Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3819 times)
milka
Guest




šamanske delavnice
18.07.2004 at 18:07:58
 
Nameravam se udeležiti šamanskih delavnic in se učiti zdravljenja na šamanski način, pa me zanima, če kdo ve kaj o tem in če se splača. Zanimajo me tudi tehnike in metode, kako aktivirati lasno energijo.Lp Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: šamanske delavnice
Reply #1 - 19.07.2004 at 01:23:53
 
Smileypozdravljena...
lahko se obrneš na mojega prijatelja : Robert  Lavtar, Poljšica 8 , Podnart....Center alternative - ALTORION
poiskusi , pa boš sama presodila , to je najbolje
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
tejka
2
**
Offline

Danes je najlepši dan.

Posts: 88
Novo mesto
Re: šamanske delavnice
Reply #2 - 19.07.2004 at 10:14:33
 
Moja izkušnja z aktivacijo, RObertovimim delaqvnicai: fantastično, a te mora potegnit, ja. Preizkusi sama.
Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: šamanske delavnice
Reply #3 - 19.07.2004 at 22:51:22
 
Winkres je , treba je narediti korak in poiskusiti , potem pa vidimo ali nas to potegne in izpolnjuje , ali nam da odgovore , ki jih iščemo ...skratka , nekaj narediš , nekaj se zgodi... Smiley
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
milka
Guest




Re: šamanske delavnice
Reply #4 - 20.07.2004 at 16:46:04
 
Hvala obema za odgovor, saj prav k njemu nameravam. Zanima me tudi ifa iniciacija, ali se splača? Ima kdo izkušnje s tem?
Back to top
 
 
IP Logged
 
tejka
2
**
Offline

Danes je najlepši dan.

Posts: 88
Novo mesto
Re: šamanske delavnice
Reply #5 - 17.08.2004 at 11:14:37
 
Tudi tukaj ti moram odgovoriti tako , kot si že prebrala, poskusiti moraš in če ti potegne greš, če ti ne, pač ne. Mogoče ti bo riding dovolj, mogoče kaj drugega, morda pa te potegne še globje Smiley

Le upaj in dovoli si.

Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: šamanske delavnice
Reply #6 - 17.08.2004 at 18:08:59
 
Winknajprej moraš vedeti , kaj pravzaprav res želiš ...kakšno izkušnjo ...
če je le inciacija , jo lahko dobiš povsod ...
če je kaj več oz. izkušnja  Bistva , IŠČI V SEBI ...
vedno pa dobiš to , kar si želiš ...
veliko sreče  Smiley
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Klemen
Guest




Re: šamanske delavnice
Reply #7 - 29.12.2004 at 00:18:58
 
Če iščeš izkušnjo in imaš denar- potem zakaj ne. Doživiš lahko marsikaj novega.
Če iščeš znanje- ga je povsod dovolj.
Če iščeš uvid- išči v sebi.

Osebna izkušnja v drugih sistemih: iniciacija je lahko brca v rit, lahko je klik, da se ti nekaj zgane, običajno je pospremljena s tehniko, ki naj bi jo izvajal. Brez lastne muje je tudi kdovekaka iniciacija komaj kaj več od zanimivega dogodka- v nasprotnem primeru ti pa spremeni življenje.

Osebno zagovarjam, da mora biti učenec pripravljen. Dajal sem iniciacije, a se ni nič zgodilo. Nekaterim. Tisti, ki so na svoji poti duha še prenizko- niso čutili absolutno ničesar, drugim, ki so že dosti delali na sebi, se je spremenilo življenje. Ko prideš potom meditacije in samospoznavanja dovolj visoko- si lahko iniciacijo prikličeš tudi sam, oz. ti jo podeli Bog, Svetloba osebno. Če napreduješ po svoji poti duhovne rasti, ti vsake toliko (ko si pripravljen) Svetloba- Bog osebno podeli drugačno vibracijo. Ob tem sprevidiš, da nikakršne nadalnje iniciacije v karkoli ne potrebuješ več, še manj za plačilo ali bildanje svojega ali tujega ega.

Spoznavanje in delo na sebi-> iniciacija (od nekoga ali pa Svetlobe osebno)-> spontane sprotne iniciacije za energije, ki so tebi primerne.

Kdor ne dela dosti na sebi, potrebuje vedno nove in nove iniciacije, kdor dela- nobene ali pa eno samo.

Vse naj,

Klemen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1