Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 8907 times)
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Občutek - smeti ali ne...
20.06.2004 at 21:07:50
 
Sprašujem se;

Ste kdaj dobili močan občutek, da morate nekomu zaupati nekaj, mu posredovati v obliki kot ste prejeli
( čutili v sebi ) svoje misli, vi pa se nekako niste mogli odločiti med tem ali bi to uresničili. Strah vas je, da ne boste osebe izgubili, ker zna informacija boleti. Predvsem, ker se gre tukaj za prijateljstvo - trdno vez.

Čutite, da ga boste izgubili, hkrati pa -  da morate.
Koga ubogati. Kateri glas.
Vem, da močnejši in razumnejši vedno prevlada, ampak tukaj je še vedno razum. Pa čustva pa... ohhhhhh jaaa... Embarrassed

Naposled postopate, kot da se to ni zgodilo. Da tega občutka ni bilo in greste preprosto naprej.

A v vas ni miru...

Možna ali ne je rešitev, da poveste to nekomu drugemu in on pove naprej - osebi, katera mora to izvedeti.

Torej,zanima me samo, zakaj so  zanikanja - kje to čistit?

Hvala

Simona


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Občutek - smeti ali ne...
Reply #1 - 20.06.2004 at 21:31:45
 
Očisti sama pri sebi  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Občutek - smeti ali ne...
Reply #2 - 20.06.2004 at 21:53:07
 
Quote:
Očisti sama pri sebi  Grin


skupaj s tabo - bom
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Občutek - smeti ali ne...
Reply #3 - 20.06.2004 at 21:55:33
 
Smileybolje je z Resnico raniti prijatelja , kot pa ga izgubiti zaradi laži..
ta citat sem enkrat že napisala a mi je všeč in se trudim ravnati v skladu z njim ..
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Občutek - smeti ali ne...
Reply #4 - 21.06.2004 at 10:23:35
 
Ta problem je in meni zanimiv Star 12
Rekla bi mogoče vir problema je v lastni negotovosti
preveč potrebujemo ljubezen ....

če povem o sebi,  zelo, zelo cenim resnico in zarad nje pogosto dam žrtev
(ali ja mislim da sem  Grin )

a prijatelju, kot vsem, čeprav lahek bolečina bo zdravilo

seveda povedati je treba potem ko preverimo zakaj to treba,
mogoče hočem se znebiti tudi lasnega problema?
ok
pak če menim da mogoče bo škode za duhoven razvoj te osebe...

edino tedaj resnica ne bi smela bit tolik važen

( a  lastni problem? ... seveda ..... Smiley )
-----

gape, ne razumem, ali ne boš brisal ta thread, mu tu ni mesto
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Občutek - smeti ali ne...
Reply #5 - 21.06.2004 at 10:45:28
 
[quote author=arelena link=board=izventelesneizkusnje;num=1087758470;start=0#3 date=06/20/04 at 21:55:33] Smileybolje je z Resnico raniti prijatelja , kot pa ga izgubiti zaradi laži..
[quote]
težko je biti pameten v taki situaciji, a se vseeno strinjam z areleno.
Če resnice ne more sprejeti - počakaj. Ko jo bo, te bo še kako potreboval.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Občutek - smeti ali ne...
Reply #6 - 21.06.2004 at 10:59:46
 
Smileyja, Veronika ..
resnica včasih ni taka , kot bi mi radi in tudi sama takrat potrebujem nekoga , ki razume , da mi je včasih težko sprejemati in mi da oporo, da to zmorem
vendar je res , da se trudim , da se ne izogibam , ampak , da se soočam z vsem , kar pride, zato razumem, da je to včasih zelo težko in da vsak od nas v takem momentu potrebuje spodbudo...
dogajalo se mi je , da sem morala najb. prijateljici odpreti oči v zelo hudi zadevi(nj. hči je postala odvisnik od droge) in bilo mi je zelo težko , ker bi jo lahko izgubila...
a sem se odločila in ji povedala..
še sedaj sva najb. prijateljici in skupno sva pomagali tudi hčerki , hvala Bogu...
včasih , pa se veze tudi porušijo , žal..
osebno , potrebujem ljudi , ki mi tudi pokažejo , kar delam narobe in to zelo cenim , ker smo včasih slepi za lastne napake ...
pozdravček Smiley
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Občutek - smeti ali ne...
Reply #7 - 21.06.2004 at 12:45:23
 
veronika wrote on 21.06.2004 at 10:45:28:
Če resnice ne more sprejeti - počakaj. Ko jo bo, te bo še kako potreboval.


