Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 18190 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #30 - 08.05.2004 at 23:40:58
 
Eva wrote on 08.05.2004 at 23:31:24:
poleg tega, da je vsaj na začetku tale topic dost zabaven, moj ego totalno vpije po tem, da jest svojo varianto napišem
o 15 % uporabnikov
ki da majo tako majhen ego pa so bli tko veseli, da taka stran obstaja pr nas, da so sekar registriral v podporo, berejo forum v čisto nerednih intervalih in ne čutijo potrebe napisat karkoli



Dobra tolažba Eva.  Isto kot će bi zdravilo našla v kačjem strupu.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #31 - 09.05.2004 at 11:22:51
 
Sej iz kačjega strupa dejansko pridobivajo protistrup oziroma druge dobre stvari za farmacijo/človeka. Good with the bad, again.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #32 - 09.05.2004 at 11:28:50
 
Jst priznam, da sem se na začetku k sem bla še bl leva za te stvari (enim je tut registracija pa uporaba računalnika lahko full dosežek  Wink ) registrirala pod drugo ime. Ta moment se grem zbrisat. Bomo pol prečekiral, če je število članov padl. Poleg newest member bi morala bit še rubrika, deleted member, al neki tazga, to bi bil pol živ podatek. Sej fluktuacija je normalna stvar. S povečevanjem članov se število postov na osebo manjša, čeprav realno mogoče ni tako. No, grem v akcijo.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #33 - 09.05.2004 at 11:31:38
 
Jap, ta moment je število članov padl iz 848 na 847. Way to go!  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #34 - 09.05.2004 at 11:44:49
 
gape wrote on 08.05.2004 at 13:12:30:
andres je dvignu roke


Sej roke da lahko spet dol, sej to ni definitivno, po moje. Men je všeč tut to, da se ti zadnje čase več pojavljaš, kar me je navedlo na misel, da so eni ljudje driverji, drugi ljudje pa rabmo en drive, da se gor priklopmo (ni mišljen destruktivno) in nudimo ne/support. Struktura in delež kompatibilnih ne/driverjev je pa vsak trenutek taka kot je. Torej po moje so eni driverji univerzalni, ob katere se bo vsak spotaknu, drugi pa reagiramo samo na nam specifične driverje. No, da ne bom preveč bluzila, vsekakor prepričamo s prisotnostjo. Lepo pa je tut spoznat nove ljudi, naj pride fronta z zahoda, nov veter, novi, dejmo se skomunicirat!  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #35 - 09.05.2004 at 15:20:38
 
Mae wrote on 09.05.2004 at 11:31:38:
Jap, ta moment je število članov padl iz 848 na 847. Way to go!  Smiley

8) Grin Wink
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #36 - 23.05.2004 at 10:46:23
 
Ko vas takole človek bere, se razjoče in mu je žal, da se je registriral in nato v svojem neduhovnem obupu pobegne in se trdno odloči, da med duhovno tako visoko razvitimi bitji že ne more obstajati.
Žal je tako.

Kr_ednova delavnica razvoja :
Duhovno čisto nabijanje in čiščenje drugih.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #37 - 23.05.2004 at 11:47:33
 
Quote:
... se trdno odloči, da med duhovno tako visoko razvitimi bitji že ne more obstajati.


Trdno, praviš  Undecided
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #38 - 23.05.2004 at 15:08:46
 
Quote:
Ko vas takole človek bere, se razjoče in mu je žal, da se je registriral in nato v svojem neduhovnem obupu pobegne in se trdno odloči, da med duhovno tako visoko razvitimi bitji že ne more obstajati.
Žal je tako.

Kr_ednova delavnica razvoja :
Duhovno čisto nabijanje in čiščenje drugih.


Ko človek bere, preko tega sebe razmigava, v taki ali drugačni smeri. Zato se pa odloča predvsem sam.

Osnovna namera foruma (že 1mio) ponovljena je izmenjava izkušenj in skladiščenje znanja v raznoliki obliki.

Če TI določiš mene, ali kogar-koli na tem forumu za VISOKO duhovno bitje, ga določiš TI.

Enako velja, če napišeš, da v SVOJEM NE-DUHOVNEM obupu potem pobegneš.

Vse to določaš ti sam. Prav rad bi, da bi nekdo od zvestih kritikov (pa ne leti to samo nate), direktno quotal, kje je kdo na tem forumu trdil, da je VISOKO duhovno bitje. Kdor pa nekaj za druge trdi, pa ima najbrž sam s seboj težavo z višino v duhovnosti in sprejemanjem različnosti tukaj gor.

