Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 19398 times)
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Odvisniki od duhovnosti - Gapeovci?
Reply #45 - 23.01.2004 at 08:44:50
 
Quote:
Pokaži mi enega duhovnega človeka na tem forumu  

Ne moreš, ker ga ni in ga ne bo, kajti vsak pameten duhovnež ne zavije na takšno smetišče katero je posvinjano in upluvano do skrajnosti.
Samo preberi si odgovore vse teh kateri so ti odgovarjali, pa če znaš kolker tolko logično razmišljati boš videl da so v vseh odgovorih napisana sranja, potpolnoma nič drugega kot, sranja.  


hej, je fino gomazet po tem kupu gnoja, ker noter lahko izbrskaš tako perlo kot si ti Kreden Kiss

smeh je zlata vreden Grin

keep going Kiss

Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Odvisniki od duhovnosti - Gapeovci?
Reply #46 - 23.01.2004 at 09:21:18
 

He, he, Dajnomir, tebi pa seka. ...


Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Odvisniki od duhovnosti - Gapeovci?
Reply #47 - 23.01.2004 at 09:51:52
 
Quote:
Me je pa prav začudilo, ko sem prebral, da še tako šolani ljudje ne znajo prebrati ali razumeti knjige kot je Bhagavadan ali Bhagavad-gita in kako na humorni način hočejo opisati kako so prišli do teh knjig, zraven pa kažejo svoj pravi obraz in svojo pametnost katera jim pa služi kot že rečeno samo za filanje egiča.



Se spet skrivamo za množino, Kreden?
O Lilith si pisal. Tak te je obsedla, da ti ne gre pa ne gre iz glave, a ne da? Grin
Samo te svoje silne ljubezni ji ne znaš pokazati, tako da se zdi, da nekam agresivno zreš v svoj ekran na tvoji strani medmrežja. Kiss  ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Odvisniki od duhovnosti - Gapeovci?
Reply #48 - 23.01.2004 at 19:58:30
 
Lilith! Cheesy

Kreden je neznansko zaljubljen! Wink

Na mojem ekranu to jasno piše. Kiss

(izsledki psihoanalize)
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Odvisniki od duhovnosti - Gapeovci?
Reply #49 - 23.01.2004 at 22:43:51
 
Samson wrote on 23.01.2004 at 19:58:30:
(izsledki psihoanalize)



Jaz ti popolnoma verjamem Samson.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Odvisniki od duhovnosti - Gapeovci?
Reply #50 - 25.01.2004 at 07:09:32
 
titud wrote on 23.01.2004 at 08:30:09:
Tole tvoje sovražno zrenje v monitor mal drega v mojga egiča, zato se mora tle  mal zaščitit. Moj egič,  pa naj si bo velik al pa majhen, nafilan z ljubeznijo al pa sovraštvom, bi prosu, da sprejmejmeš točn takega kot je. Je pa točno tak, kot se mala tle gor po tvojmu munitorju. Vljda da mi dela probleme, ker če mi jih ne bi,   ti ga ne bi   po monitorju malal. Šele, če  ga boš sposoben vzet točno takega, kot je, se  ne boš čutu več  posiljevega od njega bodisi z ljubzenijo  bodisi  sovraštvom. Ko bo zate v  redu točno tak kot je, ga bom morda tud sam sposoben  začet sprejemat takega kot je in se bom počutu v redu in se mu ne treba več drugim uturavat. V tem je keč teh uturavanj egov:  ne da bi se drug pred drugim dokazoval močjo in oboroževal s sovraštvom, ampak da bi drugega sprejel   razorožil  z ljubeznijo. Če je to zate duhovost, pol se  jest tle gor tle gor skušam it duhovnost. Če to duhovnost zate  ni, pol se jest kljub temu grem to tle gor in se po tvoje  pač ne grem duhovnosti.  



A ego duva, duva, duva i usta suva, sasvim suva.......

Trga ego, trga.
Ego je kruta stvar, ego se vidi, bere, sliši.
In tu, tu se vidi kako udarja navzven, čez monitor, kako zavito in bistroumno seka  Cheesy Cheesy Cheesy

Prav si napisal, samo poskušaš se iti duhovnost, ker si v resnici še zeloooo daleč od neke duhovnosti.

Pa prihodnjič, več sreče  Grin Grin Grin Grin

A ego duva, duva, duva i usta suva sasvim suva......
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Odvisniki od duhovnosti - Gapeovci?
Reply #51 - 25.01.2004 at 07:13:32
 
siaj wrote on 23.01.2004 at 08:44:50:
hej, je fino gomazet po tem kupu gnoja, ker noter lahko izbrskaš tako perlo kot si ti Kreden Kiss

smeh je zlata vreden Grin

keep going Kiss



Dej ti sijaj, povej meni, ker sem pač butelj in butlju je treba večkrat povedat, ali ti to sebe šteješ med gnoj ??? ali kaj si hotel-la povedat s tem gomazenjem po kupu gnoja ???

