Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6461 times)
Kr_eden
Ex Member




Re: Nasvet pri uporabi foruma.....
Reply #15 - 28.02.2004 at 04:03:41
 
Dobro jutro raznorazni duhovneži, iskalci, provokatorji.

Vidim, strasti se še niso umirile, tale N. je naredila pravo gonjo proti Kr_enmu, le kje sem ji stopil na žulj, da mi je tako zamerla in me tako ljubi, da ne more več dneva zdržat, ne da bi omenila moj nik.
Pa sej N., sej te tudi jaz ljubim, to mi lahko drugače poveš, ne pa s takšnimi agresivnimi posti in seveda mislimi do mene.
S tem me odbijaš, ljubezen je pa ja tako čudovita izkušnja, da si ne zasluži agresivnosti.

N. popravi se, lepše misli v glavo in boš kaj kmalu ugotovila, da je svet lepši, ljubeznivejši, praktično, bolj svetel kot črn.

Sej te zastopim.

Pa prosim, izkaži mi še tvojo ljubezensko pozornost, veš kako mi je prijetno  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Me&MySelf
Guest




Re: Nasvet pri uporabi foruma.....
Reply #16 - 28.02.2004 at 09:01:37
 
Uredite forum tako, da se mora vsak registrirat in potem če bom hotel pisat se bom moral pač registrirat. Sicer pa tudi če bi vedeli ime, priimek in naslov kaj potem...me boste prišli na dom našeškat. Mene vaša imena in priimki kaj dosti ne zanimajo, ker mi še vedno malo povejo. Lepše je spoznati človeka na štiri očesa, pa tudi če sta dve od teh sinje.
Sicer pa admini verjetno lahko vidijo da se pošiljajo posti iz določenega IPja, jaz pošiljam iz dveh računalnikov (domač in službeni).
Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Nasvet pri uporabi foruma.....
Reply #17 - 28.02.2004 at 15:14:37
 
Quote:
le kje sem ji stopil na žulj, da mi je tako zamerla in me tako ljubi, da ne more več dneva zdržat, ne da bi omenila moj nik.


Nisem ti zamerla. Ti si pač tako izstopal s svojim pisanjem, ki ga jaz ne odobravam, da sem pač to povedala na glas.
Ne zato da bi te užalila, ampak zato, da mi tega ( takšnega pisanja) ne bi bilo več potrebno brati.
Mislim, da ta forum in vsi forumci zmoremo pisati drugače (s tabo vred Kr_eden), in ne vidim razloga, zakaj ne bi.
Če slučajno nisi opazil, jaz te niti v enem postu nisem žalila ali kako drugače provocirala ipd.
Vse kar poskušam narediti je, tvoje poste (vsaj tiste, v katerih omenjaš mene) na  nek način nevtralizirat, in pa druge prepričat, da imam prav.

Tako, odrito in direkt povedano.

Ti pa le obsojaj in se norčuj iz mene, če želiš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Nasvet pri uporabi foruma.....
Reply #18 - 28.02.2004 at 15:32:07
 
lola wrote on 27.02.2004 at 17:16:18:
Jaz bi dodala še:

- pravica reči ne




...ampak ta ne je v polju 'vseobsegajoče ljubezni' izrečen in udejanjen v polju sprejemanja te osebe, ki je namenjen. Ne pomen izolacije, samoizolacije niti pogojnega sprejemnja, ker ljubezen je brezpogojna ali pa je ni (kot je ugotovu t).
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2