Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 49879 times)
james(Guest)
Guest




Re: sončna osebnost
Reply #45 - 20.02.2006 at 21:00:40
 
To je vulgarna trgovina in ničesar drugega.  Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samorog(Guest)
Guest




Re: sončna osebnost
Reply #46 - 20.02.2006 at 22:25:55
 
Jaz vidim sončne turbine, skozi katere se pretakajo resnične božanske sile poezije, ki lahko spremenijo svet in imajo tudi moč, da  razkadijo moralne niheliste in destruktorje z izzivalno  praznino bedičenja. Kdaj si pa še videl, da je kdo za poezijo obogatel in da bi kakšen pesnik pisal poezijo za umazano trgovino. Daj no, ali je te je čisto razum zapustil, da takšne klatiš.

Odiseja za potopljenim svetom sreče je res težka!!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: sončna osebnost
Reply #47 - 21.02.2006 at 08:05:36
 
Quote:
Pozdravljena Vida,

sedaj se mi pa že svetlika katera Vida ste. Celo pri meni doma sta bila.  Povem vam, da je bil gospod Bojan z moje strani deležen veliko svetlobe pred in po podelitvi priznanja. Združenje podpiram z vsemi svojimi duhovnimi močmi in pozitivno energijo in tudi strokovno sem dala kakšen delež zraven. Da bi se sprostila tolikšna energija, ki bi ta problem rešila, tega pa v resnici ne zmorem. Verjemite mi! Dali ste vojščaku orožje v roko in on se sedaj bori. Jaz pa moram tudi kaj drugega napisati, kakšno pesem ali kaj za dušo.



morda imajo več moči za reševanje te vrste vprašanj pristojne državne institucije ali pa predsednik države.


Back to top
 
 
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: sončna osebnost
Reply #48 - 21.02.2006 at 08:11:17
 
Quote:
Vida, jaz od predsednika združenja nisem dobila nobenega pisma po mailu. Če bi ga dobila, bi odgovorila.
Naj mi ga pošlje še enkrat! LP Tatjana Malec


se opravičujem za pomoto, šlo je za upniški odbor in ne za združenje. Šlo pa je za čestitko ob vašem imenovanju za Sončno osebnost leta.
Back to top
 
 
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: sončna osebnost
Reply #49 - 21.02.2006 at 08:14:13
 
Quote:
Oh, Vida, na Obali je samo ena Vida, ki je upnica HKS Sicure in je bila že pri meni v zvezi s pravnim urejanjem vprašanj upnikov. Ne zdi se mi pa korektno, da mešate zadevo Združenja s podelitvijo Sončne osebnosti leta 2005. Če mi imate kaj povedati ali vprašati, me lahko pokličete po telefonu ali pa pridete k meni na kavico.
Predsednika združenja sem pa sama vprašala, če mi je res pisal pismo, ker ga nisem dobila.

Lep pozdrav. Želim vam še naprej, da si lepšate dneve z mojo poezijo. Kiss

Tatjana Malec


ker je to javni forum in sem bila izzvana.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Tatjana Malec(Guest)
Guest




Re: sončna osebnost
Reply #50 - 21.02.2006 at 11:23:01
 
Pozdravljena Vida,

prisrčna hvala upniškemu odboru HKS Sicure za čestitko ob moji izbiri za Sončno osebnost leta 2005.

Lep pozdrav

Tatjana Malec
Back to top
 
 
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: sončna osebnost
Reply #51 - 28.02.2006 at 11:24:55
 
Quote:
Pozdravljena Vida,

prisrčna hvala upniškemu odboru HKS Sicure za čestitko ob moji izbiri za Sončno osebnost leta 2005.

Lep pozdrav

Tatjana Malec


ZLATA PRIHODNOST

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1016459261

http://www.gape.org/gapes/osho-zlata-prihodnost-manifest.htm
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4