Hvala veronika.
Jaz bom tole obrnila v prid, da moram še malo počakati.

Verjetnost je, da še ni njegov čas, da izve, jaz pa sem  informacijo ( ne vem, mogoče je to kako kanaliziranje - če se ne motim, črpanje in vodstvo mojstrov in vodnikov...) dobila že vnaprej- je mogoča.

Res - ni še čas, da bi resnico sprejel, kar se močno opazi.

Hvala za potrditev.  Kiss
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Občutek - smeti ali ne...
Reply #8 - 21.06.2004 at 13:48:17
 
. Ti si se že itak odločila, samo potrebovala si nekogi, ki bi ti rekel, ja naredit tako  Grin

Upam, da se bo izteklo na najboljši način - je pa res, da se moje besede izvenele drugače, kot sem dejansko mislila  Wink Mislila sem, da ko prijatelju poveš resnico, in če je ni pripravljen slišati, te bo potreboval še bolje, ko bo dojel, da je to res.

Ej amapk ravnaj po svojem občutku  Wink in veeeeeeliko sreče tako tebi, kot prijatelju, kakor vajinemu prijateljstvu  Kiss
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Občutek - smeti ali ne...
Reply #9 - 21.06.2004 at 13:54:17
 
Star 12, meni pa se poraja vprašanje - od kod samozavest, da ne rečem igranje Boga, da veš resnico? In če ne veš, zakaj bi sploh komu to govorila?
Back to top
 
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Občutek - smeti ali ne...
Reply #10 - 21.06.2004 at 14:25:30
 
LittleStar Smiley, če nekaj resnice ne vemo zakaj bi v Svetem pismu brali  'Bogovi ste'?
menim da nekaj že vemo... Wink

Se strinjam posebej s areleninim prispevkom,
ja, slepi smo za lastne napake in potrebujemo ljudi, meni tudi lahko, če hočete, povete če naredim napako,
čeprav res ni prijatno v začetku pak iskren in kulturen nasvet bom pokusila sprejet in tudi bit hvaležna Smiley
pozdravček vsem

'... skodovat drugim ali pa jim ne-skodovat, se ne pomeni delati dobro drugim. delati dobro drugim je ljubezen. delat dobro drugim pa se deli na tri grupe. delati dobro njihovemu grobemu materialnemu telesu, delati dobro njihovemu subtilnem materialnemu telesu in delati dobro njihovemu "onkraj" materialnem, torej spiritualnem telesu. razlicni posamezniki dajejo razlicne povdarke oz. prioriete. tako kot pr seb tako tud pri drugih.'
aryan
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Občutek - smeti ali ne...
Reply #11 - 21.06.2004 at 14:51:22
 
indigo wrote on 21.06.2004 at 14:25:30:
LittleStar Smiley, če nekaj resnice ne vemo zakaj bi v Svetem pismu brali  'Bogovi ste'?
menim da nekaj že vemo... Wink

Se strinjam posebej s areleninim prispevkom,
ja, slepi smo za lastne napake in potrebujemo ljudi, meni tudi lahko, če hočete, povete če naredim napako,
čeprav res ni prijatno v začetku pak iskren in kulturen nasvet bom pokusila sprejet in tudi bit hvaležna Smiley
pozdravček vsem

'... skodovat drugim ali pa jim ne-skodovat, se ne pomeni delati dobro drugim. delati dobro drugim je ljubezen. delat dobro drugim pa se deli na tri grupe. delati dobro njihovemu grobemu materialnemu telesu, delati dobro njihovemu subtilnem materialnemu telesu in delati dobro njihovemu "onkraj" materialnem, torej spiritualnem telesu. razlicni posamezniki dajejo razlicne povdarke oz. prioriete. tako kot pr seb tako tud pri drugih.'
aryan


Ma to je vse res, indigo, če govorimo o prijatelju. O prijatelju, s katerim lahko imaš odprto srce. Ampak ko jaz slišim neka kanaliziranja in kaj vem kaj, pa kao, ne vem no, zmoti me.

