Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 7551 times)
DaBi
Ex Member




NLP - Mehika
13.05.2004 at 20:48:37
 
Air force films UFOs
14may04


MEXICO CITY: The largest TV network in Mexico has broadcast infra-red camera film shot by air force pilots claiming it contains unidentified flying objects.

Filmed at 3.35km altitude in the country's south on March 5, the tape shows 11 bright objects moving rapidly.

"We are not alone. This is so weird," one of the pilots can be heard shouting on the tape.

The Mexican Defence Ministry confirmed the video was filmed by the air force.

British UFO author Richard Lawrence said it was "the first time that it (UFO activity) has been openly confirmed by government and military officials".
http://cnews.canoe.ca/CNEWS/WeirdNews/2004/05/11/455568-ap.html

Dolgo so čakali..
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: NLP - Mehika
Reply #1 - 13.05.2004 at 22:45:25
 
Ja, to je blo dons na tv dnevniku. Mene pa zanima, zakaj tile vedno letijo tam okoli Mehike ...  Roll Eyes Tko mam v spominu, da se vedno tam to dogaja. Verjetn so primerne pristajalne steze, kdo ve.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: NLP - Mehika
Reply #2 - 14.05.2004 at 07:02:17
 
Mae wrote on 13.05.2004 at 22:45:25:
Ja, to je blo dons na tv dnevniku. Mene pa zanima, zakaj tile vedno letijo tam okoli Mehike ...  Roll Eyes Tko mam v spominu, da se vedno tam to dogaja. Verjetn so primerne pristajalne steze, kdo ve.



pristajalne steze! Grin

jaz sem nekaj slišala, da je Mehika srce, kjer se bo (al pa se je že ?) začelo prebujenje planeta... sam sej veš, če tam to govorijo, lahko da se samo hvalijo Wink

drugače pa je Mehika res srce  Roll Eyes

pa tam vanzemaljcev ne gledajo postrani, dejansko so indijanska plemena, ki jih 'bratje z zvezd' redno obiskujejo, in njim se to zdi čisto naravno

z druge strani pa v ZDA recimo, tud če se kaj takega zgodi, štorijo verjetno zataškajo Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: NLP - Mehika
Reply #3 - 14.05.2004 at 19:26:41
 
m wrote on 14.05.2004 at 07:02:17:
... tam vanzemaljcev ne gledajo postrani ...


Grin
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Yvonne
2
**
Offline

Živi in pusti živeti
Posts: 91
Slovenia
Gender: female
Re: NLP - Mehika
Reply #4 - 15.05.2004 at 07:05:13
 
Hmmm....ok, ja bilo je na tv...in kapotem? Mar DaBi  meniš ali je res ali ne? Roll Eyes
Valerij Kuprevič (nekdanji predsednik sovjetsko-ruske akademije znanosti) je nekoč dejal: "Kdo ve, morda nas ta bitja z drugih zvezd že dolgo obiskujejo, vendar z nami nočejo navezati stikov. Domnevam, da je njihova inteligenca daleč presega naše sedanje razvojno stanje in da se jim zdimo kot praljudje." Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: NLP - Mehika
Reply #5 - 15.05.2004 at 10:54:24
 
Ni mi keč da je bilo po TVju, to je bilo že velikokrat, keč mi je da je prvič neka vlada in vojska rekla da je to nek NLP, da niso vstrajali da so to nekakšni znanstveni baloni,vojaška letala, državni projekt o katerem se ne govori.
Če je res, ali ni?
Glede "onih", od nekje tam?
Seveda.
Obiskujejo nas že juhu časa nazaj, sedaj,  ..in nas še bodo.
I Belive.
Smiley

Itak da nismo sami.
Back to top
 
 
IP Logged
 
tica nli
Guest




Re: NLP - Mehika
Reply #6 - 15.05.2004 at 12:49:13
 
Anastazija pravi da niso glih dobra, čjo sam iskoristit zmedo in zavladat ljudem! Angry
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: NLP - Mehika
Reply #7 - 15.05.2004 at 12:53:20
 
Jaz pa mislim da imaš i dobre i slabe, ..ravno tako kot pri nas,  . .dobri in slabi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: NLP - Mehika
Reply #8 - 17.05.2004 at 16:47:15
 
Pred spanjem. Spet.  Grin


..preblisk

..ta novica o NLPjih v Mehiki je samo poskus preusmeritve pozornosti vstran od Iraka  Lips Sealed
...


