Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 15
(Read 75376 times)
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #45 - 31.05.2004 at 18:48:16
 
Wink Kissin poglej
tvojo milo prošnjo bom uslišala
naj bo mir s teboj in v tebi ...
Grin Cheesy

Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
exorcistek
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #46 - 31.05.2004 at 19:04:52
 
arelena wrote on 31.05.2004 at 18:40:47:
Cheesy WinkEJ , exo... če te pa doživljam , kot prijatelja
a  včasih je bolje raniti prijatelja z resnico , kot ga izgubiti , zaradi laži
poslužila sem se citata..ker mi je pač všeč
dete moje ...slišim tvoj ..neeeee
postavi se v kot in šššššt...in počakaj , da napad mine...

in seveda , dovolim ti ...od srca ...
da se igraš
in IGRAŠ
dalje...
Kiss Wink Smiley


Niso mi všeč te hlinjene fraze, še manj pa zopet prepričevanje, da si kao moj dobrotnik, odrešitelj, mesija, ljubi bože, kam si ti zašlaa, grobo si skrenula s poti da se počutiš verjetno celo večvredno v svoji namišljeni duhovni ekstazi gnosticizma, ko "pomagaš" ljudem, in predvsem takim izgubljenim dušam kot sem jaz => narcisoizma in samovšečnosti ti res ne manjka. Blazno mi pomagaš, me že preveva tvoja vsenavzočnost, energetsko učinkuješ na moje čakre, ha, ha ,ah.... Lahko mi praviš "prijatelj", zaradi mene, da boš lepše ven izpadla, ampak to je tako kičasto, saj se kolko tolko poznava in vema pri čem sva. Zame ne postane nekdo na en mah moj prijatelj, prej ga moram poznati osebno, pa to dalj časa, in kar je najtežje, pridobiti si mora moje ZAUPANJE.


Evo, še ima kdo kako vprašnje, na tem vseprežemajočem forumu ljubezni, ker potem lahko zaključimo, ker mi je ze tecno vse skup postalo...
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #47 - 31.05.2004 at 20:31:41
 
Quote:
... ker potem lahko zaključimo, ker mi je ze tecno vse skup postalo...

Nehi ze cincat. Pejt ze enkrat, ce mislis it.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #48 - 31.05.2004 at 22:18:14
 
exo - Hvala.
Res - nihče me še ni tako " zadel ".
Pa ti si res en jasnovidec al kaj - sam neki, pisal si del moje preteklosti  Wink
Sem ti rekla, da PAZI 8)

Ampak luštno, da se tako zanimaš in bereš o meni - poznaš pa samo tisto, kar tebe pritegne.

Eno - DJ NEHI, če se hočeš met rad.
Govor o sebi - to bo boljš, kaj meniš da ljudje, ki imajo težave delajo...?

Tud zdravnik nikoli ni povsem zdrav in ne živi brez problemov - no jaz nikogar ne poznam, ki bi tako živel - POPOLNO.


Kdo najprej prisluhne in Ne Dragi Exo - ne berem knjig z vsebinami kot pišem tu.
Moje področje je Veterina in predvsem Astrologija pa še kaj  - MAgija Wink

čav-čav

p.s.; si kaj opazil, kar bi mi zelo koristilo, pa mi tu nihče ni povedal. No saj si me bral kanje  ??? Lips Sealed
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #49 - 31.05.2004 at 22:29:03
 
Nehi s pretirano rabo alkoholnih substanc, pa bo vse vrejdu.

Sem bral v eni knjigi, poučni, magijski, da magi naj nebi zauživali alkoholnih substanc in tudi pri astrologiji je to lahko velik problem, sej lahko napačno obdelaš zvezdo  Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #50 - 31.05.2004 at 22:46:17
 
Pol sem na pravi poti  Grin  - sam hlapi Acetona so pa res dobri.

Ej... cool, da mi slediš Wink
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #51 - 31.05.2004 at 23:01:20
 
.exo wrote on 31.05.2004 at 14:37:21:
No, čisto iskreno, če ti res toliko pomeni družina? Si že prevaral svojo ženo? Ali si se zraven ukvarjanja s hčerko in s hišnimi ljubljenčki ukvarjaj še z ljubicami, morda celo tule s foruma, ker imaš več takih damic, ki ne bi imele nič proti za kako avanturico, čeprav s poreočenim moškim, ki ima otroke? Če si, kar se mi vse bolj dozdeva, potem mi ne moreš o zakonu kaj preveč svetovati, saj je bistvo nekega odnosa zvestoba in zaupanje....  Me res zanima, kaj boš odgovoril?


