Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 
(Read 64519 times)
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Vse je Eno
Reply #75 - 13.07.2009 at 15:13:34
 
Quote:
Jaz pa grem raje kar stran ker v taki osebi vidim samo črno vdovo k bi jo bilo treba na mestu zažgati.(črna vdova je pajek k poje samca k jo oplodi azradi hrane, samec s elohak reši, če jihrano nastavi ko ona je jo oplodi pol ap teče, ista fora tuki, če maš avto, bajto, dolgi kabel, pravi telefon, itd, cetra,cetra,cetra,... pol bom z tabo, tiste ok pucn ek so k jih je po mojem mnenju komi 10% pa dobijo kubirje od tipov pol ap itak da gre druzba v poden z generacijo v generacijo bolj.)

Sem se spomnil na enega bivšega soseda, ki je razlagal, da mu je ceneje, če si enkrat ali dvakrat na mesec plača prostitutko, kot pa, če ima doma ženo. Pa še problemov nima z njo. Smiley

Ta tip, sicer že starejši moški je imel tudi tako menje o ženskah. Rekel je, da so vse ženske kurbe, da samo izkoriščajo moške, ko pa več ne morejo od tebe črpati, pa gredo drugam.
Seveda se je na podlagi tega svojega mnenja tudi tako do žensk obnašal.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Vse je Eno
Reply #76 - 13.07.2009 at 18:28:12
 
sonček ... za živet ne rabiš denarja
res ne ...
dnar rabiš za tisto kar je več kot pa preživetje ...
in zato delaš ...


družba ma zakone ... sam se odločiš al jih boš spoštoval al ne ...



izkušnje maš take kot jih maš sonček ... one so nujno potrebne za spoznanje. ko boš spoznal ... bojo izkušnje drugačne ... sam ... ne se tolk valat u tastarih izkušnjah ... ufuri si nove ...




ni mi pa jasno kam si ga tolk odbluzil, k je tema zadost jasna

vse je eno
ali
vseeno je

Wink
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Vse je Eno
Reply #77 - 13.07.2009 at 19:27:18
 
Robi

         Lej ne bit prevec kako bi reku kritičen.

         Jaz mam upanje malo drugacno, in to je edini razlog zakaj se nisem  še pognal skozi okno bloka z vrvjo za vratom.

         Najlažje je obsojati, v tem ni dvom, no pa uničevati, graditi in razumeti pa ne.

         Pred 10 leti sem tudi jaz mislil lepo pa vse to, toda ko spoznas resnico vidis da je malo drugacna.

         Če ti izkoriščas punce pol mislim da sploh ne moreš dati mnenja. V kolikor ne veš teh temeljnih reči pol pa s emi zdi res zalosnto, ker te resnice vedo presneto vsi, samo noben jih noče povedat na glas.

         Če vidim da je punca kurba, jo odzagam simpel. Misliš da je tako obnasanje napačno? No vem, ali bi jo  mogu pozagat po tvoje?

         Mislim, če bi jaz prebral kar si ti, bi se zamislil in prašal, kj je ta tip mogu dozivet da so se mu pucne tako zamerile. Mislim ne me narobe razumet jaz gledam na punce k na predmet za po..... . Sori več niso, to pa zato ker itak samo to iščejo. Ko pa bom nekje videl eno k ma neki v glavi in ne med nogam itd,... pol pa jo bom drgac obravnaval. Prej pa ne. Ne mečem sojega casa svinjam, ker po pravici mi je casa skoda pa od takih punc bi pricakvoal da majo kako solidno posteljno izobrazbo pa lahko recem da so tako nespsobne da je joj.

         Ko bom videl da je ena vredna truda itd..., pol so pravial igre drugačna, če pa se mi punca smuka okol, da bi me dobial v psoljo, pol pa ne bo dalec prisla kvecjem ji psiho lohak unicim in jo zabediram, to pa samo iz principa k se mi zdijo take osebe odurne. Še dihurja mam raje v bližin k to.

         Tako, da lepo prosim, ne mi rečt kako se obnašam in kako jemljem punce. Zame je to čisto logično. Tiste k so vredu itd,... jih jemljem take kot so in sploh ni problem v pogovoru itd. Črne vdove,.... tega pa sploh ne pogledam pa tudi če me pozdravi in stoji 1 m od mene.

         kar pa se tiče varanja pa bi sam to reku, vsak pr sebi ve kdo je varan, in po pravici ter iz vsega srca vam povem da varanje je doma ze v vsaki drugi družini če ne vsaki prvi. Tako, da če mi želi kdo prodajat kake fore po pisarnah in kaj je res in kaj ni res, se mu bom samo v obraz smejal. Če hočete videti o tem kaj na delovnem mestu poglejte v delovno knižico poznam neki primerov k majo to vpisano v knižici in majo kar probleme službo dobiti.

