Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 7
(Read 27609 times)
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Zavist in ljubosumje
Reply #15 - 09.07.2004 at 14:46:36
 
Wink Grin Kissja...
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Zavist in ljubosumje
Reply #16 - 13.07.2004 at 08:26:28
 
Quote:
Ej, Lilith, vse dobre štikle mi boš zapacala Roll Eyes


Smiri se, dušo.



... Kaj to spada sem, pod okrilje ljubosumja in zavisti?
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Zavist in ljubosumje
Reply #17 - 13.07.2004 at 08:30:40
 
[quote author=Lilith link=1089219597/15#16 date=1089699988]

Lilith wrote on 01.01.1970 at 01:00:07:
www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/kopfkratz2.gif Kaj to spada sem, pod okrilje ljubosumja in zavisti?


Gospodična ne bi vedela nič o  ??? (nizkotnih čustvih?)...., so - you decide  Smiley


Back to top
 
 
IP Logged
 
Toni_Zamene
4
****
Offline

Po svoji podobi.
Posts: 339

Gender: male
Re: Zavist in ljubosumje
Reply #18 - 13.07.2004 at 09:00:04
 
Quote:
Ej, Lilith, vse dobre štikle mi boš zapacala Roll Eyes


Smiri se, dušo.





A to mogoče pomeni, da Lilith odrekaš pravico do osebnega prostora na    forumu ?
Osebno mislim, da je tako.

Sprenevedaš se, sprenevedaš, LittleStar.
Back to top
 

Svašta.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Zavist in ljubosumje
Reply #19 - 13.07.2004 at 09:06:01
 
Toni_Zamene wrote on 13.07.2004 at 09:00:04:
A to mogoče pomeni, da Lilith odrekaš pravico do osebnega prostora na    forumu ?
Osebno mislim, da je tako.

Sprenevedaš se, sprenevedaš, LittleStar.


kuha?

Ej, no problemos, amigo, ccc, jao pa spet jo ščitiš, c.
Roll Eyes

Kaj sem hotla? Aja, nič razen tega povedat, da ko bom naslednjič slišala Join me, al pa ono talepo od Shakire se bom spomnila na Lilith, tole forumsko punco, ki me ne mara, in pol me bo kr ujelo razmišljanje in, pišuka, komad se bo pa iztekel, brez, da bi ga slišala.






Back to top
 
 
IP Logged
 
Toni_Zamene
4
****
Offline

Po svoji podobi.
Posts: 339

Gender: male
Re: Zavist in ljubosumje
Reply #20 - 13.07.2004 at 09:22:13
 
Quote:
kuha?

Ej, no problemos, amigo, ccc, jao pa spet jo ščitiš, c.
Roll Eyes

Kaj sem hotla? Aja, nič razen tega povedat, da ko bom naslednjič slišala Join me, al pa ono talepo od Shakire se bom spomnila na Lilith, tole forumsko punco, ki me ne mara, in pol me bo kr ujelo razmišljanje in, pišuka, komad se bo pa iztekel, brez, da bi ga slišala.








Pa se mogoče ti tega tvojega odnosa do Lilith ne bi lotila na zate bolj konstruktivni način ?
A se mogoče ne bi poskušala na nek drug način srečati s tem tvojim občutkom, da te LIlith ne mara. Kolikor jaz poznam Lilith, je zelo širokega srca in mara vsakega, ki "prihaja" do nje s čistim srcem ter s pravimi nameni. Je pa ni mogoče "prinesti okrog" .

Osebno sem mnenja, da bi "se ti izplačalo " " obrniti " to ploščo. Verjemi mi, da boš zelo veliko pridobila.

