Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 14728 times)
JernejC
1
*
Offline

Kar bo, pac bo - al' pa
ze blo!
Posts: 9

Gender: male
Zgodba al' problem
03.08.2004 at 21:54:23
 
Shocked
Pozdravljeni!

Vidim, da ste tu na tem forumu, eni že kar pravi strokovnjaki, zato
sem se odločil, da napišem tu svojo zgodbo oziroma problem. Upam, da ne
bo predolgo in se bo komu dalo brati, in ga boste preanalizirali! ter mi pomagali


Zgodba je naslednja@

Zakorakal sem že kar lepo preko 20 let in iz dneva v dan se mi zgodbe
ponavljajo in nikakor se ne razpletejo meni v prid.
Večkrat se mi zgodi, da sem srečal kako dekle, ki mi je bila všeč in
sem pristopil k njej in se dlje časa pogovarjala izmenjala telefonske itd.
Srečala sva se potem  še velikokrat in ponavadi postala zelo dobra prijatelja...
No tu je zdaj problem, ki je razlog, da sem zgodbico namal tu gor.
Ko sem že mislil, da je to dekle nekako zagreta zame, sem poskušal
malo več, ponavadi sem namignil bolj v hecu na tiste stvari, pa se je
samo nasmejala. Nato sem k zadevi pristopil tudi malo bolj resno...
ei uspe pa mi nikoli, da bi zadeva postala resna zveza, ne vem kako
to da se mi vedno zgodi, da postaneva samo prijatelja in od tu dalje ničesar več,
a mislite da bi moral postati, kar preveč vsiljiv, da bi se iz tega izcimilo, kaj več
kot se mi dogaja.
Ne vem zakaj mi dekleta vedno, dajejo nekakšen namig
da se atmosfera stopnjuje še naprej, potem pa se na vsem lepem vse ustavi.?
Zakaj mi  enostavno ne dajo brcu na že začetku in mi ne bi dajale lažnih upov?
Saj vem da dekleta imajo rade ljudi okrog sebe, ne pa zakaj več, ker menim
da se to tudi drugim dogaja oziroma se vam je dogajalo, me zanima kako to
nekako omiliti, oziroma pristopiti, da situacije ne bodo tako mučne?
No če ste do tu prebrali se vam zahvaljujem! Še boljše volje pa bom, če
boste po komentirali


Jernejc

Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Zgodba al' problem
Reply #1 - 04.08.2004 at 08:46:13
 
Po moje si boš dost olajšal zadevo, če  boš punci, s katero bi v bistvu (magari poleg vsega drugega)  tud s**al, to od samega začetka dost nedovoumno dal vedet. Bo čisti bonus, če se poleg  s**a razvilo tud prijateljstvo.  Če pa tega namena s punco od samga začetka nimaš, pol bodta samo  prijatla dokler ti ona morda ne da jasno vedet, da bi hotla s tabo s**at in bo v tem primeru zate pa  s** čisti bonus.  

To ti  bo zihr olajšalo stike s puncami, saj se boš počas nauču ločevat prijateljice od tistih, ki te samo spolno privlačjo.

Vse kar v bistvu pr seb  moraš nardit, je že takoj na začetku sam pr seb razčistit, kaj si želiš. Tega  punca namest tebe ne more naredit... Undecided Wink      
Back to top
 
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Zgodba al' problem
Reply #2 - 04.08.2004 at 08:54:01
 
JernejC wrote on 03.08.2004 at 21:54:23:
Shocked

Zakorakal sem že kar lepo preko 20 let in iz dneva v dan se mi zgodbe
ponavljajo in nikakor se ne razpletejo meni v prid.

.........................

