Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 11523 times)
Kr_eten
Guest




Re: Bolestno ljubosumje
Reply #30 - 09.08.2004 at 18:07:21
 
Quote:
Dobro, zastopim da sem malo ljubosumen, to je po eni strani tudi dobro, pretirano ljubosumje je pa res težka stvar.
Taka ženska, kot sem jaz je res, da jo pustiš, ker te preveč duši, počasi se zaradi nje ne upam niti nobenega več pozdraviti.
No, zdravljenje, malo se moram umirit, najprej se moram sam sebi odpreti oči, da vidim, da sem preveč ljubosumen in si dopovedati, da s tem ne delam nič dobrega in da zaradi tega trpi odnos in jaz sam in še partner zraven.
Kar se pa ljubosumja tiče, Kr_eden, mlad sem še, imam občutek, da bom še prehitro spoznal kaj je to ljubosumje Wink
Le ahtat se moram Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Bolestno ljubosumje
Reply #31 - 09.08.2004 at 22:49:00
 
apostat wrote on 06.08.2004 at 12:12:47:
Za mojo ljubosumnost sta krive obe jaci?.... Lepo vas prosim, kaj naj naredim, prepolni sta ? Bože moj, drkam in drkam, v kaj si me naredil, poln sem neke čudne tekočine, ki kar raste in raste v meni ? Zdaj pa sem ustrelil kozla, pa še zraven  2x! zdrkal Tongue

Moja bolestna ljubosumnost je kot alkholizem, no, alkoholik tudi sem, priznam, neke vrste odvisnosti je to zame, kot joint, za kar res nujno potrebujem ZDRAVLJENJE, ker več kot tak človek ne zdržim in kot tak človek ne morem več živeti. Zato mi je treba že 10 x drkat, preden se spustim na Levanko Šakič in s čim naj potem, ko sta že obe Šakičevi že utrujeni ?  taki primerk, kot sem jaz npr. se ne sme in ne more spustiti v ljubezensko romanco, ker iz tega zame ne bo sadov.
Pogrešal bi Šakičevi Wink Treba mi je naravnost povedati, da sem "bolan", in če kljub temu nisem pripravljen nič storiti, da bi se ozdravil, je vaša dolžnost, da me nabincate v rit in poberete šila in kopita in me pustite da zgnijem...


Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eten
Guest




Re: Bolestno ljubosumje
Reply #32 - 10.08.2004 at 00:31:23
 
Quote:
Za mojo ljubosumnost sta krive obe jaci?.... Lepo vas prosim, kaj naj naredim, prepolni sta ? Bože moj, drkam in drkam, v kaj si me naredil, poln sem neke čudne tekočine, ki kar raste in raste v meni ? Zdaj pa sem ustrelil kozla, pa še zraven  2x! zdrkal Tongue

Moja bolestna ljubosumnost je kot alkholizem, no, alkoholik tudi sem, priznam, neke vrste odvisnosti je to zame, kot **in*, za kar res nujno potrebujem ZDRAVLJENJE, ker več kot tak človek ne zdržim in kot tak človek ne morem več živeti. Zato mi je treba že 10 x drkat, preden se spustim na Levanko Šakič in s čim naj potem, ko sta že obe Šakičevi že utrujeni ?  taki primerk, kot sem jaz npr. se ne sme in ne more spustiti v ljubezensko romanco, ker iz tega zame ne bo sadov.
Pogrešal bi Šakičevi Wink Treba mi je naravnost povedati, da sem "bolan", in če kljub temu nisem pripravljen nič storiti, da bi se ozdravil, je vaša dolžnost, da me nabincate v rit in poberete šila in kopita in me pustite da zgnijem...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3