Recimo, glih včeraj sem prebrala v Auri en članek o reinkarnaciji; ko se je eno mlado dekle grozovito balo stroja na delovnem mestu, ki uničuje papir. Zmeraj je videla podobe, kako jo poreže kjer koli, čeprav je bil njen stran iracionalen. Oče ji je predlagal psihoterapevta, ki je med drugim bil tudi regresoterapevt. In ker v obstoječem življenju ni blo moč ničesar razbrati, se je odločil za regresijo. Izvedel je, da je bilo dekle strašno ljubosumno in posesivno in je nekje ne vem točno in tud ne kdaj, v glavnem zakrivilo laž, zaradi katere sta bila dva zaljubljena ob glavo. V opazovanju obglavljenja je uživala. Ker pa resnica ni nikoli daleč, so jo kmalu razkrinkali in je bila tudi sama obglavljena. No, in ta regresoterapevt je bil v dilemi, ali bi punci povedal, kar je videl, ker je menil, da če bi, bi verjetno storila samomor. Zato ji ni - dekle se je čez nekaj časa, ne vem koliko, smrtno ponesrečila - z avtom v drevo. Nakar zaključujejo misel, da se pač v karmičnih primerih ne sme posegati, ker je pač morala plačati z še enim obglavljenjem, za kolikor jih je bila odgovorna.

Mene je zgodba zlo zdrmala, ker sem sicer zelo brrrr na takšne in podobne zgodbe.

Sprašujem se, če že res obstajajo na tak način karmični dolgovi, potem sigurno ni bilo naključje, da je regresoterapevt izvedel in se sprašujem ali ni kao stavek, da se v karmo ne sme posegati IZGOVOR za nesprejemanje odgovornosti?

Zdaj sem nardila celo štalo, to mi je ležalo na duši zelo. Upam, da bom dovolj močna, da me takšne zgodbe ne bodo strašile.






Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Občutek - smeti ali ne...
Reply #12 - 21.06.2004 at 16:40:10
 
Moonlight wrote on 21.06.2004 at 12:45:23:
Hvala veronika.
Jaz bom tole obrnila v prid, da moram še malo počakati.

Verjetnost je, da še ni njegov čas, da izve, jaz pa sem  informacijo ( ne vem, mogoče je to kako kanaliziranje - če se ne motim, črpanje in vodstvo mojstrov in vodnikov...) dobila že vnaprej- je mogoča.

Res - ni še čas, da bi resnico sprejel, kar se močno opazi.

Hvala za potrditev.  Kiss



Starka12, ti pa močno črpaš od mojstrov in vodnikov, samo ahtaj na varovalni sistem, da se ne pregreje ker gasilska brigada poklicnih gasilcev ti tukaj ne more kaj prida pomagati  Grin Grin Grin

Pa ta resnica, je tvoja, njegova ali od koga ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Občutek - smeti ali ne...
Reply #13 - 21.06.2004 at 17:48:25
 
Kr_eden

Moram priznat, da mam težave sama s sabo, tko, da mi ti tuki ne moraš kaj veliko pomagati -  lahko pa sam sebi, veliko pripomoreš, ko boš odgovarjal na poste, ki jih čutiš, da so pravi ZATE.

S ponosom seM to povedala, samo, da veš.

al pa:

Želim, da oddaš energijo za katero veš, da je prava.

Lep dan

Simona
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Občutek - smeti ali ne...
Reply #14 - 21.06.2004 at 19:09:02
 
Starka12 Grin

Moram priznati, da nisem vedel, da imaš ti sama s sabo težave, hmmm, kaj pa na to vodniki in gasilci pravijo ?  Grin

Kaj je prav in kaj ne, katera energija in katera ne, ma, vse je prav, se ti ne zdi, saj, vodniki vedo, pa mojstri  Grin
Čudi me pa, da ti tega niso povedali  ???  Roll Eyes Vodniki in mojstri namreč  Grin

Lep dan, poln brezproblemov ti želim  Cheesy Cheesy Cheesy Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2