Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 10049 times)
LittleStar
Ex Member




Re: LittleStar se umika
Reply #15 - 02.08.2004 at 11:54:13
 
apostat wrote on 02.08.2004 at 11:37:12:
Sem se že veselil, da te ne bo treba prenašati.  Grin


Si mislil, da boš lahko romal brez svoje sence? Tongue

(Še vedno pa ti ni potrebno prenašati mene)


Back to top
 
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: LittleStar se umika
Reply #16 - 02.08.2004 at 11:57:48
 
Quote:
Si mislil, da boš lahko romal brez svoje sence? Tongue

(Še vedno pa ti ni potrebno prenašati mene)




ADIJO, pojdi, ni te več, šla si, vsaj tako si rekla... Pogrešali te ne bomo!  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: LittleStar se umika
Reply #17 - 02.08.2004 at 12:01:23
 
Dobrodošla nazaj
Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: LittleStar se umika
Reply #18 - 02.08.2004 at 12:03:15
 


apostat wrote on 02.08.2004 at 11:57:48:
ADIJO, pojdi, ni te več, šla si, vsaj tako si rekla... Pogrešali te ne bomo!  Grin


I've change my mind. Grin I'm staying.

Me pa veseli, da me ne bi pogrešal, ker le v odnosu, ki je neobvezujoč se lahko zasliši melodija, ki spominja na ljubezen.   Smiley





Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: LittleStar se umika
Reply #19 - 02.08.2004 at 12:16:36
 
kamkoli greš si še zmerej tukej Wink
jest sem pa hvaležna zate Kiss Kiss Kiss
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: LittleStar se umika
Reply #20 - 02.08.2004 at 12:30:11
 
Devi wrote on 02.08.2004 at 12:16:36:
kamkoli greš si še zmerej tukej Wink
jest sem pa hvaležna zate Kiss Kiss Kiss


Sem potrebovala izkušnjo, da zvem, kako no good je biti prisotno prisoten.

Ker sem odhod najavila, mi pove, da še nisem bila pripravljena biti neprisotno prisotna. (En_bk, to vsekakor ne jemljem kot beg. Devi, ja, če je nekdo s tabo v srcu, je pac zmeraj prisoten.)

Malodko zna biti neprisotno prisoten. Ampak zakaj bi to zmeraj bil? A ni dovolj, da poznaš razliko? Da se je zavedaš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: LittleStar se umika
Reply #21 - 02.08.2004 at 12:49:30
 
Quote:
Sem potrebovala izkušnjo, da zvem, kako no good je biti prisotno prisoten.

Ker sem odhod najavila, mi pove, da še nisem bila pripravljena biti neprisotno prisotna. (En_bk, to vsekakor ne jemljem kot beg. Devi, ja, če je nekdo s tabo v srcu, je pac zmeraj prisoten.)

Malodko zna biti neprisotno prisoten. Ampak zakaj bi to zmeraj bil? A ni dovolj, da poznaš razliko? Da se je zavedaš.


prisotno prisoten / neprisotno prisoten ?

kaj pa je to?
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: LittleStar se umika
Reply #22 - 02.08.2004 at 13:14:12
 
en_bk wrote on 02.08.2004 at 12:49:30:
prisotno prisoten / neprisotno prisoten ?

kaj pa je to?


Težko bi ti razložila, glede na to, da je to forumsko okolje, torej virtualno in je računalniški monitor tisti, v katerega gledamo, beremo Shocked in kdaj kakšno ..., torej tisti vhod in izhod vsega, kar nas povezuje. V tem kontekstu se celo smešno sliši, ko te nekdo obsodi, da si se ga osebno lotil.

Toda naše čutenje je resnično. Vse je pomembno. V tem kontekstu pa lahko "izgubiš sebe" (ne v negativnem smislu) v tolikšni meri, da sprejmeš karkoli se zgodi. Dovoliš kar JE, kar SI. Si neprisotno prisoten..... Ne samo v smislu opazovanja, temveč tudi v sodelovanju, kar ti je dodeljeno.

