Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 12072 times)
apostat
Ex Member




Predlog - pobuda za nove moderatorje
28.07.2004 at 11:46:44
 
Zanima me, zakaj ne daste, v kolikor je to njuna želja, Tonija_Zamene in Lilith moderatorska mesta pod rubriko - Osebna, pihološka in sociološka razmišljanja? Take ljudi se vsekakor splača imeti na Gapetu, ker sta iz te stroke, tukaj pa vidim, da se nihče nič ne zmeni za njiju in mu je malo mar, da bi novačil strokovnjake s tega področja, čigar nakazuje sam naslov rubrike, za koga gre, kar bi vam moralo biti celo v čast? Čudi me, da nobenemu ni padla taka zamisel niti na kraj pameti, ali pa ga je strah "profesionalnih" mnenj, ki bi razblinila vso to žlabrasto in nestanovitno new-agersko meglo, ki se kadi in vije na vse strani in proizvaja zadušljivo in pasivno atmosfero? Se bo kdo kaj zmigal?  Lips Sealed
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Predlog - pobuda za nove moderatorje
Reply #1 - 28.07.2004 at 14:51:45
 
Men se vsebolj dozdeva, da boš moral Exsič ti iti na visoko cerkveno Vatikansko izobraževanje, sem slišal, da je še nekaj mest prostih. Pohiti  Wink

Ti si strup  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Predlog - pobuda za nove moderatorje
Reply #2 - 28.07.2004 at 22:20:14
 
jest nism nobene informacije na to temo prejel ...

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Predlog - pobuda za nove moderatorje
Reply #3 - 28.07.2004 at 22:24:54
 
gape wrote on 28.07.2004 at 22:20:14:
jest nism nobene informacije na to temo prejel ...




No, sedaj sem jaz predlagal, ker je škoda, da bi izpustili to priliko.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Predlog - pobuda za nove moderatorje
Reply #4 - 29.07.2004 at 04:35:27
 
apostat wrote on 28.07.2004 at 22:24:54:
No, sedaj sem jaz predlagal, ker je škoda, da bi izpustili to priliko.



A ti si Exo, kao nek posrednik ???

Hehehehe, glej, da se ne boš opekel, sej veš, potem peče.
Ti si meni čuden tiček  Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: Predlog - pobuda za nove moderatorje
Reply #5 - 29.07.2004 at 07:54:00
 
Noč je bila kratka, spanec pa ne pretirano v rem fazi.
V polsnu se mi je posvetilo. Dobil sem genialno idejo.

Topic ''spolnost in odnosi'' potrebuje definitivno novega moderatorja. O Zibyju že dolgo ni duha ne sluha, Gape pa je prevdsem tehnični vodja (kot rad razlaga).

Za mene v poštev prideta samo dve osebi: Jakob in Exo (oz. ena izmed njegovih levitev).

Poglejmo primerjavo:
Jakob:
- kompetenten
- besede govorijo preko prakse
- večinoma spravljivega tona
- netradicionalističen

Exo:
- kompetenten
- praktik
- primerno kritičen
- tradicionalist

Exo pa ima to veliko prednost, da je predan temu forumu, kar kaže čas, ki ga tukaj preživlja in tudi število postov (če bi prešteli vse permutacije in pobrisane poste), v njegovo prid govorijo tudi številne preštudirane knjige in dokumentarci (od Košička do Wahre Liebe, od diskača do Emanuelle).

Jaz bi se pa rad naučil pravega seksa od Exota in rad bi se spet vrnil tradicionalističnim metodam prakse, kjer je misijonarski položaj vrhunec spolne fantazije.

Exota za moderatorja in predsednika!
Back to top
 
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Predlog - pobuda za nove moderatorje
Reply #6 - 29.07.2004 at 08:46:42
 
Moja malenkost je agitirala za moderatostvo Spolnost in odnosi že pred davnimi leti in sedaj kandidira znova:

...