Srečala sva se potem  še velikokrat in ponavadi postala zelo dobra prijatelja...
No tu je zdaj problem, ki je razlog, da sem zgodbico namal tu gor.
Ko sem že mislil, da je to dekle nekako zagreta zame, sem poskušal
malo več, ponavadi sem namignil bolj v hecu na tiste stvari, pa se je
samo nasmejala. Nato sem k zadevi pristopil tudi malo bolj resno...
ei uspe pa mi nikoli, da bi zadeva postala resna zveza, ne vem kako
to da se mi vedno zgodi, da postaneva samo prijatelja in od tu dalje ničesar več,
a mislite da bi moral postati, kar preveč vsiljiv, da bi se iz tega izcimilo, kaj več
kot se mi dogaja.
Ne vem zakaj mi dekleta vedno, dajejo nekakšen namig
da se atmosfera stopnjuje še naprej, potem pa se na vsem lepem vse ustavi.?
Zakaj mi  enostavno ne dajo brcu na že začetku in mi ne bi dajale lažnih upov?
......................................





no, sicer mislim, da bi bil bolj kompetenten kakšen moški, da ti pomaga z nasvetom in upam, da ti bo Tongue

jaz ti bom povedala pač to kar se mi v temle trenutku zdi

zgodbe življenja se pač velikokrat ne razpletajo v naš prid - in tudi po moje, če se tako lotevamo življenja, slej ko prej pride do frustracije, pride lekcija

sploh pa medčloveški odnosi, recimo, da se bo nek odnos z drugo osebo obrnil v naš prid - to je potrošništvo - človek je človek, spoštovanje (njegove svobode, njegovega življenja, tistega kar v danem trenutku je, vesel ali žalosten, za seks ali ne....) je temeljna vrlina medčloveških odnosov in če gradiš na tem, ne boš "zgrešil"

glede na napisano meni ni čisto jasno kako na začetku pristopiš do dekleta, ampak ne tako formalno ... tako mislim, a ji daš vedeti, da ti je všeč kot ženska, ali se greš na zažetku prijatelja, kao mene seks s teboj ne zanima .... ne govorim tukaj o direktnih "nasilnih" besedah, gre se bolj zato, da ti v sebi razčistiš kaj hočeš, kaj ti dano dekle predstavlja, žensko, ki jo ljubiš, žensko, ki bi jo le poseksal ali prijateljico - tu torej vprašaj sebe

za "tiste stvari" niso potrebne niti toliko besede, čeprav tudi pri nekaterih "vžgejo" ... bolj je to energija in lahko se začne tudi z dotiki ... saj veš, jo pelješ v kino, pa mal rokce ...

jezikov ljubezni je več, ene punce (pač saj v tem precej zafrustriranem okolju) ne marajo da jim ti to direkt namigneš al pa celo kar direkt predlagaš, to jo lahko odbije

skratka pristopov in načinov je več tudi iz prijateljstva se lahko kaj lepega razvije, predvsem pa bolj trajnega

prepusti se, sprosti se, uživaj v trenutkih, ljubi s srcem, ... ne imej v glavi samo svoj cilj, ker ženske po navadi nočemo biti tam samo en cilj

vsiljivost nikakor ne, seveda je pa to vprašanje kaj tebi to predstavlja, imam tak občutek, da si še zelo previden in rezerviran, občutljiv, ker te je morda strah zavrnitve

pogum pa ja, vedi, da si vreden vsega česar si želiš in ne prosjači, prepusti se, pozabi in bo prišlo
...

lažne upe si vsi ljudje marsikdaj dajemo, zaradi takšnih ali drugačnih vzrokov, za njmi pa se ponavadi skriva neodločnost

zakaj bi pa one tebi dale "brco"? saj verjetno jim paše, da imajo prijatelja, prijatelja imeti je lepo .. manj lepo pa takšnega, ki želi še nekaj več, kar pa ti nebi ... (samo to je druga zgodba) ... spet: ti se odloči, do katere mere se lahko greš prijateljstvo z dekletom, s katerim bi ti imel nekaj več, ona pa ne - postavi meje do kje se greš in se odloči .... in ej, punc je veliko Wink

ej, pa sebe imej rad  Wink

ej pa pot je pomembnejša kot cilj Wink

ne vem zakaj ste moški tok električni Grin Tongue Undecided

ej, pa veliko sreče in ljubezni ti želim  Smiley Smiley


Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
JernejC
1
*
Offline

Kar bo, pac bo - al' pa
ze blo!
Posts: 9

Gender: male
Re: Zgodba al' problem
Reply #3 - 04.08.2004 at 14:42:35
 
EmbarrassedPohvalno za vaju, ki sta mi odgovorila, kar konkretno in ne nabirata postov, kot to
počnejo drugi.

