Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 12982 times)
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Mamilarski forum  ???
Reply #30 - 06.02.2004 at 08:05:31
 
Quote:
+ destrukcija usmerjena navzven je v bistvu - samodestrukcija na dolge proge.

Ker smo vsi eno.


..in obratno: samodestrukcije na kratke proge je dolgoročno tud destrukcija navzven...

Odkrito povedano po moje tud do bližnjega,  ki se zaplete v avtodestruktivno zanko droge, ne moreš čutit  usmiljenja. Smiliš se predvsem samemu seb, češ kaj se mi je hudga  zgodl, da je človk iz mojga sveta šel sam v svojga in me pustu samega. Kaj sem mu storu? A sem jest kriv? In podobno. Ampak deap down v seb tud vsak starš al pa prjatu  ve, da za usmiljenje tle ni nobenga placa. Samo vprašanje cajta je, kdaj se boš nehov smilit samemu seb al pa  bo drogeraševa samodestruktivnost uničla tud tebe.  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Mamilarski forum  ???
Reply #31 - 07.02.2004 at 15:09:26
 
Vse kar je dobrega v življenju je greh, protizakonito, nemoralno ali pa redi!   Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Mamilarski forum  ???
Reply #32 - 08.02.2004 at 04:51:59
 
A smo še kar pri mamilekih   ??? ??? ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Mamilarski forum  ???
Reply #33 - 08.02.2004 at 16:14:49
 
Odgovorni in duhovno prebujeni ljudje ne uživajo drog, ker jih ne rabijo! To pa zato, ker ubijajo duha in telo. Zato tisti, ki ima količkaj soli v glavi, se ne bo opijal, ne drogiral, ampak živel po pameti, bo premislil, aha, to pa ni dobro, tega ne smem, to pa lahko... Samo kaj čemu, ko pa je tako lepo biti "zadet", vse za senzacijo, pa je to navado tako težko opustit, tka da si raje lažemo v obraz in se sami sebe slepimo. NE,  za uživanje drog ni nobenega opravičila.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Mamilarski forum  ???
Reply #34 - 09.02.2004 at 02:10:23
 
Ja, Exo ga žlampa, to pa še jaz vem  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Teufelaustreiber
Ex Member




Re: Mamilarski forum  ???
Reply #35 - 09.02.2004 at 14:09:57
 
Quote:
Ja, Exo ga žlampa, to pa še jaz vem  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy


Nikakor, exo pije po pameti. To pomeni, da dnevno spije 1-2dl rdečega vina, ker je zdravo, ker  vino vsebuje antioksidante in se tako zmanjša verjetnost srčnega infakta.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Mamilarski forum  ???
Reply #36 - 09.02.2004 at 14:11:55
 
Quote:
Nikakor, exo pije po pameti. To pomeni, da dnevno spije 1-2dl rdečega vina, ker je zdravo, ker vsebuje vino antioksidante in se tako zmanjša verjetnost srčnega infakta.



Ojoj Štrumfirer, ti si že bolj z eno nogo med kroniki.  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Dnevno, to pomeni, da je že stanje tako kritično, da ne moreš več brez dnevne doze vina  Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Mamilarski forum  ???
Reply #37 - 11.02.2004 at 17:38:57
 
...
Back to top
 
 
IP Logged
 
miha-
Guest




Re: Mamilarski forum  ???
Reply #38 - 11.02.2004 at 22:11:44
 
opomba> ko omenjam droge, izuzemam heroin..

malo sem razmisljal, pa bom samo navrgel..
no kot vemo je cas tudi dimenzija, torej je treba tudi to upostevat....

ce gledas za nazaj da si se rad zdrogiral, to ne more bit slabega, saj vemo da "napak" ni...je samo pot v tvojem razvoju, .. nujen del poti, ki si ga moral prehoditi.. ce ti je medtem zmankalo energije in si umrl, bi potem tudi pri ksnih drugih odvisnostih izgubljal energijo, pa se vedel nebi, ker ti tako pomalem krade, za razliko od drog..

