Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 13 14 15 
(Read 75363 times)
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #210 - 12.08.2004 at 13:59:01
 
Q. wrote on 12.08.2004 at 01:19:41:
Mene zanima predvsem TO, kaj mi je  

Ne znam iskreno odgovorit al pa sem že, pa sem med dolgimi litanijami to spregledala.

Pišem zelo malo smiselnega, pa je - mislim že tko malo...No ja, saj se sam men ne da mislit. Sorry...

Pa kj o seb, zase - tisto prvo osebno.
BO!

BOM ENA oseba, pa bom ZASE zdrava!  

Jz priznam, da nisem.Če bi realno gledala na svet, bi ugotovila, sa sem prazna v sebi.

Je realno misliti al vedet, da sem neko pravljično bitje in to lahko počnem


Tkole je:

res mi je vseen kdo se pod tem P/G/ostom logira in piše uničevalne poste Sebi v škodo.!!!
Energija vsega tega se slej ko prej Vrne...Neverjetno kajne.
Sam po vsej logiki, katero premore moje srce je tale oseba: Exo!!!

izkoristil si moje zaupanje, s tem sem prepoznala slog tvoje pisave ...ko iščeš sled spoznanja se uči in ne pametuj drugim!
To lahko povem tud zase, sam v drugem stilu Wink

Res si bolnik! Pa oprosti, kar povem sedaj z razuma, ker nimam srca zate !!!

Se pa podpišem pod vse tvoje poste pod gostovim imenom kr_eten ker je v njih, VSEHHHHHH, toliko resnice o tebi, da Je ne Zmoreš kot PRAVA oseba sam sebi priznati, potem pa trosiš Kot gost - kao da te ne bomo prepoznal...

Ej, prov mal mi je tud mar KDO v resnici Sploh SI!

Svoj del življenja si bomo popravljali sami - vsi in tudi ti, pa iščemo le toplo besedo in zavetje, ker ga v danem trenutku ne dobivamo... !!!
Tle pa nam ti vrneš znova tisto zaradi česa smo tle!!!
Cool al ne zate nizkotno početje, s katerim se boj tvoj smeh kmalu prevalil na stran ... Lips Sealed

Vse se vrača vse se plača.

Vilma je mela prav zate!!!

Mimogrede; Who is that girl. Im sure she is like U. And in the past  - i triied to find ure soul, but the devil must of have it  Grin and stil has
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #211 - 12.08.2004 at 14:23:45
 
Hehe...ko berem Kr-eten-a, se mi včasih zazdi, kot da bi vrgel nekaj v celofan in trakce zavito, dobil pa nazaj, kot bumerang, vsebino...brez celofana in trakcev...ali pa, ...eee...kot da njegov post očisti ogledalo, v katerega se gledam.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #212 - 12.08.2004 at 15:00:07
 
en_bk wrote on 12.08.2004 at 14:23:45:
Hehe...ko berem Kr-eten-a, se mi včasih zazdi, kot da bi vrgel nekaj v celofan in trakce zavito, dobil pa nazaj, kot bumerang, vsebino...brez celofana in trakcev...ali pa, ...eee...kot da njegov post očisti ogledalo, v katerega se gledam.



Jaz sem tud imela tak zoprn občutek, ko se me je mimogrede lotil...tak da samo upam, da si ne bo res vzel časa zame.
Se rajši s pentljicami vidim....
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #213 - 12.08.2004 at 15:01:28
 
Titud tud čaka na vrsto... Angry
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eten
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #214 - 12.08.2004 at 18:35:05
 
Moonlight wrote on 12.08.2004 at 13:59:01:
Tkole je:

res mi je vseen ko se pod tem Star12 logiram in pišem uničevalne poste Sebi v škodo.!!!
Energija vsega tega se slej ko prej Vrne in ravnkar se je...Neverjetno kajne.
Sam po vsej logiki, katero pa ne premorem sem tale oseba: Izgubljena!!!

izkoristila sem vaše zaupanje, s tem sem prepoznala slog vaše pisave ...ko iščem sled spoznanja se učim in pametujem drugim!
To lahko povem sam zase, sam v drugem stilu Wink

Res sem bolnica! Pa oprostite, kar povem sedaj z lufta, ker razuma tak nimam !!!

Se pa podpišem pod vse tvoje poste pod gostovim imenom kr_eten ker je v njih, VSEHHHHHH, toliko resnice o nas, da Je ne Zmorem kot IZGUBLJENA oseba sama sebi priznati, potem pa trosim Kot koklja - kao da se bom prepoznala...

Ej, prov mal mi je tud mar KDO v resnici Sploh SEM!

Svoj del življenja si bom zapravljala sama - sploh pa jz, pa iščem le toplo besedo in zavetje, ker ga v danem trenutku ne dobivam... !!!
Tle pa vam jz vrnem znova tisto zaradi česa sem tle!!!
Cool al ne za vas nizkotno početje, s katerim se boj moj smeh kmalu prevalil na stran ... Lips Sealed

Vse se vrača vse se plača.

Vilma je mela prav zame!!!

Mimogrede; Who is that girl. Im sure she is like ME. And in the past  - i triied to find my soul, but the devil must of have it  Grin and stil has and i cant spell even in quotations

Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eten
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #215 - 12.08.2004 at 18:56:07
 
Lilith wrote on 12.08.2004 at 15:00:07:
Jaz sem tud imela tak prijetn občutek, ko se me je mimogrede lotil...tak da samo upam, da si bo res vzel čas zame.
Se rajši v prozornem perilu vidim.www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/girl.gif

Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eten
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #216 - 12.08.2004 at 18:56:52
 
titud wrote on 12.08.2004 at 15:01:28:
Titud tud čaka na vrsto... da ga kdo v rito Angry

Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #217 - 13.08.2004 at 03:10:20
 
Kissveš , v tebi je več dobrega , kot si upaš priznati , lane moje ...čakam na najin pogovor  Kiss
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Kr_eten
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #218 - 13.08.2004 at 06:18:05
 
arelena wrote on 13.08.2004 at 03:10:20:
Kissvem , v meni je še več neumnosti , kot si upam priznati , neumnosti so moje ...čakam na pogovor s psihiatrom  Kiss

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #219 - 17.06.2014 at 10:33:31
 
Quote:
In the shamanic view, mental illness signals “the birth of a healer,”

These disturbances result when the person does not get assistance in dealing with the presence of the energy from the spirit realm.

What a loss that a person who is finally being aligned with a power from the other world is just being wasted.

In the Dagara tradition, the community helps the person reconcile the energies of both worlds–”the world of the spirit that he or she is merged with, and the village and community.”  That person is able then to serve as a bridge between the worlds and help the living with information and healing they need.  Thus, the spiritual crisis ends with the birth of another healer.

The Western culture has consistently ignored the birth of the healer,” states Dr. Somé.  


http://thespiritscience.net/2014/06/16/what-a-shaman-sees-in-a-mental-hospital/
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 13 14 15