Exo, čisto iskreno, a misliš, da bi se o takšnih stvareh s tabo pogovarjal? O takšnih stvareh se lahko pogovarjam le z dobrimi prijatelji. In ti niti nima smisla karkoli govorit, ker si itak sam narediš svoje zaključke. Tako kot si si jih zdaj.

Exo, o zakonu ti niti ne mislim svetovati, ker jaz načeloma nobenemu nočem soliti pameti.  

Na podlagi česa pa o obiskovalkah foruma kvaziš takšne obsodbe?
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #52 - 31.05.2004 at 23:06:47
 
m wrote on 31.05.2004 at 16:05:08:
izvoli, itak ga je že enkrat nekdo hotel

samo, daj cel pogovor, ne rezat stvari, ki tebi pašejo




Exo, a si tole spregledal? Ali še režeš ven in urejaš tako, da bo tebi pasalo.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #53 - 01.06.2004 at 09:45:18
 

EX_O Sem se komaj prebila čez tvoje tekste. Dobri odgvori ni kaj. Imaš prefinjeno pisateljsko žilico, pa še v psihoanalizo si se poglobil. Jaz te pa razumem in priznam odkrito, bi bil dolgčas brez tebe tukaj gori...
Ne vem od kod veš toliko modrosti, ni bistvo v tem. Je pošteno, da pišeš to, kar misliš, drezneš v osje gnezdo in potem obmolčiš. Tudi mi je všeč tvoja težnja po raziskovanju, saj pišeš, da te zanimajo ljudje z izkušnjami, ne pa zgolj teorija, ki se sfiži, takoj, ko postane življenska. Psihoanalize pisat in nekomu dorečt diagnozo je dvorezen meč, ker v biti se ne poznamo, pa tudi pod droblogledom nismo. Še, če z nekom živiš, ga v biti ne moreš do potankosti spoznati, ker v določenih situacijah človek ragira kljub vsem zakonitostim čisto po svoje. Nek čar je v tvojih pisarijah, priznam. Biti bolnik je huda obsodba, vseeno pa ti ne zamerim. Je v resničnem življenju vsak dogodek žal samo to, kar mi naredimo iz njega in prav tako so tudi naši stavki in misli, ki jih tukaj gori pišemo, samo trenuten odraz naših čustvovanj, razmišljanj - mogoče, če bi se brali čez nekaj let, ne bi verjeli, da smo to mi sploh pisali. Ne verjamem sama osebno v nobeno filozofijo, pa tud ne nobeno vero, ker življenje samo me je naučilo nekaj britkih resnic, pa tud formul, kako in na kakšen način naj živim ni.
In še nekaj, da se ne bo bralo prežvečeno. V življnju je vsaka komunikacija med nami edini nagib, ki pripomore k pravem dialogu. V dialogu pa ljudje med seboj delijo svoj pravi jaz, ne piše le teorijo, govorijo iz sebe v upanju, da boš tudi ti spoznal, kaj čutijo in občutijo. Delijo v biti svoj pravi JAZ in želijo, da tudi ti deliš z njim svoj pravi jaz, pokažeš svoja čustva, veselje in žalost. Edini vredni nagib za dialog je zato le želja, da drugemu dam najdragocenejšo stvar, ki jo lahko dam: sebe v razkritju, v pozornosti, ki se doseže v pogovoru. Zato sama nikogar ne obsojam, ker bi s tem prizadela njega in njegova čusta. Nihče si ne želi biti prizadet in ponižan.
Je prav, da so med nami ljdje, ki drugače razmišljajo in čutijo. V tej enkratnosti jih osebno lahko samo občudujem, ne pa obsojam ali žalim.
Upam, da to ne bo vzrak, da boš nehal pisat. Te je lepo brati.

lp
Angel*
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #54 - 01.06.2004 at 10:07:08
 
He he, vse kar je exo do sedaj napisal na tem topicu o tem, kakšni s(m)o gapetovci, je jasno kot na dlani, da je podzavedno v bistvu pisal o sebi. Točno takšen je, za kakršne obtožuje druge da so.

