velik pomen - JZ pa DA TO PIŠEM O SEBI!!!  
 
Jupi ---- še nekmu kretenu, k nimam JAJC, nism tok všeč, da bi meu čas zame intimno in me razdevičil ...  
 
Kreten... sj ne da bi se drkal, ko sem pisal da sem potrebn JAZ, je dejansko tako, da mi deluje nekak blesavo in sem  podoben čivavi ob svojem cajtu...  
 
Neki majo večplastne blodnje moje . Pa tega ne priznam!  
Men je blo pr men to še posebno čudno.  
Govort, da grem z roko dol, pol pa se pojavim z novo neumnostjo tle še enkrat... Bežim NO... . To še otroc ne delajo    
 
Odločt se ne morm KAJ BOM in to OSTAT!!!  
 
Ala oprostite za ta post...velik je mene v njem ... al kakr vi vidte ...JZ NAPIŠM...da se bi bolje spoznal.!!!  
 
AL pa kreten...Taka sem tut drgač...kreten  

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alex
Ex Member




Re: exo ni kr_eten niti psiholog
Reply #8 - 13.08.2004 at 22:50:16
 
Quote:
Jz moram biti totalno " zapuščen " tam spodaj (kosmat), da temu dajem tak velik pomen - JZ pa DA TO PIŠEM O SEBI!!!    
   
Jupi ---- še nekmu kretenu, k nimam JAJC, nism tok všeč, da bi meu čas zame intimno in me razdevičil ...    
   
Kreten... sj ne da bi se drkal, ko sem pisal da sem potrebn JAZ, je dejansko tako, da mi deluje nekak blesavo in sem  podoben čivavi ob svojem cajtu...    
   
Neki majo večplastne blodnje moje . Pa tega ne priznam!    
Men je blo pr men to še posebno čudno.    
Govort, da grem z roko dol, pol pa se pojavim z novo neumnostjo tle še enkrat... Bežim NO... . To še otroc ne delajo  
   
Odločt se ne morm KAJ BOM in to OSTAT!!!    
   
Ala oprostite za ta post...velik je mene v njem ... al kakr vi vidte ...JZ NAPIŠM...da se bi bolje spoznal.!!!    
   
AL pa kreten...Taka sem tut drgač...kreten

Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: exo ni kr_eten niti psiholog
Reply #9 - 04.03.2005 at 02:46:01
 
Moonlight wrote on 13.08.2004 at 21:09:52:
Ti moraš biti totalno " prijazen " tam spodaj, da temu daješ tak velik pomen - JZ pa DA TO PIŠEM TEB!!!

Jupi ---- nekmu kretenu, k nimam JAJC, smo tok všeč, da ma čas za vse nas ...

exo... sj ne da bi te žalla, ko sem pisala da si kreten TI, je dejansko tako, da mi deluje nekak teb podoben ob svojem cajtu...

Neki majo večplastne osebnosti . Pa tega ne priznajo!
Men je blo pr teb to še posebno čudno.
Govort, da greš dol, pol pa se pojaviš z novim nickom tle še enkrat... Bejž NO... Sad. To še otroc ne delajo  Undecided

Odloč se KAJ BOŠ in to OSTAN!!!

Ala oprost za ta post...mal je mene v njem ... al kakr ti vidš ...TI NAPIŠ...se bom bolje spoznala.!!!

AL pa kreten...Tko se piše drgač...kreten



vidim, da se kloniram

8) Shocked Grin Grin Grin Shocked 8)

... Wink

ps.6368
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: exo ni kr_eten niti psiholog
Reply #10 - 20.09.2008 at 08:54:47
 
apostat wrote on 13.08.2004 at 14:35:50:
Prosim še 1x. Jaz nisem Kr_eten niti psiholog, zato me ne kriviti za nekaj, v kar niste prepričani, ker grešnega osla si je najlažje izbrati, kot tudi črni ovci naprtiti odgovornost, saj nedo mora biti kriv, sploh ni važno kdo, kaj?   Angry

Dasiravno bi oddajal poste preko proxyja, nimam priložnosti za to, ker imam že skorajda kak mesec pokvarjem modem in priložnostno oddajem poste s knjižnjice, ki jo precej pogosto obiskujem, ali pa preko prenosnega računalnika, ki si ga sposodim od soseda, ampak to kvečjemu za kako uro ali dve. Pod drugo, angleščino obvladam zelo slabo, dosti bolje nemščine, neupoštevajoč pravopisne napake, ki pa je skorajda ne uporabljam na tem forumu, pa še takrat, ko sem jo, ste m zelo hitro razkrinkali. Jaz imam svoj slog pisanja, ne vidim, kako nekateri ne razlikujete tega!!!!!
Sad


Exi je najboljši fant na svetu, napdovprečno inteligenten in ima nadpovprečni smisel za humor. S svojo karizmo in izjemno inteligentnimi posti je bil gonilna sila vsakega foruma, če pa ga je kdaj majčkeno zaneslo, pa je to le doprineslo k dinami foruma.

Exi, come back na gapetov vrtiček!
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: exo ni kr_eten niti psiholog
Reply #11 - 20.09.2008 at 09:53:45
 
hehe agree:)
i miss him too..
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: exo ni kr_eten niti psiholog
Reply #12 - 02.10.2008 at 11:50:42
 
exo je bil zvezda na rkc forumu, kjer pa so ga še z nekaj najelitnejšemi pisci vrgli s foruma, mednje spadajo Jakačan, Cr, Matiček itd. Morda pa pride sem nazaj, ker je velik, ogromen plus tega foruma, da se ne meče ljudi dol, pa še kar živ in razgiban je....

Torej pohvale Gapetu za odprt in svoboden forum, kjer vlada demokracija.

Smiley Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: exo ni kr_eten niti psiholog
Reply #13 - 02.10.2008 at 13:21:42
 
satis wrote on 02.10.2008 at 11:50:42:
exo je bil zvezda na rkc forumu, kjer pa so ga še z nekaj najelitnejšemi pisci vrgli s foruma, mednje spadajo Jakačan, Cr, Matiček itd. Morda pa pride sem nazaj, ker je velik, ogromen plus tega foruma, da se ne meče ljudi dol, pa še kar živ in razgiban je....

Torej pohvale Gapetu za odprt in svoboden forum, kjer vlada demokracija.

Smiley Smiley


Satis

Tu sva si popolnoma enotna. RKC forum sem nekaj bral, ampak je
za moje pojme preveč prežet s verskim fanatizmom. Ta forum je neideološki in zato Gapetu vsaka čast,da je zmogel ohraniti to nevtralno držo foruma.

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: exo ni kr_eten niti psiholog
Reply #14 - 02.10.2008 at 22:09:57
 
Alojz in Sandib wrote on 02.10.2008 at 13:21:42:
satis wrote on 02.10.2008 at 11:50:42:
exo je bil zvezda na rkc forumu, kjer pa so ga še z nekaj najelitnejšemi pisci vrgli s foruma, mednje spadajo Jakačan, Cr, Matiček itd. Morda pa pride sem nazaj, ker je velik, ogromen plus tega foruma, da se ne meče ljudi dol, pa še kar živ in razgiban je....

Torej pohvale Gapetu za odprt in svoboden forum, kjer vlada demokracija.

Smiley Smiley


Satis

Tu sva si popolnoma enotna. RKC forum sem nekaj bral, ampak je
za moje pojme preveč prežet s verskim fanatizmom. Ta forum je neideološki in zato Gapetu vsaka čast,da je zmogel ohraniti to nevtralno držo foruma.

Lp Alojz Cool


Tudi moje pohvale Gape  Smiley  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2