Zavestno pokroviteljski Toni.
Back to top
 

Svašta.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Zavist in ljubosumje
Reply #21 - 13.07.2004 at 09:46:29
 

Toni_Zamene wrote on 13.07.2004 at 09:22:13:
Pa se mogoče ti tega tvojega odnosa do Lilith ne bi lotila na zate bolj konstruktivni način ?
A se mogoče ne bi poskušala na nek drug način srečati s tem tvojim občutkom, da te LIlith ne mara. Kolikor jaz poznam Lilith, je zelo širokega srca in mara vsakega, ki "prihaja" do nje s čistim srcem ter s pravimi nameni. Je pa ni mogoče "prinesti okrog" .

Osebno sem mnenja, da bi "se ti izplačalo " " obrniti " to ploščo. Verjemi mi, da boš zelo veliko pridobila.

Zavestno pokroviteljski Toni.


Plošča je že na drugi strani. Izplačalo?

Pravi nameni?
Čisto srce?

Ljubezni pač ni moč izsiliti; ona je svobodna. Čisto srce in pravi nameni, heh, no ok, ahm, aja, ja nič, punca mi je zabrusla, naj se ne projiciram v njo. Kaj naj pol, jaz dobri človek?

Pol pa seveda boli, ker recimo ti, ti se pa ful lahko, na primer, ustvarjaš celo mit iz nje, hm, no pol me pa še to skrbi, a veš, ker nekaj izkušenj pa tud jaz mam - če človek pobere dobro in se dobro počuti, kul, ampak mu ne bo dolgo zneslo, zato naj tud sprejme tisto, kar mu ni najbolj všeč. Pokroviteljska tudi jaz.

Tud tvoja naklonjenost in vsa zavestna pozitivna naravnanost je bolj na trhlih nogicah, a veš, ker dokler imaš vsaj do enega človeka negativno čustvo, gledišče, no illusion, whatever, bojazen pred čisto zavestjo Shocked, ga boš slej ko prej imel tud do tistega, katerega kuješ v zvezde, pa priznaš ali ne. Ker kolesa usode ne obračaš ti in dajmo še 1x zlajnat: what goes arround comes arround. In ljubezen je ljubeča naravnanost do vseh in vsega.

Uf.

Aja, pa hudo se mi zdi, da je človek navezan na to, da se ga ne da prinesti okrog. Morali bi se jemati malo manj resno.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Toni_Zamene
4
****
Offline

Po svoji podobi.
Posts: 339

Gender: male
Re: Zavist in ljubosumje
Reply #22 - 13.07.2004 at 10:01:53
 
Quote:
Plošča je že na drugi strani. Izplačalo?

Pravi nameni?
Čisto srce?

Ljubezni pač ni moč izsiliti; ona je svobodna. Čisto srce in pravi nameni, heh, no ok, ahm, aja, ja nič, punca mi je zabrusla, naj se ne projiciram v njo. Kaj naj pol, jaz dobri človek?

Pol pa seveda boli, ker recimo ti, ti se pa ful lahko, na primer, ustvarjaš celo mit iz nje, hm, no pol me pa še to skrbi, a veš, ker nekaj izkušenj pa tud jaz mam - če človek pobere dobro in se dobro počuti, kul, ampak mu ne bo dolgo zneslo, zato naj tud sprejme tisto, kar mu ni najbolj všeč. Pokroviteljska tudi jaz.

Tud tvoja naklonjenost in vsa zavestna pozitivna naravnanost je bolj na trhlih nogicah, a veš, ker dokler imaš vsaj do enega človeka negativno čustvo, gledišče, no illusion, whatever, bojazen pred čisto zavestjo Shocked, ga boš slej ko prej imel tud do tistega, katerega kuješ v zvezde, pa priznaš ali ne. Ker kolesa usode ne obračaš ti in dajmo še 1x zlajnat: what goes arround comes arround. In ljubezen je ljubeča naravnanost do vseh in vsega.

Uf.

Aja, pa hudo se mi zdi, da je človek navezan na to, da se ga ne da prinesti okrog. Morali bi se jemati malo manj resno.