Angel wrote on 01.06.2004 at 09:45:18:
Tudi mi je všeč tvoja težnja po raziskovanju, saj pišeš, da te zanimajo ljudje z izkušnjami, ne pa zgolj teorija, ki se sfiži, takoj, ko postane življenska.

Od ljudi z izkušnjami ne moreš dobiti drugega kot teorijo, kar je isto, kot če bi bral knjigo, ki so jo napisali ljudje z izkušnjami. Izkušnje si lahko pridobiš sam, le sam in samo sam. Saj exo bi jih rad, samo nima jajc. In to ga ful boli in peče, razjeda od znotraj, ta občutek nemoči, ko ve, kaj bi rad, pa ne zmore in ne upa. Jeza, ki se ob tem kopiči, je silovito destruktivna, kar se vidi po njegovih postih. Njegov odgovor na tale post, v katerem me bo - predvidevam - skušal čim bolj diskretirati, bo to samo potrdil. Če bo sploh odgovoril, seveda. Grin Grin
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #55 - 01.06.2004 at 11:00:30
 
Ajsi, ajsi...X ti si ga pa še kastriral...

benti, jaz pa ga zagovarjam in pika. Pa nam dvakrat pisala, ker nisem budala.

Fjuuuuuuuuuuuuuuuu!
Angel

PS: Bo, bo odpisal, boš vidu, pa se čudu odgovu.

EX_O čakamooooooooooooooooooooooooooooooooo!
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #56 - 01.06.2004 at 12:10:27
 
Angel, kaj si ti na glavo padla ali kaj????

Pa si sploh kdaj brala Exota ali je tvoje mnenje na podlagi dveh, treh postov?

Ni ga večjega podleža in dvoličneža kot je on. On tudi zaupne informacije o nekom uporablja za diskreditacijo te osebe. Diskreditacijo in laži. Kar je dokazal že 100x.

Še zdaleč ne gre samo za zdrmanje določenih forumskih nazorov. Predlagam ti, da si vzameš en teden časa in si prebereš vseh nekaj tisoč Exotovih postov in potem poveš svoje mnenje. Mislim, da bo malo drugačno. Lahko pa da se tudi motim.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #57 - 01.06.2004 at 14:53:06
 
Pod X-ov post se podpisal, ti Angel si pa itak samo občasno tu, tako da bi morala videti vse brisane in nebrisane poste, slediti intrigam, lažem in seveda na koncu nekim izgovorom, da se Exco itak samo heca.
Za hece so določeni topici, zatorej naj se drži le tistih. Tudi škode ne bo, če bo za sabo brisal na tistih topicih.



Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #58 - 01.06.2004 at 15:18:32
 
GrinBo treba brat, tud prov.
Občano gori al pa doli, kdo pa vse ve.
Bi še mene težko vso prebral, pa po domače, ne vem, če bi me spoznal. Skoz besede že ne.
Kako naj pa vem, da so EX_ota brisal? Zakaj pa so ga brisal? So mene ničkolikokrat na drugem forumu, pa mi čist dola maha. Eni so me pa pogrešal, pa da nau samohvala, tko to je.

O padanju na glavo, bi pa ne komentirala, ker ne vem, kaj naj to pomen. Eni stojijo na glavi že cel lajf, pa jim ne zamerim. Vedno je nekje vzrok grdih pisarij, kdo bi vedel zakaj? Razen avtorja. Da pa tu gori brišete, berem prvič, ker ne vem, zakaj je cenzura potrebna.
Sam tolk Andres, pa ne mi zamerit, popolnosti ni, tko kot ni nebes, pa tud angeli smo pod kožo krvavi.
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #59 - 01.06.2004 at 15:27:13
 
Angel!

Ravno tu se ne briše.   Toda dogaja se, da Exco Kreden in pa še kdo se v zgodovini najde, v nekaj dneh naštepa  več sto postov, nakar jih pobriše in s tem dela štalo.  Kapiraš.  No, istočasno se do desetkrat registira, kot registrira druge člane, ki so tu kot gosti naprimer.  
To je bolezen.
Ravno tako se bolezen vidi v že pobrisanih  Kredenovih postih. Čak malo in opazuj.  Za te stvari še antibiotik ne pomaga.  Taki rabijo prisilni jopič.  Grin Grin Grin

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 15