Ha, ob taki volilni kampanji exo in Bardo nimata šans! Grin Grin
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Predlog - pobuda za nove moderatorje
Reply #7 - 29.07.2004 at 08:48:22
 
Uf...   stvar postaja resna  8)
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Predlog - pobuda za nove moderatorje
Reply #8 - 29.07.2004 at 08:50:32
 
X wrote on 29.07.2004 at 08:46:42:
Moja malenkost je agitirala za moderatostvo Spolnost in odnosi že pred davnimi leti in sedaj kandidira znova:


Ha, ob taki volilni kampanji exo in Bardo nimata šans! Grin Grin



ha ha ha ,,,, končno en ki se me zjutraj upa spravit v dobro voljo...

Grin Grin Grin Grin Grin

kok the best.... ha ha ah
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Predlog - pobuda za nove moderatorje
Reply #9 - 29.07.2004 at 09:33:51
 
Grin Grin

Ker sem bil ravno omenjen, ponovno izjavljam, da ne nastopam na nobeni tematski kandidatni listi in kot sem nekoč že jasno povedal, nimam prav nobenih ambicij po  moderatorstvu  ali kakršnem koli administrativnem delu na forumu. Vse drugačne špekulacije so zgolj brcanje v temo  8)


Back to top
 
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Predlog - pobuda za nove moderatorje
Reply #10 - 29.07.2004 at 19:38:48
 
Quote:
Jaz bi se pa rad naučil pravega seksa od Exota in rad bi se spet vrnil tradicionalističnim metodam prakse, kjer je misijonarski položaj vrhunec spolne fantazije.


Hja, zopet vrednotiš seks, pojem "pravi" seks ne obstaja, razen če obstaja tudi nasprotje od pravega seksa - levi seks? ne moreš ga kvalitativno opredelit, saj obstaja samo tak seks, ki zadovoljuje oba partnerja ali pa tak, ki ne zadovoljuje oba partnerja. Malce smešno se mi zdi to, da se nekateri pari ali posamezniki zgledujejo po parih, ki jim pripovedujejo svoje seksualne praktike, pa si potem mislijo, da oni tudi morajo na tak nacin seksat, sicer pa je po njihovem misljenju tak seks zanic, kar je neumnost. Normalno je, ce par seksa vsak dan, 3x na teden ali 1x na mesec - vazno je, da sta oba ZADOOVOLJNA in se imata rada. (tale zadnji stavek sem čul od dr. Ziherl-a, seksolog)

Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Predlog - pobuda za nove moderatorje
Reply #11 - 29.07.2004 at 20:32:52
 
Smiley Kissalo , dragi EXO...pravljic je konec , alo v posteljo, pa ne pozabi na svojega medvedka, ha , ha Cheesy
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Predlog - pobuda za nove moderatorje
Reply #12 - 29.07.2004 at 21:04:27
 
arelena wrote on 29.07.2004 at 20:32:52:
Smiley Kissalo , dragi EXO...pravljic je konec , alo v posteljo, pa ne pozabi na svojega medvedka, ha , ha Cheesy


Ob sebi imam medvedeka, ki je ravnoprav nežen in mehak, da me čimprej uspava, lažem, vzburi, samo včasih me preveč žgečka, ker imam šigeteca po celem telesu, eni deli so še posebaj senzibilni, da komaj vzdržim, pa kak je voljna....  Ti že nisi taka, verjetno si groba in neučakana, za nobeno ceno te ne bi zamenjal s svojim teddybear-čkom, zato nekaj ne namiguj in ne pohujkšuj mlajših fantkov, jaz grem vsako nedeljo k maši, packa in še za povrhu gnostik namesto kristjanka... hi hi Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Predlog - pobuda za nove moderatorje
Reply #13 - 29.07.2004 at 21:11:27
 
Winkno , vidiš kaj je postalo iz tebe , ker si stalno pri maši...tam zna biti nevarno za male fantke...od sedaj najpej boš klečal doma ...medvedka ti pa pustim , imaš vsaj nekaj ...mehkega , kot si sam rekel...
Grin Kiss
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Predlog - pobuda za nove moderatorje
Reply #14 - 13.08.2004 at 02:43:33
 
Kissja , hudo ti je , a ti bo lažje , če boš hraber , ali si upaš direktno pogovoriti , lane moje? Kiss
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3