No, sem poskušal ..,ampak očitno sem nasedel tvoji izjavi ( sporočilu ), da te Lilith ne mara. Mogoče pa želiš ( ali  morebiti potrebuješ ), da bi tako bilo. Odgovori si sama.

P.S. Je že prav, da se jemljemo tako resno.
Back to top
 

Svašta.
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Zavist in ljubosumje
Reply #23 - 13.07.2004 at 10:17:20
 
Toni_Zamene wrote on 13.07.2004 at 10:01:53:
P.S. Je že prav, da se jemljemo tako resno.

Prav res, vas potem mi malo manj, pa se vse izravna. Tongue

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Zavist in ljubosumje
Reply #24 - 13.07.2004 at 12:41:40
 
A pa se vam počas že ne zdi, da ima vsak posameznik toliko prostora ( na forumu...) kot ga potrebuje in si ga vzame? Hočem povedat, da lahko že skos vsak pove točn tist kar hoče in zmore??? Lips Sealed
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Toni_Zamene
4
****
Offline

Po svoji podobi.
Posts: 339

Gender: male
Re: Zavist in ljubosumje
Reply #25 - 13.07.2004 at 12:49:26
 
Petra. wrote on 13.07.2004 at 12:41:40:
A pa se vam počas že ne zdi, da ima vsak posameznik toliko prostora ( na forumu...) kot ga potrebuje in si ga vzame? Hočem povedat, da lahko že skos vsak pove točn tist kar hoče in zmore??? Lips Sealed


Oprosti Kali, toda v tem konkretem primeru dogajanja nisi najbolj na tekočem.
Back to top
 

Svašta.
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Zavist in ljubosumje
Reply #26 - 13.07.2004 at 12:54:57
 
Toni_Zamene wrote on 13.07.2004 at 09:22:13:
mara vsakega, ki "prihaja" do nje s čistim srcem ter s pravimi nameni.



kaj pa so pravi nameni?
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re: Zavist in ljubosumje
Reply #27 - 13.07.2004 at 12:59:40
 
Lilith wrote on 08.07.2004 at 20:37:30:
Ljubezen je izrazito subjektivno čustvo in se ne more primerjati interpersonalno, kvečjemu jo lahko primerja posameznik sam na intrapersonalnem nivoju. Mi vsi ljubimo najbolje kot znamo. Le da je pri nakaterih ljubezen pospremljena z več strahu, posesivnosti in ljubosumnosti, pri drugih pa z manj. To ne pomeni, da prvi ljubijo kaj manj, kvečjemu, da v odnosu bolj trpijo, ker jih spremljajo našteta čustva.


Točno tko. Meni je npr. moja bivša očitala, da je nimam rad, ker nisem bil nikoli ljubosumen, hkrati pa mi je naštevala absurdne primere njenih bivših ljubosumnih tipov.
Jaz pač sprejemam, da ima ženska lahko tudi prijatelje, kar pa še ne pomeni, da se mi jebe zanjo.
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
Toni_Zamene
4
****
Offline

Po svoji podobi.
Posts: 339

Gender: male
Re: Zavist in ljubosumje
Reply #28 - 13.07.2004 at 13:03:37
 
m wrote on 13.07.2004 at 12:54:57:
kaj pa so pravi nameni?


Da sporočamo to kar čutimo oziroma to kar ( trenutno ) smo ( prostor prost manipulacije ).
Back to top
 

Svašta.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Zavist in ljubosumje
Reply #29 - 13.07.2004 at 13:07:04
 
Toni_Zamene wrote on 13.07.2004 at 13:03:37:
Da sporočamo to kar čutimo oziroma to kar ( trenutno ) smo ( prostor prost manipulacije ).



Hmmm, moram malo poseči v debato.  Grin

In kaj trenutno čutimo in kaj trenutno smo ?

Ali pač, manipuliramo ???


Nemanipulator Kr_eden  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 7