         Tok o obnašaju, pripelji mi ok punc pa pridem vedno skupi, priplji mi kurbo pa bom zakuril grmado. Je pa res da sme zelo nastrojen proti k... ker simpel sem mel rpevec slabih izkusnj, sam zanimivo se mi zdi da tudi ok pucne majo raje kubirj kaer jim vec lazi natrosi itd,... . Sej pravim čakam komet. ("sori sam ti si predober zame, boš ze nasel eno k te bo mela rada", mhm,.. na grmado)

Nove izkušnje no pa poglejva kako to zgleda,... em,... namesto da me punc apusti me bo kaj vem skuhala v milo, kot s eje zgodilo sedaj pred kratkim spet. Mhm, ne hvala. Ti jaz pvoem kako to teče, čeje je je ni ni. nersnih in ne spsobnih ljudi ne rabim. Ne kot prijalja ne kot znanca in sploh ne kot punco. Koenc koncev pa itak gelde na to kok sme star je itak ze konec. Tako, da edina logicna zadeva k i ostane je samo se britof.

VSI SMO ENO

Hja reku bi da smo vsi iz enega centra, sam nobne pa mi ne bo reku da smo z puncami eno. Sori, to pa hočem črno na belem met dokazan. Sicer pa tako kajne, v bibliji je razloženo kako je slo, rebro adama je postalo zena. In ne moreo rečt ravno da so zenske in moški  iz istega vira. tako, da bog je ustvril adama (moskega), in tako smo mi po nejgovi podobi. Eva pa je bial narejena iz rebra tako, da očitno je ženska samo porošnji materijal, kar je bilo dokazano velikokrat. Zato pa je tudi zajebala adama k je jedla iz drevesa kajne. Logiš. Sam nj kdo taji, sje je vse v bibliji. Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Angry

No sicer je tudi res, da je eva prva jedla iz drevesa, sam to so že detajli k povedo vleiko.

Mislim glejte, ze v bibliji piše in je lepo povedano , da eve delajo smao prepir in božje sranje, tako, da res ne vem kok dokzov še rabmo. Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Tongue Grin Grin Cheesy

Ne resno,... Malo premislimo. Ko pucna pri tebi zivi 2 leti in pol si izgubil pol stanvoanja ce je tvoje, jaja,. kar pomsili malo. Ko pa naredis otroka si ga pa sploh najebal. Tako, da ne vi men o duhovnosti itd,... ko jo bo eva pozanla jo bom jaz tudi do takrat pa je vse na papirju. Ne boste verjeli da poznam par druzin kjer so moški (moži) rekli, da zena ne sme met imovine. Le zakaj. No sem videl pol nekje. Zena naredila izpit za avto z mozevim denarjem se avto ji je kupu. Prvi dan k dobi izpit pobere pol hise njegov avto in gre k drugmu LOOOOOOOOL. Pol ap mi lepo ponižno lepo vljudno lepo prosim nj kdo reče, da so eve (zenske) zaupanaj vredne. Ja ma z mojo neumno pametjo ne moreš tega rečt. resno no.

he,he,he,...  no sedja pa podjite na pir k drgac boste v depresiji

hehehhe,....

polpa nj mi reče da je svet lep (sam to je pa spet druga zgodba)

Jap VSI smo eno, sam ne vem kam zenske spadajo.

mhm,. točno to.

Angry Huh Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Vse je Eno
Reply #78 - 13.07.2009 at 19:40:20
 
Hej gape;)


hi,hi,hi,hi,hi,..
a res za zivet ne rabis denarja pol pa mi lepo prosim razlozi kako to da nisem palcal ze 4 mesece najemnine. No te pokličem k me bodo iz felta sedaj vrgli pa bos to povedal moji lastnici fleta. Pa lohak pol še kako rečemo, o vsi smo eno pa to. he,he,... bo rekal VEN. Da ne omenjam hrane pa to,... .

Tok o denarju.

No sej v bistvu ga res ne rabiš, če se vržes skozi okno z zanko za vratom. ker kot vidim drugega itak ne mreos narediti na tem svet;)
Če si prijazen delaven nop, vsi te nategnejo prevarajo punce pa sploh, itd.... , če se pstaviš zase si pa spet umazan.

HE;HE;HE;....

thing about thise. Al are one, ald one is all.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Vse je Eno
Reply #79 - 13.07.2009 at 23:00:26
 
radovedni soncek wrote on 13.07.2009 at 11:39:01:
Tako, da družba je mene naučila ene reči za katero sem rabil 10 let.

Izkoriščaj, varaj, kradi, laži in zajebej tudi tvojega prijalja, ker če ga en boš ti te bo on.

Prijatelje mej blizu sovraznike se bližje.

Dajte lepo prosim ne mi govoriti o svobodi. Mislim svobode ni več. To bi vam pa res lahko bilo jasno. No kakro koli, ko boste meli v zepu 30 evorv in boste gruntali kako se boste spravili v grob, boste videli svobodo.

ah, vse to si se naučil, pa še kar nisi srečen in še zmerom nimaš zadost. oz, ne samo zadost, še zmerom nimaš sploh nič. ni mi jasno, kako je to možno, pa tako dobro si že zgruntal, kako deluje svet in kako je treba delat z ljudmi Tongue

Imam čisto vest in lahko se soočim s sto tisoč sovražniki, je rekel konfucij.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Vse je Eno
Reply #80 - 14.07.2009 at 00:09:47
 
Veš beseda je eno dejanje je drugo.