ce gledas za naprej, (na splosno )vsem odsvetujem, imas se moznost izbire, ni treba it po tej poti, lahko uberes drugo...

in ravno tukaj nastane problem ker najstniki "nevejo" v kaj se spuscajo in bi radi jih zascitl tko, da jim vzames "svobodno izbiro".. zdej se pa o tem lah pogovarjate aje to kul al ne..

vsak ima namrec moznost izbirat ane?

sicer sm ugotovu da to zdej ne spada vec v ta topik ampk v en drug ampk ....
Back to top
 
 
IP Logged
 
maxtor
3
***
Offline


Posts: 100

Gender: male
Re: Mamilarski forum  ???
Reply #39 - 11.02.2004 at 23:11:50
 
Droge nekateri uporabljajo za doseganje "visje" zavesti ,ker pomagajo,da se clovek "znebi" ostalih misli. Pomagajo da se lazje zbere na eno stvar. So pa zal isto, kot steroidi za atlete. Pomoc za kratke razdalje. Jaz osebno jih ne uzivam. Tudi ne pijem (mogoce 2 krat na leto) pa se to zelo zmerno, ne kadim in sem na sploh "priden" fant. Lahko pa "udarim" s tako mocjo (mislijo=), da me NIKOLI ne pozabis. Tega si nobeden ne zeli, ker se mi je enkrat zgodilo, ko se se nisem znal kontrolirati in je ... bila stala. Embarrassed. Sedaj sem bolj previden.  Mogoce ste kdaj o kom kaj slabega mislili, ko ste bili se "nevedni" imeli pa ste ze veliko moc? Potem vete kaj vse se lahko zgodi. Zaradi tega sem dobil "madez", ki pa sem ga ze ocistil Wink.


Lp


Kr Eden. Dej mi napis kak zasebno sporocilo in ce mas kakso prosnjo (pa ne LOTO) pa da vidmo, ka se da nardit. OK?  Wink
Back to top
 

Glava nacrtuje a srce vodi in razum se sprasuje a um(visji jaz) ima odgovore
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Mamilarski forum  ???
Reply #40 - 11.02.2004 at 23:56:42
 
...    Veš, da ne bi rad bil štala.  Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
maxtor
3
***
Offline


Posts: 100

Gender: male
Re: Mamilarski forum  ???
Reply #41 - 12.02.2004 at 21:29:32
 
Grin Grin Grin
Back to top
 

Glava nacrtuje a srce vodi in razum se sprasuje a um(visji jaz) ima odgovore
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Mamilarski forum  ???
Reply #42 - 16.02.2004 at 04:04:48
 
KAJ JE ZDAJ MAMILEKI, NISTE MI ŠE ODGOVORILI NA NITI ENO ZASTAVLJENO VPRAŠANJE ???


Ali je puhanje đointa duhovna pot ?
Ali je fiksanje duhovna pot ?
Ali je uporaba nedovoljenih substanc duhovna pot ?
Ali je dajanje potuhe odvisnežom od razno raznih drog duhovna pot ?

Ali je to duhovni forum  

In predvsem me zanima, ali ste že res tako topi v svojih umih, da ne ločite več med dobrim in slabim, da ne ločite več kaj je res prava, zdrava duhovnost in kaj je mamilarska duhovnost ?

Mar res mnogi med vami ne znate več živeti zdravo, brez opojnih substanc ?

AJDE MAMILEKI, DA VAS ČUJEM.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Mamilarski forum  ???
Reply #43 - 16.02.2004 at 08:28:45
 
VSE JE DUHOVNO!!!

Kreden, a si boš zdaj zapomnil al boš čez 3 mesece spet iste odgovore jovo na novo zastavljal?

Ker:

VSE JE DUHOVNO, PA ČE ŠE TAKO MISLIŠ DA NI! Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Mamilarski forum  ???
Reply #44 - 23.02.2004 at 06:10:15
 
Quote:
mustangbijeli.naspletu.com/AdemCan_geyikuctu.gif

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3