Se pa pojavljajo raznorazne obešanke, da so tukaj neke družine, neki lobiji, neke sekte je blo clo ke pa sem zaslišat. Edino kar je skupnega nekaterim tukaj iz foruma, je to da se dalj časa poznajo in so zato za razliko od drugih stopili med seboj v en globji, razumevajoči, sprejemajoči odnos. Ampak za to je vsak od teh naredu tak ali drugačen korak k drugemu.

... sam se v nobeno višino ne prisojam, ker je že na tleh dost svinjarije  Grin Grin Grin, in preden tla niso čista je težko vzletet...  Wink

Aja, če maš namen nardit delavnico z veseljem pridem, najraje hodim na une zastonjkarske, ker še vedno ne morem spoštovat tistih, ki ti za vikend seknejo 10 ali 30 kilc.... Wink



Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #39 - 24.05.2004 at 00:07:09
 
Gru Gru wrote on 23.05.2004 at 15:08:46:
Vse to določaš ti sam. Prav rad bi, da bi nekdo od zvestih kritikov (pa ne leti to samo nate), direktno quotal, kje je kdo na tem forumu trdil, da je VISOKO duhovno bitje. Kdor pa nekaj za druge trdi, pa ima najbrž sam s seboj težavo z višino v duhovnosti in sprejemanjem različnosti tukaj gor.

Se pa pojavljajo raznorazne obešanke, da so tukaj neke družine, neki lobiji, neke sekte je blo clo ke pa sem zaslišat. Edino kar je skupnega nekaterim tukaj iz foruma, je to da se dalj časa poznajo in so zato za razliko od drugih stopili med seboj v en globji, razumevajoči, sprejemajoči odnos. Ampak za to je vsak od teh naredu tak ali drugačen korak k drugemu.


In še bolj zanimivo je to, da tisti, ki pravijo ravno to, kar zgoraj omenja Edi, nikoli ne želijo ali ne upajo priti na srečanja. Mogoče bi se tam prepričali, da vsi normalno hodimo po zemlji.

Do sedaj sem opazil samo Samsona, ki bi mogoče rad bil malo nad nami, oz. on bi v krščanskem diru spreobračal nas pogane v kristjane.   8)
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
GRe: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #40 - 28.05.2004 at 11:36:37
 
Jaz dam pa absolutno prav Gapetu!

Je modro napisal.

On že ve, kako in kaj,  pa še zakaj.

Te je lepo brati Gape!

Pozdrav vsem!

Angel



Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: GRe: Zakaj se logirate na forum, potem pa molč
Reply #41 - 28.05.2004 at 13:55:38
 
Angel wrote on 28.05.2004 at 11:36:37:
Jaz dam pa absolutno prav Gapetu!

Je modro napisal.

On že ve, kako in kaj,  pa še zakaj.

Te je lepo brati Gape!

Pozdrav vsem!

Angel






Ja, ja, ON že VE.

Ajde Angelu jedan, da zapalimo ja i ti koji neznamo još po jednu ...
Biče nama bolje  Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: GRe: Zakaj se logirate na forum, potem pa molč
Reply #42 - 28.05.2004 at 15:22:58
 
Quote:
Ja, ja, ON že VE.

Ajde Angelu jedan, da zapalimo ja i ti koji neznamo još po jednu home.amis.net/bednjt/1855878393409556bb1f967.jpg
Biče nama bolje  Grin Grin Grin


Alex, vidim, da si prešerno razpoložen zadnje dni.

I pomalo zločest dečko. Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: GRe: Zakaj se logirate na forum, potem pa molč
Reply #43 - 28.05.2004 at 16:18:53
 
Quote:
Alex, vidim, da si prešerno razpoložen zadnje dni.

I pomalo zločest dečko. Grin



alex lepo da se ne upiraš

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: GRe: Zakaj se logirate na forum, potem pa molč
Reply #44 - 28.05.2004 at 23:23:29
 
Angel wrote on 28.05.2004 at 11:36:37:
Jaz dam pa absolutno prav Gapetu!

Je modro napisal.

On že ve, kako in kaj,  pa še zakaj.

Te je lepo brati Gape!

Pozdrav vsem!

Angel

No, no, Angel, ti mu le daj prav. Vsak ima lahko svoje mnenje. Toda so laična pa manj laična mnenja. Glede na moje manj laično mnenje Gape-u v tem primeru ne morem dati prav. Pač se moti, ne vidi prednosti, ki jih jaz s svojimi predlogi prinašam, kar pomeni, da je predvsem zelo konzervativen, pa mu ex genere ni za drzen napredek.

Saj je meni Gape tudi všeč, ne morem se pa strinjati z vsemi njegovimi pogledi. Še zlasti glede foruma bi bilo bolje, če bi znal upoštevati še koga razen sam sebe in še seveda tistih nekaj, ki se takole prešerno strinjate z njim.

Brez zamere! Zgolj dobronamerna in prijateljska pripomba!
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4