no pa gremo po vrsti
komentar za 'titud': če daš punci nedvoumno vedeti, da te zanima se*s z njo, jo v
99%  primerih izgubiš, ker je po moje prav to tista kritična točka, ki jo punce-dekleta
takoj ingnorirajo, saj skoraj vsaka fanta, ki bi to k'r na hitro nakazal, bi
razumela kot, da hočeš samo se*s z njo in nič drugega!?
Se strinjam, da drugi ne morejo izpolniti tvojih želja, če jim niso poznani.

pa za 'siaj':
Po pravici, ti res ne znam povedati, če moj pristop daje njej vedeti, da me se** z njo
zanima, kako ti ugotoviš s kakšnimi nameni, je kdo pristopil k tebi- verjetno
tudi ti ne ugotoviš, "ali te nekdo hoče vprašati koliko je ura, ali ti
hoče oropati  denarnico"?
Res pa je težko sebe analizirati, ker potem res sebe frustriras in ... ???
verjetno so  moji namigi res bolj odbijajoči, kar so verjetno posledica tega,
da sem preveč v moški družbi, to je poklic in hobiji. Embarrassed
zakaj električni- verjetno zato, ker s časom dobiš občutek, da beži, čas mimo
mene in ko se zaveš, da bi v tem času storil marsikaj drugega, kot pa v resnici si. Cry
to bi bilo lahko tudi že vprašanje, da se bojimo naše grozilne biološke ure, kar pa je
že bolj problematika ljudi po tretji dekadi.

Hvala vama in napišita še prosim kaj, ker bo verjetno tudi drugim pomagalo, ki si
te problematike ne upajo napisat...

JernejC


Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Zgodba al' problem
Reply #4 - 04.08.2004 at 14:58:55
 
meni je oko obstalo na "početi tiste stvari", pa ob namigu tudi... Grin

bi ti rekla najprej relax fant Grin, spolnost ni več "tista stvar", pa čebelce so res že za tamale otroke


po mojih izkušnjah se zel hitro začuti kam pes Grin taco moli, še preden pride nedvoumen namig o "tistih stavreh". Na sploh se mi zdi, da je sexualni drive predvsem (morda celo samo) neverbalna komunikacija, torej pogled, nasmeh, dotik... besede so bolj na koncu

prijateljstvo ali kaj več ... prijatelje imeti je fino, če nimaš občutka, da ti sexualni feelingi niso vračani, ni potrebno namigovati "na tiste stvari"... s tem odnos uničiš ...

poleg tega kolikor ženske poznam, zanamo same, če nas kdo zanima, dati zelo nedvoumen namig (in verjamem, da si to tudi ti kdaj doživel)


drugo ... to da kasiraš same kajle ... jaz bi se najprej skoncentrirala na kakše ženske pališ ... če so to striktno princess of the group je tam konkurenca velika ... in možnost za dobitek bolj borna ...

tako da boš moral malo več o tem povedat ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Zgodba al' problem
Reply #5 - 04.08.2004 at 16:05:55
 
JernejC wrote on 04.08.2004 at 14:42:35:
EmbarrassedPohvalno za vaju, ki sta mi odgovorila, kar konkretno in ne nabirata postov, kot to
počnejo drugi.

no pa gremo po vrsti
komentar za 'titud': če daš punci nedvoumno vedeti, da te zanima se*s z njo, jo v
99%  primerih izgubiš, ker je po moje prav to tista kritična točka, ki jo punce-dekleta
takoj ingnorirajo, saj skoraj vsaka fanta, ki bi to k'r na hitro nakazal, bi
razumela kot, da hočeš samo se*s z njo in nič drugega!?
Se strinjam, da drugi ne morejo izpolniti tvojih želja, če jim niso poznani.

Če te punca predvsem spolno privlač, se tega itak ne da skrit, torej se  ti ni treba ubadat s tem, kako ji boš to verbalno ali neverbalno signaliziral, ker boš s tem reskirov, da boš dejansko izniču  s* naboj.

Če te punca zanima v celot kot persona, je tle not spolna privlačnost itak vključena in se bo aktivirala, če bo prišlo do vzajemne reakcije. Če boš v tem primeru skušal z  enostransko verbalno ali kakšno drugo signalizacijo kaj izsilt al pa zatajit, boš reskriov, da boš zgubu naklonjenost punce v celot.