Drugače pa, samo brskaj, mogoče še kdaj v življenju najdeš kako perlo, po možnosti rdeče barve  Grin Grin Grin

Na bruhanje mi gre  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Odvisniki od duhovnosti - Gapeovci?
Reply #52 - 25.01.2004 at 07:15:32
 
Valentinaa wrote on 23.01.2004 at 09:21:18:



Seka gor, seka dol, a život je svejedno pičkin dim i ja se neču ubadat sa njim  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Oj živote, jebo te do sramote........  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Valentinca  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Odvisniki od duhovnosti - Gapeovci?
Reply #53 - 25.01.2004 at 07:23:39
 
Lilith wrote on 23.01.2004 at 09:51:52:
Se spet skrivamo za množino, Kreden?
O Lilith si pisal. Tak te je obsedla, da ti ne gre pa ne gre iz glave, a ne da? Grin
Samo te svoje silne ljubezni ji ne znaš pokazati, tako da se zdi, da nekam agresivno zreš v svoj ekran na tvoji strani medmrežja. Kiss  www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/rosie.gif  



Ojla Lilith, se spet skrivamo, c,c,c,c to skrivanje  Cheesy
O Lilith si pisal - njap, če ti tako napišeš, pač naj bo tako.
Osedla me je skroz na skroz, sploh mi ne gre iz glave, vsak dan mislim o njej, celi dan, ni sekunde ne izpustim, samo mislim, mislim in  mislim, eh, dejnomir, Lilith, a še ne veš, da misli ustvarjajo energijo, energijo katero bo potrebno potem enkrat, nekoč, pokurit, ponovno preživet, njap, nič ne misli tale tič nate, več ko misli, delj bo treba nekje čakat in kurit, zato mi je zelo žal, če tako misliš.
In zakaj vidiš vsepovsod sebe zraven ???
Agresivno zrenje iz mojega dela ekrana v medmrežje je blokirano, imam antivirus proti agresivnemu zrenju  Cheesy Cheesy

No, kar se pa ljubezni tiče in izkazovanja le-te, se ba nebi branil tesnega srečanja s teboj, samo, zares tesnega, mater, kaj si morem, si pač le ženska, pa še rad te imam, Lilith  Kiss Kiss Kiss

((((( Lilith )))))   Kiss Kiss Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Odvisniki od duhovnosti - Gapeovci?
Reply #54 - 26.01.2004 at 11:20:54
 
Kreden, gnoj? samo asociacija na tvojo besedo sranje. Pa saj ti po moje veš kako to gre.

Kam se jaz štejem, itak nima veze, po tvojih postih sodeč, se ti po moje med perle  8).

....ti se kar skozlaj, morda ti bo potem laže.... Grin Grin Grin
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Odvisniki od duhovnosti - Gapeovci?
Reply #55 - 26.01.2004 at 13:55:08
 
Ljubezen, sočutje, razumevanje, sprejemanje, kok lepo. Dobr da sem še sit od palačink, ki še sekajo.

Blato in gnoj se hitro strdita, le temperatura in vlažnost morata biti pravi.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Odvisniki od duhovnosti - Gapeovci?
Reply #56 - 26.01.2004 at 14:10:33
 
siaj wrote on 26.01.2004 at 11:20:54:
Kreden, gnoj? samo asociacija na tvojo besedo sranje. Pa saj ti po moje veš kako to gre.

Kam se jaz štejem, itak nima veze, po tvojih postih sodeč, se ti po moje med perle  8).

....ti se kar skozlaj, morda ti bo potem laže.... Grin Grin Grin



Sem vedel  Cheesy Cheesy Cheesy

Siaj, Gnoj ? Samo asociacija na tvoje besedno sranje.

Po tvoje mogoče vem, ampak, ne vem  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Jaz se štejem med najnižje  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Boš držal skledo, sej lepo kozlam  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Odvisniki od duhovnosti - Gapeovci?
Reply #57 - 26.01.2004 at 14:22:16
 
Quote:
Sem vedel  Cheesy Cheesy Cheesy

Siaj, Gnoj ? Samo asociacija na tvoje besedno sranje.

Po tvoje mogoče vem, ampak, ne vem  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Jaz se štejem med najnižje  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Boš držal skledo, sej lepo kozlam  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy


Veš, kako rastline rastejo rastline dobro, če jih pognojimo? Si vsaj za nekakšno rabo, da delaš gnoj... Grin Kreden, biognoj je najbolji!
Back to top
 
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Odvisniki od duhovnosti - Gapeovci?
Reply #58 - 26.01.2004 at 15:39:46
 
hvala za komplimente, Kreden, mojster ritne retorike

Lahko je milozvočen,
lahko le tih izpuh,
neviden je in sočen,
spozna ga slep in gluh
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Odvisniki od duhovnosti - Gapeovci?
Reply #59 - 26.01.2004 at 17:23:09
 
siaj wrote on 26.01.2004 at 15:39:46:
hvala za komplimente, Kreden, mojster ritne retorike

Lahko je milozvočen,
lahko le tih izpuh,
neviden je in sočen,
spozna ga slep in gluh



Tole mi je pa enmalo sumljivo  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Odkod zdej ritna retorika zraven ??? Si mar peder, da že ritne zadeve mešaš v ta dialog, ali pa le tako nizek neumnež, ki mu zmanjka nekakšnih dobrih potez pa v skranji sili uporabi taspodnje, ritne zadeve ???

Se mi je zdelo, da nisi čisto čist  Shocked Shocked Shocked

Pa tista tvoja pesemca, pa menda ja ne, da znajo tvoji strohneli možgančki še kaj proizvest, ali pa, je bil pri tebi kakšen taspodnji, milozvočen izpuh, pa sta skupaj premlevala ritno retoriko ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5