še razlaga:
Amerika in Mehika sta v dobrih odnosih, pa še kupit se jih da.
Ameriki bi ustrezalo da se pozornost preusmeri kam drugam.
Pričakovali so paniko in podobne zadeve, ki pa je ni.
Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: NLP - Mehika
Reply #9 - 17.05.2004 at 17:38:14
 
Quote:
Pred spanjem. Spet.  Grin


..preblisk

..ta novica o NLPjih v Mehiki je samo poskus preusmeritve pozornosti vstran od Iraka  Lips Sealed
www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/kopfkratz2.gif


še razlaga:
Amerika in Mehika sta v dobrih odnosih, pa še kupit se jih da.
Ameriki bi ustrezalo da se pozornost preusmeri kam drugam.
Pričakovali so paniko in podobne zadeve, ki pa je ni.
Grin



itak, teorija zarote, ki je na višku tud glede unega obglavljenega američana v Iraku...samo to še ne pomeni, da vesoljčkov ni...lol...saj so narisane ladje že v aboriginski, južnoameriški, egipčanski....pa še kateri kulturi... Wink
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: NLP - Mehika
Reply #10 - 17.05.2004 at 19:12:21
 
Itak da so!! Grin ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: NLP - Mehika
Reply #11 - 18.05.2004 at 09:25:55
 
Quote:
/še razlaga:
Amerika in Mehika sta v dobrih odnosih, pa še kupit se jih da.



od kod ti to? Grin  Roll Eyes
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: NLP - Mehika
Reply #12 - 18.05.2004 at 13:32:37
 
Quote:
Air force films UFOs
14may04


MEXICO CITY: The largest TV network in Mexico has broadcast infra-red camera film shot by air force pilots claiming it contains unidentified flying objects.

Filmed at 3.35km altitude in the country's south on March 5, the tape shows 11 bright objects moving rapidly.

"We are not alone. This is so weird," one of the pilots can be heard shouting on the tape.

The Mexican Defence Ministry confirmed the video was filmed by the air force.

British UFO author Richard Lawrence said it was "the first time that it (UFO activity) has been openly confirmed by government and military officials".
http://cnews.canoe.ca/CNEWS/WeirdNews/2004/05/11/455568-ap.html

Dolgo so čakali..


Zakaj mislim, da ne obstajajo NLP in bitja iz vesolja?

Prvič, ko je Dabi dal post za MEXICO CITY, se mora zavedati, da ima tam v puščavi Nevade vojska svoj teritorij, kjer testirajo "top secret" orožja z napredno tehniko, predvsem letala, ki pridejo vem morebiti čez 30 ali več let, kot so bila ta "stelath" letala, ki so nevidna radarjem, in so prišla v poštev za napad na Irak in Srbijo. Vse naokrog je zastraženo, če prekoračiš mejo, te dobesedno ustrelijo. Jasno, da bo inženir, ki tam dela, rekel, da eksperimentirajo na ugrabljenih plovilih iz vesolja in kradejo njihovo tehniko, da bo ljudje zavedel (to sem poslušal en intervju). Namreč po zdravi logiki še črhnit ne bi smel, kaj se tam dogaja, ker bi ga likvidirali. Torej namenoma  zavajajo javnost, ker so ljudje lahkoverni  in naivni, ki prepogosto gledajo Dosje X, pa verjamejo vse, kar se jim natvezi; še bolje za njih, če širijo dezinformacijsko propagando.

Drugič, prdepostavimo, da obstajajo inteligentnejša bitja od nas, pa da obiskujejo Zemljo, ampak potem bi bili tako rekoč nevidni za nas, če prepotujejo svetlobna leta, ne pa da se dajo sestreliti z našim primitivnim orožjem. To je tako, kot da bi prišel tank iz 21 st. (nezemljani) v kameno dobo (k nam), pa bi "kremenčkovi" (mi), trdili, da smo s fračo uničili to železno zverino. Razumete, če že obstajajo bitja s tako sofisticirano tehniko, jih mi zagotovo ne bi mogli sestrelili, niti se nam ne bi izpostavljali, ker bi bilo to neumno...


Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: NLP - Mehika
Reply #13 - 18.05.2004 at 13:38:31
 
Good point, exo.
Po drugi strani pa lahko ravno na podlagi tvojih argumentov, vsaj dopuščamo možnost njihovega obstoja...
Back to top
 
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: NLP - Mehika
Reply #14 - 18.05.2004 at 14:20:01
 
Dejstvo, da nas Nezemljani niso obiskali, je dokaz, da so bolj razviti od nas.
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2