Tko da moj najboljš nasvet je, da se učiš  prepuščat situaciji, kar pa ne pomen, si samozadovoljn in nemarn ampak  da si poleg tega da si sproščen tudi  odprt in pozorn.    

Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Zgodba al' problem
Reply #6 - 04.08.2004 at 16:58:37
 
Smiley
ma ne, punce palijo na poroko, vsaki reci, da se hočeš poročit z njo in prva ki se bo omehčala, se poroči z njo Grin
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Zgodba al' problem
Reply #7 - 04.08.2004 at 19:03:58
 
stoychi wrote on 04.08.2004 at 16:58:37:
Smiley
ma ne, punce palijo na poroko, v


danes ne več... stojchy to je bilo včasih... danes palijo na trdo valuto in tip avtomobila..... da ne bom delal krivice, ne vse, ampak precejšen delež... na žalost..... ce ze nimam nic trdega v zepih, imam vsaj v hlacah - s tem se tolazim jaz... pa ne vem ce je dovolj?  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zgodba al' problem
Reply #8 - 04.08.2004 at 20:32:25
 
pričakovanja so zajebana stvar
strah pred neuspehom istotako

drgač pa težko rečem ... kt da neki manjka v tvojem textu ... mislm ... problem ni tolk očiten ... ta 'problem' kolkr ga jest zaznavam trenutno je dost splošen ... exo ma neko obliko tega problema ... recimo ...
ne zamer exo ... tko se mi zdi ...

*
če daš punci nedvoumno vedeti, da te zanima se*s z njo, jo v 99%  primerih izgubiš
*
moja izkušnja ni taka

tud tvoja ne, če bi bla bi ti moral sprobat 100 deklic od kerih bi ti ena sama dala ... rajt?
vzorc!

pozab to ... to naj ne bo več tvoja resnica ... praš exota ... vse so kurbe ... komi čakajo da jih bo kdo ... skoz se sam nastavljajo ... kao ...


tko kt sm zgori napisu ... preden sm prebral tale post, ni da si človk ne bi upu napisat, ampak si dal premal podatkov glede problema, glih zarad tega ker je tolk splošen ...






Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Zgodba al' problem
Reply #9 - 04.08.2004 at 22:34:49
 
JernejC wrote on 04.08.2004 at 14:42:35:

pa za 'siaj':
Po pravici, ti res ne znam povedati, če moj pristop daje njej vedeti, da me se** z njo
zanima, kako ti ugotoviš s kakšnimi nameni, je kdo pristopil k tebi- verjetno
tudi ti ne ugotoviš, "ali te nekdo hoče vprašati koliko je ura, ali ti
hoče oropati  denarnico"?
Res pa je težko sebe analizirati, ker potem res sebe frustriras in ... ???
verjetno so  moji namigi res bolj odbijajoči, kar so verjetno posledica tega,
da sem preveč v moški družbi, to je poklic in hobiji. Embarrassed
zakaj električni- verjetno zato, ker s časom dobiš občutek, da beži, čas mimo
mene in ko se zaveš, da bi v tem času storil marsikaj drugega, kot pa v resnici si. Cry
to bi bilo lahko tudi že vprašanje, da se bojimo naše grozilne biološke ure, kar pa je
že bolj problematika ljudi po tretji dekadi.




no, JerneC, da si električen je cool, po moje ... to na koncu mojga posta je en tak haklc, pa I like it, da si ga pošteku ... s tem sem hotela pravzaprav povedat, da ne vidim nobenega problema in da osnove (energetske) pri tebi so OK, tko da verjamem, da bo prišlo kmalu do premika Wink