Prisotno prisotnost pa razumem kot nestrinjanje s tem kar JE. Nesprejemanje. Ni nujno, da je tako grobo. Lahko je le začasna zaciklanost, dokler se spet ne najdemo. Kakršno koli vztrajanje v bolečini, negativnosti nas dela zelo prisotne, kot se npr. zavedamo glave ob glavobolu, zoba ob zobobolu.

Pa še kdaj drugič, en_bk. Upam, da je kaj razumljivejše. Tongue

Back to top
 
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: LittleStar se umika
Reply #23 - 02.08.2004 at 18:03:29
 
Quote:
Težko bi ti razložila, glede na to, da je to forumsko okolje, torej virtualno in je računalniški monitor tisti, v katerega gledamo, beremo Shocked in kdaj kakšno www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/type.gif, torej tisti vhod in izhod vsega, kar nas povezuje. V tem kontekstu se celo smešno sliši, ko te nekdo obsodi, da si se ga osebno lotil.

Toda naše čutenje je resnično. Vse je pomembno. V tem kontekstu pa lahko "izgubiš sebe" (ne v negativnem smislu) v tolikšni meri, da sprejmeš karkoli se zgodi. Dovoliš kar JE, kar SI. Si neprisotno prisoten.www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/private.gif. Ne samo v smislu opazovanja, temveč tudi v sodelovanju, kar ti je dodeljeno.

Prisotno prisotnost pa razumem kot nestrinjanje s tem kar JE. Nesprejemanje. Ni nujno, da je tako grobo. Lahko je le začasna zaciklanost, dokler se spet ne najdemo. Kakršno koli vztrajanje v bolečini, negativnosti nas dela zelo prisotne, kot se npr. zavedamo glave ob glavobolu, zoba ob zobobolu.

Pa še kdaj drugič, en_bk. Upam, da je kaj razumljivejše. Tongue



to ja, to bo, čeglih nisem niti prav bral, kaj si napisala,.... ti se samo najdi, pa ponoči si vzemi žepno svetilko pa si posveti v obraz, če se ne njadeš, potem pa samo tipaj, tipaj... hi hi...  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: LittleStar se umika
Reply #24 - 02.08.2004 at 18:12:47
 
Exo, čas bo, da se greš spet malo rokometa s sabo. Boš videl, da ti bo lažje. Sicer boš moral potem k spovedi, ampak bo lažje.

Ne trpi moj sin, ampak daj to ven.  Grin Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: LittleStar se umika
Reply #25 - 02.08.2004 at 18:13:45
 
Quote:
Ne trpi moj sin, ampak daj to ven.  Grin Tongue

Grin  Grin
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: LittleStar se umika
Reply #26 - 04.08.2004 at 10:17:05
 
apostat wrote on 02.08.2004 at 18:03:29:
to ja, to bo, čeglih nisem niti prav bral, kaj si napisala,.... ti se samo najdi, pa ponoči si vzemi žepno svetilko pa si posveti v obraz, če se ne njadeš, potem pa samo tipaj, tipaj... hi hi...  Grin


Si nekako že mislim o tebi ja, da skoraj nic PRAV ne prebereš.... Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: LittleStar se umika
Reply #27 - 04.08.2004 at 10:54:25
 
Quote:
Si nekako že mislim o tebi ja, da skoraj nic PRAV ne prebereš.... Grin



hčerka, dobrodošla zopet med nami, bila si izgubljena in si zopet najdena.....  jaz nisem vedel, kaj naj brez tebe, padel sem v brezup, ko sem izvedel, da si šla in nas tebi nič, meni nič zapustila..... groza, kako si lahko naredila kaj takega, veš kako sem trpel, ko te ni bilo..... skoraj bi umrl od sreče ,pardon, od žalosti.....  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2