Z folkom opravim na hitrco,... zato pa nimam obiskov Huh.

Konfucij,.. hm,.. veš lahko je biti pameten, toda narediti je pa druga fora.

Po bitki so vsi generali.

to pa tak al tak,..
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Vse je Eno
Reply #81 - 14.07.2009 at 00:21:34
 
Eko tole je pucna po mojem okusu.

Pove po pravici;)
http://www.youtube.com/watch?v=srVnLxnVA3E&feature=channel

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Grin Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Vse je Eno
Reply #82 - 14.07.2009 at 01:59:57
 
radovedni soncek wrote on 14.07.2009 at 00:09:47:
Z folkom opravim na hitrco,... zato pa nimam obiskov Huh.



Tole se pa sliši kot v kakem mafijskem filmu,  saj se bomo še ustrašl, če boš take pisal.  Grin

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Vse je Eno
Reply #83 - 14.07.2009 at 03:47:46
 
Quote:
radovedni soncek wrote on 14.07.2009 at 00:09:47:
Z folkom opravim na hitrco,... zato pa nimam obiskov Huh.



Tole se pa sliši kot v kakem mafijskem filmu,  saj se bomo še ustrašl, če boš take pisal.  Grin

Lep pozdrav  Smiley



lol
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Vse je Eno
Reply #84 - 14.07.2009 at 08:55:28
 
Hej - hoj

No je že as, da se se kdo drug nasmeji Cheesy

v bistvu če sme odkrit imam sekiro za kavcom, zaga je v omari, baročna peč pa v kotu, tako, da,.....

mafija is back Grin Grin Grin Grin Grin Cool

____________________________________________________________
da hitro orpavim je tako, da mam čiste račune, lče me en zajebe al ap dela hudo, izgine iz moejga imnika v telefonu, itd,.... pač ne obstaja, tudi če stoji 1 m stran od mene pa me pozdravlja na veliko. Edino akr lohka dobi je to, da ga jaz zajebem nazaj ob prvi priliki, tako da glede na to da bom zivel 120 let,... pol bo še vleiko rpiložnosti, da vrnem. Grin Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy Wink Wink Wink Shocked Cool Huh Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Vse je Eno
Reply #85 - 14.07.2009 at 10:05:37
 
radovedni soncek wrote on 14.07.2009 at 08:55:28:
____________________________________________________________
da hitro orpavim je tako, da mam čiste račune, lče me en zajebe al ap dela hudo, izgine iz moejga imnika v telefonu, itd,.... pač ne obstaja, tudi če stoji 1 m stran od mene pa me pozdravlja na veliko. Edino akr lohka dobi je to, da ga jaz zajebem nazaj ob prvi priliki, tako da glede na to da bom zivel 120 let,... pol bo še vleiko rpiložnosti, da vrnem. Grin Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy Wink Wink Wink Shocked Cool Huh Roll Eyes


Na tak način se vrtiš v krogu, akcija-reakcija danes zajebe on tebe-jutri ti njega, pojutrišnjem spet on tebe in tako naprej....  do 120 let, kdo bo koga bolj zajebal.  Lips Sealed

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Vse je Eno
Reply #86 - 14.07.2009 at 11:10:47
 
Ne,ne,...

sem normalen pa to, sma ko em en nategne ga dojebem pika,... ce s emi ponudi priloznsot da ga zafukam ga drgc pa s eniti ne menim z njim vec, piak ga ni,.

ni ta fora dko bo koa onje mene jaz bom nejga enkarat 5 huje in to ej to

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Vse je Eno
Reply #87 - 14.07.2009 at 13:37:50
 
Quote:
  Tako, da lepo prosim, ne mi rečt kako se obnašam in kako jemljem punce.

Saj nisem pisal o tebi in to je tvoja volja, kako boš živel. V to se ne mislim vmešavati.
Spomnil sem se le na tistega človeka in pisal izključno o njem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Vse je Eno
Reply #88 - 14.07.2009 at 16:18:31
 
radovedni soncek wrote on 14.07.2009 at 00:09:47:
Veš beseda je eno dejanje je drugo.

Z folkom opravim na hitrco,... zato pa nimam obiskov Huh.

Konfucij,.. hm,.. veš lahko je biti pameten, toda narediti je pa druga fora.

Po bitki so vsi generali.

to pa tak al tak,..

pa že, če tk praviš..

Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Vse je Eno
Reply #89 - 05.08.2009 at 21:46:36
 
Quote:
Pred 10 leti sem tudi jaz mislil lepo pa vse to, toda ko spoznas resnico vidis da je malo drugacna.

Resnica si ti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7