čas,.... ja fino je, da te je čas začel malo priganjat, ker ga res nimaš (mislim: vsi mi ga "nimamo" pa vsak ima svoje probleme za rešiti)

glede čutenja, kako kdo k meni pristopi, bom pritrdila kar sinjeoki, ja seveda čutim, tudi take zlo slabe namene ... pa tudi take zlo dobre ... kar se tiče pa spolne energije, se je pa sploh ne da skrit, mislim moški, ki ga privlačim, je ne more pred mano

zdej, lej JernejC, kakšni so tvoji namigi ... lahko si ti zame preveč samokritičen in sploh niso ti namigi ne vem kaj ... lahko pa tud, da si bolj vulgaren, ne vem, ne morem nič rečt

titud ti je zelo lepo napisal odgovor, mislim, da bi blo fino upoštevat njegov nasvet -- kakor sem jaz brala, kar ti je on napisal,... ja, ta se spozna Cheesy Wink

zdej samo ugibam ... morda kje .. preveč visoko postavljaš ženske, se ne čutiš v enakopravnem odnosu z njimi? ... nekje zna bit neka ovira (blokada) ker zadeve ne stečejo ... ker energije imaš dost, pač vsi jo imamo - samo pretakat se naj začne Smiley

zdej glede prijateljice ... ona sama pač ima neke določene predstave o nekem odnosu, morda tudi strah, frustracije, kaj jaz vem, opazuj jo, spoznaj jo ... ne imej v mislih samo svojega cilja, ampak spusti zadevo in energiji, da steče ...  Smiley Wink

aja: pa itak si preveč obremenjen z leti, starostjo ... to so fizična leta, veš ... ki nimajo veze z mladostjo ... mlad si točno tok kakor se počutiš mladega

prijateljstvo je ena krasna zadeva ... jap pa še dons mi je žal, ker nisem šla z enim do konca ... najprej sva se blazno privlačila ... pol sva bla prijatelja ... pa on je vsake tolk časa kej namignu, sam men ni takrat blo ... oziroma, blo pa ni blo ... no on pa tud ni bil tok odločen ... jap zdej mi je pa kar mal žal (je bil res tak srček) Kiss Kiss



Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
JernejC
1
*
Offline

Kar bo, pac bo - al' pa
ze blo!
Posts: 9

Gender: male
Re: Zgodba al' problem
Reply #10 - 05.08.2004 at 13:32:18
 
No ja vidim, da ste me že eni napačno ocenil, nisem nek spolni obupanec,
da  sam čakam na tistih svojih pet minut! ???

no bom probal iti po vrsti:
Nikoli ne palim, na kvazi princese, in tiste ki se imajo za high society girls..
Vse so precej "povprečne", če že res moram podati neko ocene punc. Embarrassed

Stvarem se vedno  poskušam prepuščati toku dogodkov, včasih pa moraš  o stvareh
tudi malo razmišljati, ker sem po naravi res kot je že 'siaj' ugotovila,
previden. ???

Poroka!  Grin
Ne bi rekel, da bo to ta pravo?,
Gape: res je da so punce-dekleta, ko so stare tam
okol 23+ velik bolj odprte-dostopne (verjetno ima EXO s temi opravka),
so pa razlike pri njih velikanske,
predvsem se vidi, bolj zaprte vase so tiste, ki se bolj izobražene in/ali
prihajajo iz krajev, kjer je manjša populacija ljudi. no to je druga tema!
vzorec 99%, je lahko tudi da pade npr. deveta po vrsti, pa se nato ostane, tistih
91 primerkov, ko pridem do 100 ti napišem točno statistiko Smiley(čez kakih 10let) Tongue

Bolj pa drži, tisto o čimer piše 'stoychi', da so materialne dobrine na žalost pri
večini preveč pomembne,  sam jest jih tudi na žalost nimam na pretek, kot večina
študentov.

hakelcov je polno 'siaj', posebno v tvojih postih, ne vem, če je res ampak opazil, sem
tudi tvoji zadnji post ga ima! in spet zadnje vrstice Smiley (mogoče sem jih pa sam jest skupaj
povezal z mojo zgodbo?)
No če sem pošten, je v mojem drugem postu, tudi en majčken hakelc, ki pa ga ni nihče opazil, sem
bil kar presenečen.
Ne bi mogel svojih namigov povezovati z vulgarnostjo, prej bi se lahko  poenotil s samokritičnostjo in
previdnostjo.
Mogoče bi katera prijatelj'ca, ustrezala, kot si napisala, mogoče jest res padam na tak
tip punc, v vsakem primeru sem sam kriv zato, ker se vzorec ponavlja, kot sem že omenil prej.

