Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 8908 times)
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Občutek - smeti ali ne...
Reply #15 - 21.06.2004 at 19:19:01
 
Quote:
Star 12, meni pa se poraja vprašanje - od kod samozavest, da ne rečem igranje Boga, da veš resnico? In če ne veš, zakaj bi sploh komu to govorila?  


Tuki se strinjam.  Smiley

Star12, moraš biti zelo prepričana v to resnico, ker sicer boš na koncu ti izpadla, da mešaš štrene in po svoji ne/previdnosti izgubila prijatelja. Prav imaš, še malo počakaj in razmisli, čemu sploh.  Smiley Al pa zadeve tko napelji, da bo sam spregledal. Razen če, mu v bistvu želiš povedati resnico o sebi, ta pa je edina, za katero lahko stojiš brez dvoma. V tem primeru forca!!!

Tudi sama v topicu materinstvo svetuješ drugim: ne sklepaj odločitev, ...

Good luck!  Smiley

Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Občutek - smeti ali ne...
Reply #16 - 21.06.2004 at 23:02:37
 
Kr_eden, ti že veš. Smiley

Hvala vsem.
Posebno Rose.

Ne sklepaj odločitev. Smiley...
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Občutek - smeti ali ne...
Reply #17 - 22.06.2004 at 00:29:35
 
Quote:
Ma to je vse res, indigo, če govorimo o prijatelju. O prijatelju, s katerim lahko imaš odprto srce. Ampak ko jaz slišim neka kanaliziranja in kaj vem kaj, pa kao, ne vem no, zmoti me.

Recimo, glih včeraj sem prebrala v Auri en članek o reinkarnaciji; ko se je eno mlado dekle grozovito balo stroja na delovnem mestu, ki uničuje papir. Zmeraj je videla podobe, kako jo poreže kjer koli, čeprav je bil njen stran iracionalen. Oče ji je predlagal psihoterapevta, ki je med drugim bil tudi regresoterapevt. In ker v obstoječem življenju ni blo moč ničesar razbrati, se je odločil za regresijo. Izvedel je, da je bilo dekle strašno ljubosumno in posesivno in je nekje ne vem točno in tud ne kdaj, v glavnem zakrivilo laž, zaradi katere sta bila dva zaljubljena ob glavo. V opazovanju obglavljenja je uživala. Ker pa resnica ni nikoli daleč, so jo kmalu razkrinkali in je bila tudi sama obglavljena. No, in ta regresoterapevt je bil v dilemi, ali bi punci povedal, kar je videl, ker je menil, da če bi, bi verjetno storila samomor. Zato ji ni - dekle se je čez nekaj časa, ne vem koliko, smrtno ponesrečila - z avtom v drevo. Nakar zaključujejo misel, da se pač v karmičnih primerih ne sme posegati, ker je pač morala plačati z še enim obglavljenjem, za kolikor jih je bila odgovorna.

Mene je zgodba zlo zdrmala, ker sem sicer zelo brrrr na takšne in podobne zgodbe.

Sprašujem se, če že res obstajajo na tak način karmični dolgovi, potem sigurno ni bilo naključje, da je regresoterapevt izvedel in se sprašujem ali ni kao stavek, da se v karmo ne sme posegati IZGOVOR za nesprejemanje odgovornosti?

Zdaj sem nardila celo štalo, to mi je ležalo na duši zelo. Upam, da bom dovolj močna, da me takšne zgodbe ne bodo strašile.

Little star Smiley o kanaliziranjim ne morem sodit kar tako, mi treba podatkov....  pak otprto srce, morem reči je
nekaj najlepšega Smiley Smiley  Pesem ljubezni pove da nič ne vrede čudeži, moči če ni ljubezni ...

regresija mislim ni nujna,
in zakaj se ti ne bi mogli rešiti pak in če smo nekaj v preteklem življenju hudo storili
je bolj ne posegati v karmo, mislim
vse bo dobro Smiley Smiley
lp
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Občutek - smeti ali ne...
Reply #18 - 01.07.2004 at 11:53:24
 
( ... ) Pri procesu prejemanja sporocil je potrebno avtoricino zavestno sodelovanje. Sproti se mora odlocati, kaksno logicno obliko naj daje sporocilu, ki priteka v obliki energijskih impulzov. Ana pravi, da so Mihaelova sporocila se posebno zahtevna. Vsak vzgib njegovega sporocanja, ki po poti intuicije doseze njeno zavest, je vecrazseznosten, kar pomeni, da je razclenjen v razlicne, dopolnjujoce se vsebine. Pri prenosu v linearni jezik se da upostevati le dolocen segment to vecdimenzionalnosti. "Prevajalka" se mora pri vsakem novem impulzu odlocati, kateremu od moznih vidikov sporocila bo sledila. ( ... )

http://www.gape.org/gapes/prispevki/angelipogacnik.htm

( iz knjige M. Pogacnika Moč zemlje in kristusova navzočnost - Peti evangelij )
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Pages: 1 2