Vsi govorite o premalo podatkov, napište kaj vas zanima o zvezi s tem pa bom dopisal.


JernejC


Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Zgodba al' problem
Reply #11 - 05.08.2004 at 13:39:14
 
Včasih ljudje, ki iz različnih razlogov (ponavljajoč vzorec, premalo časa za druženje....) niso uspešni pri spoznavanju taprave, poiščejo pomoč različnih posredovalnic. Tam so motivi vnaprej znani...če je napačno prebiranje motivov tvoj trenutni problem.

Je to opcija zate?
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Zgodba al' problem
Reply #12 - 05.08.2004 at 14:12:24
 
juhejjj, JernejC, ti si mi pa model Wink

roko na srce, sem šla kr ene 3x brat tvoje poste ... pa tale tvoj haklc na koncu ... ma ga ne poštekam, razen, če nisi, prvič, čisto nov tuki gor, ker da mal obvladaš sceno mi je jasn ... al pa drugič, da pač si opazil, da imajo (imamo) tudi drugi take "probleme", al pa dobro, da smo jih imeli ... in seveda to ti je življenje ni kej, vsak dan kaj novega

tista zgodbica na koncu mojega posta, pa je zgodbica kar tako, da sem povedala, da nekako poznam take situacije, govori pa o prijatelju še iz srednje šole, veliko let sva bila prijatelja, pa iz primorske je, sedaj že srečno poročen

kar se tiče pa "večnega kroga", se enkrat odloči, da boš izstopil iz njega, pa morda bo to z neko drugo osebo, lahko pa da tudi s tole prijateljico, kaj jaz vem, stvari se lahko hitro obrnejo

včasih je treba storit kaj "odštekanega" kot jaz pravim, pa to tebi predlagam, ker vem sedaj, da si precej previden (za premislit je tudi predlog od Lilith)

pa mislim, da ni fora res v prijateljicah, ampak v tebi ... glej, opazuj te tvoje izkušnje in kaj potegni iz njih ... kako bi se dalo tudi drugače ... ne ne pa denar res ni izgovor, smo bili tudi mi revni študentje, revni ko cerkvena miš, pa smo se imel tko radi ... pa veliko smo imel tega, kar ti opisuješ, "prijateljstev" takšnih in drugačnih

obdarovati ženske se da na en lep način, pa malo stane ... recimo s kakšnim ljubezenskim pisemcem, al pa kakšno pesmico ... in pol ti bo takoj jasno ... če prime prime, če ne pa ne ....  poglej, JernejC, sej kaj pa lahko izgubiš? razen tistega malček ponosa?

vsi mi smo se kdaj zelo opekli, pa je bolelo, samo je bilo pa kdaj kasneje toliko lepše ... se pa splača, da prideš stvarem do dna, da ti je jasno ... ker si drugače "obsojen" na večno ugibanje o drugi strani, stvari so pa kdaj lahko zelo banalne (da je v drugega tipa zatreskana, al da ga ima,...al pa pač še išče ...)

včasih si moramo sebi zadati kako težko nalogo ... in jo opraviti in potem smo lahko zelo zadovoljni

jaz ti tkole povem, če prav ne vem, al je to zgodba al' problem

pa faca si Wink
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
soncnica
3
***
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 235

Re: Zgodba al' problem
Reply #13 - 06.08.2004 at 12:38:55
 
To si ti take sorte tip - prijatelj  Grin

Tak prijazen si, ki mu ženske jokajo zaradi drugih tipov.

Ne bodi mona.  Roll Eyes  Naredi korak, če začutiš, da je atmosfera prava.
Back to top
 
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Zgodba al' problem
Reply #14 - 06.08.2004 at 12:42:47
 
soncnica wrote on 06.08.2004 at 12:38:55:
To si ti take sorte tip - prijatelj  Grin


Ja, morda pa take ženske veže nase, ki si želijo le prijatelja in dobrega sogovornika, kaj več pa ne? TAk da so bolj polovičarske... To se velikokrat dogaja, da si ženske poiščejo takega moškega, ki je z njimi "samo dober", na spolnem področju pa ostanejo sorazmerno hladne in nezainteresirane, da zanemarjajo telesno privlačnost....  Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4